Sayfa 3/8 İlkİlk 1234567 ... SonSon
142 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Power box taktırdım (ANKARA)

ali kemal metin
    dejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134
    Edilen teşekkür: 282

bu konuyu takip edicem arkadaşlar hadi bakalım devam olaya...
    bende yaptırabilirimşu işi....
    GP active 5 k. mj 75 hp new orleans mavi

ali kemal metin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134

alper bir ara görüşelim bende bakmak istiyorum şu motora....

a t.
    alperylm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 41

ne demek arkadaşım seve seve tel numaralarımı yazdım aklında olsun ararsınız uygun olursa iki taraf için buluşuruz bu arada yarın 3.30-4.00 arası mehmet abinin yanına gideceğim tekrar 3.30 dan sonra müsaitim tamamen

nejat brohi
    nejatb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 1

Alıntı alperylm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mehmet abinin yanına gittiğimde mazot almıştım yeni ortalamam 4.3 tu şehir içi 30 km de

emin misiniz? bu super otesi bir deger, ben 5,5 un altına inemiyorum sehir icinde hatta 6, 6,5 diyebilirim. yuz km'de nerde ise 2 litre fark eder.

bin km'de 20 litre ve nerde ise 50 liraya kadar fark, 10bin km'de 500, 20 binde 1000 lira eder. hadi yuvarlayalım ve 30bin km'de 1000 lira etsin.

1 yılda alet kendi degerini amorti ediyor, kara geciyor. bir yılda 30bin km kullandığımızı var sayarsak.

haa, su da var. kutunun hakkını vereyim moduna gecersek, kardan cok zarar ederiz ).

ali kemal metin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134

alper ben bugu işten saat 14:00 de çıkacam.. ordan kartaşa uğrıcam on cam difizörüm değişçek sanıyorum 30 dk falan sürer.. ondan sonra 15:00 sonra boş olurum seni telden arıcam bugun haberin olsun.. sanıyorum mehmetin oraya bende gelmeliyim..
    hadi ilerleyen saatlerde görüşürüz...

demirhan demirbağ
    demirhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 D 2448
    Edilen teşekkür: 0

önce Hayirli Olsun Diyorum Kazasiz Belasiz Gezmeler Inşallah
    Bende Taktirdim O Power Box Un Bir Modelinden Power Systems Diye Bir Marka Bu Kumandasi Falan Yok Beni Fena Kazikladilar 600euro Bayildim Ben Arabanin Bütün Kimyasi Bozuluyo Carrrrrr....ötmeler Garip Uğultular Baş Gözteriyo Bir Müddet Sonra Keşke Chip Taktirsaydim Diyorum Ben En Kisik Formunda Kullaniyorum şu An Yinede Fena Gitmiyo Performans Inanilmaz Değişmişti Ancak Benim Alet Sürüş Kalitesini çok Düşürdü Açikçasi Geri Gittim Chip Tunning Le Değiştirin Dedim şindi Uygun Bi Zamanda Chip Yapilicak Super Chip Te..........yeni Taktiran Arkadaşa Aman Dikkat Motoru Devamli Dinlemesini Tavsiye Ediyorum

a t.
    Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Yok

dejavu arkdaşım da bugun kullandı arabamı iki araba kalkış yaptık fark bariz belli performansa bayıldı dejavu dan da yorumunu bekliyorum powerboxın özellikleri süper

ılgın akarca
    AnKaRa iNcİsİ grande06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06p8516
    Edilen teşekkür: 12

helal olsun arkadaş güzel bir araba yaptın ve en son bu olayın şimdilik noktayı koydu kulllanmak isterim en uygun olduğun bir zamanda şahsen merak ediyorum bende chip düşünüyorummmm ve senikini merak ediyorummm walla helal osun allah kazasız belasız performanslar nasip etsin

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

walla yakıt konusun da güzel , otobana çıktığımızda gidişatta güzeldi şimdi ben şunu anlamadım benim arabam 75 lik ama alperi geçerim diye düşünüyorum benimki daha hızlı aslanım boşa uğraşma ..... şaka bir yana ben 6 vitesli araç kullanmadığım için bana biraz değişik geldi belki bizim 75 lik bir araca takılsaydı farkı biraz daha fazla anlayabilirdim ama yakıt olayını gördüm . katılıyorum ..

bizim 1 vites daha seri gibi geldi 90 lıklardan her halde dişli çapından olsa gerek walla ben alper le bir kalkacam o zaman notumu veririm ..

Fatih Y.
    dreamerdaddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 2

Tabi 6 viteslide vites aralıgı 6 ya bölündügünü düşünün 5 viteslide 5 e.. doğal olarak 5 viteste vites başına daha çok güç düşüyor.Benimki 1. viteste 40-45 km arası kesiciye giriyor 5 vitesliler kaçte giriyor acaba..

a t.
    Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Yok

mehmet abi dejavu yetişemedi o da aynı şeyi düşündü başta benim arabayla farkı yok gibi dedi benimkinden inip kendikine binince farkı anladı ayrıca kalkıştan sonraki aradaki farkı merak eden arkadaş varsa dejavu isimli üyeye özel mesaj atsın bu arada benim araba yüklüydü bide ama puntolar harika ya dejavu arkadaşıma teşşekkür ediyorum

ali kemal metin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134

ewet buyuk yorumumu yapayım arkadaşalar bugun... canavar bir makineye bindim...

ali kemal metin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134

ilk önce 17 inçlik bir aracı ilk defa kullandım.. emo 90 hp GP yide ilk defa kullandım.... alper'ede bana bu fırsatı verdiği için ve sonsuz samimiyeti için baştan çok teşekkür ediyorum...
    ewet ilk gazlamalarımda sanki bir fark yokmuş gibi geldi bana.. ama yinede fark ettiğim bişey vardı araç resmen rampa yukarı gaz yiyordu... benim 75 hp le o yolda ben çogu zaman gaz yediremiyordum... birde kendi aracım değildi (arkadaşımda olsa aracının son limitlerini zorlamam..) tam anlamıyla zorlamadım... birde altı vitesdi, benimki 5 vites o farkıda düşünürsek biraz yabanci kaldım araca... sonra herkes kendi aracına geçti konya yolunda incek yoluna girdik.. (gerçi o bölgeyi tam bilmiyorum incek derken yanlış söylemiş olmin..) tabi ben kendi aracıma binince ve altımdaki 75 hp lik motora gaz verince az önce kullandığım power box lı aracın farkını çok iyi gördüm.. içimden alper kusura bakma kısa bir sürede olsa hakkını yedim özür dilerim dedim içimden... neyse bahsettiğimiz yolda bayagı lamba vardı alperle bayagı kalkış yaptık lambalarda.. malum power box lı araç her lambada bana tozunu yutturdu.. bana 15-20 -30 boy fart attı her seferinde... hatta alper bir ara lambalardan beraber kaltığımız audi 6 markalı araca bile nal toplattı.... neyse lambalardan u dönüşü konya yolundan aştiye dönerken rampa aşagı hiç zorlanmadan 185 km hızı ben yakaladım.. alper ışıkta arkada araçların arasında kaldı trafik vardı sonradan geldi oda 210 km hız yaptım dedi.. neyse opetde biraz muhabbetten sonra ayrıldık... alper'e burdan sonsuz teşekkürlerimi sunarım.. hakkaten güzel araç yapmiş.. bu arada söylemeden edmicem resimlerde görünen 17 inç jant lar gerçek gözle çok hoş görünüyor haberiniz olsun.. alper'e "cantların kaybolursa arama dedim"

ali kemal metin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walla yakıt konusun da güzel , otobana çıktığımızda gidişatta güzeldi şimdi ben şunu anlamadım benim arabam 75 lik ama alperi geçerim diye düşünüyorum benimki daha hızlı aslanım boşa uğraşma ..... şaka bir yana ben 6 vitesli araç kullanmadığım için bana biraz değişik geldi belki bizim 75 lik bir araca takılsaydı farkı biraz daha fazla anlayabilirdim ama yakıt olayını gördüm . katılıyorum ..

bizim 1 vites daha seri gibi geldi 90 lıklardan her halde dişli çapından olsa gerek walla ben alper le bir kalkacam o zaman notumu veririm ..
    mehmet kardeş bence alperle hiç iddalaşma bende bugun geçerim diyordum ama her seferinde nalları topladım haberin olsun.. sana hiç tavsiye etmem....

15. 13/04/2007, 09:35

a t.
    Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Yok

Alıntı dejavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk önce 17 inçlik bir aracı ilk defa kullandım.. emo 90 hp GP yide ilk defa kullandım.... alper'ede bana bu fırsatı verdiği için ve sonsuz samimiyeti için baştan çok teşekkür ediyorum...
    ewet ilk gazlamalarımda sanki bir fark yokmuş gibi geldi bana.. ama yinede fark ettiğim bişey vardı araç resmen rampa yukarı gaz yiyordu... benim 75 hp le o yolda ben çogu zaman gaz yediremiyordum... birde kendi aracım değildi (arkadaşımda olsa aracının son limitlerini zorlamam..) tam anlamıyla zorlamadım... birde altı vitesdi, benimki 5 vites o farkıda düşünürsek biraz yabanci kaldım araca... sonra herkes kendi aracına geçti konya yolunda incek yoluna girdik.. (gerçi o bölgeyi tam bilmiyorum incek derken yanlış söylemiş olmin..) tabi ben kendi aracıma binince ve altımdaki 75 hp lik motora gaz verince az önce kullandığım power box lı aracın farkını çok iyi gördüm.. içimden alper kusura bakma kısa bir sürede olsa hakkını yedim özür dilerim dedim içimden... neyse bahsettiğimiz yolda bayagı lamba vardı alperle bayagı kalkış yaptık lambalarda.. malum power box lı araç her lambada bana tozunu yutturdu.. bana 15-20 -30 boy fart attı her seferinde... hatta alper bir ara lambalardan beraber kaltığımız audi 6 markalı araca bile nal toplattı.... neyse lambalardan u dönüşü konya yolundan aştiye dönerken rampa aşagı hiç zorlanmadan 185 km hızı ben yakaladım.. alper ışıkta arkada araçların arasında kaldı trafik vardı sonradan geldi oda 210 km hız yaptım dedi.. neyse opetde biraz muhabbetten sonra ayrıldık... alper'e burdan sonsuz teşekkürlerimi sunarım.. hakkaten güzel araç yapmiş.. bu arada söylemeden edmicem resimlerde görünen 17 inç jant lar gerçek gözle çok hoş görünüyor haberiniz olsun.. alper'e "cantların kaybolursa arama dedim"
    ali abi seninle tanışmak ayrı güzeldi yorumların için teşekkürler

TARIK ERDOĞAN
    drag race-r 20as361 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    20 AS 361
    Edilen teşekkür: 0

alper kardeş ankara ya yolum düşerse seninle kalkmak güzel olacak onu anladım
    Konu 20as361 tarafından (13/04/2007 Saat 10:19 ) değiştirilmiştir.

a t.
    Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Yok

Alıntı 20as361 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alper kardeş ankara ya yolum düşerse seninle kalkmak güzel olacak onu anladım

ankaraya beklerim güzel bir deneyim olur benim içinde benim bi iddam yok ama seve seve kalkarım tabi powerbox güç ve yakıt konusunda hakikaten etkili yukarıdaki yorumlarda powerbox için güzel yorumlar

a t.
    Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Yok

arkadaşlar benim powerboxlardan opel servisi de satacak motorlar aynı geçen beni aradılar ev sahibimin arkadaşını geçmişim 1.3 90 lık araç kapışmıştık 8 boy fark attım tesadüfen ev sahibime anlatırken o bizim kiracı demiş aradılar baktılar karar aşamasında
    1.3 90 yeni opel astra
    C3 SX 1.6 HDI 16V
    1.7 cdti yeni opel astra
    mazda 3(atılım ü
    peugeot307(atılım ü
    gp
    seat cordoba(atılım ü
    seat leon(atılım ü
    seat ıbıza(atılım ü
    audi a6 geçtim ama şaştım
    fiesta 1.6 tdci dizel
    volkswagen golf
    opel astra 2002 mod 1.6 canın araba
    volvo s40 1.6 özkanın araba ben yazmıcaktım o zorladı neymiş benim siyah dumanı görüomuş
    ....bunlar powerbox açıkken kasmalarına rağmen yol vermek zorunda kalanlar
    Konu alperylm tarafından (14/04/2007 Saat 23:16 ) değiştirilmiştir.

High Fidelity
    HIGH FIDELITY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 11

alperylm yarın müsaitsen denemek ve görmek isterim powerbox'u Ankaradaysan tabii

vedat küskün
    vedat73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 z 7124
    Edilen teşekkür: 75

selam arkadaslar uzun zaman siteye giremedim yogun isler sayesinde okudum kadar baya ilgi var powerbox a arkadaslar herseyden önce araca gelen güc sevk veriyor kulanmak daha baska bayir yukari bayilma olayi kalmiyor sürat artiyor üstelik yakit da düsüyor simdi alpere taktik ne kadar anlatilsa da kendinis binip görmeniz lazim saten araci kulanan istememesi mümkün degil su an ankarada alperile görüsebilirsiniz istanbul ve bursa da benimle tel 05332154746 insallah en yakin zaman icinde de konya tarafina gönderecegim sorulariniz icin tel den bana ulasmak daha kolay selamlar

Sayfa 3/8 İlkİlk 1234567 ... SonSon