Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456
113 sonuçtan 101 ile 113 arası

Konu: üyeliğe standart

Boran Tolga Demir
    matrox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Mango Turuncu
    Edilen teşekkür: 23

eski bir konuyu gündeme getirdiysem üzgünüm baştada belirttiğim gibi sadece düşüncemi yazdım çünkü yeni gördüm

eger yanlış anlaşıldıysam özür dilerim amacım kimseyi kırmak değil di
    saygılar

Kaan Kaya
    AWD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 KK **6
    Edilen teşekkür: 4

Alıntı Linos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GP ile ilgilenmek, hakkında bilgi almak istemekle, gelip kendi aracını burada tanıtmak, bir nevi reklamını yapmak, forumun adından ötürü buraya uygun düşmez! Bunun için bir çok forum mevcut! Burası, GP kardeşliği altında buluşulan ve GP hakkında birbirimize yardımcı olmaya çalıştığımız ayrıcalıklı bir forum!
    Herkese teşekkürler...
    Külleri karıştırmanın gereği yok...
    Üye sayımız daha da arttıkça ne denmek istendiği net olarak ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum...
    abi hakkaten biz analatmıyoruz en ince detayına kadar ne demek istediğimi söledim ama inatla anlamak istemeyen arkadaşlar var aramıza hakkaten gına getirdiniz artık forumdan soğumaya başladım bu yüzden :bansign:
    Demon Driver |Damien|

mehmet akif aydın
    Ryu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 RYU 92
    Edilen teşekkür: 19

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ----------
    lütfen arkadaşlar kimse kimseyi küçümsemiyor bu tip konuşmalar uzarsa sonucu iyi olmaz işi tatlıya bağlıyım burası herkese açık bir forum her kesin dilediğince göüşlerini suna bileceği konular var doğan şahin mercedes bmw zaten gelip de buraya üye olmaz burası gp sitesi ama gerçekten bu araca gönül veren hoşuna giden ilgilenen bir şahinci veya atıyorum toyotacı varsada buna sen git kardeşim bura kayıt olamazsın söz sahibi değilsin diyemeyiz her kesimden bilgi alabileceğimiz herkeze açığız

GP YE GÖNÜL VEREN HERKESE AÇIĞIZ
    kemal otoydu değilmi
    photoshop soranlar oluyor.....

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

seLamLar;

tekrardan eski küLLeri yeniden aLevLendirmenin bir manası yok. internet ağı üzerindeyiz ve herkese açık bir ortamdayız. Üye seçenekLerinde de "henuz grande punto'm yok" gibi bir seçenek de var. üye oLanLar da orayı seçerek geLen, GP sever insanLar.... biLgi payLaşımı amacıyLa burada buLunan kişiLer.
    şase numarası vs. topLamak, gereksiz biLgi topLamaktan öteye gidemez. sonucunda "şuan için" verdigi numara dogru mu degiL mi biLemeyiz. aLbea'sı oLan da geLir.. beLki gp'ye geçiş yapacaktır biLgi topLuyordur..

Örnegin GP'si oLmayan birisi Üye AraçLarına foto gönderdi diye fazLa çekiştirmeye gerek yok.. yapıLması gereken ser kürsüye vs. taşımaktır.
    umarım zaman içerisinde forum, payLaşım, dostLuk, kardeşLik mantıgı biraz daha iyi kavranır. amaç payLaşımsa; herkese kapımız açık.

yaşasın gp kardeşLigi 8O

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

Çağlar Barış Karaman
    CAGLARKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

burada kimse kimseyi küçümsemiyor. böyle bişeyi bu forumda kimse yapmaz. ama bu site adından da anlaşıldığı üzere gp sitesi. onu sevenlerin burada buluşup, dayanışma içinde olduğu, bilgi paylaştığı biyer. awd ye katılıyorum şahin doğan değil mercedes honda vs olsa da aynı şeyler düşünülür. ayrıca kimse her arabayı sevmek zorunda değil. bir arabayı sevmemek o arabaya sahip olanları küçümsemek değildir. ve bir arabayı da çok sevmek diğer araba marka sahiplerini küçümsemek de değildir.burada oluşan sıcak bir arkadaşlık ortamı var herkes bu ortamdan memnun. bu ortamı sağlayan şey de sahip olduğumuz arabayı sevgili gibi sevmemiz ve bizim gibi düşünen insanlarla beraber olup sorunlarımızı ve iyi şeyleri paylaşmamızdır. ayrıca burada her marka araba olsa bu site yapılırken var olan amaca aykırı olacağını düşünüyorum o zaman bu sıcak arkadaş ortamı bitecek ve durum çok karışacak. oluşacak bu karışıklığın nedeni de sayısız konudan kaynaklanmaktadır. ben bir gp sahibi olarak bir konu hakkında konuşmak istesem sorunumuı paylaşsam veya başka bişeyi istediğim sonuca ulaşamayacağım. başka bi siteye de üye olmuştum daha önce 1-2 sene önce fakat 2 mesj bile yazmadım neden çünkü çok karışık ama burda öyle değil herkes ortak bir paydada buluşuyor. bu durumu siyasette görebilirsin. niye bir tane parti yok herkes ona oy vermiyor. böyle şeyler normaldir. bu konunun tekrar deşilecek bir durumu yoktur
    saygılar

jale soyusü
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. oceanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok

CAGLARKA,son derece demokratik bir düşünceyle son noktayı koydun..sağol arkadaş.Umarım diğer tutucu arkadaşlar da bu demokratik düşünce altında birleşirler.

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

@matrox
    Durup dururken konu hortlatılmış,ne gerek vardı şimdi bunlara.Var olan sistem işlerken,tekrar küllere üflemenin alemi var mı?
    Kimsenin kimseyi aşağıladığı da yok,ben şimdi bunu yazdım başkası gelip başka şeyler yazacak her 15-20 günde bir küllere üflenecek.
    En başta adına anket açılırken yanlış yapılan bir konu bu...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

jale soyusü
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. oceanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok

Gerilim yapmaya gerek yok...
    Konu microab tarafından (28/02/2007 Saat 18:22 ) değiştirilmiştir.

Emir Dal
    Too Slow.Too Sleepy.ZzZzZ Gajiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 3

bu güzel forumun üyelerinin bi çoğunun kısa ve orta vadede linea ve bravo sahibi olacağını da düşünmek lazım bence bu konu tartışılırken...

:fiatsmile: Grande Punto 1.3 Mj. 75 Bhp Rock Siyahı 3k

ali kemal metin
    dejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134
    Edilen teşekkür: 282

malum türk insanı.... )))
    heryerde aynıyız....
    ben sadce üzülüyorum...
    GP active 5 k. mj 75 hp new orleans mavi

Boran Tolga Demir
    matrox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Mango Turuncu
    Edilen teşekkür: 23

arkadaşlar
    bu konu ile son yorumumu yapıp bir daha bu konu hakkında konuşmak istemiyorum
    ilk olarak şöyle başlayayım ben foruma üye olalı çok olmadı forumdaki çoğu konuyu okudum bu konuyuda okuyup yorumumu yaptım burada bir yanlışlık var ise bana lütfen söyleyin
    ilk yazımdan itibaren lütfen dikkatlice okuyun ben ayrımcılık yapılmaması, demokratik bir forum olması gerektiğini yeterince anlatamamışmıyım?
    benimle farklı düşünen arkadaşlar ile tartışmak değil sadece herkese açık ama punto ile ilgili bir forum olması gereğini anlatamamışmıyım?
    amacımın külleri üflemek değil forumun bu kısmını yeni okuduğumu ve kendi yorumumu getirdiğimi anlatamamışmıyım?
    Eğer gerçekten forumun olmaması gereken bir konusu ise okunması bile istenilmiyorsa bilmiyordum arkadaşlar
    tekrar yineliyorum amacım kimseyi kırmak değil eger kırdıysamda özür diledim
    ki yine diliyorum
    ben fikrimi beyan ettim forumun amacıda herkes farklı fikirlerle gelir ve bir ortak payda da buluşulmazmı?
    yani ben herkesin fikrine evet doğru düşünüyorsun mu demeliyim?
    herkese teşekkür ederim lütfen yazılarımı tekrar okursanız sevinirim
    awd arkadaşım seni anladığımı yazdım soğuma lütfen senden farklı düşünmem seni anlamadığım anlamına gelmiyor
    bu konuda farklı düşünürüz diğer konuda beraber yürürüz amaç doğruyu bulmak
    herkese tekrar teşekkür ederim
    Konu matrox tarafından (01/03/2007 Saat 16:21 ) değiştirilmiştir.

Fatih Göncü
    ORACLE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 88

abi bu konuyu kilitleyelim lütfen

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Haklısın Oracle...
    Uzatmayalım dedikçe uzuyor.
    Şu an için sistem çalışıyor.
    Yeni bir uygulamaya geçilecek olursa,tüm üyelerimizle birlikte ortak hareket edilmeye çalışılacaktır...
    --KİLİTLENDİ--
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456