Sayfa 2/11 İlkİlk 123456 ... SonSon
218 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Tüm grandepuntotr kullanıcılarına ....

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana hiç de öyle gelmedi. Orçun valla... ben çok uygun buldum...
    Sana hiç öyle gelmiyen fiyatlar hangileri eserim... Bir ara erdiyle konuşmuştuk ordan aklımda kaldı... Bazı x siteleri yada kendi bölgemden bahsedeyim 1 aylık yayın bedeli 19.90 TL olarak belirlemişler ve fiyat cazip olunca dünyanın reklamını alıyorlar.. Bir arkadaşım çorluda trakya bölgesi haber ediyörü ayrıca web gazetesi var 3 aylık reklam ücreti olarak ama büyük reklam ufak değil yani 150 ile 200 arasında değişiyor diyo.. Fiyatı uygun tutmalıyım ki hem masrafları karşılamalıyım hemde müşteriyi kaçırmamalıyım zihniyetinde arkadaşım...

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

Alıntı WiSTaRiA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana hiç öyle gelmiyen fiyatlar hangileri eserim... Bir ara erdiyle konuşmuştuk ordan aklımda kaldı... Bazı x siteleri yada kendi bölgemden bahsedeyim 1 aylık yayın bedeli 19.90 TL olarak belirlemişler ve fiyat cazip olunca dünyanın reklamını alıyorlar.. Bir arkadaşım çorluda trakya bölgesi haber ediyörü ayrıca web gazetesi var 3 aylık reklam ücreti olarak ama büyük reklam ufak değil yani 150 ile 200 arasında değişiyor diyo.. Fiyatı uygun tutmalıyım ki hem masrafları karşılamalıyım hemde müşteriyi kaçırmamalıyım zihniyetinde arkadaşım...
    doğrudur Orçun bilmiyordum.. kusura bakma..

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

500 uye ayda 1 TL OLMAK uzere otomatik eft talimati verse ne guzel olur.

Ben sahsen yarin boyle yapacagim. Benden her ay sembolik 1 TL. bir yil boyunca!

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğrudur Orçun bilmiyordum.. kusura bakma..
    Rica ederim ne kusuru eserim... Milletin parası kıymetli, sitelere reklam vermeyi parayı çöpe atmak gibi görüyorlar ama bilmiyolarki verdikleri 200 yada 300 hernekadarsa onu siteden gelen 1-2 müşteriyle karşılayıp diğer müşteriler artı olacağını.. Ben bunu çoğu işletmeye anlattım ama anlamak istemiyorlar.. Yalnız şuanda bir iş üstündeyim Çorluya AUTO HOSPITAL diye bir merkez açılmak üzere onun peşindeyim ordan reklam alırım diye düşünüyorum.. Yeni bir firma olduğu için reklama ihtiyacı var.. Tabiki firma yetkilisi reklam karşılığında fatura vb gibi şeyler istermi bilemem.. Artı reklam ücretlerini Erdi tam olarak açıklarsa ona göre bir görüşme yapmayı düşünüyorum.. Bu konuda Erdinin yardımlarını bekliyorum...

Alıntı smartmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gerçekten çok güzel olur düşünceniz.. Katkınız için şimdiden teşekkürler...

Birde kafamdaki düşünceyi açıklıyayım arkadaşlar... Ben Grandepuntotr logolu basit ama şık bir anahtarlık ve yanına ek olabilecek birşey yaptırmayı düşünüyorum.. Bugün arkadaşa uğradım ama şehir dışında olduğundan fiyat alamadım... Yanlış anlaşılmasın kar amacıyla yaptırmayı düşünmüyorum.. Yani esasında kar amacıyla yaptırıcam ama cebe atılma kar değil bazı arkadaşlar böyle düşünebilir.. 2 TL ye mal ettirirsem 5 TL ye satmayı düşünüyorum ki o 3 TL forumumuzun kasasına girsin.. 200 kişi satın alsa 600 TL kasamıza girer hepimizinde bir katkısı olur mesela.. Kargo ücretide ödettirmiyecem size bölge sorumlularına göndericem onlardan teslim alıcaksınız sadece 5-10 TL neyse ürün bedelleri onları istiyecem sizden.. İnanılması açısından ve akıllarda soru işareti kalmaması açıından yaptırdığım ürünlerin faturasınıda buraya jpg olarak eklerim.. Herşey şeffaf.. Ama bilinki 2-3 liraya mal olan ürünlere 5-10 TL ödiyecez ki kasamıza para girsin..
    Nedersiniz arkadaşlar???

5. Bu mesajı için 4 kişi WiSTaRiA'ye teşekkür etti:

İlyas Şentürk
    Loading... sawyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 282

olur abi tabi neden olmasın yeterki çark yürüsün
    Ölmek için doğmuştur ya insan; O yüzden her yağmur sonrası toprak kokusunu sever

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Sağol İlyasım... günde 10 Liradan fazla sigaraya veriyoruz.. 1 kereye mahsus 5 - 10 TL verip forumumuzun ürününe sahip olucaz ve kullanıcaz hemde kasamıza para giricek...

murat Öztürk
    bbya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Plaka
    34 BMK 08
    Edilen teşekkür: 33

Bende elimden geleni yapacağım söz veriyorum bizlere böyle bir imkanı tanıyanlara tşk ederim.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

yrın engeç cumartesi günü yaptırmayı planladığım ürünleri size sunarım onayınızı aldıktan sonra dostlarım yaptırırız.. Harika bir forumumuz ve birlikteliğimiz var ama elimizde foruma ait ufak birşey yok... Hem forumumuza destek hemde birer hatıra olur elimizde...

İlyas Şentürk
    Loading... sawyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 282

Alıntı wistaria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yrın engeç cumartesi günü yaptırmayı planladığım ürünleri size sunarım onayınızı aldıktan sonra dostlarım yaptırırız.. Harika bir forumumuz ve birlikteliğimiz var ama elimizde foruma ait ufak birşey yok... Hem forumumuza destek hemde birer hatıra olur elimizde...
    +1000
    Ölmek için doğmuştur ya insan; O yüzden her yağmur sonrası toprak kokusunu sever

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Sağolun...

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Alıntı smartmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Mantıklı bence
    I ' m c a p u l i n g . . .

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

evet gayet mantıklı...

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

arkadaşlar
    mehmetinde dile getirdiği gibi sorun reklam fiyatında değil gerek üyelerimizin gerek yönetimimizin bu konuya eğilmemesi önem vermemesi nedeniyle ortaya çıkmıştır
    düşünün elimizde 10,000 üyeli bir pazar var ve fiat servislerinin hedef kitlesi burada
    biz tanıtımımızı pazarlamamızı yapamadığımız için reklam konusu zayıf kalmış
    fiyatlar konusuna gelince
    biz öyle burnundan kıl aldırmayan burnu havada bir davranış içinde asla olmadık
    biz kimseye bizim fiyatlarımız geçerlidir deyip kendimizi gelecek tekliflere kapatmadık
    ama tabi pazarlama yönümüz gelişmediği için teklifte almadık
    ama inşallah bu konuya önem verip herkesin bütçesine göre kolaylıklar sağlanıp bu konuya önem vereceğiz
    üyelerin yardımlarına gelince
    biliyorsunuz herzaman buluşmalar toplantılar düzenleniyor eğlenceli vekit geçiriliyor yeni yeni arkadaşlıklar kuruluyor sorunu olan arkadaşların sorununa çözüm bulunuyor
    bu gelişmeler ve güzellikler hep bu forum sayesinde olut,yor buraya sahip çıkamazsak
    burayı kaybedersek herşey boşa yapılmış olur
    düşünsenize aracınızda bir sorun için aracınız makinaya bağlandığında en az 50 tl ücret alınıyor buluşmaya gttiğinizde harcadığınız benzin buluşmada harcadığınız para 20-30 tl
    bunlara para ayırıyoruz ama esas buluşma sebebiz olan foruma katkı sağlayamazsak yuh bize diyiorum
    ayrıca açıklamak istediğim bir hususta biz yönetim olarak olsun ve site sahibimiz erdi olsun ticari amaçla bu işi gelir sağlamak amacıyla yapmıyoruz böyle bir beklentimiz asla yok olamazda
    bizim üzüntümüz hala stıckerı olmayan bir sürü üyemize bastırıp stıcker yollayamıyoruz
    kartvizit yeterli sayıda dağıtamıyoruz
    bir buluşma düzenlendiğinde neden bizde forumun kasasında para toplayıp üyelerime çekilişle hediyeler vermiyelimki neden çeşitli yarışmalar düzenleyip ödüller verip daha profesyonel işler yapmayalım neden bu forumun bir kalemi ajandası çakmağı tişörtü şapkası flaması olmasın biz bunları yapamayacak kapasitede insanlar değiliz bizim yapmak istediğimiz esas ulaşmak idtediğimiz amaç budur
    bugün herkesin herhalde 3- lira 5 lira yollayacak kadar parası var
    bazı arkadaşlarımız az olur diye çekinebilir ama burada katılımın önemi var meblağnın değil bir arkadaşımızın dediği gibi 500 kişi 1 tl yardımda bulunsa size yemin ederim sitede stıckerı olmayan araç kalmaz
    durum bu kadar basit bazı şeyleri elele vererek başarmalıyız
    saygılar

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

19. Bu mesajı için 5 kişi GP COSKUN'ye teşekkür etti:

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

Arkadaşlar ben az önce maaş hesabımdan EFT talimatı verdim. 19'undan itibaren her ay Fiat sahibi olduğum sürece hesabımdan 1TL grandepuntotr'ye aktarılacak. 10 bin üyeli sitede bu rakam 1000 kişiye çıksa forumumuz ayakta kalır.

Unutmamalı ki, çoğumuz bu forumda edindiği bilgiler sayesinde bazen yeri geliyor binlerce liralık masraflardan kurtuluyor; o nedenle pamuk eller cebe!

Ağustos'tan itibaren özel ders ilanlarımı da siteye vermeyi düşünebilirim.

Saygılarımla...

21. Bu mesajı için 2 kişi smartmavi'ye teşekkür etti:

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

..........Hesap Numaramız..........
    Hesap No: 4212-0773273 (Is Bankasi - Ankara, Maltepe Subesi, Erdi O. YILMAZ)
    IBAN: TR840006400000142120773273

Ben talimatımı verdım her ayın 1 inde havale gerceklesıcek..
    I ' m c a p u l i n g . . .

adem tahiroğlu
    muhabbet üye ademtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1228

forumumuza reklam verecek bir çok firma olacağı kesin çünkü çok yoğun bir site bence herkezi cezbeder fiyatlarda sizin dediğiniz gibi makul ise tabi.
    pazarlamada sıkıntı var kendi reklamımızı yapamamakta sıkıntı var.
    biz üyelerde gerekeni yapmalıyız maddi ve manevi olarak...
    kimse konuyu farklı yönlere çekmemeli ve gerekeni yapmalı...

mustafa yılmaz
    aeron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Iğdır
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AYH 97
    Edilen teşekkür: 90

Standart Tüm grandepuntotr kullanıcılarına ....

anahtarlik iyi olur epeydir iyi bir anahtarlik arıyorum(damla seklinde bı tarafinda Fiat bı tarafında site adı filan olsa mesela), bu bir tl meseleside mantıklı ayrıca

Ç T
    ITALIAN STALLION LeoN48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1011

Arkadaşlar kabul edelim ki bu foruma çok şey borçluyuz. Herkes elini vicdanına koysun ve gerekeni yapsın lütfen. Ben birazdan yapıyorum mesela.
    2020... Fiat 500L
    2014... Alfa Romeo MiTo
    2012... Lancia Delta
    2009... Fiat G.Punto

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

TOLGA TACALOGLU
    Ulş.Er silentscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yakut Kırmızı
    Plaka
    FJ 7600
    Edilen teşekkür: 187

Alıntı WiSTaRiA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rica ederim ne kusuru eserim... Milletin parası kıymetli, sitelere reklam vermeyi parayı çöpe atmak gibi görüyorlar ama bilmiyolarki verdikleri 200 yada 300 hernekadarsa onu siteden gelen 1-2 müşteriyle karşılayıp diğer müşteriler artı olacağını.. Ben bunu çoğu işletmeye anlattım ama anlamak istemiyorlar.. Yalnız şuanda bir iş üstündeyim Çorluya AUTO HOSPITAL diye bir merkez açılmak üzere onun peşindeyim ordan reklam alırım diye düşünüyorum.. Yeni bir firma olduğu için reklama ihtiyacı var.. Tabiki firma yetkilisi reklam karşılığında fatura vb gibi şeyler istermi bilemem.. Artı reklam ücretlerini Erdi tam olarak açıklarsa ona göre bir görüşme yapmayı düşünüyorum.. Bu konuda Erdinin yardımlarını bekliyorum...

Gerçekten çok güzel olur düşünceniz.. Katkınız için şimdiden teşekkürler...

Birde kafamdaki düşünceyi açıklıyayım arkadaşlar... Ben Grandepuntotr logolu basit ama şık bir anahtarlık ve yanına ek olabilecek birşey yaptırmayı düşünüyorum.. Bugün arkadaşa uğradım ama şehir dışında olduğundan fiyat alamadım... Yanlış anlaşılmasın kar amacıyla yaptırmayı düşünmüyorum.. Yani esasında kar amacıyla yaptırıcam ama cebe atılma kar değil bazı arkadaşlar böyle düşünebilir.. 2 TL ye mal ettirirsem 5 TL ye satmayı düşünüyorum ki o 3 TL forumumuzun kasasına girsin.. 200 kişi satın alsa 600 TL kasamıza girer hepimizinde bir katkısı olur mesela.. Kargo ücretide ödettirmiyecem size bölge sorumlularına göndericem onlardan teslim alıcaksınız sadece 5-10 TL neyse ürün bedelleri onları istiyecem sizden.. İnanılması açısından ve akıllarda soru işareti kalmaması açıından yaptırdığım ürünlerin faturasınıda buraya jpg olarak eklerim.. Herşey şeffaf.. Ama bilinki 2-3 liraya mal olan ürünlere 5-10 TL ödiyecez ki kasamıza para girsin..
    Nedersiniz arkadaşlar???

Orcun Bey bence de güzel bir fikir.Tabiki kar olacak..Zaten belirtmişsiniz.Siteye yardım için yapıyoruz...

Saygılar..
    Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. "Mustafa Kemal ATATÜRK"

28. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

valla çok iyi hoş söylüyorsunuzda.. yazılanların bazılarına katılmıyorum.. 5 liraya anahtarlık satacaksınız çok güzel ben hemen alırım.. ama kaç kişi alır merak ediyorum.

30. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/11 İlkİlk 123456 ... SonSon