Arkadaşlar sahibinden ilanı aşağıdadır. İlanda cep telefonu numaram da yazılı, diğer ayrıntılar da. Sahibinden İlan Nu. 119890625'dir. Ne yapalım bu araca 4-5 ay binmek nasipmiş. Fazla birşey yazmak istemedim, zaten forumdaki arkadaşlar Fiat araçlar konusunda yeterince bilgi sahibi. Saygılar.

Aracım 09 Kasım 2012 trafik çıkışlıdır. Araçta ekstra olarak spor kit, esp paket, wifi ses sistemi (fiat) ve skydom (cam tavan) vardır. Boyanan veya değişen bir parçası yoktur. Bir araç arkadan şehir içinde çarpmış ve arka tasponun sol tarafında (sadece tampon) resimde de görüleceği gibi ufak hasar meydana gelmiştir. Tamponu boyatmak istemediğim için nazırlık olarak duruyor. Araç 3 yıl garantilidir. İlk bakımı 10.000 km.de yapılacaktır. Aracın fiat finanstan kredisi vardır. Alıcı tarafından kredisi kapatıldığında aynı gün satış işlemi yapılacaktır. Bu konuda noterden de masrafı bana ait olmak üzere taahhütname veririm. Devlet memuruyum alıcı arkadaşların aklına yanlış birşey gelmesin. Araç fabrikadan michlen lastiklerle gelmiştir. Alındığı gün lastikleri goodyear ultracrip 8 kış lastikleri ile değiştirilmiştir. 6 bin km. yol kış lastikleri ile yapılmış olup diğer lastikler kullanılmamıştır. Kış lastikleri ile aracın orjinel lastikleri birlikte verilecektir. Araca yetkili serviste karter muhafaza taktırılmıştır. Arka camlar orjinal koyu renktir. Arka bagaj da fiat ın kendi subwofer'ı vardır. Araç Kasım ayında alındığı için lastiklerle birlikte içindeki kumaş paspaslarda lastik paspaslarla değiştirilmiştir. Kumaş paspaslar arabanın bagajında ve torba içindedir. Üzerlerine ayak bile değmemiştir. Araca Meguiars'da kaput filmi takılmıştır ve boya koruması yaptırılmıştır.
Askeri personelim. Doğuya tayin olacağım belli oldu. Bu nedenle birkaç aya kadar Ankara'dan gideceğim. Ailem Ankara'da ikamet edecek fakat eşim araç kullanmadığı için aracın kapıda yatmasınıda istemiyorum. Severek almama rağmen doya doya binmek kısmet olmadı. Alıcısına nasip olur inşallah.

-https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2012-punto-loungue-1.3-mj-sporkit-plusesp-plusskydom-6000-km-119890625/detay/