Sayfa 1/2 12 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Yeni araç pahalı kasko

Kubilay Kubilay
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. puntor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    37 SF 777
    Edilen teşekkür: 88

Araştırma İnceleme Yeni araç pahalı kasko

arkadaşlar yeni araç aldım.Kasko fiyatlarını araştırayım dedim. sonuçlar şöyleydi.Bi akıl verin istedim.
    1- Aracı aldığım bayinin verdiği fiyat= groupama 1500 tl Full kasko (3 kez orjinal cam hakkı)
    2- Kendi bulunduğum şehirdeki sigortacı= Ergo 1087 tl Full Kasko (1 kez orjinal cam hakkı)
    3- Ankarada bi tanıdık = sompo japan 1200 tl Full kasko (1 kez orjinal cam hakkı)

bu üç kaskoda sel,deprem,hertürlü afet,toplum olayları,terör vs. vs. var.Üç sigortada aracın değerini ilk yılda liste fiyatından sonraki yıllarda piyasa fiyatından veriyor (Allah korusun pert durumunda).

sizce hangisini tercih etmeliyim.Yada daha uygun bildiğiniz bi kasko acentası var mı? Varsa tel no yazarsanız sevirim. Şimdiden teşekkürler...

Kubilay Kubilay
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. puntor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    37 SF 777

Bu arada Araç : Punto Evo 1,4 fire dynamic renk beyaz 5 kapı + asit kit

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kubilay kardeşim ben sana sigortanın numarasını veriyim sultan hanım diye birisi var şafak bey yönlendirdi beni deyin o yardımcı olur muhakkak telefon:0 312 478 34 20
    inşallah ucuza yaptırırsın

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yalçın OYNARGÜL
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. coll34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 417

groupama cam hakkından dolayı iyi eksper olarak iş aldığım şirket ama 1.500 TL rakamda az değil

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

ben ergodan yaptırdım..

Hakan Durak
    muazzaf vatandaş hakandurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 57

istersen anadolu dan teklif vereyim mailim hakan@uzaysigorta.com.tr telim 0 555 691 83 88

Alıntı puntor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yeni araç aldım.Kasko fiyatlarını araştırayım dedim. sonuçlar şöyleydi.Bi akıl verin istedim.
    1- Aracı aldığım bayinin verdiği fiyat= groupama 1500 tl Full kasko (3 kez orjinal cam hakkı)
    2- Kendi bulunduğum şehirdeki sigortacı= Ergo 1087 tl Full Kasko (1 kez orjinal cam hakkı)
    3- Ankarada bi tanıdık = sompo japan 1200 tl Full kasko (1 kez orjinal cam hakkı)

bu üç kaskoda sel,deprem,hertürlü afet,toplum olayları,terör vs. vs. var.Üç sigortada aracın değerini ilk yılda liste fiyatından sonraki yıllarda piyasa fiyatından veriyor (Allah korusun pert durumunda).

sizce hangisini tercih etmeliyim.Yada daha uygun bildiğiniz bi kasko acentası var mı? Varsa tel no yazarsanız sevirim. Şimdiden teşekkürler...

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

ankara sigortadan fiyat al mutlaka...
    Keyif BMW'Dir...

Alper KAYA
    replastone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2

Ak sigortadan 54000 liralık bravoma 1600 liraya yaptırdık. Ama araç babamın üstüne.

Sent from my GT-I9100 using
    Gerçekten Bravo...

"God created turbo lag to give V8's a chance"

Kubilay Kubilay
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    37 SF 777

Alıntı safakakbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kubilay kardeşim ben sana sigortanın numarasını veriyim sultan hanım diye birisi var şafak bey yönlendirdi beni deyin o yardımcı olur muhakkak telefon:0 312 478 34 20
    inşallah ucuza yaptırırsın
    sultan hanımla görüştüm fiyat bekliyorum

onur kaya
    kara kız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 DY 2468
    Edilen teşekkür: 303

halk sigortadan mutlaka fiyat al..

onrky
    1.4 starjet 95hp

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Kubilay sana bir numara vericem Tayfun Hocam verdi numaranızı de ve sana güzel bir fiyat verecektir eminim benim aracımın liste fiyatı 45 milyardı 970 lira kasko çıktı..
    arkadaşın ismi Eren : 05444624953 ERGO SİGORTA..elinden gelen herşeyi yapar emin ol..

Kubilay Kubilay
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    37 SF 777

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kubilay sana bir numara vericem Tayfun Hocam verdi numaranızı de ve sana güzel bir fiyat verecektir eminim benim aracımın liste fiyatı 45 milyardı 970 lira kasko çıktı..
    arkadaşın ismi Eren : 05444624953 ERGO SİGORTA..elinden gelen herşeyi yapar emin ol..

heeeee olduu. özel mesaj atmasaydın keşke...

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonuç noldu merak ettim

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı puntor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    heeeee olduu. özel mesaj atmasaydın keşke...
    ??????????anlamadım???

Yalçın OYNARGÜL
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. coll34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 417

yapı kredi sigortadan'da araştır derim uygun rakamlar çıkartıyor genelde

Maden Erdoğan
    madenmaden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 46

koç allianz ile anlaşma yap derim ben hem dediğin bütün maddeler onda da var

H. Şahankaya
    sahankaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Mavi
    Edilen teşekkür: 9

Koç allianz +1

Ünlü atasözümüz: Ucuz kaskonun bedeli acı olur.

Araç bedelinizi siz belirleyin derim bence. (Sıfır araçlar hariç, çünkü sıfırlarda ilk yıl, sıfırla değişim var yanılmıyorsam, tabii eğer poliçede yer alıyorsa)

Kubilay Kubilay
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    37 SF 777

Soru

Alıntı safakakbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonuç noldu merak ettim
    sonuç ne oldu söleyim : Arkadaşı aradım bahsettiğin kişi işte. İlk gün yardımcı oldu sağolsun.Vaktin geç olduğunu ve fiyat alma işinin yarına sarkacağını söyledi bende ok dedim ve telefonu kapattık. Bu arada be 26 tane ayrı şehirlerden sadece ergo fiyatı alıyorum.Aynı zamanda bi aile dostu ve bi akrabam olan iki farklı şahıstanda fiyat aldım.İnan Şafak bey akrabalarımda dahil ne yapılacak kaskoların teminatları nede efendim cam işlemleri biliyosunuz bazım kalemlerde yapılan değişiklikler hiç ama hiç hoşuma gitmedi.Sadece iki yer kaldı kafamda biri sizin dediğiniz acenta diğeride bana yakın bi arkadaşın tanıdığı kaskocu. arkadaşımın tavsiyesi üzrine görüştüğüm kaskocu 1087 tl fiyat çıkardı Ergodan. Son dakka sizin söyledğiniz bayan aradı ve durumu aynen böle izah ettim. Ancak sunu belirteyim sözünü ettiğim kaskocu beni resmen uyardı ne konuda abi bu hafta geldin geldin yoksa 1395 tl çıkar fiyat dedi.Bende tamam dedim ancak abi ben senın poliçeni hazırlarım bekletirim yada iptal ederim dedi. Bu fedakarlığı gösterdiği içinde bende ona 87 tlyi verdim sonuçta yamuk yapcak biri değildi. İşte ertesi gün hanımefendi aradı fiyat 1400 tl dedi ben tam konuyu açıklıyordum.......... Bi anda diğer kaskocuya para felan dedim, bayan bana resmen azar çekti ve ses tonu 180 derece değişti.Bende eyvallah dedim.Neyse konu bu işte.....

Sonuç aynı kaskoyu teminat ve extraları inan aynı olan kaskoyu ergodan senın kaskocu 1400 tl çıkardı. Diğer kaskocu 1087 çıkardı.İnan bana teminatları aynı. evet kabul ediyorum surada diğer kaskocunun bi avantajı oldu erken teklif verdi bana denilen bu.

Sonuçta koltukbaşı 25 bin tl teminatlı bi kasko Allah kaza bela vermesin....Ama insanlar ticarette rekabete ve rakip acentalara bu kadar hırslı olmamalı...

Kubilay Kubilay
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    37 SF 777

Alıntı sahankaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koç allianz +1

Ünlü atasözümüz: Ucuz kaskonun bedeli acı olur.

Araç bedelinizi siz belirleyin derim bence. (Sıfır araçlar hariç, çünkü sıfırlarda ilk yıl, sıfırla değişim var yanılmıyorsam, tabii eğer poliçede yer alıyorsa)
    ben yaptırdım ergoya dediğiniz durum benimkinde oldu şimdi tavsiyeniz için çok teşekkür ederim ilginize...

H. Şahankaya
    sahankaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Mavi
    Edilen teşekkür: 9

Rica ederim

Sayfa 1/2 12 SonSon