20 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: 1.4 140 hp multiair

S. Togay
    VICEROY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 80

Standart 1.4 140 hp multiair

Mayıs 2011 de çok severek aldığım ama ihtiyaç fazlası olduğundan sadece hafta sonları binebildiğim Bravo multiair sportstyl aracımı satmak düşüncesi kafamda egemen oldu. Bir tarafta evo diğer tarafta bravo ikiside zamana karşı aynı anda değer kaybedeceğine teke düşmek mantıklı olanı.
    Sıfırının %20 altına hatasız ve full aracımın ilanına arayan mesaj atanlar oluyor gönül isterki ticaretini yapandan çok değerini bilecek kullanıcısına gitsin. Borcum olmadığı için satış keyfidir. Düşünen olursa özelden yazdıklarınıza dönerim.Saygılar.

Fiat Bravo 1.4 Multiair Sport Style 2011 Model 43.000 TL Sahibinden satılık sıfır Kırmızı renk - 59989542

Not: satılık araçlar kısmına konuyu özellikle açmadım ki üretim-tüketimin yogun olduğu bu topikte bu başlıkta kaybolsun.Baktıkça hatırlayıp, keşkelerimin oluşmaması için.
    Hedefi Olmayan Gemiye Hiçbir Rüzgar Yardım Edemez...

ömer bedir
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. omer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 767

hyırlı satışlar...

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

hayırlı satışlar...
    Keyif BMW'Dir...

Cemal KÖYLÜOĞLU
    C(C)K cck1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 570

iyi satışlar... multiair çok teknolojik bir motor...

S. Togay
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz

Teşekkürler. Benim memnuniyetim yüksek, satışta kafamda gelgitler buyüzden. Bakarsınız sahibinden ilanını çekerim geri... Direksiyona oturduğum an kendime akıllı ol diyorum.

ismail sezer
    Taykel sezerism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501
    Edilen teşekkür: 94

Teknik Konu Multiaır Motorlar

Merhaba benim istediğim ve özlediğim araç bu fakat çok yakınından geçtim. Malesef almadım.

Selman Atlandı
    akin78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 168

İmkan olsa bugün alırım ama ...

kürşat tokgözoğlu
    ktpunto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    14 az 415
    Edilen teşekkür: 45

Alıntı sezerism Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba benim istediğim ve özlediğim araç bu fakat çok yakınından geçtim. Malesef almadım.
    +1 . Ben de punto konusundaki tek "keşke"m acaba bravo mu alsaydım olmuştu. gerçekten harika araba.
    GRANDE PUNTO 1.4 STARJET 16v LPG

S. Togay
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz

Evonun dolusuna vereceğiniz bedele 6 aylık dolu BRAVO tercih sebebidir. Bu işler böyle ben alırken ikinci el ve bu imkan yoktu. Şu anda bile nette sadece iki adet alıcı bekliyor.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Gerçekten parasını hakeden güzel bir araç.Merak ettim bu aracın teknik verilerinde 140 hp olmasına rağmen şehiriçi yakıt tüketimi 7.3 litre yazıyor. Kullanımda bu yakıt verisini yakalayabiliyormusunuz.

M.OğuzhaN ÇELİK
    eexelanss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06BY8509
    Edilen teşekkür: 460

İyi satışlar viceroy. Elinde iki araç varsa evoyu satmanı öneririm. Ama satmaya niyetin yokda aldığım fiyata yada iki üç yukarısına satabilirsem satarım diyorsan o başka tabi. Birde ilanı inceledimde tjet motora baya bi vermişsin
    Multiair motora gerçekten laf yok. Nede olsa yeni teknoloji. Sanırım 120 lik ve 150 likten daha az tüketim değerleri var lakin 140 lık multiair kullanan bazı arkadaşlardan öğrendiğim kadarıyla sporttan %10 boş valla onların yalancısıyım. Bir kaç örnek vermek gerekirse multiairde alt koruma yokmuş, Kaputu kaldırıp bakınca asvalt gözüküyor diyorlar, Perde hava yastıkları ve Ambiyans aydınlatması felanda yokmuş sanırım. yani kısaca maliyeti azaltmak için biraz çalmışlar malzemeden onların dediğine göre. Hatta bir multiair kullanıcısı arkadaşımızın aracı hakkında yazdıklarını kopyalayım size.

"servisten dedikleride bu modellerde start stop olduğu için turbo basıncını iptal etmişler...
    Aynı zamanda sağ sürücü koltuğunun yükseklik ayarını da iptal etmişler...
    Aynı zamanda arka koltuklarda kol dayamayıda iptal etmişler...
    Aynı zamanda kapı kolu aydınlatma ışıklarınıda iptal etmişler...
    Bu saydıklarımın hepsi 150 hp sportta vardı...
    Ama fiyatını vw golfe iyice yaklaştırmışlar. Sanırım tofaş Türkiyede bravo satmak istemiyor."
    BY Turbo SPORT 150 HP

S. Togay
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz

Paylaşılan bilgiler doğru Oğuzhan. Yalnız azaltılan maliyet para karşılığı donanım olarak eklenmiş oluyor. Yani hediye donanımları kısmışlar diyebiliriz.
    t-jet olayına gelince 38.000-40.000 arası gelen tekliflerde bilmeyen tüketiciler yanlış emsal verdiklerinden dolayı kırmızı kısımda açıklama yapmak zorunda kaldım sıfırları arası fiyat farkını.
    Evo yu, hanıma Bravo yu emanet etmemek için aldım, hergün kullanınca dizel makul geldi ve risk payını 12.000 tl düşük tumuş oldum sözde. Bu açıdan Bravoyu vereyim dedim ama bir iki güne kadar istediğim fiyatı veren olmazsa satılığı kesin kaldırırım.Şimdilik en yüksek 41.000 gördüm. 1995 te 3 yaşında 28.000 km de satın aldığım 3.20i den sonra aynı tadı donanım fazlasıyla alabildiğim tek araba oldu Bravo.

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

M.OğuzhaN ÇELİK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06BY8509

Alıntı VICEROY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paylaşılan bilgiler doğru Oğuzhan. Yalnız azaltılan maliyet para karşılığı donanım olarak eklenmiş oluyor. Yani hediye donanımları kısmışlar diyebiliriz.
    t-jet olayına gelince 38.000-40.000 arası gelen tekliflerde bilmeyen tüketiciler yanlış emsal verdiklerinden dolayı kırmızı kısımda açıklama yapmak zorunda kaldım sıfırları arası fiyat farkını.
    Evo yu, hanıma Bravo yu emanet etmemek için aldım, hergün kullanınca dizel makul geldi ve risk payını 12.000 tl düşük tumuş oldum sözde. Bu açıdan Bravoyu vereyim dedim ama bir iki güne kadar istediğim fiyatı veren olmazsa satılığı kesin kaldırırım.Şimdilik en yüksek 41.000 gördüm. 1995 te 3 yaşında 28.000 km de satın aldığım 3.20i den sonra aynı tadı donanım fazlasıyla alabildiğim tek araba oldu Bravo.
    kardeşim gel sen bunu satma yazık yahuuu. İlla satacaksanda evoyu sat gitsin. Buna bi yay şöyle biraz bassın aracı Birde kaliteli bir hava filitresi tak tamamdır. Daha oturaklı daha dikkat çekici oluyor inan. Gencinden orta yaşlısına herkesin aracıma hayranlıkla bakması tekrar tekrar aşık ediyor beni. Hatta birkeresinde nazar değmişti Aracı yeni aldığım sıralar kuzenin düğün konvoyuna katılmıştım millet hasta oldu arabaya neyse konvoydan döndük arabayı stop ettim kontağa tekrar bastığımda tık yokmeğer akü bitmiş.
    Gerçi bende hanıma emanet edemiyorum bunu ama olsun yinede satmam otobüsle gitsin gelsin (şaka tabiki)
    BY Turbo SPORT 150 HP

S. Togay
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz

Oğuzhan zayıf noktadan vurdun,zaten satma konusunda kararsızlığım yazdıklarım gibi yoğundu. Mesajını okuyunca yazdıklarını doğruluyor ve satmaktan kesin vazgeçiyorum. Allah kaza bela vermediği sürece devam kullanmaya. Sahibinden ilanını da şimdi kaldırıyorum.

M.OğuzhaN ÇELİK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06BY8509

heehh şöyle. Allah kaza bela vermesin. Zevkini çıkara çıkara kullan. Ben hep şunu düşünüyorum bravolar gerçekten özel araçlar heleki aracı bastığın zaman acaip derecede değişiyor araba. Bence bravonun trafikte bir ağırlığı var. Kafanı çevirdiğin yer focus kaynıyor ama trafikte bir bravoyu insanlar herzaman göremiyor o yüzden göze aşina gelmiyor ve merak uyandırıyor. Zaten vergiler artmış ötv artmış. Şuan 1,4 olupta 140 hp 150hp güç üreten makul arabalardan biri bravo hem vergisi az hem gücü yüksek. Satmaman çok mantıklı bence..
    BY Turbo SPORT 150 HP

S. Togay
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz

Yazdıklarının altına imza atarım hepsi doğru.
    Yalnız piyasada tek ilgimi çekmeyen araba focus.Ortalama her üç yıla bir kasa değiştirmekle rekora gidiyorlar. Her malın alıcısı-satıcısı elbet vardır. Alanada satanada hayırlı olsun.
    Kaliteli hava filtresi tak demiştin. Markası ve satıldığı site adresi varmı acaba,alırsam serviste taktırırm icabında.
    Konu VICEROY tarafından (23/10/2011 Saat 13:20 ) değiştirilmiştir.

M.OğuzhaN ÇELİK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06BY8509

kardeşim şuan bende araştırma içerisindeyim Kalite olarak aem green k&n gibi markalar ön pilanda geliyor.Ama açık hava filtresi turbo araçlarda daha ayrı bir özen istiyor o yüzden kaliteli bir filtre olması lazım. Ben aracımı alırken aracın ilk sahibi green marka filtre taktırmış. 1,5 yılda hiç problemsiz kullanmış. Araca bakmaya gittiğimde filtrenin havayı emiş sesine bayılmıştım Tabi ben pimpirikli olduğum için aracı stok haline çevirttirip öyle almıştım kendisinden ve sökülen parçaların hiçbirini almadım çok pişman olmuştum. Sanırım aem marka bir filtre alıcam yada yine green olabilir.
    BY Turbo SPORT 150 HP

ismail sezer
    Taykel sezerism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501
    Edilen teşekkür: 94

Teknik Konu

Alıntı VICEROY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazdıklarının altına imza atarım hepsi doğru.
    Yalnız piyasada tek ilgimi çekmeyen araba focus.Ortalama her üç yıla bir kasa değiştirmekle rekora gidiyorlar. Her malın alıcısı-satıcısı elbet vardır. Alanada satanada hayırlı olsun.
    Kaliteli hava filtresi tak demiştin. Markası ve satıldığı site adresi varmı acaba,alırsam serviste taktırırm icabında.
    aRKADAŞIM ARACIN ORJİNALİ BOZULMAYACAK DEĞİLMİ? ARACI TAKİP EDİYORUM ONU ALAMAK İSTİYORUM . ELİMDE BİRKAÇ KONU VAR ONLARI HALLEDİP SAYIN HOCAM SİZİ RAHATSIZ EDİCEM. BU ARACI VE FİYATI KACIRMAK İSTEMİYORUM .SAYGILAR

M.OğuzhaN ÇELİK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06BY8509

Alıntı sezerism Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aRKADAŞIM ARACIN ORJİNALİ BOZULMAYACAK DEĞİLMİ? ARACI TAKİP EDİYORUM ONU ALAMAK İSTİYORUM . ELİMDE BİRKAÇ KONU VAR ONLARI HALLEDİP SAYIN HOCAM SİZİ RAHATSIZ EDİCEM. BU ARACI VE FİYATI KACIRMAK İSTEMİYORUM .SAYGILAR
    Hava filtresi aracın orjinalliğini bozmaz. Eğer isterseniz orjinal filtresi tekrar takılabilir.
    BY Turbo SPORT 150 HP

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

S. Togay
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz

Oğuzhan sağol
    İsmail sezer dostum, filtre tarzı şeyler hiçbir şekilde orjinalliği bozmaz merak etme. Ayrıca filtre henüz almadım,kışa hazırlık seat mersin de boya koruma yaptırdım sadece. Aracı satarsam-alırsan sadece sana vereceğim, yoksa zaten Oğuzhan'ın dediği gibi satmaktan vazgeçmiştim, ilanı bile kaldırmıştım o yüzden bu başlığıda hiç takip etmedim.

24. Bu mesaj için teşekkür edenler: