Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
82 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Satılık Grande Punto 2006 1.4 fire 67 binde

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Alıntı zaferdurukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abicim taş çatlasa 16 bin diyorsun ama ilan verenlerin çoğu fazlasıyla tok satıcı.. bir düzine punto baktım maximum 17 verebileceğim durumum var. ama aylardır ilanda aktif kalan puntolar gram indirim yapmıyor ne iş anlamadım. artık bi kaç parça boyalı araçlara dahi bakıyorum bulduğum en uygunu gebze de var iki parça boyalı o da 17 ye veriyor

Fiat / Punto / Grande 1.4 Fire Active / 55.000 KM DE 2006 MODEL ORJİNAL VE GÜZEL BİR ARAÇ sahibinden.com'da

mesela bu linkteki aracı çok beğendim ama 17 ye inmedi pazarlık yapmıyorum dedi)) insan bari 18000 de fiyatına da öyle pazarlık payı bırakır
    Taş çatlasa 16 bin eder diyen arkadaşa gülüyorum.Bu arkadaş uyanık galericilerden galiba.Sana şöyle söyleyim benim 55000 km active puntoyu bugünlerde satmayı iyice düşünüyorum.Şu an vazgeçer gibiyim açıkçası.Ama inan ki iki tane satıcı geldi 18250 dedim 18000 tık peşin dediler ikisine de satmadım.Bugün telefonla aradılar telefonu açmadım.Yerinde olsam aracı satmak için foruma danışmazdım.Ben asla ve asla aracımı satarken foruma danışmam.Tam galerinin söylediği fiyatı söylüyorlar.Ondan sonra da çıkıp bu fıat arçların fiyatları niye düşüyor neden aracımız fazla değer kaybediyor diyorlar.Bence bu soruyu kendilerine sormalılar.Araçlarının fiyatlarını kendileri düşürüyor zaten.İkinci el piyasasını kullanıcı belirler.Kimse kullandığı araçtan zarar etmek istemez.Alın size bir araç ilanı 2000 model poloya 15000 tl demişler
    https://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/2775972
    .Şimdi soruyorum 2000 model bu araç 15000 liraysa 2006 model grande puntoyu 16000 liraya satan adam enayimi keriz mi.Yazık değil mi bu adamın bu araca verdiği paraya.Fıat bu kadar mı kalitesiz dandik araç üretiyor.Kullandığımız arabalar çin malı mı?Arkadaşım sen hiç 16 diyenlere kulak asma aracın temizse biraz indirimle aracını satarsın merak etme.İndirim derken bazı arkadaşların görüşüne katılıyorum.20000 fazla olur gerçekten ama 19000 e verirsin bu aracı.
    Konu ykaya1983 tarafından (13/12/2010 Saat 19:43 ) değiştirilmiştir.

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

katkısı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum. benim ilan epey şenlenmiş. tabi alıcıda satıcıda umuyor. hani bizim sıfır fiyatlarına bakıp satmamız soyleniyor. ama cok merak ediyorum kendi araclarını satlarlarken de boyle 16 bin gibi fiyatlara mı verecekler. herkesin malı kendine değerlidir. hani bana fiyat fazla diyen arkadaşlara soyluyorum evet biraz fazla oldugunu soyluyorum aracıma istedigim fiyatı soyleyebilirim bu benm dusuncem ama sizlerde biraz insaflı olun 16 000lira gibi bir fiyat soylemek de ne kadar dogru . galerici olarak fiyat veriyorsunuz gerçekten. hafta sonu konyada 17500 veren galericileri gorunce gerçekten onlar daha insaflı diye dusunmeye başladım. her neyse aracıma verilen fiyatlara baktıgımda aramızda 1000 lira oynuyor demekki benm fiyatım cok fahis degil arkadaslar

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

zafer bey ilanını verdiginiz arac denildigi gibiyse bence hic durmayın fiyatı cok cazip bir arac

zafer durukan
    zaferdurukan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34dp 4611
    Edilen teşekkür: 44

söylediğine göre yazılan harici hiçbirşey çıkmazmış ama her satıcı her alıcınbın psikolojisine göre hareket etmek zorundadır eğer gerçkten satmak istiyorsa. yani bu psikolojik bir durumdur. sen yazdığın fiyatın bi kuruş bile altına inmessen almak isteyen kişide o para olsa dahi almaz o aracı. bi çeşit mağlup olma veya başarısız olma durumu bu... benim durumum biraz daha ayrı çünkü 17.000 liram var ve kredi çektim başka yükselemiyorum.

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

alıcıda umar satıcıda umar diye bosa soylememişler en iyi alısveris iki tarafında memnun olacagı bir alısveris olacaktır. sahsen bende verebilecegim fiyat olmasına ragmen pazarlık etmeden soylenen fiyata almıyorum. dediginiz gibi alan kisinin daha ucuza almak isteme beklentisi vede bunu davranısına yansıtması ile alakalı bir durum bu. ama karşıdakinin ihtiyacı yoksa fiyatta indirim yapılmazsa alan kişi için olumsuz bir durum söz konusu olur o da sizin yasadıklarınız ornek olabilir. umarım istediginiz fiyatlarda arac bulabilrisiniz

. .
    maybay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1

.....
    Konu maybay tarafından (26/05/2011 Saat 16:07 ) değiştirilmiştir.

erdogan oze
    golden3458 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 2

hayırlı satıslar ınsallah dedıdgın fıyata satarsın bende sahıbınde ılan verdım benımkı 3 kapı 2006 fıre aktıve ben 16700 yazdım 16 ya satarsam ne ala ınsallah sız ıstedıgınız fıyata satarsınız ılana 1400 kısı baktı 2kısı aradı yanı buara pıyasa bıraz durgun

volkan volkan
    ZV 007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 118

benim araç 36 binde lpg li 2 yıl daha aracın ve lpg nin garantisi var.Ayrıca stil paket ve 2008 model.22 den aşağı neden vereyim?çelik jant sis farı lpg zaten 2-2,5 yapar.Binerim satmam satsamda aynı temizlikte araç nasıl bulacağım.gerek yok

volkan volkan
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

Alıntı golden3458 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı satıslar ınsallah dedıdgın fıyata satarsın bende sahıbınde ılan verdım benımkı 3 kapı 2006 fıre aktıve ben 16700 yazdım 16 ya satarsam ne ala ınsallah sız ıstedıgınız fıyata satarsınız ılana 1400 kısı baktı 2kısı aradı yanı buara pıyasa bıraz durgun
    Erdoğan senin araç 5 kapı olsa çoktan satılırdı bence.^kapı araçları herkes tercih etmiyor.Ama senin fiyatta oldukça iyimiş.O fiyata hemen alınır yanii

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katkısı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum. benim ilan epey şenlenmiş. tabi alıcıda satıcıda umuyor. hani bizim sıfır fiyatlarına bakıp satmamız soyleniyor. ama cok merak ediyorum kendi araclarını satlarlarken de boyle 16 bin gibi fiyatlara mı verecekler. herkesin malı kendine değerlidir. hani bana fiyat fazla diyen arkadaşlara soyluyorum evet biraz fazla oldugunu soyluyorum aracıma istedigim fiyatı soyleyebilirim bu benm dusuncem ama sizlerde biraz insaflı olun 16 000lira gibi bir fiyat soylemek de ne kadar dogru . galerici olarak fiyat veriyorsunuz gerçekten. hafta sonu konyada 17500 veren galericileri gorunce gerçekten onlar daha insaflı diye dusunmeye başladım. her neyse aracıma verilen fiyatlara baktıgımda aramızda 1000 lira oynuyor demekki benm fiyatım cok fahis degil arkadaslar
    İnanın sizin ordaki galeriler çok insaflıymış.Ben puntomu satmadan önce mersinde görüştüğüm 2 fiat bayisi takasta 19 ve 20000 den 1 kuruş fazla vermemişti 2009 seri2 10000km deki dynamic puntoya hatta galeriye sormuştum silifkede o daha insafsızdı 18000 teklif etmişti.
    Kesinlikle istediğiniz fiyatı istemek hakkınız burda yorum yapan arkadaşlarda size yardımcı olmak adına yazıyor yani burda o rakamları yazan arkadaşlar sizin aracınızı alma peşinde değilki ben kendi adıma Bravoyu satıpta sizin aracınızı almayı düşünmüyorum mesala.Ama keyfe keder satıcıyım demişsiniz sizde Afyondaki arkadaş gibi beklersiniz.(8 aydır aracı satılmadı ama 22500 de ısrarcı sıfırı 23000 iken)
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

evet acil ihtiyacım olsa hic durmazdı bu arac. acil ihtiyacım olmadıgı icin istedigim fiyatta direniyorum. yalnız sunu da belirtmek istiyorum tüm fiat bayilerimi böyle yoksa konya fiat mı boyle. konya fiata takasa herhangi bir aracınızı götürmeye kalkmayın zira araclarınıza o kadar düşük bir fiyat çıkarıyor ki satmam yakarım dedirten cinsten. honda bile 2ooo lira uste takas veriyor artık gerisini siz dusnun. üstelik takasa arac vermeye gitmeyin cünkü takas olayında herkesin danıstıgı bir galerici var o da galerici fiyatı veriyor eskidenmiş takasta avantajlı fiyatlar. gerci herkes takasta yuksek sayar aracı yuksek veriri degisen bişey olmaz diyor )

Sancar Sönmez
    StarJet Dynamic 1.4 95Bg. piankhy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 25

2006 Model Starjet Dynamik model Punto'm var. Sıfırdan beri bende. Tek dezavantajı 3 kapılı olması. Ancak vuruğu-kırığı değişeni olmayan bir araç. Tüm bakımları yetkili servisinde yapıldı ve şu an 85 binde. Ben de aracımı satarak Bravo almayı planlıyorum ama şu ana kadar 16500'den fazla veren olmadı. FIAT takasta 14 bin gibi bir rakam telaffuz etti. Renault ise 15500 verdi. Ya piyasada fiyatlar yükseldi, ya da bahsettiğimiz rakamlar biraz uçuk. Ben 17 bin veren olsa aracımı hiç düşünmeden vereceğim. Çünkü değiştirmeyi planlıyorum.
    StarJet Dynamic 1.4 95Bg.

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

3 kapılı olması dezavantaj yoksa satarınız

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

arkadaşlar fiyatta indirim yaptım. sahibinden e 19500 yazdım. foruma özel ufak bi indirim daha yapacaz artık onu da alacak arkadaşla pazarlık payı bırakıyorum

Fatih Şen
    EVOCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 ED 9677
    Edilen teşekkür: 39

O Kadar Yoruma Dayanamadınız Sanırım.. Hayırlı satışlar Mustafa Bey..

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

bu arada arkadaşlar aracımı 19 bine sattım o kdar konusldu . fiyat olarak ne dersiniz bilmiyorum ama gitti artık maalsef aracımmmmm

Şükrü EYİGÜNLÜ
    efe mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 22

Hayırlı olsun.

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

alana da satana da hayırlı olsun

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

teşekkürler arkadaşlar simdide ne alıyım diye aranıyoruz yandık yani

volkan volkan
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada arkadaşlar aracımı 19 bine sattım o kdar konusldu . fiyat olarak ne dersiniz bilmiyorum ama gitti artık maalsef aracımmmmm
    yüksek değil azda değil piyasasına gitmiş.hayırlısı olsun

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon