ARACIM TEMİZ VE 91000KM'DEDİR, BAKIMLARI HER 10.000 KM'DE BİR DÜZENLİ OLARAK YAPILMIŞTIR

YEDEK ANAHTARI MEVCUTTUR

6 AYLIK VERGİSİ 95TL'DİR

ABS

4 HAVA YASTIĞI

DİJİTAL ÇİFT YÖNLÜ KLİMA

FONKSİYONEL DERİNLİK VE YÜKSEKLİK AYARLI ELEKTRİK TAKVİYELİ HİDROLİK DİREKSİYON

ORJİNAL ARKA PARK SENSÖRÜ

DERİ KAPLAMA DİREKSİYON VE VİTES TOPUZU

SÜRÜCÜ KOLTUĞU ELEKTRİKLİ BEL DESTEK SİSTEMİ

ORJİNAL KOLÇAK

17" HAFİF ALAŞIMLI JANTLAR

205-45-17 LASTİKLER (2 aylık)

ANGEL LEDLİ VE Bİ XENON FARLAR

XENON SİSLER

EİBACH 5 CM SPORT HELEZON

DAYLIGHT SIRA LEDLİ VE MERCEKLİ FARLAR

Aracım 2006 model 91000km'de dir ben 3. sahibiyim ilk 2 sahibi tanıdık insanlarmış. Aracı 2 sene önce 48500km'de aldım, alırken FİAT BİRMOD'da ekspertiz yaptırttık sadece ön kaput üstten boyalı dediler ama motorda birşey yok kaput'un alt kısımı orjinal boya, sadece üst kısım boyanmış düzeltme vs. yok.

2006 model Kırmızı Grande Punto'ların hepsinde güneşten dolayı plastik parçalarının boyalarının rengi solduğu için bende FİAT BİRMOD'da FİAT GARANTİSİ kapsamı aldınta ön, arka tampon ve kapı kollarını ücretsiz boyattım kayıtları BİRMOD'da vardır.(YANLIŞ DÜŞÜNMEMENİZ İÇİN DİYORUM KAZA YÜZÜNDEN BOYANMAMIŞTIR)

Yaklaşık 8-9 ay önce arkadan aracıma çarptılar bagaj kapağını değiştirttim arka cam orjinal onu değiştirtmedim. Kaskodan sorgulattırabilirsiniz ben kaskodan yaptırttım karşıtarafın sigortası kaskoya ödeme yaptı.Kazalı resimleri mevcut...

Aracın km'si orjinaldir. 48.500'den sonra 35.000 civarı km şehirler arasında yapılmıştır. Şehir içinde şu an 17" jant lastik olmasına rağmen 6lt yakıyor listede 6.2lt yazıyor ama dip gaz yaparsanız ancak onu yakar Yazın 5.6lt yakıyordu, şimdi sabahları aracı ilk çalıştırdığımda en az 2 dk rolantide beklettiğim için biraz fazla yakıyor, turbo'nun sorun çıkartmaması için yapılması şart olan birşey. Üzerindeki jantlar ne yakıtı nede performansı kötü şekilde etkilemiyor.Baskı balatasını tahminen 60000km civarında değiştirdim.1 ay önce Triger setini değiştirttim, 2 yıl muayene derdi yok.

Aracın direksiyonu CTY tuşu sayesinde çok hafif oluyor şehir içerisinde kullanım bunun sayesinde çok kolay ve zevkli oluyor, sürücü koltuğunda elektirikli bel desteği mevcut isterseniz şişiyor isterseniz iniyor, yine sürücü kol dayama (Kolçak) mevcut.Çift yönlü dijital klima sayesinde sağ tarafa farklı sol tarafa farklı sıcaklıklar verebiliyorsunuz ve emin olun işe yarıyor Klima tam otomatik ve çekişten düşmüyor araç ben şaşırdırm 1300cc motor ile nasıl böyle olduğuna. Araçta diğer Dynamic'lerde olmayan 4 hava yastığı mevcut Sürücü, Yolcu ve Tavan hava yastıkları olarak. Aracın bakımları her 10.000km'de bir özel serviste yapılmıştır hiç bir masraftan kaçınmadım çünkü kalitesiz malzeme kullanacak kadar zengin değilim. Son bakımında Mazot filtresi, yağ filtresi, hava filtresi, yağı, silecek suları değişti.

-https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-grande-punto-75hp-turbo-dizel-75265214/detay/

Detaylar ilanda yazıyor arkadaşlar.
T-Jet almak için satıyorum takas yapmak isteyen olursa konuşuruz.