Sayfa 2/2 İlkİlk 12
40 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Ayni Kişiler Konuşup Duruyo..!

Aydın. Beygul
    Fire 1.4 77Hp Tit.Grisi the_Algn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ardahan
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 197

öyle bir grup ki...arabada muhabbett edecek birşey kalmadı...yeni bir kan gerek bize...topluca Yeni Bravo ya geçersek muhabeet artar...

SARP BAHAR
    Power Of Japan Little F.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 95

Katılıyorum :icon_lol: bide bravo için kurutalım Fiat servislerini :s17:

SERKAN S
    KARŞIYAKA'LI KeOpS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    33 S* 35*
    Edilen teşekkür: 4

tamam arkadaslar herkesın ılgısıne tesekkur edıyorum ama dedıgım gıbı benı yanlıs anlamayın ben kımseye kotu bısey demedım sadece bılmıyo olabılırım yonlendırme yapcaksınız tabıkı ama bıraz daha ılımlı ya cok zor degıl sızler tanısıyosunuz yuzyuze ama ben kımseyı daha gormedım bıle sızlerden yardım ve bılgı alıyorum herkes alıyo daha dogrusu bırbırınden ama bazı usluplar canımı sıktı o kadar osıkıntıda sundandırkı burası hakkatten cok sıcak bı ortam ve boyle seyler beklemdıgım ıcın bozuldum bıraz samımıce derdımı dıle getırdım konu buyudu..!
    ama ıyıde oldu aslında herkseın ıyı nıyetını gordum ılgı ve alakaya teskkur edıyorum butun arkadaslara saolun kırılmaca darılmaca yok benden yana
    hemserım sanda teskkur ederım
    saygılar herkese..

Aydın. Beygul
    Fire 1.4 77Hp Tit.Grisi the_Algn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ardahan
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 197

Alıntı KeOpS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam arkadaslar herkesın ılgısıne tesekkur edıyorum ama dedıgım gıbı benı yanlıs anlamayın ben kımseye kotu bısey demedım sadece bılmıyo olabılırım yonlendırme yapcaksınız tabıkı ama bıraz daha ılımlı ya cok zor degıl sızler tanısıyosunuz yuzyuze ama ben kımseyı daha gormedım bıle sızlerden yardım ve bılgı alıyorum herkes alıyo daha dogrusu bırbırınden ama bazı usluplar canımı sıktı o kadar osıkıntıda sundandırkı burası hakkatten cok sıcak bı ortam ve boyle seyler beklemdıgım ıcın bozuldum bıraz samımıce derdımı dıle getırdım konu buyudu..!
    ama ıyıde oldu aslında herkseın ıyı nıyetını gordum ılgı ve alakaya teskkur edıyorum butun arkadaslara saolun kırılmaca darılmaca yok benden yana
    hemserım sanda teskkur ederım
    saygılar herkese..
    olur forumda böyle şeyler...Keops ..takma... Yaza doğru Adana-Mersin buluşması yaparızz herkes kıskanır...:s17:

Alper dağdemiR
    Auto engineeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06AD9158
    Edilen teşekkür: 504

sonucun böyle olması güzel

ertan yıldırım
    brvhgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 515

izmirli kardeşim sıkma canını burda ki insanların çoğuyla şahsen ve telefonlada olsa konuşmuşluğum tanışmışlığımda var herpsi iyiniyietli temiz insanlar[cümleye bak be]onun için takıldığın sıkıldığın birşey olursa bana özelden ulaş beni izmirdekiler bilir elimden gelen yaparım ben bu siteyi seviyorum

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

Allah allah mevsim değişiklikleri insanları asabi yapıyor sanırım.
    Kış bir türlü gelemedi ya sanırım bünyede sinir yapıyor. Üslüplar hafiften sertleşiyor. Bu diger forum konularında gözeçöarpıyor. Alınganlılar çekip gitmeler yaşanıyor.

Aile içinde böyle tartışmalar olur ama uzatmadan tatlıya bağlamak gerekir...
    Biraz daha sakin olalım arkadaslar.
    Birçok şey bilirim ama en iyi bildiğim şey Haddimdir...

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

ben yani tanıştım aslında yaklaşık bir ay önce kayıt oldum ama vaktim olmadığı için takip edemiyordum ama bu aralar girince gerçekten anladımki bu değişik bir hava var kimse kimsesiyi küçümsemiyor kırmıyor yardımcı olmaya çalışıyor çok sıcak bir ortam var kimsenin de kızmaya güçenmeye hakkı yok kimseyi zorlayamassın biraz sabret site gün geçtikçe gelişiyor istediğini alacaksın
    Konu AWD tarafından (14/02/2007 Saat 12:58 ) değiştirilmiştir. Sebep: Her msj a resim eklemeyin lütfen arabanızın resimlerini yanlızca üye araçları bölümüne koyabilirsiniz !!!

G. K.
    I Love GPTR Gkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 143

Alıntı brvhgt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izmirli kardeşim sıkma canını burda ki insanların çoğuyla şahsen ve telefonlada olsa konuşmuşluğum tanışmışlığımda var herpsi iyiniyietli temiz insanlar[cümleye bak be]onun için takıldığın sıkıldığın birşey olursa bana özelden ulaş beni izmirdekiler bilir elimden gelen yaparım ben bu siteyi seviyorum
    :ok: :ok: :ok: :ok:

SERKAN S
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    33 S* 35*

kardes sana ayrıca tesekkur ederım ılgın ve anlayısın ıcın
    dedıgım gıbı bı kırgınlıgım yok kımseye rahatsız oldugum bıseyı dıle getırdım herkes ılgılendı saolsun kotu nıyetlı kımse yok burda ama bazen oluyo sanırım boyle seyler zamanla yoluna gırıcektır..
    ben oraya ksk yazıp sende bana bu msjı atıyoısan sana eyvallah derım harbıymıssın bu dedıgımı belkı cogu arkadas anlayamaz ama sen anlkadın demek ıstedıgımı kardes eyvallah
    bu arada ben 20 yıl ızmırde yasadım suanda mersındeyım ama bu demek degıldırkı yardımlarını ıstemem tabıkı herzaman ısterım saolasın

caglar yılmaz
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Çağlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 td 7732
    Edilen teşekkür: 0

Keops konuyu acman ve ardından bukadar konuşulmasına sevindim

bende senin gibi yeni bir üyeyim daha ilk actığım konuda bende zılgıtı yedim ilk başta konuyu yanlış açmısım ( hemen bi uyarı geldi peki dedim, konuştuk arkadaşlar actığım konuda bi hayli fikir verdiler, ardından yeni bi konu actımmm bu sefer doğru yerde konuyu actım ama yine zılgıtı yedim bu seferde daha once tartışılmış bi konu olduğunu soylediler ve konu kilitlendi
    bu durumda insan alınıyor acıkcası sende bişiler paylaşmak fikir alışverişinde bulunmak istiyorsun ama bu tarz yaklasımlar kırıcı olabiliyor.
    eski uyelerden ricam yeni uyelere karsı birazdaha esmek olmaları, klavuz olmaları

sevgiler

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Alıntı caglar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende senin gibi yeni bir üyeyim daha ilk actığım konuda bende zılgıtı yedim
    Doğru söylüyorsun! Bazen tepkiler sert olabiliyor! Ama kötü niyetli değil hiçbiri... Biraz usluba dikkat etmek lazım...

SERKAN S
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    33 S* 35*

Alıntı caglar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keops konuyu acman ve ardından bukadar konuşulmasına sevindim

bende senin gibi yeni bir üyeyim daha ilk actığım konuda bende zılgıtı yedim ilk başta konuyu yanlış açmısım ( hemen bi uyarı geldi peki dedim, konuştuk arkadaşlar actığım konuda bi hayli fikir verdiler, ardından yeni bi konu actımmm bu sefer doğru yerde konuyu actım ama yine zılgıtı yedim bu seferde daha once tartışılmış bi konu olduğunu soylediler ve konu kilitlendi
    bu durumda insan alınıyor acıkcası sende bişiler paylaşmak fikir alışverişinde bulunmak istiyorsun ama bu tarz yaklasımlar kırıcı olabiliyor.
    eski uyelerden ricam yeni uyelere karsı birazdaha esmek olmaları, klavuz olmaları

sevgiler

evet aynen oyle kardes
    hosgeldın bu arada
    dedıgım gıbı bazen uslublar kotu oluyoo zaten sende kımle ne konusup konusmıycagını anlıyosun ama kımse kırıcı kotu nıyetlı degıl burda
    bıraz daha ılımlı ve klavuzluk yaparlarsa akadaslar cok daha guzel olcak

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

ooo neler olmus yeni haberim oldu keops kardes sen merisnde merkezdemisin yoksa ilçelerdemi

Boran Tolga Demir
    matrox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Mango Turuncu
    Edilen teşekkür: 23

pdr42 arkadaşım daha evvel palio mu kullanıyordun
    sanki palioteam dan bu nick i tanıyorum
    belki tesadüf

SERKAN S
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    33 S* 35*

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ooo neler olmus yeni haberim oldu keops kardes sen merisnde merkezdemisin yoksa ilçelerdemi
    selam ben mersın merkez deyım mezıtlıde oturuyorum iş yerım hılton cıvarı ya sen ?

fatih uzuner
    kara yılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Rock Siyah

gp ruhu zedelenmesin lütfen sakin olun ve de duyarlı hangi araç markasında var böyle forum diğerleri bize özenirken bizim böyle yapmamız yakışık kalmaz benımde taşındı yazılarım ama şimdi neyi nerede yazacağımı öğrendim sabır birazz...

ertan yıldırım
    brvhgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 515

ben koyu göz gözlüyüm ama o başka bu başka en başta insanız arabadaşız burda maç polemiği olmaz zaten heryerde var yıllardır bunu yüzünden 1.ligde takımımız kalmadı sürünüyoruz her konuda msj at elimden geldiği kadar yardımcı olurum

SERKAN S
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    33 S* 35*

ben koyu göz gözlüyüm ama o başka bu başka en başta insanız arabadaşız burda maç polemiği olmaz zaten heryerde var yıllardır bunu yüzünden 1.ligde takımımız kalmadı sürünüyoruz her konuda msj at elimden geldiği kadar yardımcı olurum
    eyvallah kardes deıgıne tum ıctenlıgımle katılıyorum o ayrı sey bu ayrı bende cok koyuluk yoktur zamanında uzun yıllar ksk de basketbool oynadım ve 20 yıl bostanlıda oturdum sımdı mersındeyım
    benım ıcın ayrı bı yerı vardır karsıyaka nın ve ızmırın tabıkıı msj lasalım..

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yoooo bence herkes gayet konuşuyor.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri

Yer imleri