Araç 6 ileri 90 bg dizeldir

dynamic (en dolu) versiyon üzerine opsiyonel olarak

spor paket (spor süspansiyon yan marşpiyel spoiler vs)

güvenlik paketi (esp asr ebd hillholder 8 hava yastığı vs)

hi-fi paket (standarttan farklı hoporlörler arkada subwoofer vs)

turbo timer , cam filmi , kolçak, aux kablosu vs gibi ihtiyacınız olabilecek ekstralar üstündedir..

diğer araçlardan farkı yukarıda yazan özelliklerdedir o sebeple lütfen 16.000 tl ye de var diye gelmeyin o araç 25.000 tl ye alınırken benim aracım 50.000 tl idi..

aracın tramerde hasarı çıkar. biri hırsızlık (cam kırıp müzik sistemini yürüttüler kabloları hala hazır bagajda sadece sistem bağlamanız yeterli)

diğeri önden kozmetik bir kazası olmuştur airbag açılmamış üstüne 50 km sanayiye yol gitmiştir vs vs bu kazadan kaynaklı bir parça değişen bir parça boyası vardır bu olay 2010 da olmuştur devamında ben hiç bir sorun yaşamadan bindim

filtresi yağı suyu tuzu yeni değişmiştir

üstünde 205 50 16 yazlık vardır ayrıca bu sene ocak ayında alınıp 5000 km yapılmış 4 adet petlas kışlık verilecektir..

seat cupra siparişi verdiğim için satılıktır

-https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2006-grande-punto-3k-m.jet-90-bg-dynamic.guvenlik-pk.spor-pk-plus-plus-134953144/detay/

134953144

arkadaşlar ilgi büyük oldu anlayamadım.. ucuz mu gidiyor ? beni hem o konuda bilgilendirirseniz.. hemde aklınızda olursa sevinirim..