7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Ön konsol

Yusuf Yaşar
    yusufalfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Standart Ön konsol

Öncelikle herkese hayırlı forumlar diliyorum. Geçen hafta ilk aracımı aldım ve seçimimi puntodan yana kullandım. Aracı araştırırken buradaki aileyi gördüm ve beni çok mutlu etti, umarım bir parçası olabilirim. Ve naçizane bir kaç sorumu sizin gibi üstadlara yöneltmek isterim. Aracım 2006 punto grande 1.3 multijet.

Birinci sorum; kronik torpido çatlağı dikkatimi çekti ve aslında komple kaplama yapabilir miyim bu mümkün mü?

İkinci sorum ise teybe sadece cd takılıyor double teyp almak istiyorum ama nasıl aratmam gerektiğini bile bilmiyorum. Mesela 2012 bir puntonun teybi ile uyumlu mudur? Ya da çerçeveleri farklı mıdır?

Sorularım belki çok basit ya da saçma olabilir şimdiden kusura bakmayın. Yanıtlayan yanıtlamayan kim varsa teşekkür ediyorum...

Özer Aydoğdu
    Ozer77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 168

Standart Cevap: Ön konsol

Öncelikle hoşgeldin..

Torpido çatlağı tamirleriyle ilgili forumda örnekler var. Öyle bi tamir ediliyorki yeni gibi oluyor.

Teyp konusundada aynı şekil. Ben double teyp sevmediğimden araştırmadım hiç ama arama motorlarına yazdıgında görüceksin.

Saçmada olsa hayal gücüde olsa herşeyi paylaşabilirsin burda. Sıkıntı yapma..

Hayırlı olsun...

Yusuf Yaşar
    Rengi
    Yok

Bilgilendirme için teşekkürler

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hür General
    feyzullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 653

Hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun. Torpido tamir edilebiliyor forumda çokça konuları var. Multimedya ise grnde ile Evo kasaların konsol farklı olduğu için doğru ürünü seçmeniz gerekiyor. Forum her türlü konunun konuşulduğu, tartışıldığı bir mecra. Her zaman yazın hareketlilik olur muhabbet açılır.
    Ölüm Gaz Pedalına basan ayakta, hayat direksiyonu tutan kollardadır. Bunun eğlencesi ise ölümüne basıp hayata tutunmaktır...

Yusuf Yaşar
    Rengi
    Yok

Teşekkürler, hoş bulduk. Ben teyp alırken neye dikkat etmeliyim? Mesela buldum bir teyp ve hadi bunu takalım diyemem sanırım. Ebat ölçü model bunlardan hangisi uygundur? Ya da internette ne siye aratmalıyım?

Ayhan Hızarcı
    Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 123

1.teypten kastınız bildiğimiz standart pionerr,sony,vb. firmaların üretmiş olduğu 1.Din teyplerden bahsediyorsanız bunların hepsini aracınıza çerçeve ile birlikte takabilirsiniz.yani teypten hariç birde plastik çerçece almanız gerekir çünkü puntoların teypleri 2.Din olarak üretilmiştir.almak istediğiniz 1.Din ölçüsünde bir cihaz ise direksiyon tuşlarınızın çalışması için ekstra aparat almalı yada bu özelliği destekleyen bir cihaz almalısınız.

2.teypten kastınız multimedya ana ünite ise o zaman 2.din ölçüsünde bir cihaz bakmanız gerekiyor.Buradada şöyle bir durum söz konusu bizim teyp yuvasının iç kısmı normal teyp ölçüsü kadar ancak kafa kısmı daha büyük yani her multimedya cihazı bu yuvaya oturtamazsınız.Bu sebeple grande puntolar için üretilmiş olan multimedya cihazlardan almanız gerekir.bunlarda bir çok farklı marka adı altında satılır(newform,navimex,navix vb.) lakin hemen hemen hepsi aynı performansta çalışmaktadır.android cihazlar olduğu için son sürüme güncellenmiş bir cihaz tercih etmeniz yararınıza olacaktır.bazılarının içinden ön ve arka kamerada çıkmakta piyasayı araştırıp ona göre satın alabilirsiniz.burada dikkat edeceğiniz bir hususta grande punto için alacağınız cihaz dört köşeli yatay dikdörtgen şeklinde olmalı 2010 üzeri bazı grandeler de evo göğüs kullanıldı bunların teypleri yine yatay dikdörtgen gibi ancak alt iki köşesi oval 2006 grubu 4 köşesi sivri aşağıya örnek ekliyorum 1. örnek 2006 grubuna uygun 2.ise 2010 ve üzeri için.

1.https://www.gittigidiyor.com/otomobi..._pdp_641025603

2.https://www.gittigidiyor.com/otomobi..._pdp_663866405
    ya devlet başa ya kuzgun leşe

Yusuf Yaşar
    Rengi
    Yok

Alıntı Han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.teypten kastınız bildiğimiz standart pionerr,sony,vb. firmaların üretmiş olduğu 1.Din teyplerden bahsediyorsanız bunların hepsini aracınıza çerçeve ile birlikte takabilirsiniz.yani teypten hariç birde plastik çerçece almanız gerekir çünkü puntoların teypleri 2.Din olarak üretilmiştir.almak istediğiniz 1.Din ölçüsünde bir cihaz ise direksiyon tuşlarınızın çalışması için ekstra aparat almalı yada bu özelliği destekleyen bir cihaz almalısınız.

2.teypten kastınız multimedya ana ünite ise o zaman 2.din ölçüsünde bir cihaz bakmanız gerekiyor.Buradada şöyle bir durum söz konusu bizim teyp yuvasının iç kısmı normal teyp ölçüsü kadar ancak kafa kısmı daha büyük yani her multimedya cihazı bu yuvaya oturtamazsınız.Bu sebeple grande puntolar için üretilmiş olan multimedya cihazlardan almanız gerekir.bunlarda bir çok farklı marka adı altında satılır(newform,navimex,navix vb.) lakin hemen hemen hepsi aynı performansta çalışmaktadır.android cihazlar olduğu için son sürüme güncellenmiş bir cihaz tercih etmeniz yararınıza olacaktır.bazılarının içinden ön ve arka kamerada çıkmakta piyasayı araştırıp ona göre satın alabilirsiniz.burada dikkat edeceğiniz bir hususta grande punto için alacağınız cihaz dört köşeli yatay dikdörtgen şeklinde olmalı 2010 üzeri bazı grandeler de evo göğüs kullanıldı bunların teypleri yine yatay dikdörtgen gibi ancak alt iki köşesi oval 2006 grubu 4 köşesi sivri aşağıya örnek ekliyorum 1. örnek 2006 grubuna uygun 2.ise 2010 ve üzeri için.

1.https://www.gittigidiyor.com/otomobi..._pdp_641025603

2.https://www.gittigidiyor.com/otomobi..._pdp_663866405
    Gerçekten çok önemli bilgiler verdiniz teşekkür ediyorum. Bu teyp işinden çıkamayacağım sanıyordum ama bu bilgiler sayesinde çemberi iyice daralttım 👍🏻