Sayfa 6/11 İlkİlk ... 2345678910 ... SonSon
219 sonuçtan 101 ile 120 arası

Konu: Avrupa Yakası Buluşma (17 Şubat 2013)

adem ay
    Kıdemli Üye ® siyah rüzgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 239

Alıntı NOZER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet çok istiyen forum üyelerimizden öneri ve isteklerinide duymak isteriz. Ona göre konu üzerinde düzenlemeler yapacağız. Aslında Şubat ayında 14 Şubat gibi saçma (Bana göre para tuzağı) olan bir gün var isterseniz ilerideki bir tarihede öteliyebiliriz. Yada geri alabiliriz. Herşey sizlere bağlı.

Şimdilik iyi geceler...

Not: Eşi ve aşkı olmıyan arkadaşlar tabikide aramızda olsunlar gelmek istiyen herkes baştacı
    Sanırım bu '' çok isteyen forum üyelerinden'' biri ben oluyorum,

Arkadaşlar bir önceki buluşma konunuz da yazmıştım neden aile ortamının da sağlandığı bir buluşma yapmıyorsunuz diye, ama konu aldı başını gidiyor, laubali bir şekilde bir seferki buluşmamız damlı olacak, sap olarak gelmek isteyen olursa gelsin gibi kelimeler hiç hoş olmadı. Dalga geçer gibi şeyler yazılmış yapmak istemiyorsanız yapmayın, gidin istediğiniz yerde buluşun ama şunu unutmayın bu forumun kuralları ve düzeni var. Buluşma organize edilecekse gidilir yer ayarlanır fiyat menü anlaşılır foruma yazılır şu tarih diye herkes adını listeye yazdırır ama yazılanlarda, daha çok var bakarız şurayamı gitsek buraya mı gitsek gibi birsürü şey yazılmış umarım en kısa zaman da bir buluşma mekanı ayarlarsınız. Son olarak 14 şubattan vazgeçtiğiniz iyi olmuş kimse bu özel günde bu buluşmaya katılmazdı...

En kısa zaman da konuyu toplayarak daha ciddi bir şekilde bu işi yürüteceğinize düşünüyorum...

Birkan GENÇ
    Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS
    Edilen teşekkür: 799

Alıntı siyah rüzgar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar bir önceki buluşma konunuz da yazmıştım neden aile ortamının da sağlandığı bir buluşma yapmıyorsunuz diye, ama konu aldı başını gidiyor, laubali bir şekilde bir seferki buluşmamız damlı olacak, sap olarak gelmek isteyen olursa gelsin gibi kelimeler hiç hoş olmadı. Dalga geçer gibi şeyler yazılmış yapmak istemiyorsanız yapmayın, gidin istediğiniz yerde buluşun ama şunu unutmayın bu forumun kuralları ve düzeni var. Buluşma organize edilecekse gidilir yer ayarlanır fiyat menü anlaşılır foruma yazılır şu tarih diye herkes adını listeye yazdırır ama yazılanlarda, daha çok var bakarız şurayamı gitsek buraya mı gitsek gibi birsürü şey yazılmış umarım en kısa zaman da bir buluşma mekanı ayarlarsınız. Son olarak 14 şubattan vazgeçtiğiniz iyi olmuş kimse bu özel günde bu buluşmaya katılmazdı...

En kısa zaman da konuyu toplayarak daha ciddi bir şekilde bu işi yürüteceğinize düşünüyorum...
    Onu yazan benim.. Aramızdaki samimiyete güvenerekten yazmıştım. Hoşunuza gitmemiş olabilir, saygı duyarım. Kusura bakmayın değiştirdim konudaki o yazımı..

Buluşma konumuz dalga değildir daha önceki buluşmalarımızdan, buluşma fotolarından görebilirsiniz bunu..

Şurayamı gitsek burayamı gitsek muhabbeti anadoluda yakasındaki katılıma göre değişecek.. Bütün sebebi budur.

Sadece avrupa adına olsaydı emin olun mekan şimdiden belliydi sizlerden gelecek yorumlarıda merak ettik.
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

adem ay
    Kıdemli Üye ® siyah rüzgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 239

Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu yazan benim.. Aramızdaki samimiyete güvenerekten yazmıştım. Hoşunuza gitmemiş olabilir, saygı duyarım. Kusura bakmayın değiştirdim konudaki o yazımı..

Buluşma konumuz dalga değildir daha önceki buluşmalarımızdan, buluşma fotolarından görebilirsiniz bunu..

Şurayamı gitsek burayamı gitsek muhabbeti anadoluda yakasındaki katılıma göre değişecek.. Bütün sebebi budur.

Sadece avrupa adına olsaydı emin olun mekan şimdiden belliydi sizlerden gelecek yorumlarıda merak ettik.
    anadoluyuda katmak istiyorsanız anadolunun başkanı ile ortak çalışılmalı, anadolu da çok güzel mekanlar var hem avrupa gibi sıkışık değil hemde otopark konusunda sıkıntısı olmayan bir çok yer var, anadolu da yapmak isterseniz bir kaç yer bakabiliriz sizin için..

bu arada bir arkadaş vardı adı soner di sanırım whitegold, bu arkadaşı tanıyan birileri varmı?

Ziyaretci040
    Ziyaretçi Ziyaretci040 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

anadoluyuda katmak istiyorsanız anadolunun başkanı ile ortak çalışılmalı, anadolu da çok güzel mekanlar var hem avrupa gibi sıkışık değil hemde otopark konusunda sıkıntısı olmayan bir çok yer var, anadolu da yapmak isterseniz bir kaç yer bakabiliriz sizin için..

bu arada bir arkadaş vardı adı soner di sanırım whitegold, bu arkadaşı tanıyan birileri varmı?

Konunun toplu şekilde olduğunu düşünüyorum . Onun dışında evet aile ortamı ile görüşmek istiyenlerden biri siz , diğeride benim aslında. Eşlerimizle bi akşam neden oturmıyalım?
    Onun dışındaki mesajlar olarak sap dam olayına rahatsız olmanızı gerektiricek bir durum varsa ben özür dilerim. Asya yakasındaki arkadaş en son yaptıkları buluşmada dile getirdiğini ve pek yanaşılmadığını zaten söylemiş.1 Hafta öncesine kadar liste yaparız. Olmazsa şayet araştırmadan sonra restaurant , cafe vs. birkaç yerden fiyatlar ve menüler alınıp en uygun şekilde organize ederiz.

Ayrıca arkadaşların sap yada dam demeleri ile herhangi bi kuralın ihlal edildiğini düşünmüyorum. Ancak haklısınız biraz laubali olmuş bunun için tekrar özür dilerim. Okuyup düzenlerim. Bizi yönlendirdiğiniz için teşekkürler...

6. Bu mesajı için 2 kişi Ziyaretci040'ye teşekkür etti:

Birkan GENÇ
    Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS
    Edilen teşekkür: 799

Konu açılır açılmaz ben anadolu başkanı boraya özel mesaj gönderdim konuya bakmasına. Anadolu yakası buluşmasında Bora bu konuyu katılan kişilere açmış ama pek yanaşan olmamış. Mesajları okuduysanız eğer bora bu durumdan bahsetmiş zaten..

Anadolu yakasında daha güzel mekanlar olduğu doğrudur bunda hemfikiriz şahsım adına.

Ama anadoludan eğer gelen olmayacaksa eğer anadolu tarafında ya da anadoluya yakın bir yerde yapmamızın bi anlamı kalmıyor bu buluşmayı. Yorumlarımızdada belirttik zaten anadoludaki arkadaşlar, abiler anadoluda olursa geliriz derlerse biz anadoluya gelmeyi dahi kabul ettik.

Soner abiyi ben tanıyorum, en son iftar buluşmasında görüşmüştük soner abiyle.
    Konu Birkan61 tarafından (29/01/2013 Saat 11:30 ) değiştirilmiştir.
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

8. Bu mesajı için 2 kişi Birkan61'ye teşekkür etti:

Ziyaretci037
    Ziyaretçi Ziyaretci037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu açılır açılmaz ben anadolu başkanı boraya özel mesaj gönderdim konuya bakmasına. Anadolu yakası buluşmasında Bora bu konuyu katılan kişile açmış ama pek yanaşan olmamış. Mesajları okuduysanız eğer bora bu durumdan bahsetmiş zaten..

Anadolu yakasında daha güzel mekanlar olduğu doğrudur bunda hemfikiriz şahsım adına.

Ama anadoludan eğer gelen olmayacaksa eğer anadolu tarafında ya da anadoluya yakın bir yerde yapmamızın bi anlamı kalmıyor bu buluşmayı. Yorumlarımızdada belirttik zaten anadoludaki arkadaşlar, abiler anadoluda olursa geliriz derlerse biz anadoluya gelmeyi dahi kabul ettik.

Soner abiyi ben tanıyorum, en son iftar buluşmasında görüşmüştük soner abiyle.
    Kardeşim bu haftasonu tekrar biraraya gelicez biz burda arkadaşlarla,ciddi ciddi bi kere daha görüşücem ben gelen herkesle,duruma göre size geri döneyim çünkü gerçekten dediğin gibi burdan bir iki kişi katılacaksa buluşmayı burda yapmanın bi mantığı yok.Dediğim gibi Cumartesi gelen arkadaşlarla tekrar görüşeyim sonra geri döneyim.

Bi de şunu belirtmek isterim,buluşma eşli olucak abilerimiz eşleriyle gelecek ancak Anadolu Yakası tayfasının popülasyonu çok genç ve herkes bekar

Ama tabikide herkes usul adap bilen insanlar onun için hiç bi sorun olmayacaktır ama genede belirtmek istedim

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

erdem kavraz
    optimuspax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 25

aslında istanbul büyük buluşması olsa güzel olur köprü geçmek atla deve diil neticede güzel bir gün için değecektir hem konvay halinde falan gidilir güzelde bi görüntü olur. köprüye yakın olması her iki taraf içinde iyi olacaktır fakat araçları park etmek içinde uygun bir yer olması lazım.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre dakni
    EmreDakni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34E7616
    Edilen teşekkür: 7

listeye eklermisiniz

matadorcuk
    Ziyaretçi matadorcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mıllet ne durumdayızz?Murat abıylede konustum ıslerını ayarlayabılırse oda gelcekk

Ziyaretci040

Bir durum yok aslında. Sanırım Avrupa yakası eşli buluşma olarak düzenliyeceğim konuyu gibi görünüyor.

Onur YILDIRIM
    onryldrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 27

Standart Ynt: Asya ve Avrupa Yakası Eşli Buluşma (17 ŞUBAT 2013)

Bana hepsi uyar kopru gecmeyi buyutmeye gerek yok. Anadolu derseniz anadolu avrupa derseniz avrupa yeterki katilim yuksek olsun.

Ziyaretci040

Alıntı onryldrm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana hepsi uyar kopru gecmeyi buyutmeye gerek yok. Anadolu derseniz anadolu avrupa derseniz avrupa yeterki katilim yuksek olsun.

Kardeşim katılımında aman aman çok olmasına gerek yok. Karşıyı bırak gerekirse maşukiye kahvaltısına gidelim. O kadar büyütülecek birşey olduğunu sanmıyorum. En kötü ihtimalle o kadar araba gitmeyizde , birbirimizi alırız vs. Devam ederiz. Maksat bir araya gelmek eşlerimizin kız arkadaşlarımızın tanışması . Bi akşam yemeği veya bi kahvaltı bi yemek sonrası kahvesi içmek sadece akşam yemeği olucak diye birşeyde söylemedik farkındaysanız. Canınız nargile içmek ister onada ok. Sadece bir arada olmak konu. He biz Asya ve Avrupa olsun dedik ama illaki işi çıkanlar müsait olmıyanlar vs olucaktır. Normal şeyler bunlar. Bakalım benim aklımda 1 - 2 yer var eğer olursa çalıştığım şirketin restaurantları var herhangi birisinden uygun bir fiyat almaya çalışırım yeterki şu 2 kıta olayı belli olsun.

şener tekbaş
    airrage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 vj 6861
    Edilen teşekkür: 19

hadi inşallah başkan vakit azaldı böle uzun yol bir yer olsa arka arkaya gitsek olmamı ya valla seviyom ben bir arada olmayı )

Ramazan Erdemir
    skystar37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08
    Edilen teşekkür: 265

Burak, Şener deki stickerdan bende istiyorum

şener tekbaş
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 vj 6861

Nasılsın ramazan nasıl yakaldım ama seni ınnovya semalarında ))

Ziyaretci040

Şener sende ne stickerı var ki?

şener tekbaş
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 vj 6861

Italyan sticker başkan

Ziyaretci040

He o bendede var.

şener tekbaş
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 vj 6861

Yeşil beyaz kırmızı olandan

25. 04/02/2013, 16:02

Sebep
    Mükerrer

Ziyaretci040

Arkadaşlar Asya tarafından ses çıkmadığı için ve bugün işlerim yoğun olduğu için yarın mekan araştırması yapmaya başlıyorum. Buluşma avrupa tarafında ve eşli olacaktır.

Katılımı sağlayan arkadaşlarımızın , eş-çocuk ve kız arkadaşları da yanında olacağından ötürü gereken hassasiyeti gösterecekleri biliyorum ve şimdiden teşekkür ederim.

Buluşmayı pazar günü için konuşuyoruz 17 ŞUBAT bu mesajımdan sonra kesin listenin en geç 10 ŞUBAT pazar gününe kadar oluşması gerekmektedir. Yardımlarınız için teşekkürler.

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 6/11 İlkİlk ... 2345678910 ... SonSon