Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon
107 sonuçtan 61 ile 80 arası

Konu: Açıklama cezalı uye

Emre Y.
    SupermenDon'tCryJustFLY! dagored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 315

Alıntı dagored Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlan Bölümünün bir kuralı der ki;

Uyulması gereken bir kural olduğunu düşünüyorum...
    Bu kuralın sadece bu olay için değil, genelde de uyulması gereken bir kural olduğunu düşündüğümü belirtmek isterim.

Alıntı brvhgt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kurala kim uyuyor yapmyin beyler buna gelene kadar ne saçma yorumlar var ozaman tek tek kontrol lazım kaldiki satilan bir mal hakkinda yorum yapmak en doğal hak yorumyapilsinki digerleride bilgilensin bundan Güzel ne var kalkipta boş geyik tabiki olmamalı femoli ilk msjinda hsp yapip yol gostermiş kendince ozamn ona yazma buna yazma korler sagirlar birbirini ağirlar iyi forumlar
    Benim düşüncem yorum yapılmaması yönündedir. İsteyen arabasını istediği fiyata satmaya çalışabilir. Adam çok mu fiyat istemiş, o zaman düşüncelerinizi özelden mesajlaşma yolu ile bildirebilirsiniz...

Bu olayda da aracın fiyatı hakkında yorum yapılmasa idi tartışma çıkmayacaktı.

Alıntı tolgaank88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kuralın cezası 10 gun uzaklaştırmamı olmalı peki??
    Bu kuralın bir cezası var mı yok mu bilmiyorum ama olduğunu da sanmıyorum...

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

Alıntı microab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Femoli zamanında şikayet butonunu kullanarak adamı şikayet etmiş olsa idi-- karşılık vermemiş olsa idi,olaylar büyümeyecek (ikisi

arasındaki ) ceza almayacaktı...
    peki ali hocam dediğin gibi oyle olayım ben,ama bana sunuda açıklarsan sevinirim...aynı şekilde angel far topic indede aynı olay cihan ın başına gelmiş,cihan kendisine yazılan her mesaja karşılık vermiştir,ve oyle duzgunde değil,sen arabana 15 milyar harca oyle gel vs gibisinden hatırlarsın...yani aynı olay cihanın başına geldiğinde neden kendisine ceza verilmedi peki? bak aynısı olayın,şikayet et butonu cihanın zaten kendisi,mesaja karşılıkda vermiş ee fark ne o zaman??
    not:amacım cihana ceza felan aldırmak değil yanlış anlaşılmasın,o zamandan bu zamana değişen ne??

3. Bu mesajı için 2 kişi tolgaank88'ye teşekkür etti:

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Ben burada elbette Cihan ı savunmayacağım,fakat iki olay arasında bariz fark var,bu farka vurgu yaparken birilerini savunuyor anlamı çıkartılmasın.

Burada hakaretler,sokak ağzı abartılmış.Umuma açık alanda böylesi hakaretleri maruz görmemizi istiyorsunuz,bu nasıl olabilir?

Femoli nin geçmişini-yaptıklarını bilmiyormuyuz, biliyoruz. Elden geldiğince tarafsız davranmaya çalışılırken ithamlar,söylemler,olayın çekilmeye çalışıldığı mecralar çok farklı ayıptır yahu...

Şimdi orada abuk subuk konuşan femoli nin karşısındaki vatandaşa ceza verilip femoliye verilmese idi ne olacaktı?

Birileri çıkıp vayyy,femoli eski yönetici-vayyy femoli şöyle böyle ondan ceza almadı denmeyecekmiydi? Yine yönetim suçlu bulunmayacakmıydı?

Acımasız olmayın beyler,sağ duyulu ve objektif olmaya çalışın...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Çağrı Cihanoğlu
    KeL_BLaDe CaGRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 364

Alıntı ERC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bahcelılı alının fıkrı bencede makul olabilir ama cagrı pekı sence orda bahcelılı alının uslubu olmus mu secılsın yapılsın vs demis.e oyle bi usluba ne denir kı mesajına tesekkur mu edicekti ibrahim abi...bu arada bu forum onların forumu degıl bizim forumumuzdur bunu benimsemek zaten onemli burda...
    alinin ordaki hangi lafına takıldınız siz ben onu anlayamıyorum. adam gayet mantıklı bi öneri sunmuş ortaya. yapacaksın edeceksin demiyorki orda.

Alıntı microab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birbirlerine hakaret eden-saçma sapan şeyler söyleyen üyelere ceza verildi diye bu site

boşalacaksa boşalsın yapacak bişey yok demektir..

Fakat bu sitede sağ duyulu-olgun ve objektif değerlendirme yapabilecek yüzlerce,hatta

Binlerce üye olduğuna inancım sonsuz...
    abicim biz bu şekilde mi aile olduk. bu şekilde mi bu günlere geldik. bu tavrınız size veya bize hiçbirşey kazandırmaz.emin ol. gidecekler gitsin ne demek ya. kı kaldıki sitenin "boşalması" na sebep olacak olay üyelere hakaretten dolayı ceza verilmesi değil yönetimin "diktatörlüğü"dür. burda kimse kimsenn patronu değildir, kimsede bir diğerinden üstün değildir.

kimse beni yanlıs anlamasın ama mustafa ali abi cagrı ya lutfen gitmeyın kalın sissiz olmaz mı diyecektı cagrı bunları dedıkten sonra pekı...
    ercancım eğer ki sen ali abinin bu uslubunu doğru buluyorsan bnm diyecek bi sözüm yok. yönetimdeki bir insanın forumu dağıtıcı değil forumu toplayıcı, bütünleyici şekilde konuşmasını beklerim ben. gidecekseniz gidin tarzında konuşmalar bence kimseye bi fayda sağlamaz

ya dahada konusmak istemıyorum aslında ama magdem sordun sen cagrının yazısında kı son paragraftaki yazım tarzını gormedın mı abi heleki kendıncen kaz yas buyuk birisine bombos beyaz sayfa olur,bizim sayemızde ayakta duran,kendı kendınıze vs vs.bunları dedıkten sonra nasıl bi yumusak tavırlar cevap verırlır abi allah askına ya.cagrıda bana kızmasın alınmasın bahsi gectigi konu acıldıgı ıcın yazıyorum bunları...
    bnm burda ali abiye yaptığım hiç bi saygısızlık olduğunu sanmıyorum. kaldıki niye yapayım. ve şunu belirtmek istiyorum bnm o cümlede kullanmış olduğum "bizim sayemizde" ki biz forum üyeleridir, forumdaki belli bir kesimi ithafen söylenmiş bir "biz" değildir.

ben sadece yapılması gerekni söyledim aksi takdirde de olabilecekleri söyledim. saygısızlk etmek gibi bi niyetim yoktu eğer öyle anlaşılmışsa özür dilerim.
    Konu CaGRi tarafından (12/10/2008 Saat 17:26 ) değiştirilmiştir.

6. Bu mesajı için 3 kişi CaGRi'ye teşekkür etti:

Ali İLHAN
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4

Çağrı benim yazdığım 1 cümleye takılıp kalmışsın,

senin yazdıklarından şunu mu anlayalım Çağrı;

Ben dilediğimde karşımdaki adama; geri zekalı-beyinsiz-küçük kafalı-kafasız-gay vs

diyebilirim gayet normal ve bunun karşılığında bi aile olduğumuz için ceza falan

almamalıyım--karşımdaki insan da bana aynı ile cevap verebilir ne var ki bunda!!!

Bunun için eğer ceza verilmişse site boşaltmaya falan gerek yok,saçmalamayın!

Yukardaki cevabın aynen bunu içeriyor eğer itirazın olacaksa demek ki olayı yanlış algılayıp--yanlış değerlendirip bana cevap vermişsin...

Bahsettiğin mesajında ben diyorum ki;

"Eğer üyeler birbirlerine hakaret ettikleri için ceza alıyor diye bu forum boşalacaksa buyrun

boşalsın"

Bu mesajın neresinde yanlışlık var--sen bunun aksini düşünüyorsun demek ki-yani herkes

birbirine hakaret etmekte özgür bırakılmalıdır öyle mi?...

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Çağrı Cihanoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

ali abi sende beni yanlş anlamışsın. benm ilk mesajıma geri dönersen forumun içinde bulunduğu durumla alakalı bu sözleri sarfetmiştim ben. yönetimin tavrının forumu dağıtmaya yönelik olduğunu belirtmiştim. en azından bnm gözlemlediğim bu. her fikrini bildirene "forumu terketsin" , "giden gitsin" , "forum boşalsın " gibilerinden sözler sarfedilerek forumdaki üyelerin forumdan soğutulduğunu düşünüyorum. bu bnm fikrimdir....

ve ayrıca bnm söylediklerimden "yani herkes birbirine hakaret etmekte özgür bırakılmalıdır öyle mi?..." bunu nasıl çıkarabildin bunuda anlayabilmiş değilim.....
    Konu CaGRi tarafından (12/10/2008 Saat 17:51 ) değiştirilmiştir.

Ali İLHAN
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4

İyi okursan anlarsın,dikkatlice okursan...

Benden alıntıladığın paragrafın altına,yüklenmiş olan anlamı hiçe sayıp yazdığın cümlenden

ancak o anlam çıkıyor...

"gidecekler gitsin ne demek ya. kı kaldıki sitenin "boşalması" na sebep olacak olay üyelere hakaretten dolayı ceza verilmesi değil yönetimin "diktatörlüğü"dür"

bu satırlar senin satırların benim değil.

Tekrarlıyorum oradaki satırları; Eğer birbirlerine hakaret eden üyelere ceza verildi diye bu site boşalacaksa boşalsın yapacak bişey yok demektir...

Çağrı Cihanoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

bak abicim yine tekrarlıyorum. "birbirne hakareteden-saçma sapan şeyler söyleyen üyelere ceza verildi diye bu site boşalacaksa boşalsın yapacak bişey yok demektir.." yazdığın yerde sana söylediğim cümle boşalacaklarsa boşalsn, gitsin tavrın. bunu biri daha yapmıştı bi tartışma anında.bu tarz davranışlarınızn yanlş olduğunu düşünüyorum. doğru oldğunu düşünüyorsanz siz bilirsiniz. ben forumun geleceği için bunları söylüyorum.bu tavırlar üyleri kırıcı tavırlar. sen tabi daha iyi bilirsn. forum sizin moderatörlük sizin.

ama tabiki birbirine hakaret eden insanlar ceza alacaktır ben bunun aksini söylediğimi hatırlamıyorum. ama bu olayda mehmet abinin bu ağır cezayı hakedecek bi tavır sergilediğini de düşünmüyorum. mehmet abi kendine gelen saldırıyı karşılamıştır. mehmet abinin olayı başlatıcı bi tavrı yok sadece diğer üyenin insanları kandırmaya nitelik hareketleri olduğunu ifade etmiştir, ki yanlış birşey de söylememiş orada. ilana yorum yapmak ta suç unsuru olduğunu sanmıyorum...

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ali İLHAN
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4

Çağrı;

anlatamıyorum kardeşim sana.

İşte yönetim böyle hareketlere ceza vermeyecek olursa,hakaret meşrulaşıyor,

hakarete ceza verdiğinde de "vayy ceza verilmiş-ceza verildi artık benim burada yerim

yok" diye düşünülüyorsa,ne yapabiliriz yahu! Anlatabildim mi?

Yani bu sözden nasıl bu site boşalsın herkes gitsin anlamını çıkarıyorsun?

Ben durumun vehametine dikkat çekmek istedikçe,sen duygusallaşıp olayı diktatörlüğe kadar vardırdın...

ERCan Bütün
    ERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 336

cagrı senn gibi bende bi yonetıcının forumu toplamasını bir arada tutumasını ısterım ki bence yetkılı kısılerın forumu dagıtmaya calıstıgını dusunmek delılık olur herhalde amacları zaten ortamı guzellestirmek.uyelerınde forumu toplamasını bir arada tutmasını isterım eger sende ve herkeste boyle yaparsa forum sadece modaretorlerın yada yonetıcılerın olur buda kımseye bir sey getirmez iste bu noktada bu is yonetıcılerden cok bize dusuyor o yuzden senn cekip gitmek gibi birsey demen burda anlamsız cagrı...
    Forever DJ Tiestooooooooooooooo...absolutely Trance dj in the universe...

Çağrı Cihanoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

peki abi siz bildiğinizi okuyun o zmn. ben size tarafsız biri olarak olayın karşısında düşündüklerimi söyledim. ve uzunca süredir siz yönetmn hareketlerinden kaynaklı olarak hissettiğim huzursuzluğu anlatmaya çalştım. madem ki bn yanlş birşey yapıyorum anlayamıyorum kusura bakmayın. boşuna konuyu meşgul etmişim. konuyla alakasız cevaplar vermekten dolayı uzaklaştırma cezası sanırım tam bu durumluk

ERCan Bütün
    ERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 336

sanırım bıldıgınızı okuyun dedigin kıtlenın icinde bende varım.burda konuyu boyle kesip atıcagına karsılıklı olarak anlayıslı bir sekılde yazıssan ya arkadasım dogru ya dogru yonetım 2 gundur yazdıgınız herseye cevap vermeye calısıyor(sonuc bence deyısmıyecek olsada)boyle diyip gidicecine biraz daha medeni karsındakı nı anlayarak konussan belkı problem bi nebzede olsa hall olcak...
    Forever DJ Tiestooooooooooooooo...absolutely Trance dj in the universe...

Engin DURUER
    Fire in the hole ! Genius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 674

Çok basit bir kuralı neden herkes atlıyor. Burası bir paylaşım forumu, herkesin paylaşıma katkısı farklı olur. kimi alır kimi verir. Ben böyle yapıyorum. Tanımadıklarımlada polemiğe girecek durumlar olmasın diye muhattap olmuyorum, diyaloga girmiyorum. Mesafeli davranıyorum. Tanışıp kanım ısınırsa muhabbetimi yapıyorum

Birde Femoli gelince anlatsın bakalım onun penceresinden nasıl görünüyor çok merak ettim
    GP in mirror is faster than they appear !

17. Bu mesajı için 2 kişi Genius'ye teşekkür etti:

Özlem ÖNEN
    Selçuk Üniversitesi Unique_GOTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 211

Bence femoli abi de biraz hatalı ancak diğer arkadaş fazla ileri gitmiş ve söylenmeyecek sözler söylemiş kim olsa o sözlerden sonra femoli abinin yazdıklarını yazardı hatta daha fazlasını bile yazabilirdi.İnsanın erkekliğine kadar laf söyleyen birinin sadece 10 günlük uzaklaştırma almasına bir anlam veremedim.Bence süresiz uzaklaştırma alması gerekirdi.Mehmet abiye de ilk mesajından ötürü uyarı yapılabilirdi.Mehmet abiyi kayırmıyorum onun da hatası var ancak aynı cezayı almaları çok garip.

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

ali abi bunların içinden 2 side aynı şey değil diyip çıkmak çok kolay,ama eminimki benim gibi dusunen insanlar var vede sayıları çok fazla,bu dediğimi bir iki kişi değil,çoğu kişi demek istiyor ama dile getirmiyordu...
    ayrıca bana seni ikna etmek çok zor,sabit fikirlisin vs yazmışsın,bunları neye gore yazıyosun...yazdıklarımdanmı çıkarıyosun,eger msj lara bakarsak sende pek farklı değilsin malesef,bak sırf bu topicde bile msj larında kendi anlamak istediğini ustune basa basa kabul ettirmeye çalışıyorsun,sence bu şekilde msj lara bakıpda insanların fikirlerini eleştirmek dogrumu??
    bakın yine tekrarlıyorum bu kadar insan siz hatalısınız diyor,neden kabul etmiyorsunuz merak ediyorum??

21. Bu mesajı için 3 kişi tolgaank88'ye teşekkür etti:

Ali ÖZTÜRK
    bahcelili_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 263

Alıntı Dikici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali Abi Biz Mehmet Abi nin neyini kıskanabiliriz ki böyle dedin?Ali Abide sormuş fakat es geçmişsin sanırsam...

Konuy gelince Biz Mehmet Abi ye çok canidir kötü kalplidir gibi bir şey demedikki...Sen sanki biz öyle dedik de sen Mehmet Abi sokaktaki bi hayvanı bile incitemez diyorsun...Biz de biliyoruz Mehmet Abinin nasıl birisi olduğunu...Konudada Mehmet Abi ilk mesaja cevap vermeyip yönetime haber verseydi(ki Mehmet Abi yönecilik deneyimi var bunu yapması gerekirdi...) sadece konu sahibi ceza alırdı...
    barış güzel kardeşim ben diyorum ki mehmet abiyi bir başkası ile aynı kefeye koyabiliyosanız buyrun devam edin bravoo. adama kötü adam cani adam deseydinizde mehmet abiyi kimseyle bir tutmayaydınız. yazık ya kimlere kimlere forum adına bu adam ne emekler harcadı mehmet abi yon. olsaydı direk o adama gereken cezayı keserdi. mehmet abi bu siteyi evi gibi görüyo dükkana gidiyorum 2 laf konuşamıyoruz adam siteden bi an gözünü çekmiyo yolda gördüğü her puntoyu dikkatle izleyip forumdan mı değil mi foruma katıyı durunda diye çabalıyo yani vs vs anlat anlat bitmez mehmet abi burda kendine denen bi söze kızdığı için cevap vermiş olan olmuş insanlık hali çokda fazlası olabilir ama kimseyle aynı terazide yer alamaz bu söz konusu bile olamaz çünkü kimse mehmet abi kadar emek vermedi veremez..
    Konu bahcelili_ali tarafından (12/10/2008 Saat 20:23 ) değiştirilmiştir.

23. Bu mesajı için 3 kişi bahcelili_ali'ye teşekkür etti:

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

Alıntı tolgaank88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ali abi bunların içinden 2 side aynı şey değil diyip çıkmak çok kolay,ama eminimki benim gibi dusunen insanlar var vede sayıları çok fazla,bu dediğimi bir iki kişi değil,çoğu kişi demek istiyor ama dile getirmiyordu...
    ayrıca bana seni ikna etmek çok zor,sabit fikirlisin vs yazmışsın,bunları neye gore yazıyosun...yazdıklarımdanmı çıkarıyosun,eger msj lara bakarsak sende pek farklı değilsin malesef,bak sırf bu topicde bile msj larında kendi anlamak istediğini ustune basa basa kabul ettirmeye çalışıyorsun,sence bu şekilde msj lara bakıpda insanların fikirlerini eleştirmek dogrumu??
    bakın yine tekrarlıyorum bu kadar insan siz hatalısınız diyor,neden kabul etmiyorsunuz merak ediyorum??

Hatalı davranışlar herkes yapabilir ve hata yaptığını kabul etmekde tabiki bir erdemdir.

Ama bu kadar adam dediğin sayı 5-6 kişi... eee aksi söylemlerde bulunanda 5-6 kişi var.. eee bu durumda Tolgacım...

Ama merak etmeyin görüşler doğrultusunda gerekli işlemler yapılacaktır.
    Konu İbrahimKC tarafından (12/10/2008 Saat 22:25 ) değiştirilmiştir.
    Birçok şey bilirim ama en iyi bildiğim şey Haddimdir...

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

Dikkat sağduyuya davet..

yaptığımız onLine topLantıLar sonucunda uLaştığımız ortak fikire göre;

üyemiz femoLi'nin 10 gün oLan cezası, 6 güne indiriLmiştir.
    17-10-2008, saat: 18:00 itibariyLe ceza süresi doLmuş oLacaktır.

biLgiLerinize sunuLur.

not:
    şimdiye kadar farkındaysanız bu başLığa hiç mesaj atmadım. kendi bakış açıma göre bir iki satır birşey yazacağım. -arkadaşLar bu tür başLıkLar, amacı dışına çıkabiLiyor. herkesi bu konuda biraz daha sağ duyuLu oLmaya davet ediyorum. gördüğünüz gibi, bir anda yönetim taşa tutuLabiLiyor. konuştuk, tartıştık, herkes görüşLerini saygı, seviye çerçevesinde diLe getirdi. söyLemLeriniz bizLer için değerLi oLduğundan, dikkate aLarak gereken işLemi yaptık. iki gün sonra buLuşmaLarda birbirimizin yüzüne bakacağız. Lütfen biraz daha sukunete davet ediyorum herkesi. gecenin 04:00'ünde forum anasayfasına basit bir istatistik paneLi koymak için uğraşıyorum.. demek istediğim sonucunda bu site hepimizin & herkesin emeği var. türkiye'de demokrasinin tam manasıyLa oturmamasının mikro çapta örnekLerini görüyoruz burada. tüm üye arkadaşLarımdan ricam, artık konunun daha fazLa uzatıLmaması yönünde. beni sevmiyor oLabiLisiniz, sizin gözünüzde en adi şerefsz insan oLabiLirim, ancak benim sizden tek bekLentim birazcık da oLsa yaptığımız göreve saygı duyuLması. eğer bir karar veriLdiyse, kuraLLar çerçevesinde birşeyLer yapıLdığı içindir. aLınan karar etiktir ya da değiLdir orası tartışıLır. şu zamana kadar forumdan 90'a yakın kişi banLandı. bunLarın 40(!) kişisi femoLi tarafından ban yediLer. eminim bu 40 kişi toparLanıp femoLi'ye; -ya kardeşim sen bizi neden atıyorsun, diye sorsaLar, eminim femoLi'nin de canı sıkıLırdı. işin özü; herkes kendisine veriLen görevin biLinciyLe yerinde hareket etmeye çaLışıyor. burada kimse patron değiL, kimse diktatör değiL. ne mutLu bize ki; böyLe bir forumda yönetimLe direkt muhatap oLunabiLiyor. büyük forumLarın çoğunda bırakın şikayeti, muhatap aLacak birini biLe buLmak imkansız oLabiLiyor. umarım sözLerim bir nebze oLsun ortamı yumuşatır. başta da söyLediğim gibi sizden ricam konunun daLLandırıLıp budakLandırıLmaması. eğer ki; ben haLa tatmin oLmadım bu açıkLamaLarLa diyen var sa da, buyursun yazsın, içini döksün. forum ortamındayız sonucunda. herkes özgürce saygı çerçevesinde düşünceLerini diLe getirmeLi. o nedenLe herkesi sağduyuLu oLmaya davet ediyor, hepinizi sevgi ve saygıyLa seLamLıyorum.
    erdi yıLmaz
    (grandepuntotr kurucu ve yöneticisi)

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

Mustafa FIRINCI
    mustafaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1569

yazdıkalrın ıcın tsk ederım erdı.bıraz once bastan sona okudum konuyu hakkaten oyle yerlere gelmıskı..!! bız basta neyı savunmusuz konu nerden nereye gelmıs. dedıklerınde cok haklısın, ben hıcbır forumda bu kadar seffaf bır ortam gormemıstım.sımdıye kadar bende dahıl buraya yazan bıcok kısı banlanmıstı belkıde.bu tavrından dolayı yonetımı tebrık etmek lazım.bnm savundugum, anlatmaya calıstıgım olay buydu.ben hıcbızaman cezası sılınsın dememıstım.ama bu sekıl bence daha guzel oldu.bu konudakı sag duyundan dolayı tekrar tsk ederım sana...
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

28. Bu mesajı için 4 kişi mustafaf'ye teşekkür etti:

ömer özer
    siromar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 244

daha yeni bir uye olsamda femolinin yazılarını keyifle okuyordum, femolinin banlandıgını gorunce baya sasırıp neden banlandıgını okudum, acık konusmak gerekirse tartıştıgı kişiyle aynı cezayı alması beni sasırtmıstı (çünkü tartıştıgı kişinin daha ciddi bir ceza alması kanısındaydım) ama simdi gordum ki cezası indirilmiş, bu da gosteriyorki site yonetimi uyelerinin yorumlarını gercekten ciddiye alıyor ve dinliyor. Ben bu tavrından dolayı yonetimi canı gonulden kutluyorum

30. Bu mesajı için 11 kişi siromar'ye teşekkür etti:

Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon