Sayfa 1/3 123 SonSon
41 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: İstanbul Buluşması...!!! (detayları diger başlıktan takip ediniz)

ERCan Bütün
    ERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 336

Standart İstanbul Buluşması...!!! (detayları diger başlıktan takip ediniz)

herkese merhaba;
    ya arkadaslar yaaa simdi arastırdım da istanbul bulusması ne zaman diye sitemizden hic bir yerde bulamadım yaa sizin fikriniz varmı istanbul bulusması ne zaman biliomusunuz eger bilgilendiriseniz cok sevinirim bulusmayı dort gozle bekliorum simdiden tesekkurler

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. misafir3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 375

önceliklee istanbul bulusmlarını cogunu kacırmıs bulunmaktasınızz...formda istanbul iftar yemekleri..tophane hargile keyfi devamlı yapıyoduk katılım sayımızın az olması sebebıyle.zaten istanbuldan katılımcılar sayısı ve bılındık katılımcılar varr biz yönetim olarak istanbulluların toplanmasını beklıyoruzz ....bundan sonrakı bulusmalarda zaten istanbul büyük bi bulusma düsünüyoruz sizleride aramızda görmek isteriz...

Buğra KARASU
    BGRAYS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 DT 8899
    Edilen teşekkür: 66

ercan merhaba,
    buluşmalar bölümünden istanbulda yapılan buluşmaları inceleyebilirsiniz en son iftar yemeği yapıldı

bi süre buluşma olmuyacak gibi görünüyor bunun da sebebi biraz katılımın artması üyelerimizin aktifleşmesi görmek amaçlı

biraz sabredin katılım olduktan sonra en güzel organizasyon yapılacaktır ..

aktif olman dileğiyle ..

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. misafir3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

ewet başkanıma katılıyorum biraz sitemliyiz istanbul üyelerine acık sölim bizleri yanlız bırakıyolar istanbulda üye sayımız baya fazla ama nedense aktiv olamamakla birlikte katılımı sağlayamıyoruz bu sebepten dolayı aktiv uyelerle devamlı aynı kisiler bulusmalara katılıyolar...onun için biraz sineye çekip beklicez...sonrasında büyük istanbul bulusması düzenlicez işallah

Cem COLAK
    ceyms_cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 GE 4069
    Edilen teşekkür: 144

baskan ne derse o katılım artarsa olur

katılım sayısına gore bundan sonrakı olucak bulusmayı mangal partısı olarak duzenlersek nasıl olur.
    Konu Linos tarafından (07/10/2007 Saat 18:15 ) değiştirilmiştir. Sebep: Flood!

Eren GÖNCÜOĞLU
    gezenti Er-NnN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 522

hobaaaa eer zamnı uydurabilirsem ankaradan bile gelirim mangala...

Rengi
    Yok

valla gelirim demelerle olmuyu eren beyy ya gelıceksındır yada gelmıceksındırr bikere daha söz vermıstınız hatırlatım lutfen bıdakıne gelınde mubaret yüzünüzü görelim yahu...

cem abi mangal partisi hakkatten güzel olurr bana uyarr ...zaten bayadır nıyetimizde vardıı bu seferkide mangal partisiolsun bakalım....

Eren GÖNCÜOĞLU
    gezenti Er-NnN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 522

orhan kardeşim işte sorun okuyo olup öğrenci olmam bi yandan da ufak işlerde çalışıo olmam yoksa istanbul u her zamn sewerim her zamn gelmek hatta bü gün olur da iş kurabilcek olsam bunu istanbulda kurmak isterim o derece yane...

Rengi
    Yok

Alıntı Yalnız Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir bakmışsınız bizim ekipte gelebilir....
    Haberimiz olsun...

Saygılar...

valla yolova bursa uyelerine kırgınım ben bursabulusmasına benıde ekleyın anadoludan bende sızlerın bulusmasına gelıcemdıye topıce yazdımkımse gel buyurr eklıyelım demedı.ama sız gelın her zaman basımızın uzerınde yerınız var sızlerı agırlamaktan onur duyarızzz ...

Alıntı Er-NnN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orhan kardeşim işte sorun okuyo olup öğrenci olmam bi yandan da ufak işlerde çalışıo olmam yoksa istanbul u her zamn sewerim her zamn gelmek hatta bü gün olur da iş kurabilcek olsam bunu istanbulda kurmak isterim o derece yane...
    eren kapımız her zaman acık sana herzaman bekleriz seni

eril_83
    Ziyaretçi eril_83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Yalnız Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Orhan kardeşim sana iyi pazarlar dilerim...
    Valla biz düştük kendi derdimize,seni unuttuk bu arada...
    Geçen Bursa buluşması o kadar ani olduki ben buradaki Sedat Kardeşime bile haber veremedim.
    Ramazan Bayramı'nın 3. ncü günü Yalova'da bir kaç arkadaş buluşmaya niyetimiz var.
    Kesinleşir ve gelmek istersen bana cep no'nu verirsin ben seni ararım...
    Benim cep: (0552) 4096530

Saygılar...
    3.günü kısmet olursa bende yalovadayım orhan bekleriz.
    iyi akşamlar

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cem COLAK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 GE 4069

orhan 2 dakkada sattın oglum istanbulu yalova bursa falan nooluyo neyse
    davetler kabulumuzdur herkeze kapımızda acıktır madem ole gelecek olan varsa tarıh belırleyelım mangal partısı yapalım tabı yonetım ok. verırse.

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

arkadaşLar oLası istanbuL buLuşmasına katıLmak isteyenLer var ise,
    geLmeyi düşünen arkadaşLarı, Liste haLinde agırdan beLirmeye başLıyaLım,
    kişi sayısını aşağı yukarı kestirmeye çaLışaLım,
    ona göre istanbuL yönetimdeki arkadaşLarda ufaktan organizasyon işine başLarLar.
    katıLımcı sayısı az oLursa da daha iLeri bir zamana erteLenebiLir

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

barış gürol
    en hızlısından borisc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    16CMV79
    Edilen teşekkür: 35

herkese slm oncelikle.son iftar bulusmasına katılamamın uzuntusunu ve gerekcesini gerekli arkadaslara bildirdim. katılamadıgım için tekrar ozur dilerim. fakat diğer organizasyonlara katılan biri olarak sunu soylemek istiyorum. eren kardesim diyorki liste yapılsın ok yapılsın fakat ilk 10 u ben sayayım ezbere. zaten 10 u gecmez.ister mangal yapın ister baska bişey bu bir gercektirki istanbuldaki uyelerimiz bu tur guzel organizasyonlarda ne yazıkki pasif! daha oncede baska bi topicte soylemiştim..2200 uyemiz var bu uyelerin 300 u istanbulda olsa ( ki mumkun değil) hadi 300 diyelim. 100 kişi tatilde olsa 50 kişinin işi olsa 50 kişi sehir dısında olsa nerde bu 100 kişi acaba? bunu sordum bir kişi bile cevaplandıramadı.. kimse kusura bakmasın mesajım biraz sert oldu ama bu pasifliğe bir dur demenin zamanı bence. mangal partisi diyorsunuz ok diyorum. ve listeyi baslatıyorum..

1.borisc
    2.

17. Bu mesajı için 2 kişi borisc'ye teşekkür etti:

Cem COLAK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 GE 4069

[quote=borisc;121445]herkese slm oncelikle.son iftar bulusmasına katılamamın uzuntusunu ve gerekcesini gerekli arkadaslara bildirdim. katılamadıgım için tekrar ozur dilerim. fakat diğer organizasyonlara katılan biri olarak sunu soylemek istiyorum. eren kardesim diyorki liste yapılsın ok yapılsın fakat ilk 10 u ben sayayım ezbere. zaten 10 u gecmez.ister mangal yapın ister baska bişey bu bir gercektirki istanbuldaki uyelerimiz bu tur guzel organizasyonlarda ne yazıkki pasif! daha oncede baska bi topicte soylemiştim..2200 uyemiz var bu uyelerin 300 u istanbulda olsa ( ki mumkun değil) hadi 300 diyelim. 100 kişi tatilde olsa 50 kişinin işi olsa 50 kişi sehir dısında olsa nerde bu 100 kişi acaba? bunu sordum bir kişi bile cevaplandıramadı.. kimse kusura bakmasın mesajım biraz sert oldu ama bu pasifliğe bir dur demenin zamanı bence. mangal partisi diyorsunuz ok diyorum. ve listeyi baslatıyorum..

1.borisc
    2.ceyms_cem

hadi bakalım beklıyoruz yeterlı katılımda ortak bır tarıh olusacaktır.ayrıca kardesime katılıyorum.

19. Bu mesajı için 2 kişi ceyms_cem'ye teşekkür etti:

Cem COLAK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 GE 4069

Alıntı ercan all Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba;
    ya arkadaslar yaaa simdi arastırdım da istanbul bulusması ne zaman diye sitemizden hic bir yerde bulamadım yaa sizin fikriniz varmı istanbul bulusması ne zaman biliomusunuz eger bilgilendiriseniz cok sevinirim bulusmayı dort gozle bekliorum simdiden tesekkurler
    hadi ercan kardesım yaz ismini madem actın konuyu yaz bakalım

21. Bu mesajı için 2 kişi ceyms_cem'ye teşekkür etti:

Rengi
    Yok

arkadaşlar sizleri anlıyoruz ama biz yönetim olarak biraz daha bekleme kararı aldık birazdaha beklicez ama liste olussun bakalım eklenen cok kişi olursa neden olmasın hemen yaparız bulusma tarıhinide belirleriz.bunun için katılımı bekliyoruz bakalım neler olucak..
    1.borisc
    2.ceyms_cem
    3.orhanaysel

ama eger yıne aynı kişiler olursa listede ertelenir.haberinniz olsun farklı yüzler bekleniyor...iftar yemeginde bızleri yanlız bırakmayan yavuz abimicede cok keşekkür ederiz..tekrar aramızda görmek isteriz..

yusuf Kaygısız
    yusufk23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 3

Arkadaşlar tarih belirlemeden gelip gelmeme konusunda karar vermek zor olur diye düşünüyorum. Tarihi belirleyip katılım listesine bi alt limit belirlenirse iyi olur.

Rengi
    Yok

arkadasalar katılım olursa tarıh gün o katılımcıların sayısına göre eklenecektır sizlerden yönetım olarak katılımı saglamanız ve bu lısteye adınızı eklemenız...

yusuf Kaygısız
    yusufk23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 3

Arabam bugün geldi servisten Beni de ekleyin öyleyse listeye bi terslik olmazsa katılmak istiyorum.

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Rengi
    Yok

1.borisc
    2.ceyms_cem
    3.orhanaysel
    4.yusufk23

not:istanbulluların ilgisini bekliyoruz.katılım olursa bulusma dğzenlenecektir bilginize.arkadaşlar...

Sayfa 1/3 123 SonSon