Sayfa 8/10 İlkİlk ... 45678910 SonSon
182 sonuçtan 141 ile 160 arası

Konu: Acil satılık fun jant ve lastik -abarth jant göbekli

kurtuluş keskin
    tedirgin_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 10

tamam dostum...bendekiler orjinal çelik jantıydı..neyse sağlık olsun..hayırlı satışlar...bakalım ben satabilirsem benimkileri senden alırım nasipse...

A. Can Şahin
    95+ HP Punto_Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06DA1234
    Edilen teşekkür: 779

Alıntı Raistlin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öyle bir anlatmışsın ki sanki sattığım kişiye,bunları söylemeden yapıyormuşum havası vermişsin.Eğer adam gibi dürüstlükle söylüyosan satıcak aşamaya gelindiğinde bu jantlar için onu alan kişiye hep söyledim,sana söylemedimmi telefonda? Eğer söylemedin dersen ben bu olayı bilmiyordum dersen bu jantları şerefim üzerine yemin ederim ki sana bedava göndericem,buna Ertuğ'da şahittir.Ha eğer biraz şeref sende de varsa bunları benim söylediğimi kabul ediyorsan çıkar burda adam gibi özür dilersin.
    ben sana bunları söylemiyorsun veya söylemedin demedim, işin içine şerefi katarsan kimin ne mal olduğu ortada
    benim anlatmak istediğimi anlayamadın galiba, benim gibi bir arkadaş jantların parasını verse bile jantları alamama ihtimali var. böyle ticaret böyle satış olmaz... parayı aldıysan jantları satmışsın demektir değil mi? parayı alıp jantlar senin deyip 2 gün sonra da yaa şöyle böyle oldu al paranı demek daha şerefli bir davranış dimi?... teşekkürler...

3. Bu mesajı için 2 kişi Punto_Can'ye teşekkür etti:

MERT DEMİRÖREN
    Raistlin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 DM 388
    Edilen teşekkür: 114

bunu da yaz ki jantlarını alacak arkadaş ertesi gün jantları kargoya vermeni beklerken belki 10 gün jantları alamayacağını, belki de hiç alamayacağını bilsin...

kardeş sen gerçekten ne dediğini bilmiyorsun,bak üstteki yazıyı yazmışsın(kopyalayıp yapıştırdım)şimdi en son yazdığında kıvırmışsın..Ben diyorum ki alacak adama zaten ben bunları satmadan söylüyorum diyorum sense söylemediğimi iddaa eden yazı yazıyorsun,bende adam gibi şerefliysen sana bunu söyleyip söylemediğimi söyle dedim ama gördüm ki ne sende o yürek var ne de başka birşey..Neyse uzatmanın manası yok,bu forumda benim ne olduğumu bana kefil olucak birsürü forumun en eskilerinden adamlar var,senin 2 tane kendini bilmez cümlen yüzünden sana laf yetiştirmeye çalışamam daha başka uğraşıcak işlerim var.Jantlar satılırsa satılır satılmazsa satılmaz,benim ilanında devam olarak yorumu yapmak da sana düşmez.

Ha dipnot olarak ekliyim iş olmayınca paranı gönderen de bendim,paranı alanda sendin paranı göndermesem neyi kanıtlıycaksın ? piyasada neleri var..Bu samimiyete teşekkür ediceğine,neyse uzatıp daha fazla konumu kirletmeni istemiyorum başka başlıklar altında benim ilanlarımı karalarsın o işi daha güzel yapıyorsun çünkü.
    Konu Raistlin tarafından (08/04/2011 Saat 23:07 ) değiştirilmiştir.
    Upgradin..

A. Can Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06DA1234

Adamsan bu konunun altına yazıcaksın ne düşünüyosan nettir.İkiyüzlülüğe gerek yok.Bu forumda beni tanıyan tanır,bugüne kadar kimseye ne yamuğum vardır ne de ters bi hareketim.
    kardeş sen gerçekten ne dediğini bilmiyorsun,bak üstteki yazıyı yazmışsın(kopyalayıp yapıştırdım)şimdi en son yazdığında kıvırmışsın..
    benim ilanında devam olarak yorumu yapmak da sana düşmez.
    Ha dipnot olarak ekliyim iş olmayınca paranı gönderen de bendim,paranı alanda sendin paranı göndermesem neyi kanıtlıycaksın? piyasada neleri var..Bu samimiyete teşekkür ediceğine,neyse uzatıp daha fazla konumu kirletmeni istemiyorum başka başlıklar altında benim ilanlarımı karalarsın o işi daha güzel yapıyorsun çünkü.
    parayı sana güvenmediğim ve arada forumda benimde çok güvendiğim ertuğ olduğu için ona verdim, sen parayı hiç görmedin ki bunun için de teşekkür ederim...

tekrar kopyalıyorum:"parayı aldıysan jantları satmışsın demektir değil mi? parayı alıp jantlar senin deyip 2 gün sonra da yaa şöyle böyle oldu al paranı demek daha şerefli bir davranış dimi?"

yukarıdaki alıntılar zaten yorumsuz, teşekkür ederim, son sözüm hayırlı satışlar...
    Konu Punto_Can tarafından (09/04/2011 Saat 01:15 ) değiştirilmiştir.

MERT DEMİRÖREN
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 DM 388

yukarıdaki alıntılar zaten yorumsuz, teşekkür ederim, son sözüm hayırlı satışlar...[/QUOTE]

kelime oyunlarıyla uğraşıcak inan vaktim yok,sen bu siteden alışveriş yapma bence,hani kimseye güvenemiyosun parasını fln gönderemezsin ya o açıdan diyorum.Neyse daha fazla altına yorum yazmıycam ne yazarsan yaz bu yazım sondu.
    Upgradin..

A. Can Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06DA1234

Alıntı Punto_Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim, son sözüm hayırlı satışlar...

MERT DEMİRÖREN
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 DM 388

İlan günceldir arkadaşlar,aradan böyle çıkanlar illaki olur,olacaktık,ilan konusundaki duyarlılığım daha öncede jantları satmak üzere olduğum arkadaşlarım fikirlerini belirtebilir konuyu takip edenler bilir..TEKRAR YENİDEN GÜNCEL....
    Upgradin..

Ferdi BALLI
    _FeRDi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 DZ 0045
    Edilen teşekkür: 175

Bu jantlara uzun zaman önce talip oldum ve geçen güne kadar en ciddi alıcı bendim.Kaza yaptık olmadı alamadık. Ama pazarlık ve alışveriş sürecinde Mert bana karşı daima açık oldu. İşin kısa özeti şuydu, Mert T-Jet leri aldığı zaman bana hazırım diyecek,onun jantları boşa çıktığı zaman ben havaleyi yapıp kargoyu bekleyecektim. En başından beri zaten Mert'in üstüne basa basa söylediğide bu.T-Jet ler gelir Fun lar öyle gider. Neden böyle bi sorun çıktı aranızda bilmiyorum ama Mert her zaman açık,uyumlu ve jantlardan vazgeçmek zorunda kaldığımda bile gayet anlayışlıydı bana karşı.

Grey Goose ...

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

Ha dipnot olarak ekliyim iş olmayınca paranı gönderen de bendim,paranı alanda sendin paranı göndermesem neyi kanıtlıycaksın ? piyasada neleri var..Bu samimiyete teşekkür ediceğine,neyse uzatıp daha fazla konumu kirletmeni istemiyorum başka başlıklar altında benim ilanlarımı karalarsın o işi daha güzel yapıyorsun çünkü.
    piyasa da böyle şeyler oluyordur ama forumda ben böyle birşeye hiç tanık olmadım.defalarca alım satım yaptım forumda ve paranı aldın ya ona dua et bi yaklaşım kesinlikle dogru değil.en basit olarak bi alışveriş yapıp ürün gelmezse para iadesini alırken defalarca özürle karşılaşırsınız kimse size paranı aldın ya gerisini boşver demez.sonuçta burası piyasa değil arkadaşlık,dostlugun en önemlisi güvenin oldugu bir sitedir

12. Bu mesajı için 2 kişi Erdem Bozdağ'ye teşekkür etti:

MERT DEMİRÖREN
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 DM 388

Alıntı Erdem Bozdağ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    piyasa da böyle şeyler oluyordur ama forumda ben böyle birşeye hiç tanık olmadım.defalarca alım satım yaptım forumda ve paranı aldın ya ona dua et bi yaklaşım kesinlikle dogru değil.en basit olarak bi alışveriş yapıp ürün gelmezse para iadesini alırken defalarca özürle karşılaşırsınız kimse size paranı aldın ya gerisini boşver demez.sonuçta burası piyasa değil arkadaşlık,dostlugun en önemlisi güvenin oldugu bir sitedir
    ben dua et gibi bi yaklaşım göstermedim,alicanın mesajjlarından da belli olduğu gibi rica minnet geri verme demiş kendisi,parasını geri öderken de özür dileyerek vazgeçtim buna kendisi de şahittir,ha vazgeçme sebebini de şimdi söylüyorum bugüne kadar buraya yazmadım ilanı baltalamayım diye...Çünkü savaş abinin jantları artık satıldı,söyleyebilirim,savaş abinin jantlarında eğiklik çıktığı için vazgeçtim beklenmeyen durum buydu,yoksa yine satış işlemi gerçekleşicekti.
    Upgradin..

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

şimdi tam açıklayıcı oldu

hayırlı satışlar

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

ben dua et gibi bi yaklaşım göstermedim,alicanın mesajjlarından da belli olduğu gibi rica minnet geri verme demiş kendisi,parasını geri öderken de özür dileyerek vazgeçtim buna kendisi de şahittir,ha vazgeçme sebebini de şimdi söylüyorum bugüne kadar buraya yazmadım ilanı baltalamayım diye...Çünkü savaş abinin jantları artık satıldı,söyleyebilirim,savaş abinin jantlarında eğiklik çıktığı için vazgeçtim beklenmeyen durum buydu,yoksa yine satış işlemi gerçekleşicekti.
    Bu nasıl bir mantıktır ayıp, satıldı artık söyleyebilirim .. .. Bu jantlarda bişi varmı satılmadan söyle bari..

16. Bu mesajı için 2 kişi femoli'ye teşekkür etti:

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir mantıktır ayıp, satıldı artık söyleyebilirim .. .. Bu jantlarda bişi varmı satılmadan söyle bari..
    kendisi ilana yazmıştı zaten, "17" jantların hastalığı olan eğilme düzeltilmiştir" tarzında bi açıklama var.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

MERT DEMİRÖREN
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 DM 388

Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendisi ilana yazmıştı zaten, "17" jantların hastalığı olan eğilme düzeltilmiştir" tarzında bi açıklama var.
    bu konu hakkında fikrin olmadan nası konuşuyorsun merak ediyorum,o eğilme problemi düzeltilmeden önce bana gelmişti o jantlar..Malesef konunun detaylarını bilmeden yorum yapıyorsun ki hiç gerek de yok o konu hakkında yorum yapmana,neyse o konu kapandı konuşuldu halledildi.
    Konu Raistlin tarafından (09/04/2011 Saat 13:36 ) değiştirilmiştir.
    Upgradin..

A. Can Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06DA1234

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    göbekden eğikmiş mehmet abi satınca sölicekmiş ama
    Konu Punto_Can tarafından (09/04/2011 Saat 15:35 ) değiştirilmiştir.

MERT DEMİRÖREN
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 DM 388

Alıntı Punto_Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    göbekden eğikmiş mehmet abi satınca sölicekmiş ama
    boş kafayla dalga geçmek bu olsa gerek,bizde kural böyledir kardeş kimsenin jantına yorum yapmam eğri dahi olsa ben kimsenin malına başkaları gibi yorum yapmam kendi malımda da sonuna kadar arkasındayım.En azından ortalıkta,arabamdaki kapak jantlarla dolaşmıyorum eğri almaya çalışıyorum naparsın daha da forumdaki herkesten ricam ilanın yeterince kirlendiği açık,alma amacı olmayan kimse yorum yapmasın bu konu burda açıklığa zaten kavuştu,artık ciddi alıcılar alsın geri kalan herşey jantı alıcak kişiyle benim aramda geçen olaydır kimseyi ilgilendirmez..
    Konu Raistlin tarafından (09/04/2011 Saat 16:11 ) değiştirilmiştir.
    Upgradin..

A. Can Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06DA1234

forever kapak
    hayırlı satışlar mertcim, demek eğri jant arıyosun
    benim sac jantların biri eğik, ister misin?
    para falan da istemem, hayrıma vereyim

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

bu konu hakkında fikrin olmadan nası konuşuyorsun merak ediyorum,o eğilme problemi düzeltilmeden önce bana gelmişti o jantlar..Malesef konunun detaylarını bilmeden yorum yapıyorsun ki hiç gerek de yok o konu hakkında yorum yapmana,neyse o konu kapandı konuşuldu halledildi.
    ben yorum yapmadım, ilanda yazanı yazdım. sana gelmeden öncesini sonrasını bilmiyorum, öncesinde yamuktuda sana söylemedimi, kendidemi bilmiyodu bilmiyorum benide ilgilendirmez bu konudada yorum yapmadım zaten...

femoli bunun satılmadan söylenmesi gerektiğini yazmış bende satıcının kendisinin yazdığını belirttim.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

soner sen
    whitegold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34JYB70
    Edilen teşekkür: 540

jantlar duruyormu?konuyu pek takıp etmedımde.

MERT DEMİRÖREN
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 DM 388

Alıntı whitegold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jantlar duruyormu?konuyu pek takıp etmedımde.
    duruyor tabi ve şu an t-jet jantı bulduğum için daha acil satılık tel:05062697890 MERT DEMİRÖREN daha kolay ulaşabilirsiniz.
    Upgradin..

Sayfa 8/10 İlkİlk ... 45678910 SonSon