Arkadaşlar aracımı satmaya karar verdim. satış sitelerinede ilan verdim. birde forum üzerinden sizlerle paylaşayım dedim. aşağıda ilan linkleri var. fiyat olarak 38000 TL olarak düşünüyorum. Cüzzi de olsa pazarlık payı vardır.

Araç 2012 Ekim ayı trafiğe çıkışlıdır. 1.3 multijet PUNTO--Lounge--75 beygirlik modelidir. KAZA,BOYA,DEĞİŞEN, DERBE,GÖÇÜK;ÇİZİK vb hiçbir kusur yoktur. boyada çizik dahi bulamazsınız. Araç ta burda sayılamayacak birçok özellik vardır.Araç cam tavan hariç full özelliklidir. Özelliklerin hepsini buraya yazmıyorum,aşağıda özellik bölümden hepsini işaretleyeceğim. araç 12500 km dir. granit gri renktedir. Araç gayet ekonomik tir. yakıt konusunda sıkıntınız olmaz. ilk bakımı (10000 bakımı) serviste yapılmıştır. yedek anahtar, bütün kullanım klavuzları, teyp ve anahtar kodu kartları, yedek lastik ve üzerindeki kriko ve alet takımı mevcuttur. kısacası servisten çıkmış araçtan tek farkı 12500 km dir. Titiz bir bakıcıyım aracın içi tertemizdir. İhtiyaçtan ötürü satılıktır. Araçta pazarlık payı yoktur,SON FİYATTIR. Lütfen pazarlık yapacaklar aramasın. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun...

-https://www.araba.com/278852013/Fiat-Punto-Lounge-13-Multijet-OGRETMENDEN-SIFIR-AYARINDA