Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
45 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Satılık G.Punto 1,3 m.jet dynamic dualogic (triptonik) motor sıfır gibi

Oğuz MERDAN
    byspayn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 405

Hayırlı satışlar bence fiyat uygun...

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

cihan yerlikaya
    c.yk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 11

Alıntı demon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2008 model Active 43.000 km' aracımı 22.000 TL sattım. Sende ona göre hesap et derim.

sattığınız araç active model ve düz vites
    benim aracım multijet (dizel) dynamic model + güvenlik paketli (hillholder var) + duallogic (otomatik vites)
    lütfen aklı selim eleştiriler ve önerilerde bulunalım

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motor yapilmasi pozitif yerine negativ sonuc dogurur fiyat olarak 22 diyen arkadaslarada teesuf etmek istiyorum bu kadarda araclarinizi oldurmeyin eger motor sorunu meydana gelmeseymisti araci 24 binden assagi kesinlikle vermeyin derdim ama tabiki bu benim dusuncem hayirli satislar diliyorum..

teşekkür ederim femoli hocam
    ben bu forumdaki kimseyi anlamıyorum zaten, alıcı olmayan insanlar farkında olmadan araçlarının piyasalarını öldürüyorlar. zaten aracı satmaktan galiba vazgeçicem, bakımın ardından snraki depoyu fullediğimde ş.içi 600 km kullanmıştım ama son kullanımımda 100 km de 4 lt (ş.dışı otobanda ve saatte 120 km hızın altına inmedim zorunlu olmadıkça) yaktı inanamadım, bugün depoyu birdaha fulledim eğer bi yanlışlık yoksa ve yakıt değerleri yine bu şekilde olursa kesin satmayacağım (conta değişirken dikkatli servis çalışanı arkadaşıma çok teşekkür ediyorum, yakıt pompasında kaçak olduğunu ve değişimi gerektiğini söylemişti bizde değiştir dedik, iyiki değiştirmişiz. valla ne kısmetsizlik conta yaktık felan diyordum ama hayırlı oldu galiba bi şekilde arabayı yenilemiş olduk

Alıntı c.yk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim femoli hocam
    ben bu forumdaki kimseyi anlamıyorum zaten, alıcı olmayan insanlar farkında olmadan araçlarının piyasalarını öldürüyorlar. zaten aracı satmaktan galiba vazgeçicem, bakımın ardından snraki depoyu fullediğimde ş.içi 600 km kullanmıştım ama son kullanımımda 100 km de 4 lt (ş.dışı otobanda ve saatte 120 km hızın altına inmedim zorunlu olmadıkça) yaktı inanamadım, bugün depoyu birdaha fulledim eğer bi yanlışlık yoksa
    ve yakıy değerleri yine bu şekilde olursa kesin satmayacağım (conta değişirken dikkatli servis çalışanı arkadaşıma çok teşekkür ediyorum, yakıt pompasında kaçak olduğunu ve değişimi gerektiğini söylemişti bizde değiştir dedik, iyiki değiştirmişiz. valla ne kısmetsizlik conta yaktık felan diyordum ama hayırlı oldu galiba bi şekilde arabayı yenilemiş olduk

femoli hocam aracımı satmazsam senden daylight farlardan almak istiyorum, paylaştığın videolarında senin aracın üzerinde görmüştüm çok hoşuma gitmişti. şu anki fiyatı nedir??

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motor yapilmasi pozitif yerine negativ sonuc dogurur fiyat olarak 22 diyen arkadaslarada teesuf etmek istiyorum bu kadarda araclarinizi oldurmeyin eger motor sorunu meydana gelmeseymisti araci 24 binden assagi kesinlikle vermeyin derdim ama tabiki bu benim dusuncem hayirli satislar diliyorum..

femoli hocam aracımı satmazsam senden daylight farlardan almak istiyorum, paylaştığın videolarında senin aracın üzerinde görmüştüm çok hoşuma gitmişti. şu anki fiyatı nedir??

Alıntı aeron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motor sıfır gibi olmuş zaten hayırlı satışlar.

ewet sıfır gibi oldu, tek eksiği şu oldu ışıklrda kalkışlarda yanımda araba tutmuyordum ama şimdi kalkışlarda ağır ama sonrasında yine çok güçlü ve hızlı

Alıntı c.yk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar fiyatı en son 24,000 TL ye düştüm, satılmazsa kullanmaya devam edicem, tüm arkadaşlarım arabaya bu kadar masraf yaptın ev aldıktan sonra tekrar araba almak istesen bu halde ve bu kadar temizini bulamazsın diye sitem ediyorlar eleştiriyorlar beni. dediğim gibi satılmzsa kullanmaya devam edicem bende.

ben üsküdar çamlıcada oturuyorum ve pendik marintürkde çalışıyorum www.marinturk.com.tr sayfasından adrese bakabilirsiniz. burda bilgi işlem sorumlusuyum. hergün çamlıca pendik arası otobanda kullanıyorum aracı. aracı görmek isteyenler pazar günleri hariç burda aracı görebilirler.
    Konu erdiyilmaz tarafından (28/06/2010 Saat 23:51 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mesajlariniz birlestirilmistir. Sürekli olarak ard arda mesaj göndermeyiniz.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

suat taner
    lionT-JET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 233

hayırlı satıslar.aracınızdan memnunsanız ve satmanızı gerektırecek durum ortadan kalktıysa bence kullanmaya devam edın.cunku arabanızı 0 gıbı yapmıssınız.

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serkan İşler
    gNeLL srkn15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 69

Alıntı lionT-JET Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı satıslar.aracınızdan memnunsanız ve satmanızı gerektırecek durum ortadan kalktıysa bence kullanmaya devam edın.cunku arabanızı 0 gıbı yapmıssınız.
    +1

ayrıca active 22 ye satan arkadaş belki ona göre üstüne 2-3 binlira koy demek istemiştir onuda anlamak lazım.

yoksa 22 ye ver demek de gerçekten biraz ayıp olurdu.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Çağlıyan BAHÇETEPE
    AC2315 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 DU 9393
    Edilen teşekkür: 53

Yeter arkadaşlar, yazık ya. Araçlarımızı neden bu kadar kıymetsiz duruma düşürüyoruz. Arkadaşım beş ay önce 2006 focus aldı otmatik 24000'e. Dün internete baktık beraber aynı model aynı donanım fiyatları 27000-28000 e fırlamış. Tabii ki yaz geldi fiyatlar artacak normal olarak. Ama elalemin arabaları para ediyor da bizim fiat arabalarımız mı para etmiyor. Bunun tek nedeni var yine fiat kullanıcıları. Dünyanın parasını verip alıyoruz. Ne eksiği var arabalarımızın. SAnki diğer markalar dört dörtlük mü? Her güzelin kusurları var. Şu fiyat konusunda hep birlikte hareket edelim lütfen. Hepimiz alınteriyle para kazanıyoruz kimbilir ne sıkıntılarla. Niye ucuz ucuz gitsin arabalarımız. Neyi eksik hala anlayamıyorum. Tamamiyle zihniyet meselesi. Ve bu zihniyetin sebebi de biziz.

10. Bu mesajı için 3 kişi AC2315'ye teşekkür etti:

cihan yerlikaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı AC2315 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeter arkadaşlar, yazık ya. Araçlarımızı neden bu kadar kıymetsiz duruma düşürüyoruz. Arkadaşım beş ay önce 2006 focus aldı otmatik 24000'e. Dün internete baktık beraber aynı model aynı donanım fiyatları 27000-28000 e fırlamış. Tabii ki yaz geldi fiyatlar artacak normal olarak. Ama elalemin arabaları para ediyor da bizim fiat arabalarımız mı para etmiyor. Bunun tek nedeni var yine fiat kullanıcıları. Dünyanın parasını verip alıyoruz. Ne eksiği var arabalarımızın. SAnki diğer markalar dört dörtlük mü? Her güzelin kusurları var. Şu fiyat konusunda hep birlikte hareket edelim lütfen. Hepimiz alınteriyle para kazanıyoruz kimbilir ne sıkıntılarla. Niye ucuz ucuz gitsin arabalarımız. Neyi eksik hala anlayamıyorum. Tamamiyle zihniyet meselesi. Ve bu zihniyetin sebebi de biziz.
    beni anlayan biri çıktı sonunda, geçmiş yazılarımda bende aynı konuya değinmiştim. ağzına sağlık çağlıyan hocam.

Alıntı lionT-JET Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ev alma durumu hala güncel o yüzden bende biraz katkım olsun istiyorum yoksa satmam tabiki, ha olurda satarsam ve günün birinde imkanım olursa tekrar araç almak için punto yada bravo ama skydome olanını alırım kesin.
    yakıt konusundaki testlerimi tamamlayayım belkide alacağım krediyi arttırıp aracımı satmaktan vazgeçerim
    Konu erdiyilmaz tarafından (28/06/2010 Saat 23:52 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mesajlariniz birlestirilmistir. Sürekli olarak ard arda mesaj göndermeyiniz.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

cihan yerlikaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

güncel...

cihan yerlikaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

güncel

cihan yerlikaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

arkadaşlar aracımı hafta sonu düşen sol ayna altı kapağından almak için fiat göztepe oto ya gittim ve çok uygun bir fiyat verdiklerinden iç kuaför + motor temizlik ve koruma+boya koruma yaptırdım, arabamı yarın teslim alacağım, almak isteyen kişi sorunsuz ve tertemiz binecek, şu anda 118000 km de ve hergün sadece çamlıca pendik arası otobanda kullanıyorum. bilgi almak isteyenler göztepe otodan fırat beyden bilgi alabilirler.

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

hayırlı satışlar..

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

cihan yerlikaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Konu c.yk tarafından (24/11/2010 Saat 14:48 ) değiştirilmiştir.

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Hayırlı satışlar,her malın alıcısı var derler...

cihan yerlikaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

ilan günceldir...

25 Aralık 2010 tarihinde (dün) 120.000 km baımını istanbul göztepe fiat servisinde yaptırdım. motor yağı değişimi+yağ filtresi değişimi+hava filtresi değişimi işlemleri yapıldı.
    normalde 120,000 km bakımı ağır geçer ama 120,000 km de yapılan tüm işlemleri ben aracım 113,000 km de iken hepsini yaptırmıştım. yapılan değişikliklerin bir kısmını ilanımda görebilirsiniz. yazamadıklarım içinde fiat servislerinde bilgi alabilirsiniz.

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

güzel araca benziyor en yakın zamanda satılır inş sizinde işiniz görülür. Motorun indirilmesi alacak olanları haliyle ürkütüyor. Fiyata o yüzden yüksek diyebilirler.

cihan yerlikaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Budweiser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel araca benziyor en yakın zamanda satılır inş sizinde işiniz görülür. Motorun indirilmesi alacak olanları haliyle ürkütüyor. Fiyata o yüzden yüksek diyebilirler.
    teşekkürler...
    motorun indirilmiş olması alacak olanı korkutacağına bence servistende bilgi altıkdan sonra cesaretlendirmeli. 120.000 km deki bir aracın hangi parçası değişmiş acaba beni ne zaman yolda bırakır başımı ağrıtırmı gibi kafasında bir sürü soru işareti olur. ben aracımın 160 bin km de değişmesi gereken triger seti değişimide dahil bir çok parçasını değiştirdim ve bu parçalar serviste değişti ve servis garantili. alacak olan neden korksun bence gönül rahatlığıyla almalı.

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

6 aydır satılmadığına göre ya alıcısı yok. yada fiyat yüksek...
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

cihan yerlikaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 aydır satılmadığına göre ya alıcısı yok. yada fiyat yüksek...
    ozan hocam 6 aydır satılmamasının sebebi benim satış ilanını sadece forumda yayınlamıl olmamdandır
    sah...com da yada başka ilan sitelerinde lanaını vermedim henüz, satmak için de aceleci değilim hiç satılmasda olur, aracımdan çok memnunum çünkü. ev alma durumu şimdilik rafa kalktı,
    aracımı seviyorum, belkide gerçekten satmak istemiyorumdur ;-)

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Volkan Kaban
    Delidavsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 79

Ya ben fiyatını falan geçtim de 1.3 motora hem de 100 küsür bin km'de nasıl hararet yaptırdığınızı merak ediyorum. Mümkünse hararetin sebebini yazar mısınız?

cihan yerlikaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Delidavsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya ben fiyatını falan geçtim de 1.3 motora hem de 100 küsür bin km'de nasıl hararet yaptırdığınızı merak ediyorum. Mümkünse hararetin sebebini yazar mısınız?

valla otobanda kardeşimin nişanına yetişmek için çok sürratl gidreken yol bilgisayarı birden motoru durdurmam gerektiği ile ilgili bir uyarı verdi, sağa çekip bekledim 20 dk felan sonra tekrar yola devam ettim, evime 5 dk mesafe kalmıştı, sorunda olmadı sonra. ertesi gün birmot küçükyalıya götürdüm ve aracınız conta yakmış cevabını aldım, servisteki arkadaşların dediğine göre radyatör hortumu bağlantısı iyi yapılmadığından (benden önceki sahibi nerde servis aldıysa artık) yolculuk esnasında yüksek basınçtan hortum radyatörden ayrılmış ve araçtaki su boşalmış su kalmayıncada sonuç hararet

Gökhan Yılmaz
    grafiker1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Akdeniz Mavi
    Edilen teşekkür: 1

arkadaşım işine karışmak gibi olmasın ama Fiat Punto Grande 1.3 M.jet Dynamic 2007 Model 23.750 TL Sahibinden satılık ikinci el 43.000 de adam 23 e verdide param yetmedi bilgine ona göre fiyatını normalleştirirsin

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon