Arkadaşlar herkese merhaba, ilan bilgileri aşağıda ki gibidir. Detayları ilanda yazdım.

Aracımı 2 sene önce 71000 km'de titiz bir doktordan aldım, 2 senedir sorunsuz kullanıyorum, 2014 eylül ayında 80000 km'de bakımlarını yaptırdım, filtreleri, ön ve arka fren balatalarını, akü şarj dinamosunu değiştirdim, şu an için bir masrafı yok, aracın içinde eski sahibide dahil olmak üzere kesinlikle sigara içilmemiştir, koltuklarında herhangi bir yanık delik vs. yoktur, arabam fotoğraflarda göründüğü gibidir, 2 adet sürtünme var fotoğraflarını koydum, onlarda araç bendeyken oldu ama yaptırma gereği duymadım, hatta bi tanesinin tutanağıda var karşı tarafın sigortasından yapılıyordu ama vakit ayırıp gidemedim, 2 yılda yaptığım kilometreyi uzun yolda yaptım, istanbul içinde yorulmuş hor kullanılmış arabalara benzemez, Çanakkale, Safranbolu, Malatya uzun yolları yaptım çok rahat ve konforlu geçti, yakıt konusunda çok iyidir lpg taktırıp motoru bozmaya gerek yok, uzun yolda ortalam 100km'de 5 litre yakıyor, ailemiz genişlediği için geniş çoluk çocukla sığabileceğimiz büyük bir araba almamız gerektiğinden satıyorum, yoksa arabamdan çok memnunum.

Fiat Punto Grande 1.4 Fire Active 2008 Model 27.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Bordo renk - 228949565