2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Zorda Olsa Satmaya Karar Verdim

emin tahir
    emin tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 26

Dikkat Zorda Olsa Satmaya Karar Verdim

Arkadaşlar yaklaşık 3 yıldır kullandığım ikinci sahibi olduğum emotion skydome puntomu satmaya karar verdim. Aracımdan çok memnunum ama evlendikten sonra bağajı gerçekten yetmemeye başladı. Aracımı formdaki birçok arkadaşım biliyor. İlgilenen forumdaşıma fiyatta yardımcı olurum. Ya da sedan 2008 ve üzeri araçlarla takas edebilirim. Ev yada arsa istemiyorum sadece sedan ve 2008 üzeri araçlarla takas düşünüyorum.

SUBAYDAN 6 İLERİ ŞANZIMANLI 90 BG. ORJİNAL EMOTİON. GÜVENLİK,KONFOR VE SPOR PAKETLİ, SKYDOME'LU EŞSİZ BİR ARAÇ
    LASTİKLER SIFIR AĞIR BAKIMLARI YAPILMIŞ MUAYENESİ DAHA BİR AYLIK(22.07.2013)

LÜTFEN AÇIKLAMALARI DİKKATLİCE OKUYUNUZ....
    Öncelikle aracım süper temizliktedir,aracın ikinci sahibiyim ilk sahibi benden çok daha fazla titizlikte bir beydi.
    Araç asla yıpranmamış, zorlanmamıştır. En ufak problemi ve bakımları aksatılmadan derhal giderilmiştir.
    Araca kullanmak benim için zevktir ve herşeyiyle mükemmel olmasını isterim.
    Aracım 2006 model ancak 2006 yılının haziran ayında trafiğe çıkmıştır.Araç orjinal İtalyan üretimidir sipariş üzerine 3 ay beklendikten sonra getirtilmiştir. Yani eşi benzeri yoktur.Faturası ve sipariş fişi alıcıya teslim edilecektir. (Faturasında ve ruhsatta açıkca emotion olduğu yazmaktadır)
    Emotion olmayan birçok araç emotion diye satılıyor bilginiz olsun,bu ruhsatta yada faturada yazar.
    Donanım olarak en dolusudur. Daha sonraki emotion modellerinde dahi bu donanım standart olarak sunulmamıştır.Yedek anahtar,code kartı(anahtar kaybolmasında önemli),kullanma klavuzları, faturası ve bakımla ilgili bütün dökümanları verilecektir.
    Plakasını açık bırakıyorum sorgulatabilirsiniz.Saklı gizli yok herşeyi yazdım.

- 90 BG 6 İLERİ ŞANZIMAN (Genelde puntolar 70 bg.dir)
    - SKYDOME ( Açılır Cam Tavan- sunroofla karıştırmayın)
    - 6 HAVA YASTIĞI
    - ÇİFT YÖLÜ TAM OTOMATİK İKLİMSEL DİJİTAL KLİMA
    - 3 SATIR EKRAN YOL BİLGİSAYARI (Birçok Puntoda tek satır yada iki satırdır)
    - ELEKTİRİKLİ VE ISITMALI YAN AYNALAR
    - YÜKSEKLİK AYARLI ŞÖFÖR KOLTUĞU
    - ELEKTROSERVO CITY MODE DİREKSİYON
    - 4 CAM ELEKTİRİKLİ (Camlar ve Sunroof Sıkışma Sensörlüdür + Camlar Uzaktan Kumanda ile Açılıp Kapanır + 4 Cam ve Sunroof Tek Dokunuşla Açılır ve Kapanır)
    - ANAHTARDAN KUMANDALI MERKEZİ KİLİT
    - ABS-EBD-ASR-ESP-HILL HOLDER (Yokuş Kalkış desteği,Yokuşta kalkışta 3sn kadar aracı kaydırmaz)
    - DERİ DİREKSİYON VE VİTES TOPUZU (Bütün Modellerde Bulunmuyor)
    - FELLOW ME HOME ( Araçtan indikten sonra far 15-30-45 sn yanmaya devam ediyor)
    - YÜKSEKLİK VE DERİNLİKAYARLI DİREKSİYON
    - KATLANABİLİR ARKA KOLTUKLAR (Tekli ve İkili olarak ayrı ayrı yatabilir)
    - ÖN ARKA SİS FARLARI
    - ORJİNAL KOL DAYAMA ( Daha sonraki Yıllarda Bu donanımı Kaldırdılar)
    - SUSTALI ANAHTAR (YEDEK ANAHTARI CODE KARTI KULLANIM KİTAPCIKLARI MEVCUT)
    - DİREKSİYONDAN KUMANDALI RADYO CD - MP3 ÇALAR + AKTİF SUBWOOFERLI,6 HOPARLÖRLÜ,ANFİLİ FİAT HİFİ SES SİSTEMİ+ AUX KABLOSU (Kablo Blaupunkt'un orjinalidir tarafımdan taktırıldı)
    - 16 INCH ORJİNAL EMOTION CELİK JANT 205-55-R16
    - ORJİNAL SPOYLER
    - ORJİNAL ARKA PARK SENSÖRÜ
    - ŞOFÖR VE YOLCU GÜNEŞLİĞİNDE MAKYAJ AYNALARI VE IŞIKLARI
    - ORJİNAL öZEL EMOTION KOLTUK KILIFLARI
    - PUNTO LOGOLU AYAK DAYAMA (Tarafımdan taktırılmıştır)
    - ÖN CAM HARİÇ BÜTÜN CAMLARDA 3M CAM FİLMİ
    - ORJİNAL PUNTO HALI PASPAS
    - ÇİFT ÇIKIŞLI KROM EKZOS UCU

Ek Olarak Bulunan Paketler;
    Güvenlik paketi:
    - ABS,EBD,ASR,ESP,HILL HOLDER
    Konfor paketi:
    - Park sensör (Fabrika çıkışı sonradan servislerde takılanlardan değil)
    - Elektrikli bel desteği (El freni arkasında bulunan düğme sayesinde rahatınıza göre ayarlayabilirsiniz)
    - Bagajda 12v çıkışı
    Spor paketi:
    - Hi-Fi sistem (subwoofer, amfi, 6 hoparlör)
    - Spoiler
    - Marşpiyerler
    Ayrıca nadir bulunan Skydome ki aracımın en süper özelliğidir diyebilirim...
    - Aracım en son bakımına 149000'da girdi
    - Bakımda ön diskler ve balatalar değişti
    - Temmuz sonunda muayeneye girmiştir.İki yıl muayene derdi yok.
    - Lastikleri Continental Premium Contact 5 markalı ve muayeneye girmeden takılmıştır.Toplamda 800km kadar yapmıştır.
    - 4 adet kışlık latiği 2 kış kullandım ve yanında verilecektir.
    - Aracın kronik sorunu olan ve fiatın kabullenerek değiştirdiği city motoru arıza olmamasına rağmen tedbir amaçlı yetkili serviste değiştirilmiştir.Siz böyle bir sorun yaşamayacaksınız.
    - Aküsü yetkili serviste 3 ay önce değişmiştir. Garanti belgesi duruyor garantisi devam ediyor.
    - 120000 km de aracın enjektörleri sökülmüş bakımı yapılmış ve değişmesi gerek parçaları değiştirilmiştir(1000 tl)
    - Aynı kilometrede yetkili serviste aracın baskı balatası değiştirilmiştir kayıtlardan görülebilir.Baskı balata ile birlikte volan değişmiştir. (Toplamda 1500tl)
    - Bir önceki kış şarj dinamosu yetkili serviste değiştirilmiştir. ( Pahalı olduğu için yağmurda su kaçtı diye belirttiğimiz için kasko tarafından karşılanmıştır, tramer sorgusunda çıkar ederi 850 tl,servis kayıtlarında görülebilir)
    - Anlıyacağınız bütün ağır bakımları yapılmıştır, aracımda en ufak sıkıntı olsa mutlaka çözüm için uğraşırım her usatyım diyen aracıma dokundurmam. Dizel araçta insanlar bu bakımlardan ve özellikle enjektörle ilgili sıkıntıdan kaçınırlar ancak ben zaten bütün ağır bakımlarını yaptırdım.Trigeri kontrol ettirdim zaten zincir olduğu için değişime gerek kalmıyor. Size sadece binmek kalıyor. Uzunca bir süre bakım ve masrafı olmayacaktır.
    - Geçen hafta ses yapıyor diye ön iki davlumbazı değiştirdim.
    - Geçen ay aracımın detaylı iç temizliğini yaptırdım. Her yılda boya korumasını yaptırıyorum.
    - İlk sahibinden beridir hep Ankara da kullanılmıştır. Ankara arabasıdır.
    - Şehir içinde 5,2 lt/100km, şehirler arasında ise 110-120 km/h hızla 4,5 lt yakıt ortalaması vardır. Araç 6 ileri vites ve 90 bg olduğu için güçlü bir araçtır ve özellikle uzun yolda çok güzel yakıtı varıdır. 6 vitesin farkını yaşatır.
    - Temmuz vergisi yatırılmıştır.(102 Tl)
    - Ben subay olduğum için Ankara'da çalışıyorum ailem Konya/Ereğli de yaşıyor ayda en az bir defa Ereğli ye ve İstanbul'a gidiyoruz aracım bütün kilometresini bu yollarda yapmıştır.
    Kırmızı ışıkta beklerken solumda duran minibüs yeşil yanınca beni fark etmemiş ve sol ön çamurluğuma sürtmüştür. Kazanın fotoğraflarını ekliyorum tek kazam odur.Sol ön çamurluk yerinden sökülmeden düzeltilmiş ve boyanmıştır.O kazanında fotoğraflarını ekledim zaten (Son iki fotoğraf). Başka da kazası belası yoktur.
    Arabam tam binici arabasıdır beni üzmedi çok zevk alarak 3 yıl bindim umarım benden sonraki sahibide aynı zevkle kullanır. Bu konfor bu özellikler bu yakıt cimriliği ile bu vergi miktarıyla (6 aylık 102 TL) bu devirde binilebilecek nadir araçlardandır. Hem ucuz hem spor olsun herkesin ilgi odağı olsun diyorsanız kaçırılmayacak araç. Ben evlendiğim için sedan araca geçeceğim ondan dolayı satmak zorunda kaldım aracımı.Yoksa herhangi bir sıkıntım ya da şikayetim yok.

Sedan araçlarınızla (2008 ve üzeri Ford mondeo titanyum, focus titanyum x, honda civic ya da volvo s 40 araçlarınızla takas düşünürüm) Takas teklifleriniz de lütfen takas fiyatı şudur budur diye şişirme fiyatlarla gelmeyin her malın bir fiyatı vardır.

Fiyatını bu özellik,donanım,bakım ve yaş olarak ele aldığımız zaman biraz daha uygun yazmaya çalıştım. Araca sadece son iki ayda 1500 tl üzerinde harcama yaptım(Lastikler vb. gibi). Abartı bişeyler yazıp uğraşmak istemedim. Satılsın ki yeni araç alabileyim.Lütfen siz de şurda bu araba burda bu araba var 20000 liraya punto var diye gelmeyin kıyaslıyacağınız araçlar bu özellikleri ve bakımlılığı içersin lütfen.

Fiat Punto Grande 1.3 Multijet Emotion 2006 Model 24.900 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 136397696

emin tahir
    emin tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 26

Araç satılmıştır konu kapatılabilir. Hepinize teşekkürler.