8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Grande Punto Orijinal Stepne

Hüseyin B.
    thefastest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 25

Standart Grande Punto Orijinal Stepne

Merhaba arkadaşlar,

Dün aracıma LPG kit taktırdım ve zaten küçük olan bagajı iyice küçülten bir stepne hiç iyi olmadı. Eve çıkarsam eşim balkondan atar

Bu yüzden stepneyi satmayı düşünüyorum. Sanırım aracın hiç kullanılmamış orijinal stepnesi, Bridgestone marka, 2008 model... Stepnenin içindeki kriko, bijon vs. ile birlikte hepsi için 150 TL diyorum...

İlgilenen olursa mesaj yazarsa geri dönüş yaparım, hemen hemen her gün foruma uğrarım.

Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Naklov Deniz
    PUNTOCU volkan1065 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1081

hocam lastiği anladımda kriko bijonda satılırmı yaaaa. Bir sıkıntın olduğunda lastiği nasıl sökeceksin. Sabah indin aşağı baktın lastik inmiş ne yapacaksın peki.

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Alıntı volkan1065 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam lastiği anladımda kriko bijonda satılırmı yaaaa. Bir sıkıntın olduğunda lastiği nasıl sökeceksin. Sabah indin aşağı baktın lastik inmiş ne yapacaksın peki.
    +1 ) otobüse talim
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

Hüseyin B.
    thefastest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 25

Yedek lastik olmadıktan sonra kriko işime yaramaz diye düşündüm, ama haklı olabilirsiniz...

Aslında birde şöyle bir ürün var; "Lastik Tamir Kiti Sprey" ki daha çok bu ürüne güveniyorum. Daha önce hiç kullanmadım ama kullananlar memnun. Eski aracımın lastiklerini değiştirdiğimde lastikçi bir tane hediye etmişti ve kesinlikle güvenilir olduğunu söylemişti. "Kemal Oto" da sattığına göre işe yarayan bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Kemal Oto da aynen şu şekilde yazıyor...

"Lastik tamir köpüğü patlamış lastikleri onarır, lastikteki delikleri hızlı bir şekilde kapatır ve lastiği şişirir (28 havaya kadar). Pratik hızlı ve güvenilir bir üründür. En yakın servise ulaşmanızı sağlar."

Ben buna güveniyorum, güvenmeyenler içinde eğer yoksa kendi stepnemi almalarını tavsiye ederim

ÖZKAN ÇAVUŞ
    ozkancavus5916 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 163

lastik tamir kitini ben bir kere kullandım . elim yapış yapış oldu . lastigide şişirip tamip etmedi

Naklov Deniz
    PUNTOCU volkan1065 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1081

köpük falan hikaye otobanda yada dağın başında kaldınızmı mebcur lazım olacak. Eğer çok fazla uğraşmak istemiyorsanız ince tip lastikler var ondan kullanın.

Ayrıca krıko sadece lastik patladığında lazım olmaz aracınızda oluşabilecek sorunlarda bijonlarda oluşabilecek sorunlarda her zaman olması gereken bir araçtır. Lastiğin olup olmaması farketmez.

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Alıntı thefastest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yedek lastik olmadıktan sonra kriko işime yaramaz diye düşündüm, ama haklı olabilirsiniz...

Aslında birde şöyle bir ürün var; "Lastik Tamir Kiti Sprey" ki daha çok bu ürüne güveniyorum. Daha önce hiç kullanmadım ama kullananlar memnun. Eski aracımın lastiklerini değiştirdiğimde lastikçi bir tane hediye etmişti ve kesinlikle güvenilir olduğunu söylemişti. "Kemal Oto" da sattığına göre işe yarayan bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Kemal Oto da aynen şu şekilde yazıyor...

"Lastik tamir köpüğü patlamış lastikleri onarır, lastikteki delikleri hızlı bir şekilde kapatır ve lastiği şişirir (28 havaya kadar). Pratik hızlı ve güvenilir bir üründür. En yakın servise ulaşmanızı sağlar."

Ben buna güveniyorum, güvenmeyenler içinde eğer yoksa kendi stepnemi almalarını tavsiye ederim
    Teşekkürler

Alıntı ozkancavus5916 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lastik tamir kitini ben bir kere kullandım . elim yapış yapış oldu . lastigide şişirip tamip etmedi
    Sen lastiğe basamamışsın galiba veya aldıgın tamir kiti bozukmuş eline değil lastiğe girmesi lazım yapış yapış diye tabir ettiğin malzemenin

Alıntı volkan1065 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    köpük falan hikaye otobanda yada dağın başında kaldınızmı mebcur lazım olacak. Eğer çok fazla uğraşmak istemiyorsanız ince tip lastikler var ondan kullanın.

Ayrıca krıko sadece lastik patladığında lazım olmaz aracınızda oluşabilecek sorunlarda bijonlarda oluşabilecek sorunlarda her zaman olması gereken bir araçtır. Lastiğin olup olmaması farketmez.
    Kardeş lastik patlarsa işe yarar köpük , fakat yararsan lastiği bi işe yaramaz tabiki.

Lastik tamir köpüklerinin piyasada yaklaşık 100 çeşidi mevcut. Bu ürünü kullanıp/kullanmadığınız veya hangi markayı kullandığınızı bilemem. Lastik tamir köpüğünü 3 kez kullanıp kullananların yorumunuda aldım ( Kendi sattığımız üründen bahsediyorum Kemal Oto olarak ) bizim sattığımız ürün amerikan patentli bir ürün. 3 defa çividen dolayı yolda kaldım üçündede 15 bar civarı hava bastı tamir ettirmeden çiviyi çıkarıp hava basıp devam ettim. Karşı kapı komşuma eşantiyon köpük gelmiş lastikçi olur kendisi , bana bitane verdi good year marka bende kuzenime verdim al sende yok dursun iş görür galiba dedim işini görmedi. aynı ürünün piyasada 10 15 liraya replicası var. Ne yazıkki bizim milletimiz arama motoruna

Süper-X lastik tamir köpüğü yazdıgında en ucuz yerden almayı yeğleyen bir millet olduğu için , replica alıp veya kötü marka alıp ürün açıklamalarına inanıp kullanıcı tavsiyesi almadan , veyahut pazarlamacıların ağız oyunlarına inanıp bu tür ürünleri alıyor. Ondan sonra bir işe yaramadığının söylenmeside normaldir. Kemal oto olarak 1977 den beri sattığımız ana kalem ürünlerimiz mevcut buna benim yaşım bile yetmiyor. Yani bir ürünü alırken hakikaten bilen bi kişiye danışmak çok daha doğru olur. Her lafa herkese itibar edilmemeli bir mal alınırken. Ucuz etin yahnisi ...

https://www.kemaloto.com/super-x-las...i-sprey-pmu136
    Konu Arrest tarafından (04/03/2015 Saat 17:38 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

MESUT KALE
    mertmesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    26B6432
    Edilen teşekkür: 0

Selam hocam Özel mesaj attım