Sayfa 2/2 İlkİlk 12
40 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: deri koltuk döşeme

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Alıntı santiago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana şöyle söleyeyim kışın deyim yerindeyse dondurdu beni lanet ettim açıkcası.yaza gelecek olursak arabamda 4 numara film vardı üstüne 3 numara daha çektirmiştim düşün artık ne kadar karanlık olacağını güneş girmemesine rağmen terletiyordu acaip bence hiç düşünme bmw mercedes gibi bir deri kumaşı olsa eyvallah ama diğerlerini sakın düşünme
    +1

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

bende orjinal almanyadan gelme audinin ve mercedesin kullandığı deriden yapıldı.yazın terletme gibi bir sorunu olmuyor vinlex felan kullanılırsa terletme ve koku yapabilir

canay karadeniz
    cnykrdnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 26

bende deri tavsiye etmem konfor her zaman için önemlidir.. bu arada kumaş koltuk kılıflarının bizim orjinal kılıfların üstüne diktirsek koltuklara bi zararı olurmu? yeni aldığım kılıflar güzel fakat oturup kalktıkça sanırım montajı iyi olmadı potluk yapıyor namert

Mert Sözge
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı cnykrdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende deri tavsiye etmem konfor her zaman için önemlidir.. bu arada kumaş koltuk kılıflarının bizim orjinal kılıfların üstüne diktirsek koltuklara bi zararı olurmu? yeni aldığım kılıflar güzel fakat oturup kalktıkça sanırım montajı iyi olmadı potluk yapıyor namert
    evet deri kaplama koltuk kılıfı satılıyor onlardan alabilirsiniz fiyatları nedir bilmiyorum

canay karadeniz
    cnykrdnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 26

Alıntı StrawBeeRy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet deri kaplama koltuk kılıfı satılıyor onlardan alabilirsiniz fiyatları nedir bilmiyorum
    yok ya ben deri istemiyorum tam kafamdaki gibi bi takım koltuk kılıfı bulup aldım ama takmasını beceremedik heralde tam oturması için zımbalamak mı lazm dikmek mi lazm anlamadım ben de

Mert Sözge
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı cnykrdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok ya ben deri istemiyorum tam kafamdaki gibi bi takım koltuk kılıfı bulup aldım ama takmasını beceremedik heralde tam oturması için zımbalamak mı lazm dikmek mi lazm anlamadım ben de
    bence hiç kılıf kullanmayın temizletin temiz temiz orjinal binin

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Ben 1 hafta önce vinil deriden yapılmış koltuk kılıfı taktım aracıma.ilk başta herşey normal gözüküyordu fakat havalar ısınmaya başlayınca gerçekten çekilmez oldu.Öğleden sonra 1 saat yolculuk yaptığım zaman sırtım neredeyse pişiyor.Ben şimdi bunu önlemek için bugün şöför koltuğunun üzerine taktığım deri koltuk kılıfının üstüne kumaş geçirdim.Bakalım böyle nasıl olacak?Eğer olursa deri kılıfın üzerine bir de kumaş takarım.

zeki özkan
    santiago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 38

ben alanya ankara yapıyorum inan sauna girsem bu kadar terlemem allahtan eski aracımda denedim bunu da bu aracımda böle bir hataya düşmedim dediğin gibi avrupadan mercedes audinin kullandığı deri kumaşlar onlar bildiğmiz deri değil daha kaliteli deri kumaşlar hiçbir sorun yaratmaz paraya kıyarım diyorsa getirt yaptırt derim ama orjinalini bozma taraftarı değilim ben gayet güzel evoların koltukları

erkan e
    rational - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 27

mrb bir ara ben de düşündüm aracıma fakat terletme ve koku gibi şeyler aklıma takıldı.şimdi sadece direksiyonu deri kaplatmak istiyorum, kılıf olarak ta burada 200 tl ye dikiyorlar (nasıl olacak bilmiyorum ). sadece koltukların oturma bölümlerine çift kırmızı dikiş attırıp direksiyon deri ipini de kırmızı yaparlarsa şık durur diye düşünüyorum.ama ankarada deri direksiyon kaplayan bir yer bulmam lazım...fakat hangisini önce yaptımalıyım diye de düşünmüyor değilim hani...Ankara'da bu işi yapan yer bilen arkadaşlar varsa yardım olurlarsa sevinirim...

Mert Sözge
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı rational Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb bir ara ben de düşündüm aracıma fakat terletme ve koku gibi şeyler aklıma takıldı.şimdi sadece direksiyonu deri kaplatmak istiyorum, kılıf olarak ta burada 200 tl ye dikiyorlar (nasıl olacak bilmiyorum ). sadece koltukların oturma bölümlerine çift kırmızı dikiş attırıp direksiyon deri ipini de kırmızı yaparlarsa şık durur diye düşünüyorum.ama ankarada deri direksiyon kaplayan bir yer bulmam lazım...fakat hangisini önce yaptımalıyım diye de düşünmüyor değilim hani...Ankara'da bu işi yapan yer bilen arkadaşlar varsa yardım olurlarsa sevinirim...

belki yardımcı olur

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

zeki özkan
    santiago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 38

bana kalırsan terletir bu

Mert Sözge
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı santiago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana kalırsan terletir bu
    neden terletsin ki

alper ALPĞOLU
    ultraslan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 plaka:))
    Edilen teşekkür: 87

bence sonradan deri döşeme yaptırmak doğan görünümlü şahinden farksızdır zaten premium bi araç olsa üzerinde gelir veya sıfır alırken farkını ödeyip elegan deri döşeme yaptırır insan o yüzden üzerinde varsa ne ala ama yoksa zorlamamak lazım bi de en klas yer bile yapsa orjinali gibi olmaz...ha bu arada suni deri diye bişi yoktur vinil veya plastiktir o malzeme ....tekstille ilgilenen bi insan olarak söylüyorum bunu
    noone knows that except both of us

RECEP DAGLI
    kuhi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    06 KUHI 06
    Edilen teşekkür: 14

Alıntı ultraslan33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence sonradan deri döşeme yaptırmak doğan görünümlü şahinden farksızdır zaten premium bi araç olsa üzerinde gelir veya sıfır alırken farkını ödeyip elegan deri döşeme yaptırır insan o yüzden üzerinde varsa ne ala ama yoksa zorlamamak lazım bi de en klas yer bile yapsa orjinali gibi olmaz.bunu
    Benim bir çok arkadaşım sonradan deri döşeme yaptırdı ve çok da güzel hatta orijinal gelen deri döşemelerden daha sağlam ve de güzel katılmıyorum size,
    Ama bir arkadaşım fiestasına yaptırmıştı ve yazın çok sıcak kışın ise buz gibi oluyor diyordu , gerçi içini açtırıp elektrikli battaniye gibi bir mekanizma koydurmuştu çakmaklıka takıp koltuğu kışın ısıtıyordu ama yazın çok terletiyordu ,
    Bu yüzden bence nubuk veya alcantra kumaşların döşemeleride çok güzel oluyor , zaten puntonun üstünde gelen orijinal koltukları birşeye benzemiyor ,

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

dynamic lerin döşemeler güzel bence

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Mert Sözge
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı ultraslan33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence sonradan deri döşeme yaptırmak doğan görünümlü şahinden farksızdır zaten premium bi araç olsa üzerinde gelir veya sıfır alırken farkını ödeyip elegan deri döşeme yaptırır insan o yüzden üzerinde varsa ne ala ama yoksa zorlamamak lazım bi de en klas yer bile yapsa orjinali gibi olmaz...ha bu arada suni deri diye bişi yoktur vinil veya plastiktir o malzeme ....tekstille ilgilenen bi insan olarak söylüyorum bunu
    tabikide illaki orjinal gibi olmaz ama sağlam bir işçilikle orjinale yakın olur benim yaptırdığım deri audinin derisi almanyadan özel geldi 1.5 sene oldu ne yazın terletme,koku nede kışın donma gibi olayları oldu gayet memnunum

Serhat SİPAHİOĞLU
    gurik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BT 4942
    Edilen teşekkür: 537

KÖTÜ OLMUŞ. Herşey orjinal güzel.
    Gezgin Gp.

alper ALPĞOLU
    ultraslan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 plaka:))
    Edilen teşekkür: 87

Alıntı kuhi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bir çok arkadaşım sonradan deri döşeme yaptırdı ve çok da güzel hatta orijinal gelen deri döşemelerden daha sağlam ve de güzel katılmıyorum size,
    Ama bir arkadaşım fiestasına yaptırmıştı ve yazın çok sıcak kışın ise buz gibi oluyor diyordu , gerçi içini açtırıp elektrikli battaniye gibi bir mekanizma koydurmuştu çakmaklıka takıp koltuğu kışın ısıtıyordu ama yazın çok terletiyordu ,
    Bu yüzden bence nubuk veya alcantra kumaşların döşemeleride çok güzel oluyor , zaten puntonun üstünde gelen orijinal koltukları birşeye benzemiyor ,
    bende sana katılmıyorum çünkü fun modeli koltuklara sahip biriyim ve çokta güzzelleer
    noone knows that except both of us

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Alıntı StrawBeeRy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabikide illaki orjinal gibi olmaz ama sağlam bir işçilikle orjinale yakın olur benim yaptırdığım deri audinin derisi almanyadan özel geldi 1.5 sene oldu ne yazın terletme,koku nede kışın donma gibi olayları oldu gayet memnunum
    Peki size maliyeti ne oldu kılıfların.Bir de bu audi deri kılıftan türkiyede yok mu?

Mert Sözge
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı ykaya1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki size maliyeti ne oldu kılıfların.Bir de bu audi deri kılıftan türkiyede yok mu?
    derileri yurtdışından bir abimiz getirmişti türkiyede yok olsa bile yurtdışından siparişle geliyor gene aynı hesap yani..bana koltukların toplam maliyeti kapılar dahil 1100 liraya geldi

Sayfa 2/2 İlkİlk 12