Sayfa 3/3 İlkİlk 123
60 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Dikkat!!!

Tayfun Gürkan SÜREN
    tigis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 FT 643
    Edilen teşekkür: 4

Alıntı alialgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende birşeyler söylemek istiyorum. DH dan gelen ve bu sitenin kurulumunda emeği geçen arkadaşardan istanbuldaki arkadaşlara bir tepki gösterilse normal karşılayacam ama siteye sonradan üye olmuş o kurucu ekibin içinden olmayan arkadaşların ağır tepkilerine anlam veremedim doğrusu....
    ali kardeşim
    herkesin hayata bir bakışı,tavrı duruşu vardır
    bu insanın kişiliğini oluşturur ve bu kişiliğine bağlı olarak
    insanlar kendilerine ters gelen bişey varsa tepkilerini dile getirirler
    bunun kuruculukla,başkanlıkla,çömezlikle,yenilikle alakası yok
    biz şimdi siteye yeni üye olduk diye olaylar karşısında aa biz yeniyiz karışmayalım
    bakalım eskiler ne yazacak onlar doğrusunu bilir mi diyeceğiz
    yapmayın arkadaşlarım adam yazmış işte her köşede adam gibi adamlar olacak diye
    bu lafı yutana helal olsun der susarım ben

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Keşke daha fazla kaşımasalar bu olayları.

Keşke herkesi olduğu yerde mutlu ve huzurlu bırakabilseler.

Gidenler gittikleri yeri çekip çevirsinler,kalanlar kendi etraflarına huzur dağıtsınlar.

Daha öncede söylemiştim "herkes kendi önündeki tabaktan yerse problem olmayacaktır",özel mesajlarla insanların kafaları karıştırılmaya çalışılmasın artık.

Bu aşamadan sonra hiçbirşey eskisi gibi olamayacak,bu aşikarken tekrar tekrar temcit pilavı gibi ortaya getirmenin bir anlamı yok...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Tayfun Gürkan SÜREN
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 FT 643

Alıntı microab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke daha fazla kaşımasalar bu olayları.

Keşke herkesi olduğu yerde mutlu ve huzurlu bırakabilseler.

Gidenler gittikleri yeri çekip çevirsinler,kalanlar kendi etraflarına huzur dağıtsınlar.

Daha öncede söylemiştim "herkes kendi önündeki tabaktan yerse problem olmayacaktır",özel mesajlarla insanların kafaları karıştırılmaya çalışılmasın artık.

Bu aşamadan sonra hiçbirşey eskisi gibi olamayacak,bu aşikarken tekrar tekrar temcit pilavı gibi ortaya getirmenin bir anlamı yok...
    +1000000000000000000000000000000000
    abi daha ne densin yaaa
    bırakın artık lütfen

Aydın. Beygul
    Fire 1.4 77Hp Tit.Grisi the_Algn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ardahan
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 197

Alıntı tigis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ali kardeşim
    herkesin hayata bir bakışı,tavrı duruşu vardır
    bu insanın kişiliğini oluşturur ve bu kişiliğine bağlı olarak
    insanlar kendilerine ters gelen bişey varsa tepkilerini dile getirirler
    bunun kuruculukla,başkanlıkla,çömezlikle,yenilikle alakası yok
    biz şimdi siteye yeni üye olduk diye olaylar karşısında aa biz yeniyiz karışmayalım
    bakalım eskiler ne yazacak onlar doğrusunu bilir mi diyeceğiz
    yapmayın arkadaşlarım adam yazmış işte her köşede adam gibi adamlar olacak diye
    bu lafı yutana helal olsun der susarım ben
    Kardeş üyeliğin yenisi eski olmaz ona birşey demiyorum. Eleştride bulunanlarada yazımı okursan birşey demedim ama şöyle bir şey var
    bu siteyi sen ve ben kurmuş olalım ve ben sana yamuk yapayim başka birşey yapayim bu durumda senin göstereceğin tepki ile site üyelerinden bir başkasının göstereceği tepki aynı olmaz. ben bunu demek istedim.

Tayfun Gürkan SÜREN
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 FT 643

Kardeş üyeliğin yenisi eski olmaz ona birşey demiyorum. Eleştride bulunanlarada yazımı okursan birşey demedim ama şöyle bir şey var
    bu siteyi sen ve ben kurmuş olalım ve ben sana yamuk yapayim başka birşey yapayim bu durumda senin göstereceğin tepki ile site üyelerinden bir başkasının göstereceği tepki aynı olmaz. ben bunu demek istedim.
    eyvallah o zaman
    ama unutulmamalıdır ki her insanın tepkiside aynı olmaz

Emre Ayvaz
    shoparr_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 AE 6232
    Edilen teşekkür: 85

arkadaşlar site yönetiminin ayrıntılı açıklamasını görmeden yazışmak tartışmak doğru değil.. Sakin olalım bekleyelim herşey açıklandığında varsa sorun tartışalım lütfen..

toful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 26

daha öncede yazdık.yeni oluşuma hiç itirazımız yok.adam gibi duyurulsa idi destek de olunurdu.ama bişi sölemeden geride kalanları karalayarak çekip gitmek şık değildi.yeni oluşumu kimseyi kırmadan dile getirselerdi.kimsenin çıkıpta itiraz edeceğini sanmıyorum.oraya da üye olunurdu.yinede olunabilir.buna kimse engel olmuyorki.az önce okudum özelden gelen maili. bazı kısımlarını istifa kararında açıklasalardı bunlar olmazdı.

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Ali'cim (ve aynı fikirdeki diğer arkadaşlar), zaten bu siteyi kuranlar olarak gösterdiğimiz tepkiyi buraya hiç bir zaman tam anlamıyla yansıtmadık, yansıtamazdık! Buradaki tepkiler, bizimkilere bakınca, gayet makul düzeyde!

Ali (microab)'ın dediği gibi, gidenler gittiğiyle kalsayda belki daha anlaşılır olacaklardı! Ama bu forumun üyelerine gizliden gizliye mesaj atıp akıllarını bulandırma çabaları, zaten durumun ne boyutta olduğunu net biçimde ortaya koyuyor!

Siz de haklısınız! Olayın iç yüzünü yansıtmadık şimdiye kadar! Ama bu iki günde gelinen bir nokta değil, bunu bilin!

Bizim tek hatamız oldu, o da, duruma, onların planlarından daha önce uyandık... Şimdi yürütülen kampanya bunun eseridir...

Bu forum kurulduğundan beri bu kadar şeffaf olmamıştı! Keşke size son yönetim toplantısının metnini okutabilseydim!

Burada yapılan her şey üyeler içindir, öyle olmaya da devam edecek!
    Adam gibi adamlarla yürütüyoruz bu forumu... Bunun aksinin olmasına hiç bir üyenin gönlünün razı geleceğini düşünmüyorum...

Saygılar...

Aydın. Beygul
    Nereden
    Ardahan
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Linos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali'cim (ve aynı fikirdeki diğer arkadaşlar), zaten bu siteyi kuranlar olarak gösterdiğimiz tepkiyi buraya hiç bir zaman tam anlamıyla yansıtmadık, yansıtamazdık! Buradaki tepkiler, bizimkilere bakınca, gayet makul düzeyde!

Ali (microab)'ın dediği gibi, gidenler gittiğiyle kalsayda belki daha anlaşılır olacaklardı! Ama bu forumun üyelerine gizliden gizliye mesaj atıp akıllarını bulandırma çabaları, zaten durumun ne boyutta olduğunu net biçimde ortaya koyuyor!

Siz de haklısınız! Olayın iç yüzünü yansıtmadık şimdiye kadar! Ama bu iki günde gelinen bir nokta değil, bunu bilin!

Bizim tek hatamız oldu, o da, duruma, onların planlarından daha önce uyandık... Şimdi yürütülen kampanya bunun eseridir...

Bu forum kurulduğundan beri bu kadar şeffaf olmamıştı! Keşke size son yönetim toplantısının metnini okutabilseydim!

Burada yapılan her şey üyeler içindir, öyle olmaya da devam edecek!
    Adam gibi adamlarla yürütüyoruz bu forumu... Bunun aksinin olmasına hiç bir üyenin gönlünün razı geleceğini düşünmüyorum...

Saygılar...
    Murat abi ben Dh dan beri bu etkinliğin içindeyim. O arkadaşalar yanlış yapmış olabilirler hatta yaptılar diyim. Mesele o değil benim tepkimi çeken şey; herkes bu durumu eleştirsin birşey demiyorum. Sizler ağır bir şekilde eleştirin onada birşey demiyorum. Nitekim Ali abi de (Microab) sert şekiilde eleştirdi. Buraya kadar sorun yok ama bu siteye sonradan gelmiş üyelerin vatan millet sakarya felsefesinde ki eleştrisini anlayamıyorum dedim. Tepki çekecek birşey demiyorum ama....Neyse uzamasın çok ...kervan yürüyor mu yürüyor sorun yok...
    Konu the_Algn tarafından (13/06/2007 Saat 22:49 ) değiştirilmiştir.

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

Murat abi ben Dh dan beri bu etkinliğin içindeyim. O arkadaşalar yanlış yapmış olabilirler hatta yaptılar diyim. Mesele o değil benim tepkimi çeken şey; herkes bu durumu eleştirsin birşey demiyorum. Sizler ağır bir şekilde eleştirin onada birşey demiyorum. Nitekim Ali abi de (Microab) sert şekiilde eleştirdi. Buraya kadar sorun yok ama bu siteye sonradan gelmiş üyelerin vatan millet sakarya felsefesinde ki eleştrisini anlayamıyorum dedim. Tepki çekecek birşey demiyorum ama....Neyse uzamasın çok ...kervan yürüyor mu yürüyor sorun yok...
    Alicim sonradan gelerek, ilk günden beri oluşumun içinde bulunanlardan daha çok fazla sahiplenmiş ve çok fazla çaba sarfetmiş bir sürü arkadasımız var. Bırak onlarda tepkilerini istedikleri gibi göstersin..

Aydın. Beygul
    Nereden
    Ardahan
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Yanlış anlaşılıyorum. Sonradan gelenler eleştirmesin demedim demiyorum aksine eleştirsinler. ama bu kadar büyük tepkiye ne gerek var diyorum.

Emre Ayvaz
    shoparr_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 AE 6232
    Edilen teşekkür: 85

tamam dostlar lütfen uyarımı dikkate alın ve şimdilik ara verin tartışmalara..Açıklamaların ardından eminim herkes aynı dülden konuşucak,birbirini anlıyacak..

uzamaması için kilitlemek istemiyorum sabredelim olay çözülünce inanın hepiniz bizi anlayacaksınız

Ali İLHAN
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4

Fatih de bu travmatik olaya bir türlü anlam veremiyor,sitedeki bir çok üye arkadaş gibi...

İnanınız haksızlık edilmişlik yok arkadaşlar.Aksine haksızlık edilen sizlersiniz-bizleriz...

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Emre Y.
    SupermenDon'tCryJustFLY! dagored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 315

Ben bu sitenin bir üyesi isem, ve de adam gibi adam olamamakla itham ediliyorsam, buranın en yeni üyesi olsam dahi acımasızca eleştirme hakkını kendimde görürüm!

Oruç Yılmaz
    (diğer bir) 2 teker üye unik06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 342

Alıntı dagored Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu sitenin bir üyesi isem, ve de adam gibi adam olamamakla itham ediliyorsam, buranın en yeni üyesi olsam dahi acımasızca eleştirme hakkını kendimde görürüm!
    +1

Ali İLHAN
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4

Tamam arkadaşlar,verilmeye çalışılan mesaj verildi sanıyorum.

Ne yapıyorduk bu gibi durumlarda?

Önümüzdeki maçlara bakıyorduk

Oruç Yılmaz
    (diğer bir) 2 teker üye unik06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 342

Alıntı microab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam arkadaşlar,verilmeye çalışılan mesaj verildi sanıyorum.

Ne yapıyorduk bu gibi durumlarda?

Önümüzdeki maçlara bakıyorduk
    bugünde +1 günümdeyim be ali abi...

buna da,

+1

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar yeter bu konu daha fazla uzamasın. Entrika forumuna döndü. Hani bizim diğer forumlardan farkımız. Herkesin kendince haklı sebepleri var. Ama ne olursa olsun giden arkadaşlar daha düne kadar foruma yazı yazan belki yöneten yeri geldiğinde şakalaştığımız insanlardı. Hata yapmak insanlara mahsustur. Ama lütfen hataya devam etmeyelim. En azından siz kimsenin arkasından konuşmayın ki hataya hatayla cevap vermeyin. Olan olmuş biten bitmiş. Her şeyin düzelmesine uğraşalım.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 313

Alıntı Cihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeter bu konu daha fazla uzamasın. Entrika forumuna döndü. Hani bizim diğer forumlardan farkımız. Herkesin kendince haklı sebepleri var. Ama ne olursa olsun giden arkadaşlar daha düne kadar foruma yazı yazan belki yöneten yeri geldiğinde şakalaştığımız insanlardı. Hata yapmak insanlara mahsustur. Ama lütfen hataya devam etmeyelim. En azından siz kimsenin arkasından konuşmayın ki hataya hatayla cevap vermeyin. Olan olmuş biten bitmiş. Her şeyin düzelmesine uğraşalım.
    +1967

Eren GÖNCÜOĞLU
    gezenti Er-NnN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 522

forumun eski üyesi olmama karşın yeni yeni foruma adapte oluyorum yalnız fark ettiim şey aslında biraz da gidenlerin işine yarıcak şekilde sürekli onların konuşulması bence ( biraz kaba olucak ama kusura bakmayın ) kurumuş moka su serpmenin bi alemi yok zaten forumda kalan forumda giden kendi yolunda okuduum kadarıyla yönetimdeki ankaradaki buluşmaya gelen arklar tanıştıım kadarıyla da hepsi güvenilir insanlar olayın iç yüzü zamnı gelince açıklanacak deniliyosa açıklanır diyip daa fazla bu mevzuyu ıslatmanın bi anlamı olmadığını düşünüyorum...

Sayfa 3/3 İlkİlk 123