Sayfa 3/3 İlkİlk 123
57 sonuçtan 41 ile 57 arası

Konu: Allah kimsenin başına vermesin...

emine goztepe
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. emart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 18

Alıntı sebasti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, ben bu Sigorta şirketini de merak ettim, kimse sormamış.

Genel anlamda sigorta şirketinin olaylardan haberi sonra olmuş olabilir ama böyle üfürükten kişilere bayilik vermek asıl suçları. Davadan vazgeçmemeniz çok iyi olmuş.
    suanda ıs savcılık boyutunda oldugu ıcın ısım vermem sanırım dogru olmayabılır.Bayılık kalmadı onlar ıcın uzuldum yanı

matadorcuk
    Ziyaretçi matadorcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne demısler:
    NUSH ILE YOLA GELMEYENI ETMELI TEKDIR, TEKDIR ILE USLANMAYANIN HAKKI KOTEKTIR.
    Kutluyorum sızı. ..

tolga tolga
    BeCkS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 79

çok geçmiş olsun
    Servetimi Karıncalar Taşısın, Onurumu Gemiler Kaldıramaz....

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

TEbrikler. Başkalarının canını yakamayacaklar ama sizde kendinize dikkat edin.

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

ablamların arabası 2 hafta önce park halinde iken geri geri rampadan evin duvarına oradan da 3 metrelik şarampole gitti.. arka taraf haşat... tabi onlarda kasko yaptırdık diye cana bir şey gelmediği için rahatlar... ama kasko yapan eleman dolandırıcı çıktı... parayı almış peşin fakat kaskoyu yapmamış... böyle insanlar çok... ucuz diye bilmediğiniz bir acente ile çalışmayın...

emine goztepe
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. emart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ablamların arabası 2 hafta önce park halinde iken geri geri rampadan evin duvarına oradan da 3 metrelik şarampole gitti.. arka taraf haşat... tabi onlarda kasko yaptırdık diye cana bir şey gelmediği için rahatlar... ama kasko yapan eleman dolandırıcı çıktı... parayı almış peşin fakat kaskoyu yapmamış... böyle insanlar çok... ucuz diye bilmediğiniz bir acente ile çalışmayın...
    insanlar fazla uyanıklık yapmaya basladılar ama suda var ınsanlar bunları okudukca ve yasadıkca gozlerı acılmaya baslıyor dıyebılırım sızede ayrca cok gecmıs olsun hakkınızı her turlu alabılırsınız bence artık tecrube sahıbı olarak bunu soyleyebılırım.Kolay degıl bu kadar cabuk kurtulmak bu işlerden...

Selim Soyisim
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. karizmatik_boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 95

Geçmiş olsun... Sahte sigorta acentesi piyasada mantar gibi türemeye başlamış durumda... Aynı dertler ile bi komşumuzun başı çok ağrımıştı... Tekrar geçmiş olsun...

okan pekel
    pmdy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Derin Mavi
    Edilen teşekkür: 0

Çok çok geçmiş olsun.. Böyle adamları arayacaksın, araç filomuz var gel fiyat ver diye çağıracaksın bir yere ağzını burnunu kırıp göndereceksin. Terbiyesiz herifler yaa.

emine goztepe
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri

Davamızın ılk durusması sonuclandı acente sahıbı ıkı kısınınde acentelıklerı gıttı bırısı zaten kayıp suanda bulamadılar.Dıger acente sahıbıde bana dava acmıs durumda işin en komık tarafıda bu.Arac masrafımla beraber bana manevı tazmınat odemek durumuyla karsı karsıya kaldılar.İkinci davada bır kac ıcınde gorulecek.Kimsenın ekmegıyle oynamak ıstemezdım ama kendı kazdıkları kuyuya kendılerı dusmek ıstedıler.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Emine hanım inşallah davanızda haklı bir şekilde çıkarsınız..kolay gelsin ve tekrardan geçmiş olsun..

O Ç
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretçi049 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07 NOC 90
    Edilen teşekkür: 265

En iyisini yapmışsın, böyle cahil insanlarla konuşarak anlaşamazdın zaten, kaldıki yaptıkları ahlak dışı bir şey hem paranı haksız şekilde alıyorlar hemde bir bayana karşı üsluplarını bozarak konuşuyorlar.

Böyle insanlar ne yazıkki çok memlekette

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu konu gözümden kaçmış sanırım ilk defa okuyorum çok şaşırdım hatta emine hanıma yapılanlardan dolayı dehşete düştüm resmen umarım dava en kısa zamada lehinize sonuçlanır ama kendinize çok dikkat etmeniz gerekir

Bu arada demekki kasko yaptırdığımız zaman yapılıp yapılmadığını kesinlikle kontrol etmekte fayda var

emine goztepe
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri

Alıntı safakakbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konu gözümden kaçmış sanırım ilk defa okuyorum çok şaşırdım hatta emine hanıma yapılanlardan dolayı dehşete düştüm resmen umarım dava en kısa zamada lehinize sonuçlanır ama kendinize çok dikkat etmeniz gerekir

Bu arada demekki kasko yaptırdığımız zaman yapılıp yapılmadığını kesinlikle kontrol etmekte fayda var
    Kesinlikle kontrol etmekte fayda var benım dilim yandıgı ıcın zıraat bankasından yaptırdım cunku cok can sıkıcı olaylar yasandı davanın acılması bıle cok uzun surdu kamu davası olayı varmıs sanırım sonunda benım tek ıstegım benım gıbı ınsanlar saf bır sekılde bu oyunlara dusmesınler...

kadir ridak
    kadirridak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 11

Bende konuyu ilk kez okudum. Gecmis olsun.
    Halki oldugunuz davanizdaki durusunuzdan ve yapilan tehtilere karsi gostermiz oldugunuz cesaretinizden dolayi sizi ayrica tebrik ederim. Adamlara bak ya bide karsi dava aciyorlar. Pes dogrusu...Umarim davanizdaki karar mekanizmasi vicdanimizi rahatlatacak bir karar verir.

Cudi Kaan Okmeydan
    Viraj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 57

Başınıza gelenleri yeni okuyorum, çok geçmiş olsun. Umarım davanızdan haklı şekilde çıkarsınız ve sorumluları da en ağır şekilde cezalandırılır.

emine goztepe
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri

Alıntı Viraj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başınıza gelenleri yeni okuyorum, çok geçmiş olsun. Umarım davanızdan haklı şekilde çıkarsınız ve sorumluları da en ağır şekilde cezalandırılır.
    Alıntı kadirridak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende konuyu ilk kez okudum. Gecmis olsun.
    Halki oldugunuz davanizdaki durusunuzdan ve yapilan tehtilere karsi gostermiz oldugunuz cesaretinizden dolayi sizi ayrica tebrik ederim. Adamlara bak ya bide karsi dava aciyorlar. Pes dogrusu...Umarim davanizdaki karar mekanizmasi vicdanimizi rahatlatacak bir karar verir.
    Sonuc benım lehıme olacak zaten cunku haklı olanda benım zarar gorende benım olmasıda lazım 5 aydır bunun ıcın ugrasıyorum

kadir ridak
    kadirridak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 11

Alıntı emart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuc benım lehıme olacak zaten cunku haklı olanda benım zarar gorende benım olmasıda lazım 5 aydır bunun ıcın ugrasıyorum
    Ok.
    Hakli olan sizsiniz ama ben hukuk sistemimize pek guvenemiyorum. Hakliyi-haksizi karistirabiliyor. Benimde emlakciya actigim bir davam var.evraklara ve kendime gore ben hakliyim ama emlakci bana karsi dava acinca ister istemez aklima soru isaretleri takiliyor. Umarim hakkinizi alabilirsiniz.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123