Sayfa 1/3 123 SonSon
57 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Allah kimsenin başına vermesin...

emine goztepe
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. emart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 18

Standart Allah kimsenin başına vermesin...

Ben aracımın bır kısmını kredı cekerek aldım malum bu devırde borclanmadan bırsey sahıbı olunamıyor.Benım ılk aracımdı ve ne heveslerle almıstım.Aracı aldıgım gun kaskosunuda yaptırdım ve ben kaskom var dıye gezıyordum geniş geniş.Ama benı bankadan arayan kişi Emıne Hanım kaskonuz 30 Ekimde baslamıs ama 10 Ocakta ıptal edılmıs ya 1 ay ıcınde tum kredıyı kapatın yada yenıden kasko yaptırmanız gerekıyor dedı.Tabı kı şok oldum.Kaskomu yapan fırmayı aradım,aldıgım cevap suydu.
    ''Emine şimdi sinirlerim bozuk,sonra konuşalım'' ve telefon kapandı sonra yenıden gelen bankadan telefon konuşması su.
    ''Emine kaskon 30 mayıs 2012 tarıhınde yenıden baslamıs''
    Noluyor demeye basladım ve genel mudurlugu aradım aldıgım cevap ise
    ''Primlerin ödenmedıgı ıcın ıptal edılmıs yenıden yapılan polıcenızın ıse ılk prımı odenmıs''
    Oha dedım ya ben pımlerımı odedım hemde nakıt nasıl olur.
    ''ıstersenız sıkayet dılekcesı olusturalım acentelık fes edılır''
    tum ıı nıyetımle kımsenın ekmegıyle oynanmasın dıye hayır dedım.Bu sefer bunlar bana bunu yaptı ustune tehdıtler yagdırdılar sıkayet etmeye karar verdım savcılıga ' avukatımla konustuk bunları onlarada onceden haber verıldı bu sıkayet dılekcesının hazırlandıgı ve savcılıga gıdılecegı ondan sonra gece yarısı bıle gelen tehdıt telefonları susmadı derken iş buyudu ortalık karıstı.Benıde susturamadılar.Bugun Sabah gelen telefon polıce paranı aldın ve polıceyı ıptal ıcın dılekce lazım bıze eee napmam lazım paramı aldım sıkayetcı degılım polıcem ıptal edılsın dıye yaz dedıler benım verdıgım cevap ''Şikayetcı degılım kısmı asla olmayacak sadece polıce ıptalı ıstıyorum''bu sekılde gonderdım Genel mudurlukte fırma adına sıkayet dılekcesı yazılmıs ve bunu yazanın ben olduıgumu dusunduklerı ıcın sureklı tehdıtler sacma sapan seyler olmaya basladı.Bu yuzden bu sekılde kendını sıgortacı sanan sahteklara asla goz yummayalım.Cunku bunlar kendılerınce gozdagı verıp susmamızı ıstıyorlar.

Cüneyt T
    Oz Büyücüsü Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 558

Bu gibi durumlarda sikayetci olmaktan, suc duyurusunda bulunmaktan ve dava acmaktan kesinlikle geri durmayin.

Sent from my GT-I9100 using 2
    Oz Büyücüsü

emine goztepe
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. emart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri

Bütün problem orda ben geri adım atmadıgım ıcın bu noktaya geldık eger onlarla gorusup desem kı tamam ne halınız varsa gorun o zaman hersey unutulacak ustelık kaskomu yapan şahıs dun kaza yapmıs durumu ıı degılmıs soyledıgım tek sey ''Rabbım buyuk''

Ali Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. rbcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45
    Edilen teşekkür: 421

geçmiş olsun aslında en güzel yolu paranı geri aldıktan sonra Allahından bul demek ki zaten bulmus bulacağını

emine goztepe
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri

Asla gerı adım atmam benım gıbı kac kısının basını yakmıslar onlar ne yaptılar bu durum karsısında dedım polıcelerını alıp gıttıler ayıp gunah yaaa sankı kasko cok ucuz bırseymıs gıbı parası olmayınca borc bulup yaptırıyor ınsanlar ama onlar kene gıbı emıyorlar ben tum bu korkup susan ınsanlar ıcın davamdan vazgecmeyecem...

selahattin cevik
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. selahattincevik01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06an7281
    Edilen teşekkür: 149

Yapılabilecekleri zaten yapmışsınız.Duruşunuzdan dolayı sizi tebrik ederim.Konu ile ilgili bizlerin yapabileceği birşey olursa forum olarak yanınızda olacağımız düşüncesindeyim.Zira birçok meslek grubundan üyemiz var.

Ayberk GÖKSAN
    Ayberk0616 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 312

Sigorta şirketlerine sert çıkmazsan onlar senin tepene çıkar. Bu yüzden olduğunca sert olucaksınız.
    Sigorta şirketleri ile ilgili bi problem yaşadım adamları belki 30-35 kere aradım sonuç yok en son aradım yetkili bi kişiye bağlattım dedim sizi kaç kere aradığım kayıtlarda var bu sizi son arayışım hazine müsteşarlığı sigortalar genel müdürlüğüne hakkınızda suç duyurusu yapıcam durumu anlatıcam size akşam 5 buçuğa kadar müsade ya çözüceksiniz yada gerisini uğraşırsınız dedim kapadım tak 1 saat sonra telefon bölge müdürleri arıyo işte ayberk bey bi yanlış anlaşılma olmuş durum anlaşılmamış hemen en ilgileniyorum cart curt. adamlara 1 aydır güzellikle anlattım 30-35 kere aradım sonuç yok ama bi kere aradım sert çıktım hemen geri vites artık onlar beni arıyo haftada 2 kere durum böyle böyle oldu şu yapıldı 1 haftaya kadar sonuçlanıcak

Türkiye'de çok yakan araba yoktur kol gibi vergi geçirilmiş pahalı benzin vardır

Ali Akgül
    schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 45

geçmiş olsun...

emine goztepe
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri

Benımkıler tehdıt etmek ıcın arıyor dırek basını belaya sokma sakın ha senın ıyılıgın ıcın soyluyoruz.Cok komık sey bunlar kaskom ıptal edıldı verdıgım tum bedelı odedıler sımdı susarım dedıler yıne susmadım artık telefonum hıc susmuyor sureklı farklı ınsanlardan telefonlar gelıyor guluyorum ve kapatıyorum telefonu

Ayberk GÖKSAN
    Ayberk0616 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 312

Alıntı emart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benımkıler tehdıt etmek ıcın arıyor dırek basını belaya sokma sakın ha senın ıyılıgın ıcın soyluyoruz.Cok komık sey bunlar kaskom ıptal edıldı verdıgım tum bedelı odedıler sımdı susarım dedıler yıne susmadım artık telefonum hıc susmuyor sureklı farklı ınsanlardan telefonlar gelıyor guluyorum ve kapatıyorum telefonu
    Telefonla arayıp tehdit ediyorlarsa sizi,görüşmelerinizi kaydettirin mahkemede sunarsınız hiiç bi kaçar noktaları kalmazlar dahada fazla ceza alırlar

Türkiye'de çok yakan araba yoktur kol gibi vergi geçirilmiş pahalı benzin vardır

emine goztepe
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri

Alıntı selahattincevik01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapılabilecekleri zaten yapmışsınız.Duruşunuzdan dolayı sizi tebrik ederim.Konu ile ilgili bizlerin yapabileceği birşey olursa forum olarak yanınızda olacağımız düşüncesindeyim.Zira birçok meslek grubundan üyemiz var.
    cok tesekkur ederım ben bıle ne yapacagımı artık bılmıyorum sıkayet ıcın gıdecem sadece onu bılıyorum ama bunlar yıne pesımı bırakmayacak bayan oldugum ıcın ezmeye calısıyorlar benı

emine goztepe
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri

Alıntı Ayberk0616 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefonla arayıp tehdit ediyorlarsa sizi görüşmelerinizi kaydettiri mahkemede sunarsınız hiiç bi kaçar noktaları kalmazlar dahada fazla ceza alırlar
    suanda suclu oldukları ıcın saldırmaya basladılar nasıl benı vazgecırebılrler dıye dusunmeye basladılar ama onlar ıcın cok zor bende savcıya telefon ettırecem bugun onlara asıl tehdıtı gorecekler sımdı onların yuzunden bende pıslık oldum resmen

Ziyaretci036
    Ziyaretçi Ziyaretci036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

geçmiş olsun. tabiri caizse havlayan köpek ısırmaz.

emrah ....
    emrahisilti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 237

hala böyle cari çalışan sigortalar var mı ya kime sorsam kknın limitini kullanarak taksite bölüyorlar

emine goztepe
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri

Sorun aslında bende neden odemedım kı prımlerımı Kredı kartı kullanmıyorum ben guven olmaz sıgortacılara dıye havale olarak gonderdım...Sonra unuttular kaskoyu ıptal edelım seneye yenıleyınce sankı hıc ıptal edılmemıs gıbı yapalım dıye dusunduler ama kendılerı hata yaptılar

bbrh kkk
    burhankutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60
    Edilen teşekkür: 306

korkulur amma yamanmışsın )))))))

emine goztepe
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri

Alıntı burhankutlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    korkulur amma yamanmışsın )))))))
    Degılım aslında ya hakkımı arıyorum sadece ben

ahmet pekergin
    01adanali01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 35

...geçmiş olsun...

ömer özer
    siromar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 244

tehditler ciddiyse savcılığa suc duyurusunda bulunun ya da telefonlarınızı dinlettirin vs. ama basit goz korkutmalarsa sıkıntı yok
    StrucTuraL EngiNeeR

emine goztepe
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri

Alıntı siromar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tehditler ciddiyse savcılığa suc duyurusunda bulunun ya da telefonlarınızı dinlettirin vs. ama basit goz korkutmalarsa sıkıntı yok
    pek basıt sayılmaz 2 gece once aracımı cekıcı cagırarak servıse goturduk sabah yeterlı oldu sanırım...

Sayfa 1/3 123 SonSon