Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon
107 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Açıklama cezalı uye

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

Alıntı tolgaank88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inatla yazmıcaktım ama insanı gerçekten çileden çıkartıyorsunuz...cihanla ahmetin angel far ile ilgili olan topicde yazdıgı yazışmalar sonucunda sadece ahmet ceza aldı,ve sebebi tartışmayı başlattı diyeydi.ve hatta hatta yazdıgı cumlede hala aklımda "cihan bi angel far bile bilmiyosun en iyisi sen bu modifiye işlerini bırak " gibisinden veyada buna çok benzer bi ifadeydi ve sonunda smile bile vardı...bunun sonucunda gelişen tartışmada sadece ahmet ceza aldı...simdi soruyorum sayın yonetime ve hala ayrımcılık yapılmadıgını dusunenlere
    neredeydiniz iki uyeyede ceza verilcek diyenler????
    hani nerde ayrımcılık yapılmıyor diyenler???
    neden o zaman 2 uyede ceza almadı...

ek olarak microab ali abi,daha bi iki gun once ali chip tuning le ilgili bi topic de msj laştı,vede online genellikle.senin kurdugun cumle ise "Aylar önce bi hışımla çekip gittin,şimdi ortam doğdu gidip şurayı karıştırayım mı
    dedin?" yazmışsın...

bence uslubuna dikkat etmesi gereken kişi ali değil...mod olmak sizi uyarırım kendim ise istediğimi yazarım anlamına gelen bi gorev değildir...
    Tolga verdiğin örnek, kuralların ne kadar doğru bir şekilde işletildiğini gösteriyor bize aslında Teşekkür ederim hatırlatma için.

Burada Ahmet in yerindeki kişi Mehmet'dir. Yani tartışmayı başlatacak mesajı atan kişi Mehmet'dir ve tartışmanın devam etmesinden dolayı gerekli cezayı almıştır aynı Ahmet gibi. Eğer

Diğer arkadasda tartışma dozunu aştığı için ve ettiği laflardan dolayı, tartışmayı başlatmamış olmasına rağmen, tabiki ceza almalıydı ve aldı. Cihan'la aralarında üslup yönünden çok fark vardı. Yani ortada anlaşılmayacak yada çiftde standart oluşturacak bir uygulama yok..
    Birçok şey bilirim ama en iyi bildiğim şey Haddimdir...

Mustafa FIRINCI
    mustafaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1569

Alıntı ERC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimse beni yanlıs anlamasın ama mustafa ali abi cagrı ya lutfen gitmeyın kalın sissiz olmaz mı diyecektı cagrı bunları dedıkten sonra pekı...
    tabıkı hayır ercan ben yalvarsın demedım.ama sence verdıgı cvp hos olmusmu?? bende femolı'nın haksız oldugunu ama bunun dıger arkadasada baglı oldugu ıcın bu cezanın agır oldugu dusuncesındeyım.o zaman soyle toplayalım cagrı gıbı dusunen herkez bu forumu bırakacakmıı??? sonucta Alı abı moderator tıpkı Ibrahım abının yaptıgı gıbı orta yollu ve ortamı daha yumusatıcı bır sekılde cvp vermesı gerekmezmıydı??
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

Ali ÖZTÜRK
    bahcelili_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 263

madem oyle ibrahim abi bende senin ve ali abinin bana yazdıklarını kime şikayet edicem?

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

Alıntı İbrahimKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga verdiğin örnek, kuralların ne kadar doğru bir şekilde işletildiğini gösteriyor bize aslında Teşekkür ederim hatırlatma için.

Burada Ahmet in yerindeki kişi Mehmet'dir. Yani tartışmayı başlatacak mesajı atan kişi Mehmet'dir ve tartışmanın devam etmesinden dolayı gerekli cezayı almıştır aynı Ahmet gibi. Eğer

Diğer arkadasda tartışma dozunu aştığı için ve ettiği laflardan dolayı, tartışmayı başlatmamış olmasına rağmen, tabiki ceza almalıydı ve aldı. Cihan'la aralarında üslup yönünden çok fark vardı. Yani ortada anlaşılmayacak yada çiftde standart oluşturacak bir uygulama yok..

kuralların doğru işlendiğine nası bi ornekse,eminim sitedeki çogu insan inanamadı bu cezaya...bu dozajı kim belirliyor yonetim mi??neye gore belirliyor,karşıdaki o kadar agır konustugu halde o agırlıkta cevap vermemesine karşı verdiğiniz odul (!)...ne kadar doğru şekilde ilerliyor kurallarınız...
    madem o kadar dogru yapıyorsunuz bu işleri,o msj a karşılık olarak cihan neden devam ettirdi,çok dogru gidiyor ya işler,direk banlasaydınız ahmeti,neden uzadı,ve bunu moderatorde uzattı,neden şikayet et butonunu kullanmadı,neden tartışma saatlerce uzadı,dunden beri diyorsunuz şikayet et butonunu kullansa idi diye,bakın mod. un içinde oldugu forumda bile karşılıklı olarak atışılıyor,siz örnek olucaksınız ki uyelerde ornek alsın,siz mod olarak uzatıyorsunuz,sonrada uye uzattı şikayet butonunu kullanmadı diyorsunuz,buda bu gorevin zamanında çok dogru yapılmadıgınında bi gostergesi...

6. Bu mesajı için 2 kişi tolgaank88'ye teşekkür etti:

ERCan Bütün
    ERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 336

ya dahada konusmak istemıyorum aslında ama magdem sordun sen cagrının yazısında kı son paragraftaki yazım tarzını gormedın mı abi heleki kendıncen kaz yas buyuk birisine bombos beyaz sayfa olur,bizim sayemızde ayakta duran,kendı kendınıze vs vs.bunları dedıkten sonra nasıl bi yumusak tavırlar cevap verırlır abi allah askına ya.cagrıda bana kızmasın alınmasın bahsi gectigi konu acıldıgı ıcın yazıyorum bunları...
    Forever DJ Tiestooooooooooooooo...absolutely Trance dj in the universe...

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ertan yıldırım
    brvhgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 515

konuyu en baştan takip ediyordum ama yazmıyordum bende gireyim bari işin içine bu sitede benim anlayamdığım birşey var son zamanlarda siteye üye olup 3 5 msj yazan hemen tribe giriyor yada hemen birşeyler satmaya çalışıyor arabsını satmaya çalışan kişi daha en baştan milet nederse hemen cvp yazmış kendince alay ederek yani bence bu üyenin femoli olayından önce ceza alması lazımdı zambrotta 19 gider hayırlı olsun demiş ona cvp yazmış sen önce araba al beraber satarız falan filan neler oluyor bu siteye sanırım nerde çokluk orda yeşillik olayı aldı başını gidiyor yönetimde beyler ne önerilse karşı çıkıyor sırf bu olayda değil ben yaptım oldu mantığını anlamış değilim kurallar kurallar bunlar anayasa değil femoli dedğiniz adam kimletartışmış bugüne kadar konuya yazdığı yorumda ne var anlamdım biriis bana kıllı ayı desin erkekliğime laf etsin ben ona burda cvp yazmayım neymiş ceza alırmışım alsam ne olur ne olduğu belirsiz bir adammı evet ne olduğu belirsiz adammı femolimi en azından şahsen yüz yüze konuşup birbirimizin ekmeğinı yediğimiz canım sıkılsa arayıp konuşabileceğim sitede tanışıp konuştuğum bir dostum pek çok kişide olduğu gibi hani nerde herşeye maydanoz olan gerginlik yaratan sadece ilan veren üyeler benim görüşüm belli elma armut karıştırılmasın siteye birşeyler veren belli vermeyen belli giden gider ama bu femoli değil bence açıp konuşcam zaten kendim için site için konuşmak bana düşmez amacım yeni bir gerginlik açmak değil sadece banada zamnında yapılmıştı tutamadım kendimi

10. Bu mesajı için 10 kişi brvhgt'ye teşekkür etti:

Mustafa FIRINCI
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Alıntı ERC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya dahada konusmak istemıyorum aslında ama magdem sordun sen cagrının yazısında kı son paragraftaki yazım tarzını gormedın mı abi heleki kendıncen kaz yas buyuk birisine bombos beyaz sayfa olur,bizim sayemızde ayakta duran,kendı kendınıze vs vs.bunları dedıkten sonra nasıl bi yumusak tavırlar cevap verırlır abi allah askına ya.cagrıda bana kızmasın alınmasın bahsi gectigi konu acıldıgı ıcın yazıyorum bunları...

dogru soyluyorsun ercan.ama bnm demek ıstedıgım, Alı abı yasca hepımızden ve cagrı'dan daha buyuk.onun harıcınde moderator.sonucta ınsanlar sınır anında neler yazıp soyleyebılıyor.ben sadece bu sebepten dolayı hos bulmadım cevabını.onun argoda bı karsılıgı varda sımdı ortamı daha fazla germeyelım ercan.yanı tmm cogunluk femolı'nınde yanlıs yaptıgını ama bole bı cezayı haketmedıgını dusunuyor.yanı kımse kusura bakmasın ama bugun aynı olay femolı ıle bnm aramda gecseydı ve onada bana verdıklerı cezanın aynısı verılseydı adaletsız olurdu bence.ben kendımı femolı'nın yerıne koyuyorumda, bılmıyorum valla ıkı ucu b.... deynek derler ya o hesap.yonetım bı yerde kuralları uygulamaya calısıyor ne bılım dıger taraftan adamın tam dogum gununde sıteden uzaklastırılıyor felan fılan.aslında herkez haklı cok enteresan bır durum.pekı tmm guzel, soyle bır onerıde bulunsam;
    madem femolıde hata yapmıs dogrudur katılıyorum ama bu cezayı 10 gun degılde hanı 3 gun yapsanızda en azından aynı kefeye koymamıs olursunuz??? sadece bır onerı.kımseye ısını oogretmeye calısmıyorum, yanlıs anlasılmasın???
    Konu mustafaf tarafından (12/10/2008 Saat 13:18 ) değiştirilmiştir.
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

Tolga Güçlü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**

sayın yonetim;
    bu kadar insan burda bir hata veyada bir yanlışlık yapıldıgını belirtiyor,hala neden kabul etmek istemiyorsunuz,hiç birimiz femoli %100 haklı demiyoruz elbette,ama ortada hata oldugu kesin,gerçekten verdiğiniz cezayı dogru buluyor musunuz???

ERCan Bütün
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

mustafa cok haklısın bu ceza olayında bende aynı senn gibi dusundum ama bu seferde denılıcek kı ceza cezadır cifte standart neden var anladın mı

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa FIRINCI
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

ercan cıfte standart olmaz ya valla olmaz femolı'ye versınler 3 gun ceza valla bılla kımse cıfte standart var demez.burda kımse demıyorkı femolıye ceza vermeyın felan.herkezın ortak gorusu cezanın bıraz agır oldugu.sonucta onemlı olan yaptıgından dolayı bı ceza alması degılmı.mıllet adam olduruyor.hakım 24 yıl dıyor asırı tahrık, hafıfletıcı sebep bılmem ne adam 14 yıl yatıyor cıkıyor.ben bunun gıbı bıse olsun dıyorum...

ERCan Bütün
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

mustafa bu yazdıgında da cok haklısın ben sana sunu solıcem ama onunda cevabını versene bana.bu olay femolıye oldugu icin boyle dallandı budaklandı yalan mı ama aynı femolının yerıne atıyorum 300 mesajı olan ara sıra aktif olan uyeye aynı ceza verilseydı kım buraya konu acıcaktı abi kım konusucaktı kım yazıcaktı bu kadar buraya...

Mustafa FIRINCI
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

aynen oyle.ıste sorun orda.kımse kusura bakmasın ama bu foruma benden daha fazla katkısı olmus ınsanlarla basta femolı ve abnew gelıyor aynı keseye konulmayı ıstemem terbıyesızlık olur.abı adamlar sıte kuruldugundan berı ılgılenıyorlar.adamlar mecburmu senın sorunlarına cozum bulmaya??? degıller.ıste sorun orda kı bu ıse o kadar gonul vermıs bırıne yapılması ınsanın zoruna gıdıyor.yoksa dedıgın dogru.300 mesajları ara sııra aktıf olan bı uyeye olsa kımse ne konu acardı ne de tartısma yaratırdı...

Emre Y.
    SupermenDon'tCryJustFLY! dagored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 315

Dikkat

İlan Bölümünün bir kuralı der ki;

* İlanla ilgilenmiyorsanız gereksiz yorum yapmayınız, tartışmalara mahal vermeyiniz.
    Uyulması gereken bir kural olduğunu düşünüyorum...
    Konu dagored tarafından (12/10/2008 Saat 14:22 ) değiştirilmiştir.

19. Bu mesajı için 2 kişi dagored'ye teşekkür etti:

ertan yıldırım
    brvhgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 515

Alıntı dagored Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu kurala kim uyuyor yapmyin beyler buna gelene kadar ne saçma yorumlar var ozaman tek tek kontrol lazım kaldiki satilan bir mal hakkinda yorum yapmak en doğal hak yorumyapilsinki digerleride bilgilensin bundan Güzel ne var kalkipta boş geyik tabiki olmamalı femoli ilk msjinda hsp yapip yol gostermiş kendince ozamn ona yazma buna yazma korler sagirlar birbirini ağirlar iyi forumlar

21. Bu mesajı için 2 kişi brvhgt'ye teşekkür etti:

barış dikici
    Dikici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    42 Ps ***
    Edilen teşekkür: 536

Alıntı bahcelili_ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mehmet abiye karşı bi kıskançlık var önce sup.mod. aldınız şimdi uzaklaştırma kim neye kime göre kolluk alıyo? yönetim üyelerin hatta sadece grande sahiplerinin oyları ile seçilsin ve adaylarda yine grande p. hakkında bilgi paylaşımı olan g.p. kullanan kişilerden seçilsin
    açık seçim yapılsın
    Ali Abi Biz Mehmet Abi nin neyini kıskanabiliriz ki böyle dedin?Ali Abide sormuş fakat es geçmişsin sanırsam...

Konuy gelince Biz Mehmet Abi ye çok canidir kötü kalplidir gibi bir şey demedikki...Sen sanki biz öyle dedik de sen Mehmet Abi sokaktaki bi hayvanı bile incitemez diyorsun...Biz de biliyoruz Mehmet Abinin nasıl birisi olduğunu...Konudada Mehmet Abi ilk mesaja cevap vermeyip yönetime haber verseydi(ki Mehmet Abi yönecilik deneyimi var bunu yapması gerekirdi...) sadece konu sahibi ceza alırdı...

Tolga Güçlü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**

bu kuralın cezası 10 gun uzaklaştırmamı olmalı peki??

Mehmet ÖZ
    ozmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    42DM100
    Edilen teşekkür: 44

ilanların hemen hepsinde fiyatla ilgili yorumlar var, özellikle piyasa fiyatından yüksek olanlarda bu tür yorumlar her zaman yapılmaktadır. ama o ilanda yorumlara yazılan cevaplar çok ilginç, dizel benzinli ayrımı bile var orda,
    ve her yoruma gelen cevap kışkırtıcı nitelikte, ve forum o taraf doğru yönlenmiştir ve femolinin cevabıda aslında tam zamanında gelmiştir, femolinin yazdığını mod arkadaşlardan birisi yazmış olsaydı ki bu tür cevapların mod arkadaşlar tarafından yazıldığı şu konuda bile aşikar
    o zaman tavır ne olurdu acaba
    sadece konuyu açan mı ceza alırdı, yoksa mod arkadaş da alırmıydı
    iğne çuvaldız meselesi

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Alıntı tolgaank88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kuralın cezası 10 gun uzaklaştırmamı olmalı peki??
    Hala burada neyin tartışıldığını çözememişsiniz,

Havanda su dövmekten öte gidileceği de yok...
    Konu OzzY tarafından (12/10/2008 Saat 15:10 ) değiştirilmiştir.
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Tolga Güçlü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**

Konuları kilitleyerek nereye kadar saklanıcaksınız…Asıl siz farkında değilsiniz orda neyin tartışıldıgının dunden beri insan oyalıyorsunuz

11 ekim 2008 saat 19:14 deki mesajında microab şikayet butonunu kullanmadı,karşılık verdi diye ceza aldıgını belirtmiş

12 ekim 2008 00.09 daki mesajda ise ibrahimkc tartışmayı başlatan kişi femolidir demiş

12 ekim 2008 12.52 deki mesajda ise yine İbrahimkc tartışmayı başlatanın femoli oldugunu soyleyip,tartışmayı uzattı diye ceza aldıgını bildirmiştir

Daha sonra bir msj da ilan kuralı belirtilmiştir.

12 ekim 2008 14.44 deki mesajda dikici ilk mesaja cevap vermeyipşikayet butonunu kullansaydı diye belirtmiş.

son mesaja bakarak femolinin tartışmayı başlatan kişi olmadıgını yonetimde kabul etmiştir,microab ın mesajı ile İbrahim kc nin msj ında ki çelişki,bunun ustune,ilan kuralından bahsedilmesi,en sonda dikici nin mesajında yine farklı bi sebep one surulmesinin sebebi nedir?
    Siz bu cezayı neden verdiğinizi bile bilmiyorsunuz,sadece msj a gore bahane arıyorsunuz,hangi taraftan yuklenilirse orayı kapatmaya çalışıyorsunuz,ama arkanızda yazdıgınız mesajlara bakmıyorsunuz...
    Konu tolgaank88 tarafından (12/10/2008 Saat 15:24 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

28. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

SEvgili arkadaşım orada ilan kuralı çiğnendiği için 10 gün ceza verilmedi,ben bunu kastederek neyi tartıştığınızı bilmiyorsunuz dedim,mesele bu noktaya gelmişken de tartışmanın anlamı yok diyerek konuyu kilitlemiştim...

Femolinin ceza alma sebebi aynı konu başlığı altında belirtilmiş,cezalı üyeler başlığı altında da belirtilmişken,bu konuyu nasıl çarpıtarak ilanlara konu dışı mesaj yazma bedeli 10 gün mü? Şeklinde algılıyorsun onu diyorum...

Ben burada ne söylesem sen kendi doğrultunda anlayacaksın,aynen yukarda satırlarda yazdığın gibi.

Seni ikna etmek mümkün değil.

Femoli zamanında şikayet butonunu kullanarak adamı şikayet etmiş olsa idi-- karşılık vermemiş olsa idi,olaylar büyümeyecek (ikisi

arasındaki ) ceza almayacaktı...

Ama sen sabit fikirlisin,istediğin şekilde algılayıp cevaplar yazıyorsun...
    Konu microab tarafından (12/10/2008 Saat 15:32 ) değiştirilmiştir.
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon