Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
77 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Bagajda birkaç dokunuş...

Melih Tophanecioglu
    JanRusso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Edilen teşekkür: 1

tam aradığım şeyler.. çok güzel olmuş elinize sağlık.

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat imre
    operatormurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35ufc68
    Edilen teşekkür: 1038

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sabitleme kayışı (1.5 metre 2 adet plastik toka klipsi
    bunların ısmı bumu abı bende alacam kac para bırde koctasta lınkı varmı.
    Vallahı abı Gurur abı yapıyor bızım canımız cekıyor sagolsun berbar yapalımmı dersekte gerı cevırmıyor ısın hos olmayan yanı su boyle canın cekıyor hemen yapayım dıyorsun olmayınca da olmuyor
    zeynel şu resimde gördüklerin,koçtaşın hırdavat bölümünde olacak, hani şu gençlerin sırt çantasındaki açıp kapama klipsine benziyo,kordon şeritin metresi 1.25 tl idi, 2tane klipste(erkek ve diş tarafı toplam 4 parça) 1.5 tl falandı,çok büyük ve çok küçük alma eni 2 cm uygun,kordon 1.5 metre olsa hem yangın tüpü hemde yardım çantasına yeter gibi,kaç metre istiyosan kesip veriyorlar. tabi ben 2 klips aldım , tane almam gerekiyodu(2klips tüpe,2klips yardım çantasına)...

aşkın oğuz
    askin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    37 .. 777
    Edilen teşekkür: 63

Alıntı JASMINE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani? Sizde bagaj lambası yok mu?
    vet jasmine hanım, yeni modellerde baj lambası ve torpido lambası yok

aracı aldıktan sonra fark ettim...

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Alıntı operatormurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yasemin izmirde bagaj lambası olmayana itina ile(kablolama+bagaj tetiği+uygun aydınlatma led veya ampul) orjinalden farksız yapılır.

artık izmirli arkadaşlara hava ısınınca mangalla beraber yapacağız ,biyere kaçamam gibi...
    Nasıl yani? Bagaj aydınlatması veya izolasyon yaptırana ziyafet mi var?

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiattan zıyade bayılerın terbıyesızlıgı insanda bıraz ticaret ahlakı olur.Japonlara baksana gelde bu adamlara saygı gosterme
    Eeeee burası Türkiye. Hep bir hinlik peşinde olduğumuz için bu haldeyiz zaten

aşkın oğuz
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    37 .. 777

yasemin izmirde bagaj lambası olmayana itina ile(kablolama+bagaj tetiği+uygun aydınlatma led veya ampul) orjinalden farksız yapılır.

artık izmirli arkadaşlara hava ısınınca mangalla beraber yapacağız ,biyere kaçamam gibi...
    murat bey, izmire çok uzak olamasaydım kesin gelirdim yanınıza şu lamba işini halletmeye
    en çok takıldığım nokta şu bagaj lambasını içime sinecek şekilde nasıl yapabilirim yada yaptırabilirim...
    yaz ola hayır ola artık....

murat imre
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35ufc68

Alıntı JASMINE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani? Bagaj aydınlatması veya izolasyon yaptırana ziyafet mi var?

Eeeee burası Türkiye. Hep bir hinlik peşinde olduğumuz için bu haldeyiz zaten
    evet yasemin fakirhanemizi onurlandıran forum üyelerine ücretsiz;aluminyum folyo kaplı bitüselfle izolasyon(mangal ziyafetiyle beraber yapıyorum) bagjına led aydınlatma ve cilalı köpük ile dış iç yıkama da kampanya dahilinde ücretsiz,rezervasyon için acele edin...

Alıntı askin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    murat bey, izmire çok uzak olamasaydım kesin gelirdim yanınıza şu lamba işini halletmeye
    en çok takıldığım nokta şu bagaj lambasını içime sinecek şekilde nasıl yapabilirim yada yaptırabilirim...
    yaz ola hayır ola artık....
    aşkın bir arkadaşa yaparken bol fotoğraf çekip anlatayım ,sende bakarak kendin yavaş yavaş yaparsın...
    Konu JASMINE tarafından (24/03/2011 Saat 23:20 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mesajlarınız birleştirilmiştir.

aşkın oğuz
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    37 .. 777

aşkın bir arkadaşa yaparken bol fotoğraf çekip anlatayım ,sende bakarak kendin yavaş yavaş yaparsın...
    valla çok güzel olur.. çok makbule geçer..

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir-1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 66

Gurur abim yaptığın düzenleme harika olmuş ah birde benim bagaja el atsak kedi yavrusunu kaybetse buramicak diyebilirim şaka bir yana abicim ilklerin adamısın Gurur duydum sonsuz saygı sevgimle...

ömer bedir
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. omer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 767

Gurur abi özelden görüşelim

murat imre
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35ufc68

mert boyayı unutturma buluşmaya gelirken getireyim...

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

evet yasemin fakirhanemizi onurlandıran forum üyelerine ücretsiz;aluminyum folyo kaplı bitüselfle izolasyon(mangal ziyafetiyle beraber yapıyorum) bagjına led aydınlatma ve cilalı köpük ile dış iç yıkama da kampanya dahilinde ücretsiz,rezervasyon için acele edin...

Murat, 5 yıldızlı tatil köylerinin reklamı gibi oldu.

Erken rezervasyon indirimi falan olacak mı?
    Birde kredi kartına taksit oluyor mu sizde?

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

GURUR DEMİR
    GRDEDE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 624

Arkadaşlar bu eksik malzemeler konusunda Fiat'tan değil bayilerden şüpheleniyorum,hatta eminim diyebilirim.Benim aracımda da pedalların ve torpidonun altında bulunan yalıtım şiltesi yoktu.Tabiki öyle bir malzemeden de haberim yoktu.Arkadaşların araçlarına kapı aydınlatması yaparken gördüm ki o bölümlerde şilte var.Sağolsun Müslüm kardeşim tedarik etti ve malzemeyi yerine taktım. Bu ve sizin bagaj lambaları gibi daha birçok malzeme demonte vaziyette geliyor İtalya'dan ve bayiler toparlıyor bunları,tabi canının istediğini takıyor istemediğini zulalıyor.Düşünebiliyormusunuz İtalyan bagaja çakmak soketi deliğini açmış ama çakmak soketi yok.Tamamen bizim ahlâksız bayilerin halt etmesi.Aracımı Ank Birmottan aldığımda 500 mt sonra benzin bitti yolda kaldım. Ne çalabilirsek Kâr diyorlar.Yeni araç alacak arkadaşlar dikkat etsin bence.
    1.4,120hp,tjet,emotion,duolojik,skydome,teknopaket ,GRDEDEpaket,BEYAZ BRAVO

Tehlikeli olan sürat değil ,KONTROLSÜZLÜK tür.

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Alıntı GRDEDE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu eksik malzemeler konusunda Fiat'tan değil bayilerden şüpheleniyorum,hatta eminim diyebilirim.Benim aracımda da pedalların ve torpidonun altında bulunan yalıtım şiltesi yoktu.Tabiki öyle bir malzemeden de haberim yoktu.Arkadaşların araçlarına kapı aydınlatması yaparken gördüm ki o bölümlerde şilte var.Sağolsun Müslüm kardeşim tedarik etti ve malzemeyi yerine taktım. Bu ve sizin bagaj lambaları gibi daha birçok malzeme demonte vaziyette geliyor İtalya'dan ve bayiler toparlıyor bunları,tabi canının istediğini takıyor istemediğini zulalıyor.Düşünebiliyormusunuz İtalyan bagaja çakmak soketi deliğini açmış ama çakmak soketi yok.Tamamen bizim ahlâksız bayilerin halt etmesi.Aracımı Ank Birmottan aldığımda 500 mt sonra benzin bitti yolda kaldım. Ne çalabilirsek Kâr diyorlar.Yeni araç alacak arkadaşlar dikkat etsin bence.
    Abi o benzın olayına bende takıkım hatta tartıstım muduruyle kartaşın..
    Aldıgım yer maltepe kartaş sıhhıyeye cıktım ıstasyon yok ibre en dıpte.sıhhıyeden kurtuluşa yıne ıstasyon yok ters tarafta dıkımevıne cık ordan abıdın paşa ha bıttı ha bıtecek zaten bırde heves var pek umursamazca davrandım.tuzlucayırda bp den aldım ee adam opette opet dedı bulamadık

50 lıralık benzın koysalkarda 50 lıra pahalıya satsalar arabayı bu kadar koymaz adama
    I ' m c a p u l i n g . . .

Suat ALEMDAR
    SUADOW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    54 SU@T 08
    Edilen teşekkür: 55

Bagaj lambası konusuyla bende çok uğraştım. Aracı ağustos'ta aldım, bir çok şeye dikkat ederek aldım. Ama sıfır araçta bagaj lambası olmama ihtimali hiç aklıma gelmedi(fiat'la tanışana kadar). Aracı aldığımın 1.haftası filandı galiba bir gece bagajdan birşey almak için garaja indim, Kumandadan bagajı açtım, bagaj zifiri karanlık... inanın o an aracı bana satan beyefendi olsa ne der, ne yapardım tahmin bile edemiyorum. Hemen fiat müşt. aradım... kısa anlatıyim; yaklaşık 1,5 ay uğraştım bayiye ücretsiz taktırdım. O gün bu gündür çok severek aldığım arabama ne yazıkki ısınamadım. Bir lamba ama canımı fazlasıyla sıktı(torpidoda ışıklandırma olmaması, kapı üstlerinde tutacak olmaması'da cabası tabiki) Halen o soğukluk mevcut.

Eski aracımı çok severdim, severek kullanırdım. İnanın onu arıyorum... Aracın bir kısmını krediyle almış olduğumdan 3 sene satamam, çok zarar olur. Borcu bittiğinde talibi çıktığı an elimden çıkartmayı düşünüyorum.

Aracı bayiden çıkarttıımda benzinin azlığı benimde dikkatimi çekmişti, hemen en yakın benzinliğe gidip almıştım. Allahtan bayiye 500 metre mesafede istasyon vardı.

Bir diğer konuda OPET'ten benzin almak zorunda olmamız. Yakıt güvencesiymiş... yaklaşık 7 ay boyunca Opet'ten hariç hiç bir markadan benzin almadım. Artık almayacağım, benzin aldığım istasyonun fişini alıp, diğer benzin alışıma kadar saklayacağım. KOÇ arabayı satıyor, bayiye gitmek zorunda bırakıyor, birde benzini satıyor... Düzen süper...

15 Gün önce (kar lapa yağıyor) evden arabanın içini ısıtmak için çıktım. Arabayı çalıştırdım hararet hareket ettikten sonra kaloriferi sıcağa ayarlayarak açtım. Yaklaşık 10 bekledim fakat bir türlü ısınmadı, bir terslik olduğunu anladım ve eve geri döndüm. Ertesi gün servise gittim; kaloriferin arıza yaptığını, parçanın ellerinde olmadığını, gelince haber vereceklerini söylediler. Aracı sıcak üfleyebilir konuma ayarlayıp gönderdiler. 1 hafta boyunca yoğun aramam neticesinde 1 haftanın sonunda parçanın geldiğini, aracı 2 gün bırakmam gerektiğini belirttiler. Ben de 2 gün kalırsa araç tahsis etmelerinin gerkliliğini anlattım ancak araç vermediler. Neyse araç 2 gün parçayı değiştirdiler. Aracı aldım 4.kademede ıslık sesi geliyor... onun içinde farklı zamanlarda 2-3 sefer gittim sesi minimize ettiler. Şu an bu şekilde kullanıyorum...

Ama şuçu fiat firmasına yıkmak çok doğru değil diye düşünüyorum. İtalyanlardan kaynaklanmıyor. Direk Fiat Türkiyede sıkıntı var ve yetkili diye adlandırdığı bayilerinde...

FİAT = Müşteri = Kaz...

Saygılarımla, Suat.
    Konu SUADOW tarafından (25/03/2011 Saat 14:10 ) değiştirilmiştir.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

GURUR DEMİR
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Suat kardeşim tamamen haklısın,ama bunu değiştirecek bizleriz. Kaz müşteri olmazsak durum değişir.Hakkını arayan bilinçli müşteri olmak zorundayız.Şu an bu forumdaki paylaşımlar bunun bir örneği mesela.

20. Bu mesajı için 2 kişi GRDEDE'ye teşekkür etti:

Suat ALEMDAR
    SUADOW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    54 SU@T 08
    Edilen teşekkür: 55

Alıntı GRDEDE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suat kardeşim tamamen haklısın,ama bunu değiştirecek bizleriz. Kaz müşteri olmazsak durum değişir.Hakkını arayan bilinçli müşteri olmak zorundayız.Şu an bu forumdaki paylaşımlar bunun bir örneği mesela.

Haklısınız...
    Kesinlikle bilinçli tüketici olmalıyız. Aksi taktirde hiç bir işiniz yürümüyor...

Bu yüzden de araçla ilgili bir konu oldumu servisin ensesinde boza pişiriyorum. Onlarda artık beni az-çok tanıdılar. Titiz olduğumdan eskiye nazaran daha temkinli, dikkatli davranıyorlar.

Bir önceki yazımda bahsetmiş olduğum; servisin tüm yaptıkları için defalarca telefon ve birebir görüşme neticesinde yapılan şeylerdir.

Araca pek ısınamadığım doğru. Ama huyum gereği; araç elimde olduğu, bende durduğu müddetçe titizlikle bakmaya devam ederim. Tabi servisinde benden daha çook çekeceği var...

Kısmet...
    Yorumlarınız için teşekkürler.
    Saygılarımla,
    Suat...

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cihan Can
    HarbiAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 34

abi öncelikle bagaj uygulaman PERFECT olmuş yakın olsak elin değmişken benim bagajada el atarmısın dicem ama olmuyor işte...

23.03.2011 tarihinde aracımı teslim aldım. bu yazıların ardına gidip aracıma şöyle bir göz attım,

1 - bagajda elektrik soketi var ancak çalışmıyor sebebini bilmiyorum, ne olabilir ?

2 - bagajda aydınlatma yok!!!! hangi akla hizmet bagaja aydınlatma konmaz anlamış değilim? ihtiyaç olunca ciddi derecede sıkıntı yaratır aydınlatma olmaması diye düşünüyorum. servisler bu hataları bilinçli bırakıyor dediğiniz gibi, müşteri dönüp para bayılsın öyle yapalım mantığı...
    "Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer, içsende tükenir, içmesende..." Neyzen TEVFİK

Grande Punto 1.4 / 77hp / S&S / E5 / Dualogic / 2011 - Beyaz

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

GURUR DEMİR
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Adana ya zaman zaman iş icabı geliyorum.Bir dahaki sefere özelden mesajlaşıp buluşalım istersen.

Özlem Çufaoğlu
    ozdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    34 VL 2583
    Edilen teşekkür: 1326

Çok güzel olmuş, güle güle kullan Gurur Abi...

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

traki boy
    trakianboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 1

cok guzel olmus elinize saglik. bugun srsci slmsys gittigimde bagaji acip baktim bu yangin tupu ortada gider gelir ses yapar dedim yetkiliye bir aski aparat koymamis mi bunlar dedim ki siz imdada yetistiniz.yarin fotolari bayiye gosterecegim.helal olsun emeginize ve akliniza.

29. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon