Arkadaşlar 1.5 yıldır özenle kullandığım aracımı satıyorum. İlanda da görüceksiniz zaten aracın bakımıyla ilgili hiç bir sorun yoktur yakıtta çok çok cimri. Sadece sağ ön çamurluk değişiktir oda bilenleriniz vardır elbet kaynaklı değil vidalı bi parçadır fotoğraflarıda var ezildi diye değişti. kaputa parça boya bile atılmadı çamurluğun üstünden. Depriyajı yağları filtreleri triger kayışı buji ve buji kabloları ve değişmesi bakım isteyen nesi varsa yapıldı tek yapıcağınız marşa basmak Ararsanız daha detaylı bilgide veririm tabiki. İyi Forumlar

Aracım herseyiyle orjinaldir tek değişen sağ ön çamurluktur buda ilanı yayınladıktan sonra oluşmuştur fotoğrafları vardır. ufak 3 parcada lokal boya vardır. 2006 model bi araç için , 3 parca boya oda lokal boyayı boya takıntısı yapanlar lütfen aramasın.
Bir aylık periyod içinde ;
- Depriyaj seti
- Yağ
- Polen , Yağ ve Yakıt filtreleri
- Bujileri ve Buji kabloları
- Triger
- V kayışı
- Rot ve balans ayarları.
- Ve gerekli olan değişmesi gereken tüm ekipmanları değişmiştir...
Aracım Grande Punto Dynamic'tir...Lütfen Active modellerle karşılaştırmayın.
- Tam otomatik dijital klima, kılıf farkı, sis farları, 3 satır yol bilgisayarı, gövde rengi kapı kolları ve aynalar, mp3 çalma özellği bunlar active puntolardan bi kaç farkı.
Ayrıca aracımda;
- Kol dayama (altı saklama kaplı) ve ( arkasında 2. çakmaklık )
- Orjinal teypten AUX çıkışı ( cep telefonunuzu veya mp3 playerinizi baglayarak araç sisteminden müzik dinlemek için)
- 17'' Kazera çelik jant (ultra hafif)
- 205-40-17 Lassa İmpetus Sport lastikler
- H&R orjinal spor yaylar (5 cm)( 2 ay önce takıldı)
- Marspiyel ve Spoiler
Ayrıca aracımın yanında
- Orjinal 4 Lastik Jant ve İstepnesi (Yere değmemiştir)
- Orjinal yayları' da verilecektir...
- Vizesi 2013 Haziran ayına kadardır.
Yedek anahtarı kitapçıkları teyp ve immobilizer kod kartları mevcuttur...
Lütfen ölü tekliflerle gelmeyiniz emsallerini inceliyiniz plakası açık bırakıldı.Tabiki istediğiniz servise istediğiniz ustaya gösterebilirsiniz km orjinal temiz ekstraları olan bi araç tüm yazdığım ekstralarıyla bu fiyattır.Sonuçta gelip bakmak parayla değil inceliyin diğer satılık araçlarla karşılaştırın.İhtiyaçtan satılık değildir o yüzden daha fazla fiyat kırarmı gibi düşüncelerle lütfen aramayın.
Herşeyi detaylı olarak yazdım mesajlara her zaman bakamıyorum telefonla irtibata geçmenizi rica ederim...
NOT: - Aracıma son vize giriş tarihinden sonra Lovato marka LPG takılmıştır yani ruhsata işli değildir. Evrakları verilip istenildiği zaman işletilebilir yada kaporanızı verdikten sonra ben işletip öle teslim edebilirim.

-https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-farki-fiyati-sifir-masraf-sifir-sorun-bi-dolu-ozellik-102307798/detay/