arkadaşlar puntomu satmaya karar verdim. 157000 de 1.3 dizel active(alm. jant ve sis farı var) bakımları geçen hafta yapıldı. bir sıkıntısı yok. ilan sahibinden de var.

çıklama

Aracım 2007 model 1.3 M.Jet active modelidir. Active den farkı alüminyom alaşımlı jant ve sis farı olmasıdır. Aracımın bakımlarını gecen hafta yaptırdım. Baskı balata değişti. Yağı suyu herseyi eksiksiz bir sekilde itina ile yapıldı. Şu anda hiçbir masrafı yok. Aslında satmayı düşünmüyordum ama başka bir araç bulduğum için satmak düşünüyorum. Çok acelesi yok. Diğer aracın sahibinin de acelesi yok zaten. Ama aracım diye söylemiyorum gerçekten çok konforlu ve yakıt konusunda da cok cimri. Şehir içinde dip gaz yapmama rağmen 25 kr. geçmiyor. Uzun yolunuda siz düşünün. Alıp en az 1 sene masrafsız binebilirsiniz.

Ayrıca araçta 1 parça değişen (sağ ön kapı) 2 parçada da boya var (bagaj kapağında küçük bi yer ve sol ön camurluk) hepsi farklı zamanlarda olmuş. Tavanda, motorda, şasede yada direklerde herhangi bişi yoktur. Alırken yaptırdığım testte motor 75hp üzerinden 74.3hp çıkmıştır.

Alacak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun diyelim. Fiyatta makul bir pazarlık vardır. Boya takıntısı olan ,ölücü ve öldürücü arkadaşlar aramasın.

Araçla beraber 4 adet kış lastiklerinide vereceğim, sadece 1 kış kullanıldı. Üzerindeki lastiklerde 4 aylık. Ayrıca ekstra olarak kol dayama ve her telefon vb. bağlantılar için aux kablosu ve geri kalan aksesuarları da ( ilkyardım çantası ,yangın tüpü yedek mazot varili vb.) hediye edeceğim.
Fiat Punto Grande 1.3 M.jet Active 2007 Model 21.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 100740985