Sayfa 10/78 ÝlkÝlk ... 678910111213143060 ... SonSon
1543 sonuçtan 181 ile 200 arasý

Konu: Fire Motor için LPG Sistemleri Genel Baþlýðý

bora turan
    PuNtOmAnÝa !! tempesty - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    45
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kýrmýzý
    Plaka
    06 BE 8308
    Edilen teþekkür: 820

Bu arada ;

Mazot 3.13 ytl !!!

Benzin 3.29 ytl !! Ankarada

Daha ne olsun..

2. Bu mesaj için teþekkür edenler:

hikmet þekerlioðlu
    þekerlioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    62
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    07kg993
    Edilen teþekkür: 662

hayýrlý olsun,bora kardeþim.inþallah sorunsuzca uzun yýllar binersiniz.bütçesini fazla sarsmýyacaklar için,alýnabilecek en iyi birkaç sistemin baþýnda gelen bir ürün.ankarada olman dolayýsý ilede servis konusundada bir sýkýntý yaþamazsýn.

4. Bu mesajý için 2 kiþi þekerlioðlu'ye teþekkür etti:

Fatih Antep
    NesT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    56
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BF 8191
    Edilen teþekkür: 108

Araþtýrma ve bilgi için teþekkürler Bora.
    Hiç sevmediðim usta müþterinin yüzüne bakmadan yada ihtiyacým yok nasýl olsa sýrada 3-4 araçvar beni 1 hafta idare eder, sen kimsin gibi tepki veren insanlardýr. Ýlede belki LPG olayýný düþünüyordum. Bu herkes için güzel bir kaynak oldu.
    Unutmayalým EMNÝYET KEMERÝ sizi ve sevdiklerinizi, 2 Kg'lýk YANGIN TÜPÜ aracýnýzý kurtarmak için.....

6. Bu mesajý için 2 kiþi NesT'ye teþekkür etti:

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teþekkür: 625

valla bora hayýrlý olsun kendi adýma okadar arastýrmayý bende yaptým belki sen kadar deil ama eleflexi ilk defa duyorum.

8. Bu mesaj için teþekkür edenler:

ugur ozer
    ugurozer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teþekkür: 630

bora araþtýrmalarýn ve paylaþýmýn lpg dusunen arkadaslar için çok onemli ben kendi adýma teþekkür ederim. Kafama takýlan bazý þeyler var %10 daha fazla kar vaat eden ve cng donusumune uygun olan þimdi prins mi oluyor yoksa senin taktýrdýgýn mý? Ayrýca bu markalarde tek bir modelmi var yani bizde taktýrmak istersen gidip ayný markanýn farklý bir modeline boþ yere para vermiþ olmayalým, oyle bir durum varsa modelini chip versiyonunu vs gibi bilgilerinide musait oldgn bir ara yaz bize çok þeymi istiyorum yaw tekrar teþekkürler.

10. Bu mesaj için teþekkür edenler:

hikmet þekerlioðlu
    Yaþ
    62
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    07kg993

boranýn taktýrdýðý telefex cihazýný türkiyeye tunalý otomobil ithal ediyor.sadece tek bir markayý getiriyor ve goðalgaz dönüþümü yapýlabiliyor. ayrýntýlý bilgi istiyorsanýz.tunalý otomotiv olarak.aratýp bulabilirsiniz.

12. Bu mesaj için teþekkür edenler:

ugur ozer
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

hikmet abi istanbulda bu urunu randýmanlý olarak taktýrabilecegimiz biyer varmýdýr?

14. Bu mesaj için teþekkür edenler:

hikmet þekerlioðlu
    Yaþ
    62
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    07kg993

istanbulda bayi ve servisi var(galiba bir bosch servisi olacaktý).sitesindeki bayilerimiz bölümünden bulabilirsin.bir sýkýntý olduðunda ankaradan eleman gönderiyorlar diye yazýlan bilgiler var yani ciddi ve ürünün arkasýnda kurumsal olarak duran bir firma

16. Bu mesaj için teþekkür edenler:

ugur ozer
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

hikmet abi teþekkürler...

18. Bu mesaj için teþekkür edenler:

m.r. yumak
    dogu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    45
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    16 z 0021
    Edilen teþekkür: 130

bugun bende araþtýrmak için 3 yere gittim en mantýklýsý atiker gibi geldi 1200ytl 10 taksit,benim kafama takýlan ruhsata iþletmek için baya koþturuluyormuþ,aracýn muayeneye gitmesi gerekiyormuþ buda cam filimlerinin ve egzozun sökülmesi demek buda hiç iþime gelmiyor.sormak istedigim ruhsata iþletmesek yakalanma riski nedir ve yakalanýrsak baþýmýz ne kadar agrýr

20. Bu mesaj için teþekkür edenler:

ugur ozer
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

ben senelerce kullandým hiç yakalatmadým. 15 senedir arac kullanýyorum bagajý acan cok nadiren oldu ama stepne yerine bakan hiç olmadý bagajý acanda baska sebeple arama yapan ve sadece kimlige bakan polisler oldu. Yani aracta lpg varmý varsa ruhsata iþlenmiþmi diye bir kontrolu bu yasima geldim gormedim.

hikmet þekerlioðlu
    Yaþ
    62
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    07kg993

Hakan Yalçýn
    Radiance - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Rengi
    Petrol Yeþil
    Edilen teþekkür: 120

Trafik para cezasý kesiliyor madde 32
    deðiþiklikler kayýtlara iþleninceye kadar araç trafikten men ediliyor.

Cam filmleri polislerin dikkatini çekerse arabayý kontrol etmek isteyebilirler iþlenmeyen lpg o zaman polislerin dikkatini çekebilir. Yoksa normalde kolay kolay lpg nin ruhsata iþli olup olmadýðýný kontrol etmiyorlar.

bora turan
    Yaþ
    45
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kýrmýzý
    Plaka
    06 BE 8308

Bilgilendirme Konusu

Alýntý NesT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Araþtýrma ve bilgi için teþekkürler Bora.
    Hiç sevmediðim usta müþterinin yüzüne bakmadan yada ihtiyacým yok nasýl olsa sýrada 3-4 araçvar beni 1 hafta idare eder, sen kimsin gibi tepki veren insanlardýr. Ýlede belki LPG olayýný düþünüyordum. Bu herkes için güzel bir kaynak oldu.
    Aynen öyle abi maalesef hiçbir þey dýþarýdan yada netten-reklamdan-gazetedeeþ dosttan vs duyulduðu gibi deðil bu lpg piyasasý hakkatende ayrý bir alem ve içinde kendi oyuncularý var ve fazlasýyla tok satýcý mevcut,ustalar lap top baþýnda,çýraklar çalýþýyo...Üstelik ufacýk bir dükkanda týka basa lpg montajý yapan bir prins ustasýnýn arabasý X5 di !!

Alýntý pdr42 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    valla bora hayýrlý olsun kendi adýma okadar arastýrmayý bende yaptým belki sen kadar deil ama eleflexi ilk defa duyorum.
    Mustafa;Teleflex çok yeni bir sistem yaklaþýk son 1 yýldýr Türkiye pazarýndalar aslýnda distribütörüde çok tecribeli sayýlmaz fakat ellerindeki ürün hakikaten çok kaliteli ve Avrupa'da çok yaygýn,çok meþhur..Ama adamlarýn tek iþi lpg deðil motor mekanik kaporta boya tonlarca araba markasý konusunda çalýþýyolar ve o iþlerdeki ustalýklarý sayesinde bu lpg iþini kotarmýþlar gözlemlediðim kadarýyla çok büyük bir þirket olmuþ bu Tunalý Otomotiv..

Alýntý ugurozer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bora araþtýrmalarýn ve paylaþýmýn lpg dusunen arkadaslar için çok onemli ben kendi adýma teþekkür ederim. Kafama takýlan bazý þeyler var %10 daha fazla kar vaat eden ve cng donusumune uygun olan þimdi prins mi oluyor yoksa senin taktýrdýgýn mý? Ayrýca bu markalarde tek bir modelmi var yani bizde taktýrmak istersen gidip ayný markanýn farklý bir modeline boþ yere para vermiþ olmayalým, oyle bir durum varsa modelini chip versiyonunu vs gibi bilgilerinide musait oldgn bir ara yaz bize çok þeymi istiyorum yaw tekrar teþekkürler.
    Uður rica ederim ; Teleflexde,Prinsde diðer sistemlere göre %10 tasarruf,0 kalibrasyon ayar vs,2 yýl sýnýrsýz garanti ve destek,sorunsuz sistemler,KHEÝN marka kaliteli (çalýþma hýzlarý benzin enjektörleri ile ayný ve manifolda hortum olmadan-manifold sökülerek çapak kaçmadan direk monte ediliyolar) enjektörler (BRC de ayný enjektörleri kullanýyor fakat daha eski versiyonu) sorunsuz tek kopya programlý ECU sistemi,ve çok uygun fiyatla sonradan CNG dönüþümü iddia ediyorlar ve gerçekleþtiriyorlar..Diðer markalar bunlarýn hepsini ayný anda karþýlayamýyor tabii ki þimdi 1100 ytl Atiker veya 1400 Ytl BRC ile 2200 ytl lik Prins ve Teleflex arasýnda fark olucak haliyle ki bunun bir getirisi olduðu kadar maliyeti var,ama ben daha çok ''araba 2007 model,9.000 km.de,hem kýyamam hemde biraz arýza bir adamým hemde baþým aðrýmasýn diye paraya kýydým açýkcasý..Ayný markalarýn farklý ürünleri yok,ikiside tek model..Ayrýca Ýstanbulda Teleflex servisi var fakat Ankaradakiler kadar usta ve tecrübeli deðiller,yeri geldiðinde Tunalý Otomotiv A.Þ. Ýstanbula ustalarýný yolluyormuþ montaj için,veya tam tersi müþteriye iskonto yapýp Ankara'ye çekiyormuþ-ki D.H.'de sýrf Teleflex montajý yaptýrmak için 2 günlüðüne Ankaraya gelen 4 tane Ýstanbullu var..

Alýntý dogu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bugun bende araþtýrmak için 3 yere gittim en mantýklýsý atiker gibi geldi 1200ytl 10 taksit,benim kafama takýlan ruhsata iþletmek için baya koþturuluyormuþ,aracýn muayeneye gitmesi gerekiyormuþ buda cam filimlerinin ve egzozun sökülmesi demek buda hiç iþime gelmiyor.sormak istedigim ruhsata iþletmesek yakalanma riski nedir ve yakalanýrsak baþýmýz ne kadar agrýr
    Ruhsat iþlemleri için takipçi tutarsanýz eðer 40-50 ytl karþýlýðý bütün iþlemleri halledip size ruhsatý veriyolar,ama yok ben kendim hallederim diyorsanýz tam 1 gününüzü bu iþ için ayýrmalýsýnýz..Mauyene olayý ise bana tamamen formalite gibi geliyor,kimsenin aracý incelediði falan yok dolayýsýyla takipçiniz olsa bile o da sizin arabanýzý alýp muayeneye götürmüyor bildiðim kadarýyla...Ama yine de size tavsiyem þu baþlýðý bi incelemenizde fayda var ==

LPG' yi RUHSATA iþletme (AYRINTILI AÇIKLAMA)

25. Bu mesajý için 2 kiþi tempesty'ye teþekkür etti:

hikmet þekerlioðlu
    Yaþ
    62
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    07kg993

hayýrlý olsun diyelimmi.

bora turan
    Yaþ
    45
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kýrmýzý
    Plaka
    06 BE 8308

Bu arada 3 saat içinde araca LPG montajý yapan karadüzen sanayi ustalarýna inat þekilde aracým bugün bütün gün Tunalý serviste kaldý,bu gecede orada ve yarýn akþam !! teslim alýcam...Siz olsanýz hangisini tercih edersiniz

bora turan
    Yaþ
    45
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kýrmýzý
    Plaka
    06 BE 8308

Gülen Yüz

Alýntý þekerlioðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hayýrlý olsun diyelimmi.
    Abi saðol aracý yarýn akþam teslim alýcam bügün tabanway yaptýk

Detaylý resimler çekip burada sizle paylaþayým diyordum ama bugün öyle bir montaj yaptýlarki arabada LPG olduðunu sen deðil ben deðil,en iyi motor ustasý bile anlayamaz hiçbiþey gözükmüyo walla bende anlamadým yarýn resim çekip yorumlarýmý yazarým

hikmet þekerlioðlu
    Yaþ
    62
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    07kg993

evet artýk hayýrlý olsun deme zamaný gelmiþ.bora kardeþ senin adýna sevindim.zaten bu konudaki düþüncelerimiz tamemen ayný gibiydi.neticede araca aksesuar takýlmýyor.ikinci bir yakýt sistemi monte ediliyor.bu nedenle hem ürün olarak hem servis olarak profösyönel ve müþteri memnuniyetine özen gösteren bir yer bulup taktýrmak gerekir.neticede bu hayati bir konu.

30. Bu mesajý için 2 kiþi þekerlioðlu'ye teþekkür etti:

ugur ozer
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

bora kardeþim hayýrlý olsun. Ya bende çok istiyorumda ne bilym manifolta felan monte edilio ya aracýn cigerlerini acacaklar kapatacklar felan ooff icim dayanýrmý bilmiyorum ya

32. Bu mesaj için teþekkür edenler:

hikmet þekerlioðlu
    Yaþ
    62
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    07kg993

valla benimde benzin fiyatlarýndan ciðerim yanýyo.

Sayfa 10/78 ÝlkÝlk ... 678910111213143060 ... SonSon