Sayfa 1/3 123 SonSon
41 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Satılık 2011 Bravo 1,6 Multijet + Skydome + Cruise Control + 4 Yıl Garanti

MASHAR TEVFIK
    mashart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Bravo Metalik Gri
    Edilen teşekkür: 13

Standart Satılık 2011 Bravo 1,6 Multijet + Skydome + Cruise Control + 4 Yıl Garanti

Arkadaslar merhaba,

Gerek bu forumdan gerekse bravo forumdan edindiğim bilgiler ile gözüm gibi baktığım aracımı satılığa çıkardım. Hanımında kullanması için nasip olursa Sport Style+ DUOLOGIC alacağım.Gerekli açıklamaları ilanda detaylı bir sekilde yazdım. Araç gerçekten çiçek gibidir, fiyatini piyasasına bakarak elimden geldiği kadar makul yazdığımı düşünüyorum, yine de forumdan arkadaşlara küçük bir miktar pazarlık payım olacaktır.

Aracımı 1 ay kadar önce satışa çıkardım, ciddi alıcılar da çıktı, fakat kendi aracım gibi temiz bir DUOLOGIC BRAVO bulamayınca satmayı biraz ertelemek zorunda kaldım. Şimdi eşimin de kullanabilmesi maksadıyla DUOLOGIC vites bir BRAVO almak için aracımı tekrar satışa çıkardım. Şunu söylemeden geçemeyeceğim BRAVO kullanmayan bilemez ama inanın bu aracın motor gücü ve torku ile otobanda Mercedes, BMW’ye kafa tutabiliyorsunuz.
    Biraz uzun olacak ama satın alacak kişinin alacağı aracı iyice bilmesi, tatmin olması açısından enine boyuna araçla ilgili her şeyi aşağıda yazıyorum. Dürüstlüğümü ve Ciddiyetimi aşağıdaki yazılardan ve ekteki belgelerden anlayacağınızı umud ediyorum. Aracımı Ankara'da Öğretim Görevlisi meslektaşımdan 38,000 KM'de aldım. Plakası bayiden ilk alındığı günden bu yana hiç değişmemiştir, Ankara plakalıdır.
    Aracın 1 TL dahi masrafı kesinlikle yoktur. Satın almaya niyetlenen arkadaş, test merkezleri olsun, yetkili servisler olsun kontroller sonrasında şu parçanın değişmesi gerekir derse o tutar vereceğiniz paradan düşülecektir. Aracıma sonuna kadar kefilim. Konya dışından gelecek arkadaşlar için araçta söylemediğim herhangi bir eksik çıkar aracı almaktan vazgeçerler ise yol parasını verir birde öğlen yemeği ikram eder otogara kadar yolcu ederim. Aracımı istediğiniz her yere göstertebilirsiniz, Konya içinde her yere getirebilirim.
    Aracın hasar kaydı kesinlikle yoktur, isteyene Şase ve Motor no gönderirim.
    Araç ilk sahibindeyken yalnızca “Sağ ön çamurluk” araç parkta dururken komşusunun dokunmasından dolayı KARTAŞ-ANKARA yetkili servisinde ücreti ödenerek değişmiştir. (Sigorta ve KASKO kullanılmamıştır) Servis kayıtları mevcuttur. Türkiye’de ki tüm FİAT servislerinden Şase numarası ile bunu confirme edebilirsiniz. Sağ ön çamurluk değişimi harici aracın hiçbir yerinde parça boya dahi yoktur.
    Araç yetkili FIAT servisleri haricinde hiçbir yerde bakıma girmemiştir. Tüm bakım faturaları mevcuttur. (Satın alırken eski sahibinden de faturalarını aldım).
    Araç şuan 69,000 KM olup 38,000 KM'den bu yana yalnızca görevim icabı KONYA-BEYŞEHİR arasında uzun yolda kullanılmıştır.
    En son 60,000 KM'de tüm filtreler(Yağ, Mazot, Hava, Polen) motor yağını ve V-Kayışını değiştirttim. Ayrıca ön ve arka fren balataları da değiştirilmiştir. Yağ değişim aralığı 20,000 KM olmasına rağmen ben 15,000 KM'de değiştirtiririm. Kullandığım motor yağı Mobil1 5W30 ESP Formula tam sentetik yağdır. Servisin OPAR yağını kullanmam.
    En son geçen hafta (Ramazan bayramına girmeden önceki hafta) aracın DEBİMETRE (Hava Akış Metresini) yetkili FIAT servisinde değiştirttim. Faturası mevcuttur. (300,00 TL)
    Araçta her Dynamic Plus paketinde bulunmayan Cruise Control (Hız Sabitleyici) ve SKYDOME (Full Cam Tavan) mevcuttur. Ayrıca sonradan SPOILER taktırılmıstır. Ayrıca Blue&Me, 7.0 yazılımı ile mevcuttur, aktif kullanmaktayım.
    Mayıs Ayında(19.05.2014 tarihinde ) 4 adet Continental ContiPremiumContact5 performans lastiği aldım. (750,00 TL)
    Vizesi Mayıs ayında yapıldı, MAYIS 2016'ya kadar vizesi yoktur.
    Araçta SONAX kaput koruma filmi, arka camlar "3" önler "2" numara cam filmi ile 1,5 sene çıkmayan SONAX boya koruma mevcuttur.
    Aküsü yenidir.
    Garantisi Haziran 2015'de bitecektir.
    Aracın fabrika garantisi halen devam ettiği için garantiden bazı parçalarını da FIAT servislerinden değiştirttim.
    Garantiden Değişen Parçalar :
    1-) Ön ve Arka Fiat Logoları değişti. (İçlerine su alma problemi yüzünden.)
    2-) Direksiyon Simidi ortasında bulunan FIAT logolu airbag kapağı komple değişti. (Üzerine basılınca kornanın zor çalması yüzünden değişti.)
    3-) Ön iki far yenisi ile değişti. (Araç üzerinde şuan 2014 model pırıl pırıl çiziksiz, güneş yanıksız farlar mevcuttur. Değişme sebebi ise içlerinde lekeler oluşması yüzünden önce temizlediler geçmeyince de yenisi ile değiştirdiler.)
    Yukarıda yazdığım her şey belgelidir, araçla ilgili her şeyi Türkiye’deki bütün FIAT servislerinden şase numarası ile confirme edebilirsiniz.
    Saygilarimla

ILAN LINKI:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasit...74244440/detay

Saygilarimla,

Köksal Ar
    Sonsuzluga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 69

Hayırlı satışlar

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

FAHRETTİN BAKAR
    RASKOLN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    16BC487
    Edilen teşekkür: 5

Temiz ve güzel..

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Param olsa kaçırmazdım Hayırlı satışlar.
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Emre İlgin
    emreilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    34 DT 3354
    Edilen teşekkür: 10

çiçek gibi. puntomu satmış olsam talip olacagım bravo olurdu

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

İşte alınacak araç Hayırlı satışlar.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Bomba gibi. Hayirli satislar )
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Hayırlı satışlar..

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

MASHAR TEVFIK
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Bravo Metalik Gri

Herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar, inanın otomatik vites ihtiyacim olmasa satılacak araç değil. Şuan için 3 ciddi müşteri var bekliyorum, daha iyileri sizlerin olur inş.

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kesinlikle kaçırılmaması gerekir almayan çok pişman olur.Hayırlı satışlar

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

MASHAR TEVFIK
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Bravo Metalik Gri

Değerli arkadaşlar,
    An itibariyle aracıma Blue&Me 8.0 Güncellemesini de yüklemiş bulunmaktayım.
    Satın almak istediğim araç ilandan kalktı muhtemelen satıldı, bu yüzden moralim bozuk Bu bakımdan son 2-3 gün daha aracı ilanda tutacagim satılmazsa vazgeçeceğim. Birkaç arkadaş 39,500, 40,000 TL, 40,500 TL gibi ciddi tekliflerde bulundu ama vermedim. Çünkü muadillerinin çok altında fiyat yazdım.
    İlerleyen aylarda bir daha ilana çıkarsam 42,500 TL yazar 42,000 TL'den asagi vermeyeceğim. Ilgilenen arkadaşların bilgilerine sunarım.
    Güncel..

Kadir OSAN
    Kadir00906 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 342

Hayırlı satışlar,araç muhteşem,çoğu arkadaşın dediği gibi imkan olsada kaçırılmasa bu araçlar.İnşallah değerini bilen birine satılır.

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

MASHAR TEVFIK
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Bravo Metalik Gri

Alıntı Kadir00906 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı satışlar,araç muhteşem,çoğu arkadaşın dediği gibi imkan olsada kaçırılmasa bu araçlar.İnşallah değerini bilen birine satılır.
    İnş. hocam. Valla bu paralara neredeyse punto satanlar var

Kadir OSAN
    Kadir00906 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 342

Alıntı mashart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnş. hocam. Valla bu paralara neredeyse punto satanlar var
    Aynen, araba piyasası şuan çok uçuk Allah sonumuzu hayır etsin, son zamanlarda iyi ki arabam var ve iyiki araba arayışı içinde değilim diye dua ediyorum

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

MASHAR TEVFIK
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Bravo Metalik Gri

Arkadaslar Ilan halen güncel,

Şaşırdım doğrusu 4 gün oldu böyle bir araç böyle makul bir fiyata hemen satılmadı, malum sitede 30 favori aldık ama birkaç kişi haricinde tık yok. Onlarda kredi basvurusu yaptı cevap bekliyorlarmış.
    Gerçi fiyatı biraz insem satılılabilir di belki ama vatandas 35,36,37 hatta 40 bin tl'ye punto koymus ilana satarken, ben 69,000 KM'de 2011 model ,fabrika garantisi 1 sene daha devam edecek olan, DPF'li, Cruise Controllu, SKYDOME'lu, Continental sıfır lastik aldıgım uçak gibi dizel aracımı 41,000 TL'den asagı da vermek istemiyorum.

Sonuc olarak ilan halen güncel ve fiyatı asagi cekme düşüncem de yok punto ilanlarını gördükten sonra.

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Aşkın
    Moderatör elbruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 458

Punto ilanları öyle de onlar keyfe keder koymuş satılmıyor önemli olan satılıyor mu o fiyata ona bakmak lazım...

Gky Akkoc
    FeaRLeSsHunTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 115

o fiyata kesinlikle satarsın fiyatını yükselt cok rahat gider o araç maşallah hayırlı satışlar..

29. Bu mesaj için teşekkür edenler:

MUHAMMED ENES İŞÇİ
    menesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 KBL 84
    Edilen teşekkür: 62

ABİ MAŞALLAH araba harika. bi kaç ay içersinde alıcam nasip olursa.şimdi alcak olsaydım senin arabayı alırdım muhtemelen..hayırlı satışlar...

31. Bu mesaj için teşekkür edenler:

MASHAR TEVFIK
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Bravo Metalik Gri

Alıntı FeaRLeSsHunTeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o fiyata kesinlikle satarsın fiyatını yükselt cok rahat gider o araç maşallah hayırlı satışlar..
    Birkaç gün daha aynı fiyattan bekleteceğim sonra yükseltmeyi düşünüyorum, iyi dileklerin için teşekkür ederim.

MASHAR TEVFIK
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Bravo Metalik Gri

Alıntı menesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ABİ MAŞALLAH araba harika. bi kaç ay içersinde alıcam nasip olursa.şimdi alcak olsaydım senin arabayı alırdım muhtemelen..hayırlı satışlar...
    Tesekkur ederim, belki satılmaz birkaç ay sonra sana satarız

Sayfa 1/3 123 SonSon