Sayfa 1/2 12 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Kasko ve Trafik Sigortası İçin Teklif..

Ziyaretci037
    Ziyaretçi Ziyaretci037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teknik Konu Kasko ve Trafik Sigortası İçin Teklif..

Merhaba arkadaşlar Aralık 4'te kasko ve trafik sigortam bitiyo.

Bu sene büyük maddi hasarlı kazam olduğu için geçen sene 750'ye yaptırdığım Groupama kaskodan bu sene 2.400 TL fiyat verdiler

Axa'dan 1.500 civarı teklif aldım ama ben daha uygun bi teklif istiyorum tabi gene güvenilir bir şirket ve muafiyetsiz olmaz şartıyla,yardımcı olabilicek arkadaşlar varsa çok sevinirim..

Serkan Demir
    serkandemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 119

Groupama kaskodan bu sene 2.400 TL fiyat aldıysanız allianz ve anadoludan da hemen hemen aynı teklifleri alırsınız

eğer risk almayı seviyorsanız ankara sigortadan teklif alan,karşılıklı risk alınan bi sigortadır kendisi

Ziyaretci037

Alıntı serkandemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Groupama kaskodan bu sene 2.400 TL fiyat aldıysanız allianz ve anadoludan da hemen hemen aynı teklifleri alırsınız

eğer risk almayı seviyorsanız ankara sigortadan teklif alan,karşılıklı risk alınan bi sigortadır kendisi
    Ne açıdan bi risk var Ankara Sigorta'da?

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp
    dogus618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557
    Edilen teşekkür: 355

Hasarin varmi hasar varsa fiyat ucuyo benim puntodada ucmustu eger isterseniz size bi yer onerim sparco 34 nickli arkadasimizin arkadasi muharrem kadikoyde size numarasini atabilirim istersen

Ziyaretci037

Alıntı dogus618 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasarin varmi hasar varsa fiyat ucuyo benim puntodada ucmustu eger isterseniz size bi yer onerim sparco 34 nickli arkadasimizin arkadasi muharrem kadikoyde size numarasini atabilirim istersen
    Hasar var onun için böyle uçtu işte.Valla iyi hatırlattın ben bi Mehmet'le irtibata geçiyim..

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı boris91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasar var onun için böyle uçtu işte.Valla iyi hatırlattın ben bi Mehmet'le irtibata geçiyim..
    bora bu sene fiyatlarda ekstra bi gariplik var. geçen sene 1108 liraya yaptırdığım kaskoyu bu sene %30 hasarsızlık indirimiyle 1150 lira gibi bi rakama yaptırabildim anadolu sigortadan. ergo'lar hdi'lar 1700-1800 liradan kapı açıyor.

Ziyaretci037

Alıntı Hutne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bora bu sene fiyatlarda ekstra bi gariplik var. geçen sene 1108 liraya yaptırdığım kaskoyu bu sene %30 hasarsızlık indirimiyle 1150 lira gibi bi rakama yaptırabildim anadolu sigortadan. ergo'lar hdi'lar 1700-1800 liradan kapı açıyor.
    Evet abi geçen senekine göre iki kere zam gelmiş bütün sigortalara ama ben geçen sene allianzdan 1200 lira teklif alıp groupamaya 750 liraya yaptırmıştım,kazam olmasa gene o civarda ödicektim ama hasar var bu yüzden bu kadar fırlamış durumda diye tahmin ediyorum.Sen 1150ye yaptırdıysan hasarsızlıklar 1500 pek fena diilmiş ozaman benim hasarım olduğu için ama genede bakıyorum daha uygun bi poliçe..

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Evet abi geçen senekine göre iki kere zam gelmiş bütün sigortalara ama ben geçen sene allianzdan 1200 lira teklif alıp groupamaya 750 liraya yaptırmıştım,kazam olmasa gene o civarda ödicektim ama hasar var bu yüzden bu kadar fırlamış durumda diye tahmin ediyorum.Sen 1150ye yaptırdıysan hasarsızlıklar 1500 pek fena diilmiş ozaman benim hasarım olduğu için ama genede bakıyorum daha uygun bi poliçe..
    axa 990 lira gibi bi rakam vermişti ama onun teminatı düşüktü sanırım.

ben birde ikame araç klozunu 14 gün olarak istedim, ayrıca (Allah Korusun) arabayı pert edersekde 14 gün ikame araç alabilecek bir kloz eklettim, normalde bu kloz yoktu sanırım, sadece kaza durumunda ikame araç veriliyordu.

altunizade'de ilker sigorta var, oradan burcu hanımla bir konuş istersen, benim adımı ver, sana yardımcı olacaktır

Serkan Demir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Ne açıdan bi risk var Ankara Sigorta'da?
    mesela bi örnek vereyim ankarada mali mesuliyet teminatı 15 bin allianzda 200 bin bu ne demek

Allah göstermesin dostum gittin pahalı bi araca çarptın ankara karşı tarafın 15 bin liralık masrafını karşılar sadece

onun haricinde ufak tefek hasarlarda sıkıntı çok olmuyor hepsinde hemen hemen öyle ama mesela anadolu sigortada bile 5 bin lirayı geçen hasarlarda istediği tamirciden yaptırma maddesini görmüştüm ankaraya gelince pert durumunda etraftan duyduklarım çok

bende aracımı kasko yaptırırken ankara 1250 lira teklif vermişti ben 2500 liraya allianza yaptırdım.nerdeyse iki katı varken arada fark olacak normal olarak

aklıma gelmişken mesela fiat kasko yaptırırsanız aliianzın cam değişimleri orjinal yapılıyor ama diğer kaskolarda genel itibariyle anlaşmalı cam servisine gidiyorsunuz kavgacı falan değilseniz yan sanayi takıyorlar

fiat kaskoda ise yetkili servislerde camınızı değiştirebiliyorsunuz

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

ankara sigortadan ben memnundum açıkcası...Hiç sıkıntım olmadı..
    Keyif BMW'Dir...

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şimdiden doğacak çocuğun masraflarını düşünüyorum kasko yaptırsammı yaptırmasam mı diye ama sanırım yaptıracam oooff

Serkan Demir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı safakakbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdiden doğacak çocuğun masraflarını düşünüyorum kasko yaptırsammı yaptırmasam mı diye ama sanırım yaptıracam oooff
    kaskoya o kadar para bayılmayı bende sevmiyorum ama gerçekten şart

Kadir Fota
    fota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 *** 83
    Edilen teşekkür: 243

evet arkadaşlar bu sene fiyatlar gerçekten abartı, ben de ergo dan 1100 anlaştım ancak, sadecemini onarım vardı, diğerleri 1500-3000 arasında değişiyordu.

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Ben de haziranda ergodan %30 hasarsızlıkla 1004 tl fiyat aldım. Muafiyetsiz dopdolubir poliçe.personel indirimi vardı ama.

Sent from my iPad 2 using

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Ziyaretci037

Alıntı Hutne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    axa 990 lira gibi bi rakam vermişti ama onun teminatı düşüktü sanırım.

ben birde ikame araç klozunu 14 gün olarak istedim, ayrıca (Allah Korusun) arabayı pert edersekde 14 gün ikame araç alabilecek bir kloz eklettim, normalde bu kloz yoktu sanırım, sadece kaza durumunda ikame araç veriliyordu.

altunizade'de ilker sigorta var, oradan burcu hanımla bir konuş istersen, benim adımı ver, sana yardımcı olacaktır
    Tamamdır abi saolasın uğramaya çalışıcam..
    Alıntı serkandemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mesela bi örnek vereyim ankarada mali mesuliyet teminatı 15 bin allianzda 200 bin bu ne demek

Allah göstermesin dostum gittin pahalı bi araca çarptın ankara karşı tarafın 15 bin liralık masrafını karşılar sadece

onun haricinde ufak tefek hasarlarda sıkıntı çok olmuyor hepsinde hemen hemen öyle ama mesela anadolu sigortada bile 5 bin lirayı geçen hasarlarda istediği tamirciden yaptırma maddesini görmüştüm ankaraya gelince pert durumunda etraftan duyduklarım çok

bende aracımı kasko yaptırırken ankara 1250 lira teklif vermişti ben 2500 liraya allianza yaptırdım.nerdeyse iki katı varken arada fark olacak normal olarak

aklıma gelmişken mesela fiat kasko yaptırırsanız aliianzın cam değişimleri orjinal yapılıyor ama diğer kaskolarda genel itibariyle anlaşmalı cam servisine gidiyorsunuz kavgacı falan değilseniz yan sanayi takıyorlar

fiat kaskoda ise yetkili servislerde camınızı değiştirebiliyorsunuz
    Mali mesuliyet sıkıntı değil çünkü onu poliçende istediğin kadar arttırabilirsin,o sana kalmış.Benim ilk kaskom allianzdı ama ikince sene hasarsızlığım olmasına rağmen ilk seneyle aynı fiyatı verdikleri için bende aynı poliçeyi groupamadan 500 tl daha ucuza yaptırdım..

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

bora geçmiş olsun dostum ne kazası ya?

Fiattan kesinlikle kasko yapmanı önermiyorum. Kanlı bıçaklı olucaktım az daha alianz ile ben.

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

Bora kardeşim, benim tanıdığım var en uygun fiyatı veriyor. Ben Kuzenim ve Puntolu bir arkadaşım trafik sigortası ve kaskomuzu ondan yaptırdık. Benim araçta öyle uçuk çıktı neredeyse yarı fiyatına varan fiyatlardan buldu. Bilgilerini yazıyorum kendisine Forumdan Kaan ın tavsiyesiyle aldım numaranı diyip derdini anlatırsan yardımcı olacaktır kendisi forumumuzun eski üyesidir bilgiler aşağıdadır herkes arayabilir forumdan olan olmayan herkese yardımcı olacaktır, yeter ki ismimi söyleyin.

Temiz Sigorta
    Selçuk Temiz - Tel: 0533 716 33 69

Edit: Herhangi maddi veya ticari kazancım yoktur. Ben kendisinden çok memnun kaldım sizlerinde işi görülsün tek niyetim bu.
    Konu Budweiser tarafından (23/11/2012 Saat 00:56 ) değiştirilmiştir.

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Alıntı safakakbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 sene ortalama 1100TL kasko parası ödedik.

**Yokuşta aracın el freni attı, Yokuş sonunda 2 araca fena şekilde tosladı.

8500TL bizim araç için,
    6000TL 1. araç için ödeme yapmış sigorta şirketi
    3. araç ile ilgili dosya daha açılmamış 2000 kadar da onda masraf çıkar.

Daha büyük kazalar da olabilirdi.
    Bizim aracın çarptığı araçlar lüks araçlar da olabilirdi. O yüzden teminatarı yüksek tutmakta fayda var.

Eğer kaskomuz olmasaydı, kendi aracımızı yaptıramayacaktık!

Özgün Deniz
    maceraci95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Edilen teşekkür: 122

Benim kaskomda yeni bitti. Öncekinde ergo sigortadan 880tl yapılmıştı. Yeni kaskom anadolu sigortadan 1020 tl. Diğer sigortalarıda belirteyim; Axa 1200tl, Ak sigorta 980tl, Güneş 880tl, koç allianz 1100 tl.

Serkan Demir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı maceraci95 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim kaskomda yeni bitti. Öncekinde ergo sigortadan 880tl yapılmıştı. Yeni kaskom anadolu sigortadan 1020 tl. Diğer sigortalarıda belirteyim; Axa 1200tl, Ak sigorta 980tl, Güneş 880tl, koç allianz 1100 tl.
    bu arada belki alışkanlık olmuştur yazarken ama koç ve allianz ayrıldılar bilginiz olsun herhalde koç artık yapıkredi sigortadan yemek yemeye başladı

Sayfa 1/2 12 SonSon