Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: Forumda ters giden bir şeyler var

bora turan
    PuNtOmAnİa !! tempesty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 8308
    Edilen teşekkür: 820

Dikkat

Alıntı gokhan_genc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin konumuna,yaşına,mesleğine ve bilgi birikimine göre cevap verdiğine eminim.Belki her yerde olduğu gibi aksi davrananlar burada da çıkabilir;ama bu forumda herkes "seviyeli" dir.

En azından kendi adıma söyleyebilirim ki bu dediklerimi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyorum ve inşallah başarılı da oluyorum.

Diğer herkesin de aynen bu şekilde yaptığına olan inancım tam.

Hepinize saygılar... :ok:
    sen neden üstüne alındın ki anlamadım şimdi ama cevap hakkı doğurucak tahrik edici şeyler yazanlarda var..

2. 15/04/2007, 18:41

Sebep
    Tahrik eder nitelikte msj

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

:busted_cop:------:busted_cop:------:busted_cop:

Gereksiz gerilim yaratacak nitelikte msj lar silinecektir arkadaşlar,devamında ceza gündeme gelecek...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

arkadaslar konu guzel ama amaca hizmet etmemeye baslamıs sanırım ve sikayet ettiğimiz konuya dogru yol almaktayız. modların gorevi kontrol ne gore ise herkese gore yada olması gerekene gore diye dusnuyorum zaten ortada haksızlık olsa bizlerde dile getiririz. sizlerde dile getirmelisiniz. lutfen birbirmize dah nazik olaım
    sevgiler

Gökhan GENÇ
    Electronics Engineer gokhan_genc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    59 SD 470
    Edilen teşekkür: 3

Alıntı tempesty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen neden üstüne alındın ki anlamadım şimdi ama cevap hakkı doğurucak tahrik edici şeyler yazanlarda var..

Bu üstüme alınma filan değil abi.Ben sadece düşüncelerimi dile getirmek istedim.Gereken "seviye" yi herkesin gösterdiğine inanıyorum.Zaten göstermeyenlere gereken uygulamalar yapılır ve yapılıyor.

Benim bilgilerimde de mesleki terimler yazıyor.Bu mesleki terimlerden hareketle elbette ki ben de bildiklerimi burada herkesle paylaşmak isterim.Amaç herkesin bilgilenmesi,öyle değil mi?Dolayısıyla bu şekilde olan herkes sadece bilgilerini paylaşıyor o kadar.Sizin bilmediğiniz birçok şeyi o kişiler bilebilir.Çünkü o kişiler bu işin tam içerisinde,yani endüstride olan kişilerdir.En doğru bilgiye ancak o kişilerden ulaşabilirsiniz.Diğer bilgiler ve söylenenler sadece kendi yorumlarımızdan ibarettir.Ben bunu söylemek istedim.

Tekrar herkese saygılar... :ok:
    ...because failure is not an option.

Elektronik Mühendisi @ BOTAŞ

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

mesleki paylasımar olacak tabikide kimse her seyi bilmiyor bir bilene danısmk lazım ki tum forumların amacı budur bi yerde

Oylum Girgin
    mavigitar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    JE468
    Edilen teşekkür: 3

Noluyooo ya 1-2 gün siteden uzak kaldım. Neler olmuş neler...Kazan kaynamış!!!
    Konuyu tam anlamadım ama her ne olursa olsun sitemize uygun davranışlar olmadığını düşünüyorum. Sitemizi gayet seviyeli ve üyelerimizi de saygılı buluyordum. Ancak sanırım bu saygıyı bazıları fazlasıyla aşmış ve bazılarımızın canı sıkılmış. Siteden memnun olmayan, rahatsızlık duyan, aramızı bozmak isteyenler lütfen siteden elini ayağını çeksin!
    Gereksiz konularla can sıkmaya kimsenin hakkı yok!!

Sabah sabah gerçekten gerildim. Üzgün olduğumu belirtmek istedim.
    Umarım bir daha böyle tatsızlıklarla karşılaşmayız.

Yaşasın gp......yaşasın grandepunotr
    * GP GÜZELİ*
    1905

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 313

arkadaşlar üye sayımız artıkça bu tür ufak tefek sorunlar illakı olacaktır ama lütfen konuları fazla uzatıp birbirimizi kırmayalım. hayatın beraberinde getirdiği stresli ortamlar nedeniyle zaman zaman bazı yorum, eleştiri vs durumlarda karşımızdakı arkadaşları kırsakta emin olunuzki karşımızdakı arkadaşımızda kırıcı amaçla yorum ve eleştiri yapmamaıştır sorunları en kısa yoldan haledebilmek açısındada olsa ilgili arkadaşlarımızla konuyu çözüme kavuşturmak için msn den veya telefondan sorunu çözerek haledeleım veya susalım en baştada dedığiğm gibi bu Gp çatısı altında toplanırken ilk başta GP kardeşliği çerçevesinde paylaşımlar ve dostluklar hedeflemiştik lütfen birbirimizi kırmayalım bunun için hep birlikte elımızden gelenı yapalım.
    sürekli aktif olan kardeşlerimizde farkındadırkı mod ve yönetıcı arkadaşlarımız elınden geldığınce Gp kardeşliğinin zarar görmeden süreklı büyümesi ve ortamın güzelleşmesi için elınden geleni yapıyorlar hepsıne burdan teşekkür ediyorum.
    bazı konularda nher nekadar fikir çatışması vs durumlar yaşansada ferdi olarak ilk aklımıza gelecek şeyin bana doğru gelen durunmun arşımızdakıne ters gelebileceği dir bunun bılıncınde olup özverili olduğumuz sürece problem ve gerginlikleri en alt sevıyede tutmaya çalışıp bu işlerle ilgili MOD arkadaşlarımıza yardımcı olalım.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12