Merhaba arkadaşlar, aracımı ufak gelmesi nedeniyle satıyorum nisan ayında inşallah ikinci bebeğimiz dünyaya gelecek ve bagaj olayı canımızı sıkacak bu nedenle sedan bir araç alacak olmamdan dolayı satmak istiyorum ilan bilgilerini ekliyorum. Araçla ilgili biraz bilgi veriyim aracım 1.4 lounge paket zaten forumda herkes aracın donanımını biliyordur onun dışında ben ikinci sahibiyim 66.000 km şu anda araç, geçtiğimiz mayıs ayında araç 46.000 km de iken atiker lpg taktırdım ve yaklaşık 20 bin km de lpg açısından hiç bir sorun yaşamadım. Araç hasar bilgileri; ilk sahibi ön sol farı çatlatmış o değişmiş kaskodan 2 bin tl civarından ondan kaynaklı bir hasar var ve ben kapıda alt kısımda olan çizik nedeniyle kaskodan lokal boya yaptırdım 1.300 tl ondan kaynaklı ve sanırım 500 tl de mini onarım görünüyor. Bunlar dışında sağ kapı altında yine bir çizik var ( ilk sahibinin bayan olmasından kaynaklı çizik ) ama onu yaptırmadım. Bunlar dışında hiç bir sorunu olmayan bir aracım var ilgilenen arkadaşlar istediği eksperde ustada baktırabilir. Teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...9910349/detay/