Sayfa 7/7 İlkİlk ... 34567
137 sonuçtan 121 ile 137 arası

Konu: Satılık 2012 Petrol Yeşili Dizel Lounge

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı knidos111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam kusura bakmayın ama 34.900 e satamayınca 35.500 e güncellemedeki stratejik amacınız nedir merak ettim, ben şimdiye kadar birkaç defa araç sattım, girdiğim fiyattan alan olmayınca fiyatı indirdim ve sattım,yoksa hata mı yaptım? aynı aracın kazasızı 33 bine satılıyor Fiat Punto 1.3 Multijet Lounge 2012 Model 33.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 136241506
    iyide sizin fiyatla ilgili yorum yapma stratejiniz nedir? siz fiyat düşürerek sattınız diye herkes öyle mi satacak ? adam isterse 40 bin tl de ister buna kimse karışamaz ha satar satamaz geç satar o satıcının sorunudur bize sadece hayırlı satışlar demek düşer ...

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mehmet demir
    knidos111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 115

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyide sizin fiyatla ilgili yorum yapma stratejiniz nedir? siz fiyat düşürerek sattınız diye herkes öyle mi satacak ? adam isterse 40 bin tl de ister buna kimse karışamaz ha satar satamaz geç satar o satıcının sorunudur bize sadece hayırlı satışlar demek düşer ...

burası birçok insanın takıldığı bir forum,, bu arkadaş buraya bir mesaj girerse her türlü yoruma açmış demektir, ben de kafama takılan bir konuyu arkadaşın açıklamasını rica ettim bunda ne var,,,, ayrıca kime ne diyeceğimi sizden öğrenecek değilim,neyi söylemek istersem buraya yazarım,,aha yazıyorum bu araba anca 30-31 e gider (kral çıplak)

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı knidos111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burası birçok insanın takıldığı bir forum,, bu arkadaş buraya bir mesaj girerse her türlü yoruma açmış demektir, ben de kafama takılan bir konuyu arkadaşın açıklamasını rica ettim bunda ne var,,,, ayrıca kime ne diyeceğimi sizden öğrenecek değilim,neyi söylemek istersem buraya yazarım,,aha yazıyorum bu araba anca 30-31 e gider (kral çıplak)
    30-31 dersin demenle olmaz adam istediği fiyata satar sen yorum elbette yaparsın ama kalkıpta adama neden fiyatı arttırdın neden şöyle böyle diye sorgulayamazsın ben onu demek istedim yoksa yorum hakkın elbette var ayrıca eğer acelesi yoksa bence aracı 33-34 arasına satabilir ben bugüne kadar öyle araçlar gördüm değerinin üstünde satılan sadece sabır ve zaman gerekli

Mehmet Aşkın
    Moderatör elbruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 458

Konu dağıtacak ve gerginleştirecek mesajlar yazmayalım arkadaşlar...

Oğuz MERDAN
    byspayn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 405

Tekrardan hayırlı satışlar. Bu sefer bir an önce satılır inşallah.

Burak ÖZER
    burak64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Edilen teşekkür: 25

Alıntı byspayn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrardan hayırlı satışlar. Bu sefer bir an önce satılır inşallah.
    pek umudum yok kullanmaya devam ediyorum ama teşekkürler

bilal yıldırım
    speeddream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Edilen teşekkür: 4

burak bey ilan tarihi 2012 nin son aylarına ait
    yani 1 yıldır arabayı satmaya çalışıyorsunuz anladığım kadarıyla.
    kununu sadece ilk sayfasını okudum tok satıcısınız öyle görünüyor.
    eğer arabanızı satmaya niyetliyseniz olurunu yapmak lazım gelir böyle tok satıcı tavırlarıyla biryere varamazsınız

Burak ÖZER
    Nereden
    Uşak
    Rengi
    Petrol Yeşil

Alıntı speeddream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burak bey ilan tarihi 2012 nin son aylarına ait
    yani 1 yıldır arabayı satmaya çalışıyorsunuz anladığım kadarıyla.
    kununu sadece ilk sayfasını okudum tok satıcısınız öyle görünüyor.
    eğer arabanızı satmaya niyetliyseniz olurunu yapmak lazım gelir böyle tok satıcı tavırlarıyla biryere varamazsınız
    konuyu tamamen okursanız satışın neden sıkıntılı olduğunu anlarsınız.tok satıcı olduğum ise doğrudur çünkü satma zorunluluğum olmayan aracı niye düşük fiyattan verip daha büyük zarara gireyimki işine gelen olursa alır bende istediğim aracı alırım yok satılmazsa okulumu bitirip askere gidene kadar(ki bu en az 2-3sene demek) kullanırım.

bilal yıldırım
    speeddream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Edilen teşekkür: 4

Alıntı burak64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu tamamen okursanız satışın neden sıkıntılı olduğunu anlarsınız.tok satıcı olduğum ise doğrudur çünkü satma zorunluluğum olmayan aracı niye düşük fiyattan verip daha büyük zarara gireyimki işine gelen olursa alır bende istediğim aracı alırım yok satılmazsa okulumu bitirip askere gidene kadar(ki bu en az 2-3sene demek) kullanırım.
    bende sizin aracın 2013 modeline sahibim ama sıfır otomobil aldıysanız zaten baştan bir miktar zarar etmeyi göze almış olmanız gerek.
    dediğim gibi tok satıcı modundaysanız amacınıza ulaşmanız zaman alacaktır malesef

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Uploaded ImageShack.us
    kazalı hali

kaza yok demişsiniz ilanda

Burak ÖZER
    Nereden
    Uşak
    Rengi
    Petrol Yeşil

ozan mete
    izmirlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    35 BSV 11
    Edilen teşekkür: 16

buraya yazdığınız ilanda kaza boya yok yazıyor sahibinden de yazan ilanda mevcut kazadan başka kaza boya yok yazıyor

Burak ÖZER
    Nereden
    Uşak
    Rengi
    Petrol Yeşil

Alıntı izmirlee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buraya yazdığınız ilanda kaza boya yok yazıyor sahibinden de yazan ilanda mevcut kazadan başka kaza boya yok yazıyor
    burada yazanları baştan sona okursanız sorun kalmayacak diye tahmin ediyorum

ozan mete
    izmirlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    35 BSV 11
    Edilen teşekkür: 16

ilk defa dizel araç aldım alışamadım bir türlü daha performanslı bir araç almak için aracımı satıyorum.aracım 2012 punto lounge forumdaki arkadaşların çoğu biliyordur gerçi ama başlıca özelliklerinden bahsedersek
    bluetooth(eller ser sesli komut sistemi).hız sabitleyici ve el gazı,otomatik klima,usb/aux in gibi özellikleri mevcuttur.manuel vites ve 9500kmdedir.alıcısına hayırlı olması dileğiyle..

Araç 22/05/2012 tarihinde Uşak Fiat Bayisi Ağaoğlu Otomotivden alınmıştır.Alındığı günden itibaren evin 2. aracı olarak özenle kullanılmıştır.Aracın km'sinin çoğu uzun yolda yapılmış olup şehir içinde dur kalk trafiğinde yorulmamıştır.Turbo ömrü için araç ilk çalıştığında 1-2dk bekleyip motor ısındıktan sonra hareket edilmiştir.Araçta kesinlikle kaza,boya,lokal boya yoktur.ARAÇTA KAZA,BOYA ÇIKMASI HALİNDE YOL MASRAFINIZ TARAFIMA AİTTİR!! Aracın plakası açık bırakıldı sorgulatabilirsiniz.
    Extra olarak:
    -PETROL YEŞİLİ METALİK RENK FARKI(Gündüz yeşil gece mavi çok dikkat çekici özel bir rengi var aracın fakat fotoları telefonla çektiğim için net çıkmadı) (300TL)
    -3M CAM FİLMİ ön cam hariç bütün camlar 2numara(Bilen bilir 3M cam filminde en iyi markadır) (400TL)
    Aracım her hafta düzenli olarak fırça değmeden buharlı oto yıkamada yıkatılmıştır ve kullanılmadığı zamanlarda evimin özel garajında durmaktadır.Yakıt olarak sadece SHELL V-Power Diesel kullanılmıştır bütün yakıt fişleri saklanmıştır kontrol edebilirsiniz.Yakıt tüketimine gelirsek uzun yolda kullanıma bağlı olarak 15-17kuruş,şehir içinde 20-22kuruş yakmaktadır.Ayrıca 1300cc olduğu için düşük vergi dilimindedir(6 aylık 240TL)
    Araç keyfi satılıktır yani satma zorunluluğum yoktur o yüzden saçma fiyat tekliflerinde bulunmayınız!!
    ÇEK,SENET,VADE OLMAYACAKTIR.NAKİT PARAYA SATILIKTIR!!
    Takas sadece hatasız,düşük km'li 1.4 TSI 160PS manuel Golf6 ve Scirocco ile düşünülebilir.Takas fiyatı konuşulur.
    Araba ticareti yapan kişilere satılmayacaktır lütfen ciddi alıcılar arasın.

Burak ÖZER
    Nereden
    Uşak
    Rengi
    Petrol Yeşil

ilk sayfayı okuduğunuzu bende biliyorum bütün sayfalarda yazanları okursanız kaza yaptığımı kaza yaptığım gün belirttim aracı satıştan çektiğimi belirttim.Arac onarımı yapıldıktan sonra 3bin.km test ettikten sonra tekrar satışa çıkarttım ve özellikle kazalı halinin fotoğrafını siteye ve ilana koyup gerekli açıklamayi yaptim siz hala ilk sayfada yazılan açıklamayı bana gösteriyorsunuz.7sayfayı baştan sona kadar okuma zahmetinde bulunursanız gerekli bütün açıklamaları yaptığımı göreceksiniz.

ahmet kahraman
    stotinka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34 .. ....
    Edilen teşekkür: 41

[QUOTE=burak64;876698]ilk sayfayı okuduğunuzu bende biliyorum bütün sayfalarda yazanları okursanız kaza yaptığımı kaza yaptığım gün belirttim aracı satıştan çektiğimi belirttim.Arac onarımı yapıldıktan sonra 3bin.km test ettikten sonra tekrar satışa çıkarttım ve özellikle kazalı halinin fotoğrafını siteye ve ilana koyup gerekli açıklamayi yaptim siz hala ilk sayfada yazılan açıklamayı bana gösteriyorsunuz.7sayfayı baştan sona kadar okuma zahmetinde bulunursanız gerekli bütün açıklamaları yaptığımı göreceksiniz.[/QUO

adam haklı hayırlı satışlar

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

ilk sayfayı okuduğunuzu bende biliyorum bütün sayfalarda yazanları okursanız kaza yaptığımı kaza yaptığım gün belirttim aracı satıştan çektiğimi belirttim.Arac onarımı yapıldıktan sonra 3bin.km test ettikten sonra tekrar satışa çıkarttım ve özellikle kazalı halinin fotoğrafını siteye ve ilana koyup gerekli açıklamayi yaptim siz hala ilk sayfada yazılan açıklamayı bana gösteriyorsunuz.7sayfayı baştan sona kadar okuma zahmetinde bulunursanız gerekli bütün açıklamaları yaptığımı göreceksiniz.
    7 sayfayı bastan sona neden okusun insanlar. Gören araç değil galeri satın alıyor zanneder. İlanın ilk mesajını güncellemek daha basit olsa gerek ? Senin açından söylüyorum. İyilik olsun diye yani.

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 34567