9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Punto evo sis farı yardımı

mert kepçe
    zyxtellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1

Standart Punto evo sis farı yardımı

Arkadaşlar punto evo araç aldım 2. bir araç olarak kullanıyorum active donanımdı sis farlarını taktırttım yalnız şöyle bir durum varki bu araçta sis farları parklar ile birlikte yanmıyormuş bunu sonradan öğrendim nette aslında öyle fotoğraflarını gördüm ama şimdi bu foruma üye oldum ve sizlere sormak istedim aracın sislerini parklarlada yakabilmek mümkünmüdür yapılırsa ilerde başımızı ağrıtırmı herhangi bir sorun yaşatıp şimdiden teşekkür ederim.
    Konu kadir07 tarafından (17/11/2014 Saat 01:23 ) değiştirilmiştir. Sebep: başlıklarda ilk harf büyük olmalı

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Mümkün. Parklara sislerden paralel bir kablo çekilir. Parkları açtığınız zaman sisler de yanar. Fakat bu durumda sisleri söndürmek istediğiniz zaman parkları da kapatmak zorunda kalacağınız için sıkıntı olabilir. Onun yerine sisler için ayrı yapılmış tuş daha iyi oluyor active donanımlarda. Birde bu tuşun geçişi kontaktan sağlanırsa. Yani kontak kapatıldığı anda tuşa giden elektrik kesilirse ve sisler sönerse arabadna indiğiniz de sisleri açık unutma gibi bir durumunuz da olmaz. Bu anlattığım şeyle de parklar ve sisleri aynı anda iki işlem yaparak yakmak mümkün. Hem daha iyi. Polis gördüğünüzde direkt sisleri tuştan kapatırsınız olur biter.
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

Ziya ziya
    arenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 346

Alıntı zyxtellow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar punto evo araç aldım 2. bir araç olarak kullanıyorum active donanımdı sis farlarını taktırttım yalnız şöyle bir durum varki bu araçta sis farları parklar ile birlikte yanmıyormuş bunu sonradan öğrendim nette aslında öyle fotoğraflarını gördüm ama şimdi bu foruma üye oldum ve sizlere sormak istedim aracın sislerini parklarlada yakabilmek mümkünmüdür yapılırsa ilerde başımızı ağrıtırmı herhangi bir sorun yaşatıp şimdiden teşekkür ederim.
    activelere sis farını,orjinali gibi bağlayan arkadaşlar var.forumda aratırsanız,görebilirsiniz.ben de taktırdım serviste.arka sise bağladılar,kısalarla yanıyor.orjinali gibi yaptırmak istiyorum ama istanbulda yapabilecek elektrikçi bulamadım.2-3 farklı sanayide sordum,"bilmiyoruz"diyemediler,olmaz dediler.

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

Alıntı arenas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    activelere sis farını,orjinali gibi bağlayan arkadaşlar var.forumda aratırsanız,görebilirsiniz.ben de taktırdım serviste.arka sise bağladılar,kısalarla yanıyor.orjinali gibi yaptırmak istiyorum ama istanbulda yapabilecek elektrikçi bulamadım.2-3 farklı sanayide sordum,"bilmiyoruz"diyemediler,olmaz dediler.
    Size pm attım ama burdan da yazayım. Sis farı orijinal olmayan puntoların hepsine sis farları orijinal gibi yapılıp çalıştırılabilir. Direkt body çıkışından bağlantı yapılır yine çalıştırılır.

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre tokay
    ogzemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 RAJ 85
    Edilen teşekkür: 2

Benim punto popstar da da sis fari yok. Internetten arastirdim kapaklar ve sis lambalari yaklasik 160-180tl civarinda satin alinabiliyor. Ancak asil onemli mesele bu montaji garantiyi bozmadan ve orjinal sis fari dugmesiyle nasil montaj yapabiliriz ?

emre tokay
    ogzemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 RAJ 85
    Edilen teşekkür: 2

Gecen gun bursa birmot'u aradim ve aracima sis fari montajinin nekadar tutacagini sordum 300tl dediler.
    bilginize..

Bilal Kır
    Bayqo54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Standart Cevap: Punto evo sis farı yardımı

Pop s s sis fari takan varmi

SM-J500F cihazımdan gönderildi

anıl anıl
    anilxx92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz

Ben kendm pop model aracıma yaptırdım.
    Hem üzerindeki normalde basılmayan sol üst tuş basılır hale getirilerek yapılabiliyor hemde dışarıdan sis farı olan bir puntonun düğmesini çıkmacılardan bulursanız o takılarak da yapılabiliyor.
    Araç bilgisayara bağlanarak ön sis farı aktik edilince düğmeye basıldığında ön sis farı işareti göstergede yanıyor,yani orjinali ile birebir aynı.
    Yapılamaz diyen usta kılıklı kişiler ''ben yapamam'' demek yerine yalan söylüyorlar yani.

Emin ÇALIŞKAN
    emincal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı anilxx92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kendm pop model aracıma yaptırdım.
    Hem üzerindeki normalde basılmayan sol üst tuş basılır hale getirilerek yapılabiliyor hemde dışarıdan sis farı olan bir puntonun düğmesini çıkmacılardan bulursanız o takılarak da yapılabiliyor.
    Araç bilgisayara bağlanarak ön sis farı aktik edilince düğmeye basıldığında ön sis farı işareti göstergede yanıyor,yani orjinali ile birebir aynı.
    Yapılamaz diyen usta kılıklı kişiler ''ben yapamam'' demek yerine yalan söylüyorlar yani.
    Alıntı halils2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size pm attım ama burdan da yazayım. Sis farı orijinal olmayan puntoların hepsine sis farları orijinal gibi yapılıp çalıştırılabilir. Direkt body çıkışından bağlantı yapılır yine çalıştırılır.
    Ustat merhabalar. Bende g.punto için devre semasi var bir hafta kadar once kendi aracima baglantisini yaptim calisiyor. Simdi de bi arkadasa yapacagiz ama onda evo var ve evo için devre semasi elimde yok. Bu konuda yardimci olabilir misiniz? Evo da bu islem nasil oluyor acaba?