Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
82 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Satılık Grande Punto 2006 1.4 fire 67 binde

volkan volkan
    ZV 007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 118

Alıntı GrandeTalha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş bu dediğim fiyatlardan 2 tane punto aldık son 45gün içinde oldu
    arabaların değerini düşürmemek lazım ama aynı zamanda yüksek uçup itelememek de lazım
    evet ama sizin fiyatlarda baya bi iyimiş yanii.Bursada hayatta alamazsınız o fiyatlara.güle güle kullanın.

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

Alıntı GrandeTalha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş bu dediğim fiyatlardan 2 tane punto aldık son 45gün içinde oldu
    arabaların değerini düşürmemek lazım ama aynı zamanda yüksek uçup itelememek de lazım
    yani söylediklerinizle ne kadar cok celisiyorsunuz klasik esnaf lafı vardır. o paraya getir 10 tane alayım. arabanın degerini düşürmeyelim diyorsunuz 2 adet punto aldıgınızdan söz ediyorsunuz. araca 18750 ye kadar suan fiyat veren var benim sitedigim 1000 lira fazla ben 1000 lira abaqrttım hadi sen ne yaptın. lütfen biraz mantıklı yorum yapalım

zafer durukan
    zaferdurukan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34dp 4611
    Edilen teşekkür: 44

2006 model 64 binde active buldum. sadece sağ çamurluk boyalı..arabalarınızın fiyatını psikolojik olarak arttırarak o arabanın çok kaliteli olduğu hissiyatı vermek istiyorsunuz arabanın kalitesi fiyatı ile alakalı değildir.ne yaparsanız yapın bir malın belli bir değeri vardır onun üzerine çıkamassınız. bence grande punto çok güzel yakışıklı bir araba. tam 4 aydır araç bakıyorum kendi fabia mı sattıktan sonra.açıkçası fabaimın kalitesinde değil bana göre puntolar ama biraz daha güzel olduğu için seçim yapıyorum.kaç zamandır yeni kasa fabia,punto ve ibiza bakıyorum aylardır burnundan kıl aldırmayan araç sahipleri( kaldı ki bende öyle idim) sürekli ilanları güncelleyip fahiş fiyatlarını çok ciddi oranda indiriyorlar.. kanımca araba almak için hiç acelel etmemek gerek bunu tecrübe ettim

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

Alıntı zaferdurukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2006 model 64 binde active buldum. Sadece sağ çamurluk boyalı..arabalarınızın fiyatını psikolojik olarak arttırarak o arabanın çok kaliteli olduğu hissiyatı vermek istiyorsunuz arabanın kalitesi fiyatı ile alakalı değildir.ne yaparsanız yapın bir malın belli bir değeri vardır onun üzerine çıkamassınız. Bence grande punto çok güzel yakışıklı bir araba. Tam 4 aydır araç bakıyorum kendi fabia mı sattıktan sonra.açıkçası fabaimın kalitesinde değil bana göre puntolar ama biraz daha güzel olduğu için seçim yapıyorum.kaç zamandır yeni kasa fabia,punto ve ibiza bakıyorum aylardır burnundan kıl aldırmayan araç sahipleri( kaldı ki bende öyle idim) sürekli ilanları güncelleyip fahiş fiyatlarını çok ciddi oranda indiriyorlar.. Kanımca araba almak için hiç acelel etmemek gerek bunu tecrübe ettim
    +1000

Gürcan ÖZPENPECİ
    scarrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 102

20bin liraya active modeli satarsanız ben de dynamic aracımı 22bin liradan satışa çıkartırım...ben de fiyatın yüksek olduğu kanaatindeyim...tabii ki araç sizin ve değer biçecek olan sizsiniz ama piyasadaki düşük fiyatlar muhtemel alıcıları da etkileyecek onlar da bu şekilde düşüneceklerdir. Umarım dilediğiniz fiyatlardan satışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hayırlı satışlar...

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Metin TaLha AYDIN
    PuntoBaz GrandeTalha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 51

Konu

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani söylediklerinizle ne kadar cok celisiyorsunuz klasik esnaf lafı vardır. o paraya getir 10 tane alayım. arabanın degerini düşürmeyelim diyorsunuz 2 adet punto aldıgınızdan söz ediyorsunuz. araca 18750 ye kadar suan fiyat veren var benim sitedigim 1000 lira fazla ben 1000 lira abaqrttım hadi sen ne yaptın. lütfen biraz mantıklı yorum yapalım
    Walla kardeş o fiyata alıcı bulduysan hemen sat ne diyim sana daha
    bende arabama şimdi 23,500 istiyorum ama ciddi satıcı değilim veren olursa satarım düşüncesindeyim (veren de yok tabi fiyatı abartı çünkü )anladın mı bence sende öylesin gerçekten satma niyetinde yada mecburiyetinde olsan 18750 ye bugün satarsın ama niyetin para kazanmak o zaman kimseye fiyatını pahalı buluyo diye kızamazsın...

HAKAN SABANCI
    karaduman forever... :) sabanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AN 1933
    Edilen teşekkür: 403

bencede fiyat yüksek çünkü arkadaşımda 2006 1.4 fire active var ilk sahibi kazasız boyasız full servis bakımlı hemde 34.000 km'de 18.000 liraya vericek siz düşünün gerisini...

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

2006 model 64 binde active buldum. sadece sağ çamurluk boyalı..arabalarınızın fiyatını psikolojik olarak arttırarak o arabanın çok kaliteli olduğu hissiyatı vermek istiyorsunuz arabanın kalitesi fiyatı ile alakalı değildir.ne yaparsanız yapın bir malın belli bir değeri vardır onun üzerine çıkamassınız. bence grande punto çok güzel yakışıklı bir araba. tam 4 aydır araç bakıyorum kendi fabia mı sattıktan sonra.açıkçası fabaimın kalitesinde değil bana göre puntolar ama biraz daha güzel olduğu için seçim yapıyorum.kaç zamandır yeni kasa fabia,punto ve ibiza bakıyorum aylardır burnundan kıl aldırmayan araç sahipleri( kaldı ki bende öyle idim) sürekli ilanları güncelleyip fahiş fiyatlarını çok ciddi oranda indiriyorlar.. kanımca araba almak için hiç acelel etmemek gerek bunu tecrübe ettim
    fabianın tasarımı iğrenç inan ki aynı modelini puntodan daha ucuza verseler almam puntonun üzerinde vw amblemi olsaydı 5-6000 lira fazla para vererek alırdık.
    puntonun fiyatını yüksek bulanlar gidip başka bir araç alabilirler.Birçok kişinin ağzına baksak eski kasa ford fiasta bile puntodan daha iyi araç.Gitsin tasarımı berbat fiesta alsınlar diyorum o zaman.

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Realist olmak lazım Ağustos sonu 2.elin %10-20 yüksek olduğu bayram öncesi 2009 seri2 yakut kırmızı dynamic bilenler biliyor nasıl bir araç olduğunu sıfır hatalı 22000 TL ye verdim.
    Sıfırı 23000 e kadar alınabilecek bir araç hiç kullanılmamış jelatine srılıp bekletilmiş bile olsa 5 yaşına girecek 20 gün sonra 3000 TL ucuzuna satılamaz.
    Ben Bravomu aldığımda daha 11 aylık araçtı sıfırından 8000 tl ucuza almıştım 40000TL iken 32000TL ye varın gerisini siz hesap edin.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

eger satmak zorunda olsam haklsıınz hic durmam. ama keyfe keder bir satıcıyım. istedigim fiyatı bulmadıktan sonra satmayı düşünmüyorum. yalnız benim istedigim fiyat cok fahiş bir fiyat degil.

Erdinç ÖZENÇ
    erozenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 14

Hayırlı satışlar...

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

zafer durukan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34dp 4611

bu arabanın tasarımı mı iğrenç yapma allah aşkına.. karşında albea,doğanslx olsa haklısın diyecem ama sen grande puntoyu seviyorsun o senin zevkin. ama iğrenç bir tasarım fazlaca yersiz olmuş..şimdik sen git skodam.com forumuna gir grande punto fabia ya on basar de ondan sonra gelecek cevaplara bak..
    sonuçta bu işe yine de zevk meselesi ama abrtmaya gerek yok derim ben

volkan volkan
    ZV 007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 118

Punto daha yakışıklı bence.Çizgileri daha modern.Fabia da çok kötü değil ama

Mehmet U.
    LTAB Riddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 122

bu arabanın tasarımı mı iğrenç yapma allah aşkına.. karşında albea,doğanslx olsa haklısın diyecem ama sen grande puntoyu seviyorsun o senin zevkin. ama iğrenç bir tasarım fazlaca yersiz olmuş..şimdik sen git skodam.com forumuna gir grande punto fabia ya on basar de ondan sonra gelecek cevaplara bak..
    sonuçta bu işe yine de zevk meselesi ama abrtmaya gerek yok derim ben

Zafer Bey zevkler ve renkler tabiki ama bu forumdan çoğu kişinin fabinanın tasarımını beyeneceğini sanmıyorum . Çok eskiye kaçan belirgin hatları var , rus ekolünden gelmiş spor gözükmeyen bi araba. + Fabia'nın belirgin bi şekilde bi abisi var Polo, VW'nin gölgesinde garip bi marka "bence" Skoda.
    "Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denilmektedir."
    (John Christian)

zafer durukan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34dp 4611

tabi ki zevkler tartışılmaz ayrıca bende sevmesem puntoyu burda olmazdım) skoda kesinlikle vw gölgesinde değil bu sadece türkiye distrübütörü doğuş oto saolsun belki onun marifeti olabilir. ama skoda artık başlıbaşına bir isim avrupa da fiyat farkları en fazla 500 avro polo ile

Kemal ÖZTÜRK
    jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 N 45XX
    Edilen teşekkür: 75

Hayırlı Satışlar

görkem gezer
    gorkem1833 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

2011 modeli 23.500 bin olan arabanın 5 yaş eskisini 20 bin liraya satacaksınız öyle mi? bizde 3.500 lira az verip 5 yıl eski araç alacağız. ikinci el araç alamamamın sebebi kimse kusura bakmasın ama bu KOMİK fiyatlardır. 2011 bir araç çalıştırıp eve geldiğinizde 21.000 lira olmuştur zaten. 2006 model bir arabanın edeceği fiyat taş çatlasa 16 bindir.

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Selman Atlandı
    akin78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 168

Alıntı gorkem1833 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 modeli 23.500 bin olan arabanın 5 yaş eskisini 20 bin liraya satacaksınız öyle mi? bizde 3.500 lira az verip 5 yıl eski araç alacağız. ikinci el araç alamamamın sebebi kimse kusura bakmasın ama bu KOMİK fiyatlardır. 2011 bir araç çalıştırıp eve geldiğinizde 21.000 lira olmuştur zaten. 2006 model bir arabanın edeceği fiyat taş çatlasa 16 bindir.
    +1

zafer durukan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34dp 4611

abicim taş çatlasa 16 bin diyorsun ama ilan verenlerin çoğu fazlasıyla tok satıcı.. bir düzine punto baktım maximum 17 verebileceğim durumum var. ama aylardır ilanda aktif kalan puntolar gram indirim yapmıyor ne iş anlamadım. artık bi kaç parça boyalı araçlara dahi bakıyorum bulduğum en uygunu gebze de var iki parça boyalı o da 17 ye veriyor

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...30960560/detay

mesela bu linkteki aracı çok beğendim ama 17 ye inmedi pazarlık yapmıyorum dedi)) insan bari 18000 de fiyatına da öyle pazarlık payı bırakır
    Konu zaferdurukan tarafından (13/12/2010 Saat 18:42 ) değiştirilmiştir.

görkem gezer
    gorkem1833 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

abicim taş çatlasa 16 bin diyorsun ama ilan verenlerin çoğu fazlasıyla tok satıcı.. bir düzine punto baktım maximum 17 verebileceğim durumum var. ama aylardır ilanda aktif kalan puntolar gram indirim yapmıyor ne iş anlamadım. artık bi kaç parça boyalı araçlara dahi bakıyorum bulduğum en uygunu gebze de var iki parça boyalı o da 17 ye veriyor

Fiat / Punto / Grande 1.4 Fire Active / 55.000 KM DE 2006 MODEL ORJİNAL VE GÜZEL BİR ARAÇ sahibinden.com'da

mesela bu linkteki aracı çok beğendim ama 17 ye inmedi pazarlık yapmıyorum dedi)) insan bari 18000 de fiyatına da öyle pazarlık payı bırakır
    hiç uğraşmayın kendinizi ve sinirlerinizi yıpratmayın ben 1-2 aydır 2009-2010 model araçlar bakıyorum öğrenciyim iş durumum belli değil sıfır alıpta satmak zorunda kalırsak zarar etmeyelim diye ama ikinci el araçlar sıfırlardan pahalı kullanıldıkça değerleri artıyor sanırım fiyatları en az 2-3 bin lira fazla yazıyolar sonra da 250 liradan fazla inmiyolar. bu insanlar hiç mi sıfır fiyatlarına bakmıyorlar ya da şu sattıkları paralara kendileri bu araçları alır mı çok merak ediyorum

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon