Merhaba,
2007 Dynamic 1.3 Mjet 90 hp otomatik 290 bin km de. Metalik siyah. (rock siyah yazıyordu galiba ruhsata) 5 parça boyalı. Düzeltilen parçası yok.

. Elektronik çift bölgeli klima
. Ön camlar elektrikli
. ESP Hill-Holder ABS vs vs güvenlik donanımları
. Deri direksiyon vites topuzu vs vs
. Cruise control için kolu falan aldım yaklaşık 6 aydır bagajda dolaşıyor onu da vereceğim. Alan taktırıp aktif ettirebilir.
. Jant kapaklarının takım olarak yenisini aldım ama zaman ayırıp değiştiremedim bir türlü. İki tanesi kırık.

Km ve boya takıntınız yok ise 290 binde 2007 kazasız otomatik dinamik 90 lık dizel arabam var. İkinci sahibiyim. İlk sahibi iş yerinden arkadaşım. 5 sendir bende. 120 bin km de iken almıştım, kalan 170 bin km yi ben Bodrum-İstanbul arasında uzun yolda yaptım. Sıkıldığım için değiştireceğim. Her hangi bir sıkıntısı sorunu vs yok. Kaputta, tavanda, sağ kapılarda ve sağ ön çamurlukta boya yok. Kalanında boya var. Boyanın sebebi arabayı neredeyse çepeçevre çizmiş ve dahası kapılara küfür yazmış olmaları, bagaj kapağına da tekme atmışlardı. (Fotoğrafları vs polis raporu vs var.) Sanırım bu senenin sonuna kadar fenni muayenesi var. (Aralıkta yaptırmıştım diye hatırlıyorum ama kontrol etmem lazım)

Bugüne kadar olan hikayesine gelince;

- Direksiyonda city sorunu yok, // geçen sene direksiyon milindeki sensörü değişti.
- Aks lalesi ses yapıyordu, // Komple aks değişti
- Alternatör bilyası dağıldığı için 6 ay kadar önce yolda kaldım, // bilyaları kömürü vs nesi var neyi yoksa değiştirilip revize edildi.
- Aküsü alternatör bakımı yapılırken değiştirilmişti.
- Klima kompresörünün kafası // 50 bin km kadar önce sıfırlandı.
- MAP ve MAF sensörleri ile enjektörleri salak servis çalışanları yüzünden gereksiz yere değiştirildi. (eskileri sağlam şekilde duruyorlar vereceğim. Hikayesi uzun, kısaca yazarsam ara ara arıza lambası yandığı için servise gitmiştim, önce MAP sonra MAF en son enjektörlerden dediler ve her gidişimde birini değiştirdiler, sorun 40 liralık turbo hortumundan çıktı. Tabi o arada öncesinde değişen parçalar yenilenmiş oldu)
- Debriyaj balatası 100 bin km kadar önce (185 bin km falandı galiba) volan ile birlikte yetkili serviste değişti.
- Lastikleri değiştireli 15bin km civarı oldu.

Sorun olarak söyleyebileceğim/aklıma gelen tek şey arka cam açma kolları sıyırıyor. Onların değişmesi lazım. Açıkcası arka camlarla işim olmadığı için umursamadım.

Fiyat olarak 25 bin lira istiyorum. Öldürmemek kaydı ile pazarlık elbet yapılır. İhtiyaçtan, acil ya da mecburiyetten satılık değildir.
Telefon: S33 688l7 27