Sayfa 2/2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: Lütfen herkes baksın...Airbrush ve 7797 bodykit uygulaması

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Şimdi bekir kimse senin yaptıklarını kötülemedi kötüleyemezde sadece sana öneri verildi yapacağın şeyler gerçeğe biraz daha yakın olursa bizim görüşümüz daha iyi olur dendi . Buna bende katılıyorum ama seninde aklında gerçeğe yakın değilde abartı sanal madifiye belki sende ondan hoşlanıyorsundur saygı duyarız ama kimsenin yorumunuda yabana atma bunların hepsi gün gelir işine yarar ...

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

gokhan caglaw
    caglaws - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06gcg01
    Edilen teşekkür: 0

Standart gp bı başka

bizim bü arabayaher yapıan değisiklik pek yakısır..elinize salık...

Bekir Şahin
    Backer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 147

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi bekir kimse senin yaptıklarını kötülemedi kötüleyemezde sadece sana öneri verildi yapacağın şeyler gerçeğe biraz daha yakın olursa bizim görüşümüz daha iyi olur dendi . Buna bende katılıyorum ama seninde aklında gerçeğe yakın değilde abartı sanal madifiye belki sende ondan hoşlanıyorsundur saygı duyarız ama kimsenin yorumunuda yabana atma bunların hepsi gün gelir işine yarar ...
    abi yabana attığım yada kızdığım bişey yok dediğim gibi sanal tuning abartıyla yapılırsa günde 2 araba çıkar gerçeğe yakın yapın dediğinz şey nedirr ki sizin yaaa ne yapabilirimki her seferinde bi jant takıcam aman haa 18 i geçmesin gerçek olmaz 2 3 sticker arabayı 3.5 yay takmış gibi yere indirebilirim camlara film çekerim başka bitti bunun gibi günde 10 araba çıkar haksızmıyım insanlarda bence bundan sıkılır bu bölümü açmanın anlamı kalmaz arkadaş hala kendi koyduğu resimelrden bahsediyo benkilerde ödüllü işte takvim sayfaları blackdesign ın hemdee al hepsinde çok büyük hatalar we gerçeklikten çok uzaklar neyse tartışmanın bence anlamı yokk son 3 günüm gidiyorum bundan sonraa bunlarla uğraşcak vaktimde olcakmı bilmiyorum kendimi yazılıma wericem inşş ordanda photoshopa dewam etme şansım olursa devam edicem dediğiniz gibi gerçekside yapıcam abartıda yapıcamm bakıcaz hangsini daha iyi tutcak neler olcakk herşey için teşekkürler...

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

İşte bu sen yapmaya devam et hem ondan hem bundan elbet beğenilecek vede eleştirilecek bunun için sakin olacaksın , Her ayağa göre çorap üreteceksen sadece sevdiğin çizgiliyi üretmeyeceksin bir gün sade bir gün kareli bir gün renkli ama hep çizgili üretirsen bir gün gelir herkes sıkılır sen herkese kulak ver .....

Bekir Şahin
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Siyah

Eyvallah abi Allah razı olsun herşey için teşekkürler... Umarı kırılan kalp darılan kimse olmamıştır...

bora gul
    bora_ksk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 0

yaw arkadaslar bu sanal modifiye guzel bişide bana da sunu yapmak ıcın programı allah rızası için birisi werse de bende kendı sanal modifiyelerimi yapsam ne guzel olacak yardımlarınızı beklıorum

Erman Pehlivan
    BLaCK DesigN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 tam 33
    Edilen teşekkür: 26

Mutlu

Öncelikle Selamlar, Google da sitemin taglarına bakarken şans eseri buldum sitenizi. Gayet seviyeli bir tartışma olmuş. İmhotep ile benim siteme üye olan auto engineer (eğer resimden gördüğüm kadarını karıştırmıyorsam) da beni tanır.

Şimdi biraz farklı gelişmiş olaylar. Ben o subaru ve kırmızı BMW gibi araçları tasarladım. Rumuzum BLaCK DesigN dır. 24 yaşındayım ve bu iş ile yaklaşık 3 senedir uğraşmaktayım. Photoshop programı hakkında hiç bir eğitim almadım.. Bunları açıklama olarak kabul edersin Şahin kardeşim..

Şimdi belirtmek isterim ki, bende bu işe başlarken hiç birşey bilmiyordum. Hatta Kaan diye bir arkadaşım aşağıda gördüğünüz resim yüzünden benimle forumda alay etmişti ve ben bu işle ilgili hırsa kapıldım. Ve nerden enreye diyerek Türkiye'de ve Dünya çapında bir sürü başarı elde ettim.

Yazdıklarının arasında sanal modifiye işinden para kazandığımızı yazmışsın bu biraz ilginç geldi bana, sandığın gibi insanlar değiliz emin ol. Kendime ait olan internet siteme olan yoğun ilgi dolayısı ile her ay extra masraf olan site trafiğini de hesaba katarsak, sizlere sanal modifiyeyi öğretmek ve sevdirmek için her sene 500-1000 YTL arasında kira ödüyorum server için.

Kısaca diyeceğim o ki, seni eleştiren insanlar, sürekli olarak benim ve en az benim kadar profesyonel diğer arkadaşlarımın çalışmalarını gördüklerinden dolayı tecrübeli ve bu iş hakkında yorum yapabilecek kadar bilgili insanlar. Çünkü ikisini de tanıyorum. Her neyse, sana yapılmaya çalışılan, hatalarını göstermek ve seni daha iyi bir yerlere getirmek.

Sana benimle dalga geçen Kaan arkadaşımdan bahsettim ya yukarda,

İyi ki benimle dalga geçmiş ki bende bu işe merak sarmışım

Bu da hayatımda yaptığım ilk çalışmam o meşhur dalga geçilen araç işte bu. (Sadece Smudge "parmak aracı" ve Clone Stamp Tool "damga kopyalama aracı" yapılmıştır.)

Şimdi gelelim gerçekçilik mi yoksa eğlence mi kısmına. Rıfat Sancaktar (WROFEE) sitemin yöneticilerindendir ve bir önceki sayfada mavi audi'yi tasarlayan kişidir. O araca bakarsanız, camların bile el çizimi olduğunu görürsünüz. Biz bu parçaları klavye ve fare yardımı ile çiziyoruz. Tablet PC miz yok ve biraz karton gibi durmaları normal. Zaten iki türlü photoshop yaparsınız.. Ya çizersiniz, yada C+P (kopyala yapıştır) yaparsınız.

Kopyala yapıştır ile yapılan araçlarda genellikle yansıma ve renk uyumsuzluğu göze batar. Sanal modifiye de en çok önem verdiğimiz şeylerden bi kaçı, araca veya arka plana yapılan herhangi bir uygulamanın perspektif açıdan arka plana ve ufuk çizgisine uyumu, ışık alan kısma göre aydınlık ve gölgelendirmesi, araca yapılan uygulamanın kalitesi ve araçla aynı orantıda gerçeğe uygunluğu tümleşik halde uygulanıp uygulanmadığı ve uygulanan detaylardır.

Resimdir uğraştığımız, iki boyutludur. Bu yüzden çok fazla ince eleyip sık dokumamak lazım. Ben buraya birilerini karalamak için gelmedim. Aksine bilgi paylaştıkça çoğalır mantığını benimsemişimdir. Bu yüzden Bu uzun yazıyı sonuna kadar okuyup zahmet gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

Saygılar, sevgiler...

9. Bu mesajı için 3 kişi BLaCK DesigN'ye teşekkür etti:

Alper dağdemiR
    Auto engineeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06AD9158
    Edilen teşekkür: 504

merhaba erman,
    bahsettiğin site hangisi bilmiyorum ama üye değilim sanırım beni başkasıyla karıştırmış olmalısın.
    yaptığın çalışmalar harika we son derece gerçekçi tam olması gerektiğini düşündüğüm gibi.başarılarının dewamını diliyorum.
    p.m. attım cewaplarsan sewinirim

Bekir Şahin
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Siyah

yazılan yazıları yeni okuyabildim forumu daha doğrusu hayatı takip edemiyorum okuyorum gurbetlik çekiyoruz annem msn imi we forumlarımı kontrol ediyo ama cvp yazmıyo pek gelen msjların önemine göre takılıyo sanırım yapılan anlatım için çok teşekkür ederim ben sizler gibi olma gibi bi haddim yok olamazda zatenn ben hobi ya boş zaman geçirmek için ilk kendi jeep imde başladım önce onu rezil ettim biraz güvendikten sonraa kendimee başkalarına dadandım zevkliydi benim için halada öylee sizi tebrik ederim başarılarınızın devamını dilerim....Attığınız her adım yaptığınız her araba bu işi yapmaya çalışanları gaza getirir niteliktee tekrar kolay gelsin hayırlı işler....

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/2 İlkİlk 12