Arkadaşlar yaklaşık 5 yıldır kullandığım ve ilk sahibi olduğum Grande Punto aracımı satıyorum. Herhalde Türkiye'ye ilk gelen Grande Punto'lardan biri. Aracım orjinal 85 binde ve herhangi bir kazası yok. Sıfırdan beri tek el tarafından kullanıldı ve kilometresinin de çoğunu uzun yolda yaptı. İmzamdan da anlaşılacağı gibi 95 beygir, starjet motor, siyah renkte, dynamic donanım ve tek kapı. Aracımın şu ana dek tüm bakımları yetkili servislerde eksiksiz olarak yapıldı. yedek anahtarı, anahtar kodları ve teyp kodlarının hepsi dosyasında yeni sahibini bekliyor. Aracımda sadece arka lastiğin üstündeki bölgede lokal boya var. Aldığımın 3. ayında birisi sürtmüş. Şu an olsa yaptırmayacağım kadar birşeydi ancak o günkü hevesimle o şekilde binmek istemediğim için yaptırdım. Tramer kayıtlarında da görülüyor zaten. Bunun yanı sıra ufak tefek birkaç çiziği var. Onları da boyalı denmesin diye yaptırmadım. Beni rahatsız etmiyor ancak istenirse kaskodan da yaptırıp verebilirim. Evlendiğim için daha büyük ve dizel bir araç almak için aracımı satıyorum. Sanırım Bravo alacağım. İlgilenenler arkadaşlara daha detaylı bilgi verebilir, fotoğraflarını yollayabilirim. Kısaca gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir araç. Fiyat olarak 17 bin TL düşünüyorum.