Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
77 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Toplu kış lastiği alımı (ankara)

emrah ....
    emrahisilti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 237

Alıntı aykut_1914 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15 lik jant alabilirim,sacları satarım
    satarsan haberim olsun

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Volkan KARCI
    Hattori_Hanzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 0

Şu anda kullandığım dört mevsim lastikler 175-65-15 ebatlarında. Kış lastiği olarak 185-65-15 alıp taksam olurmu? Ne gibi bir fark olur araçta ve performansında? Goodyear Ultra Grip 8 benimde almak istediğim bir lastik, eğer toplu alım olursa bende katılmak isterim..

Barış Çekkin
    yengecbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    06 BC 1907
    Edilen teşekkür: 94

İyi geceler ayın 1inde ben 4 adet ug8 175/65/15 lastiği Nuh Güngör otomotivden 600e almıştım. Yarın ben Mustafa Abiyi ararım fiyat alırım. Şu anda kesin alacağım diyen kaç kişi var ve toplamda kaç adet lasitik alınacak 3 aşağı 5 yukarı ona göre öğrenirim. Sevgiler

Ziyaretci031
    Ziyaretçi Ziyaretci031 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı yengecbaris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi geceler ayın 1inde ben 4 adet ug8 175/65/15 lastiği Nuh Güngör otomotivden 600e almıştım. Yarın ben Mustafa Abiyi ararım fiyat alırım. Şu anda kesin alacağım diyen kaç kişi var ve toplamda kaç adet lasitik alınacak 3 aşağı 5 yukarı ona göre öğrenirim. Sevgiler
    4 adet ug8 175/65/15 için fiyat verırmısınız rıca etsem en azından otarafa yonlenelım ve son gun ne zaman

Ziyaretçi033
    Ziyaretçi Ziyaretçi033 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı murder01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 adet ug8 175/65/15 için fiyat verırmısınız rıca etsem en azından otarafa yonlenelım ve son gun ne zaman
    Harun bey 175/65/15 de fiyat artıyor. Ben öyle görmüştüm ve söylemişti.

Bende 4 adet ug8 alacagım. 185/65/15.

Arkadaşımızın dedği gibi hüsran olursa başka markalarada yönelebilirim Sırf forum üyesi arkadalarımızla tanışmak için bu işe girdim Dediğim gibi hüsran olursa ki olmaz inşallah Tanışırız

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi033

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa Bey, sizden kaynaklı değil de bence lastikçi kaynaklı bir problem Neticede biz kdvsini, ötvsini bilemeyiz.Bize söylediği fiyatın son satış fiyatı olması lazım.Bence bayinin hatası olmuş,

Jantları daha yeni aldım, lastik için fiyat bekliyorum birkaç gün içinde benim durumum kesinlik kazanır...
    Haklısınız da sonuçta burada arkadaşları bilgilendiriyorum, bende iyice sormalıydım. Desteğinizden dolayı teşekkürler.

Yeni jantlarınızda hayırlı olsun. Ebatları nedir?

Ziyaretci031
    Ziyaretçi Ziyaretci031 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı gmy1706 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harun bey 175/65/15 de fiyat artıyor. Ben öyle görmüştüm ve söylemişti.

Bende 4 adet ug8 alacagım. 185/65/15.

Arkadaşımızın dedği gibi hüsran olursa başka markalarada yönelebilirim Sırf forum üyesi arkadalarımızla tanışmak için bu işe girdim Dediğim gibi hüsran olursa ki olmaz inşallah Tanışırız
    Peki abıcım hangı ebatlarda almamızı tavsıye edersınız???? ug8 için veya farklı olan markada

Ziyaretçi033

Alıntı murder01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki abıcım hangı ebatlarda almamızı tavsıye edersınız???? ug8 için veya farklı olan markada

Kış lastiği olarak, şunu alın bunu alın gibi bir tavsiye veremem, bende forumdaki arkadaşların yorumlarına bakarak ug8 için fiyat aldım. Bir önceki aracımda lassa snowway2+ kullandım ondan da memnundum. Ebat olarak tabiki orjinal ebatını isteriz ama orjinal ebatın fiyatı, ebatları ara değer oluyormuş ve fiyatı artıyormuş. Öyle söyledi lastikçi. Barış arkadaşımızda 175/65/15 ug8 i 600tl ye almıs. Barış arkadaşımızın söylediğine bakılırsa, lastikçinin elinde olmadığı için öyle birşey söyledi.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi051
    Ziyaretçi Ziyaretçi051 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar şu anda kartaş servis olarak fiyat çalışması yapmaktayız.bu gün gün içerisinde size özel fiyat listesi sunacağız.

13. Bu mesajı için 4 kişi Ziyaretçi051'ye teşekkür etti:

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı gmy1706 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısınız da sonuçta burada arkadaşları bilgilendiriyorum, bende iyice sormalıydım. Desteğinizden dolayı teşekkürler.

Yeni jantlarınızda hayırlı olsun. Ebatları nedir?
    Teşekkürler Mustafa Bey. Orjinal 17'' 24 kollu Alfa Jantı aldım.Sıra lastiğe geldi, servisten haber bekliyorum

Arkadaşlar hangi marka diye sormuşlar.Benim görüşüm ucuz çin üretimi dışında tüm lastikler kış şartlarında iş görür.Ben 4 yıl Marshal (Kumho) kullandım.Hiçbir sıkıntı yaşamadım.Kumho, hankook, marshal, toyo.Bu markalar da tercih edilebilir gönül rahatlığıyla.Fiyatları Goodyear, bridgestone, michelin, continental gibi markalardan daha uygundur...

Ziyaretçi033

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu anda kartaş servis olarak fiyat çalışması yapmaktayız.bu gün gün içerisinde size özel fiyat listesi sunacağız.
    Teşekkürler Bey. Beklemedeyiz.

Barış Çekkin
    yengecbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    06 BC 1907
    Edilen teşekkür: 94

İyi akşamlar ben Mustafa abiyle konuştum 175 65 15 lik lastikleri sök çıkar dahil 620 TL'ye yaparız dedi. Taksit konusunda bir şey sormadım ama gene 6 ya bölünür. Taksit konusunda sıkıntı çıkmaz. Sayı önemli değil dedi. Alınacak lastiklerin sayısı çok olursa ona göre tekrar konuşurm. Bilgilerinize..

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

Öncelikle ilk 3 mesajdan sonrasını okumadım. Geçen sene Femoli (mehmet abi) sayesinde topluca ivedikteki bir yerden (litsa) topluca lastik satın almıştık farklı ölçülerde. Lastik olarak kesinlikle almanızı tavsiye ettiğim bir lastik fiyatıda uygun 540tl takım fiyatı oluyor. Geçen sene bizde aynı fiyattan almıştık. Yalnız bahsetmek istediğim bir kaç husus var.
    Araştırmalarıma göre lastik tabanı ne kadar dar yani 175 bulabilirseniz çok iyi olur ve yanak ölçüsü ne kadar yüksek olursa (65 ideal) yol tutuşu o kadar iyi olurmuş (ralli araçlarının kar lastiklerini inceleyin derim neredeyse bisiklet lastiği kadar ince taban ve olabildiğince geniş yanak var) Tuncay abi sözüm sana dynamic jantlarına al kar lastiklerini hem daha uygun olur hem daha iyi yol tutuşun olur.

2. si ankara gibi kışı zor geçen yerde sadece önlere almak çok tehlikeli araçlardaki active donanımlardada olmak üzere EBD var (elektronik fren dağılım sistemi) bu sistem aracın hangi lastiği durmamaya eğimliyse oraya daha fazla fren gücü iletiyor. Bu şekilde önlere alıp arkalara almazsanız arkalar daha fazla tutacak ve bu şekilde arkadan kayma yaşanacaktır ve yine yol tutuşunu zorlaştıracaktır.

Ben bu lastiklerle ankaranın elmadağ ilçesinde 3 ay asfalt üzerinde gezemedim hep buz ve kar içindeydim zincirli araçların çıkamadıkları yerleri kolaylıkla geçtim. Lastik ve yürüyen aksam araç kullanıcıları ve yolcuları hayata bağlayan şeylerdir lütfen canınız söz konusuyken ucuza kaçmayın ve takım olarak lastiklerinizi alın.

Tuncay A.
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. 1ocak2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 623

Alıntı Budweiser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle ilk 3 mesajdan sonrasını okumadım. Geçen sene Femoli (mehmet abi) sayesinde topluca ivedikteki bir yerden (litsa) topluca lastik satın almıştık farklı ölçülerde. Lastik olarak kesinlikle almanızı tavsiye ettiğim bir lastik fiyatıda uygun 540tl takım fiyatı oluyor. Geçen sene bizde aynı fiyattan almıştık. Yalnız bahsetmek istediğim bir kaç husus var.
    Araştırmalarıma göre lastik tabanı ne kadar dar yani 175 bulabilirseniz çok iyi olur ve yanak ölçüsü ne kadar yüksek olursa (65 ideal) yol tutuşu o kadar iyi olurmuş (ralli araçlarının kar lastiklerini inceleyin derim neredeyse bisiklet lastiği kadar ince taban ve olabildiğince geniş yanak var) Tuncay abi sözüm sana dynamic jantlarına al kar lastiklerini hem daha uygun olur hem daha iyi yol tutuşun olur.

2. si ankara gibi kışı zor geçen yerde sadece önlere almak çok tehlikeli araçlardaki active donanımlardada olmak üzere EBD var (elektronik fren dağılım sistemi) bu sistem aracın hangi lastiği durmamaya eğimliyse oraya daha fazla fren gücü iletiyor. Bu şekilde önlere alıp arkalara almazsanız arkalar daha fazla tutacak ve bu şekilde arkadan kayma yaşanacaktır ve yine yol tutuşunu zorlaştıracaktır.

Ben bu lastiklerle ankaranın elmadağ ilçesinde 3 ay asfalt üzerinde gezemedim hep buz ve kar içindeydim zincirli araçların çıkamadıkları yerleri kolaylıkla geçtim. Lastik ve yürüyen aksam araç kullanıcıları ve yolcuları hayata bağlayan şeylerdir lütfen canınız söz konusuyken ucuza kaçmayın ve takım olarak lastiklerinizi alın.
    Kaan'ım kardeşim,

Benim Dynamiclerde geçen sene aldığım kış lastiklerim var sağolasın düşündüğün için.

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Alıntı yengecbaris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar ben Mustafa abiyle konuştum 175 65 15 lik lastikleri sök çıkar dahil 620 TL'ye yaparız dedi. Taksit konusunda bir şey sormadım ama gene 6 ya bölünür. Taksit konusunda sıkıntı çıkmaz. Sayı önemli değil dedi. Alınacak lastiklerin sayısı çok olursa ona göre tekrar konuşurm. Bilgilerinize..

Burda 175/65/15 için gayet uygun bir kampanya mevcut, 500TL 3 taksik sök tak balans herşey dahil. Dahasını aramayın bence

https://forum.grandepuntotr.com/servis/40804-kartas-servislerde-foruma-ozel-kislik-lastik-kampanyasi.html

Ziyaretçi033

Konuyu buradan devam edelim arkadaşlar. Bey sağolsun ilgilenmiş ve kampanya yaptırmış. Teşekkürler Bey.

https://forum.grandepuntotr.com/serv...tml#post743955

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Buradan da devam edebiliriz Mustafa Bey 17''te sizin aldığınız fiyatlar daha uygun

Ziyaretçi033

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buradan da devam edebiliriz Mustafa Bey 17''te sizin aldığınız fiyatlar daha uygun
    Yardımcı olurum yine

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

Alıntı 1ocak2011 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaan'ım kardeşim,

Benim Dynamiclerde geçen sene aldığım kış lastiklerim var sağolasın düşündüğün için.
    Boşver abi o zaman bir kaç ay görsellikten vazgeç araban zaten çok güzel

alp ergün
    icedes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 7

ben bu celenlee ve gmy1706 ye ait linklere tıkladığımda aşağıdaki hata msjlarını alıyorum yardımcı olabilir misiniz?

icedes, Bu Sayfaya giriş yetkiniz yok. Bunun olası sebepleri aşağıda sıralanmıştır:

1. Belki de üye olurken size gönderdiğimiz aktivasyon e-postasını onaylamamış olabilirsin. ya da üyeliğiniz geçici bir süreliğine durdurulmuş olabilir. Belki de banlanmışsındır.Forum yönetimi mesaj göndermeye, konu açmaya ya da linklere bakmaya çalıştığınız forumu geçici süreliğine erişime kapatmış olabilir. Yok kardeşim ne alakası var ben üye olurken e-postamı onayladım diyorsan ve bu mesajla karşılaşıyorsan teknik bir sıkıntı olabilir. Hepsi birer ihtimal. İletişim: admin@grandepuntotr.com

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon