Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
84 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Yine Yeniden AVCILAR BULUŞMASI..!!

Sercan Türköz
    bravo_sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Edilen teşekkür: 549

Cumartesi olsun bizim olsun.
    Perşembe olursa , gece gec saate kadar durucaz min'um 12.00 eve gitmesi var yatması var. sabahı işe gidicez. zorlarnız.
    C.tesi daha iyi olur bence, bu kadar light olmayın ya

Dünya Kadar Malın olucağına Fındık Kadar Turbon olsun =)

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

Sercan layt mayt ne iş layt degil anlayış denir buna daha çok şeyler ögreneceksin sen bu hayatta nasıl derseniz cumarteside olabilir tercih sizlerin ama Ben çarşamba derim bunuda anket yapalım isterseniz çarşamba ve cumartesi diye...
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

Emre Güzel
    ..:: GP BağımLısı ::.. emrequzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661
    Edilen teşekkür: 298

Sercan kardeşim sabah işe gidicez diyorsun dogrusun haklısın.Dediğim gibi coğu kişi ailesiyle bir plan yapıyor olabilir ne bilim düğün nişan vs. bunların hepsi haftasonu oluyor.herkezde haftasonuna plan yapıyor diye haftaiçi dedik.Ama illaki haftasonu denilirse haftasonuda olur..Hiç farketmez.

TOLGAYOZKAN
    Ziyaretçi TOLGAYOZKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben bu sefer geliyorum , ne olursa olsun aslında cuma sabah saat 6da kalkıcam ama olsun gelicem.. Işten saat 19.45 te çıkıcam en geç arkadaşlar basıcam gelicem. Kafe ile konuştum 15 kişilik minimum yer ayırttım canlı müzik yaptırıcam büyük ihtimal o gece grandepuntotr sitesine özell belki gelemediğim buluşmaların affı olur böyle.....

Sercan Türköz
    bravo_sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Edilen teşekkür: 549

Hemende fırça yedik ya.
    O zaman cumartesi akşamı buluşalım 8 den sonra.
    Yada ortak bişey bulalım, ben size uymaya çalışırım.
    Tamam Özkan abi kazak erkeksin ben daha çaylagım..

Dünya Kadar Malın olucağına Fındık Kadar Turbon olsun =)

Faruk İleri
    Punto'cu LEO farukileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    B-112-KMX
    Edilen teşekkür: 392

Benden bir öneri,spontane buluşmalar her zaman çıkar;ancak bu tarz başka illerden gelecekleri de düşünürsek(Orçun abim mesela) hafta sonunu birkaç hafta öncesinden ayarlamak daha mantıklı olur.Diğer türlü bu şekildeki bir spontane tarih değişikliği gelemeyeceklerin ziyadesiyle canını sıkacaktır(benim durumum örnek olaraktan).

atmaca615
    Ziyaretçi atmaca615 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı emrequzel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sercan kardeşim sabah işe gidicez diyorsun dogrusun haklısın.Dediğim gibi coğu kişi ailesiyle bir plan yapıyor olabilir ne bilim düğün nişan vs. bunların hepsi haftasonu oluyor.herkezde haftasonuna plan yapıyor diye haftaiçi dedik.Ama illaki haftasonu denilirse haftasonuda olur..Hiç farketmez.
    Way anasına sayın seyirciler ya seninde ya bir hafta sonu düğünün oluyor hemde 4 tane üst üste yada diğer hafta nişan yada köy pikniği anlayamadım gitti bir hafta sonu planınızıda grandepuntotr için yapın 1 tane düğünede gitmeyiverin

Emre Güzel
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661

Anılcım çevre gniş olunca insan böyle oluyor naparsın...ZAten bunlar benım eylüle kadar son katılımları olucak..Daha sonra yaz sonuna kadar hiçbir buluşmaya katılamıcam malesef işlerimdolayı..Sabah 8 Gece 1-2 calısıcam..Durmak yok calısmaya devam

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Sonuç olarak fikirleriniz nedir? ben çarşamba derim hafta sonu aranızda olamıcam üzülücem aranızda olmak istiyorum bu kadar nazım geçmiyorsa sizlere aşkolsun yani gençler
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

atmaca615

Genel Çoğunluk hafta içi diyor heralde abi tolgay da zaten ayarlamaları yapmış artık yani burdan dönüş olmaz hafta içi perşembe yada çarşamba günü avcılardayız...

Çağatay Güldalı
    ExTReMe_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 127

Ağır bir hafta geçireceğim için (film çekimleri , haber sunumları vs. ) katılamayacağım iyi eğlenceler şimdiden .

Emre Güzel
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661

Alıntı emrequzel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık geleneksel hale gelen Avcılar buluşmalarından 26.05.2010 tarihinde ÇARŞAMBA günü bir tane daha yapmak istiyoruz.Saat olarak da çoğu kişi işten geleceği için 20:00 iyidir diye düşündük.İlk buluşma yeri olarak Avcılar Sahilinde toplanılacak daha sonra da sahilde Asmalı Cafe var (ALKOL MEVCUT) orayı düşündük.Tolgay Gerekli görüşmeyi Cafe ile yapıcak. Bir önceki Avcılar buluşmasında olan herkezi bekliyoruz + olarakda gelmeyenleri de bekliyoruz artık.Anadolu yakından gelecekler inşallah olur herhalde Gerekli bilgileri Ben,Tolgay Arkadasımızdan ve ÖZKAN abimizden alabilirsiniz.Artık şu avcılar buluşmasına katılanların sayısını arttıralım da kendi rekorunu bi egale edelim de katılımcı sayısını arttıralım..Bekliyoruz katılımcıları...

Katılımcılar

1-emrequzel ( EMRE GÜZEL )
    2- ( TOLGAY ÖZKAN )
    3-34özkankurtuldu34 ( ÖZKAN KURTULDU )
    4- .......

Buluşma günü Perşembe Mübarek gün olduğundan ÇARŞAMBA günü ne alınmıştır.Tolgay arkadaşımız Cafe ile görüşüp gerekli rezervasyonu yapıp Canlı muzik ayarlamaya çalışacaktır. Ayrıca yanında Tshirt numunesi de getirecektir.Yokmu listeye adını eklemek isteyen...
    Konu emrequzel tarafından (24/05/2010 Saat 12:23 ) değiştirilmiştir.

soner sen
    whitegold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34JYB70
    Edilen teşekkür: 540

emre katılım yokmu dıyon kısı eksıltıyon olmuyor ama ya anıl kardesımı lısteden sılmıın hadı anıl sercan tolga lıstede bızım ısımlerımız yok ben sahsen ısmımı yazdırıyorum emre kardesım anılı sercanı tolgayıda bu lıstede gormek ıstıyorum

Emre Güzel
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661

Soner abi kimseden kesin birşey çıkadığı için yazmadım..Şimdi ekledim onlarıda bir sorunları olmaz inş listeye ekledim diye.

Artık geleneksel hale gelen Avcılar buluşmalarından 26.05.2010 tarihinde ÇARŞAMBA günü bir tane daha yapmak istiyoruz.Saat olarak da çoğu kişi işten geleceği için 20:00 iyidir diye düşündük.
    İlk buluşma yeri olarak Avcılar Sahilinde toplanılacak daha sonra da sahilde Asmalı Cafe var (ALKOL MEVCUT) orayı düşündük.Tolgay Gerekli görüşmeyi Cafe ile yapıcak. Bir önceki Avcılar buluşmasında olan herkezi bekliyoruz + olarakda gelmeyenleri de bekliyoruz artık.Anadolu yakından gelecekler inşallah olur herhalde Gerekli bilgileri Ben,Tolgay Arkadasımızdan ve ÖZKAN abimizden alabilirsiniz.Artık şu avcılar buluşmasına katılanların sayısını arttıralım da kendi rekorunu bi egale edelim de katılımcı sayısını arttıralım..Bekliyoruz katılımcıları...

GÜNCEL.............!!!!!!!!!!!!

Katılımcılar

1-emrequzel ( EMRE GÜZEL )
    2- ( TOLGAY ÖZKAN )
    3-34özkankurtuldu34 ( ÖZKAN KURTULDU )
    4-whitegold ( SONER SEN )
    5-atmaca615 ( ANIL ŞAHİN )
    6-bravo_sercan ( SERCAN TÜRKÖZ )
    7-PLaTiNuN ( TOLGA YILDIRIR )
    8-ozel_egt ( SALİH KOKMEN )
    9-...

atmaca615

Yazın Bakalım bizide gelelim bakalım bizde

Faruk İleri
    Punto'cu LEO farukileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    B-112-KMX
    Edilen teşekkür: 392

Çarşamba?Konserim var okul içerisinde ve kesinlikle orada olamıyorum,ancak çalacağım tüm parçaları sizlere armağan olarak sunarım,isteyene ses kaydı olarak da atarım

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

TOLGAYOZKAN
    Ziyaretçi TOLGAYOZKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar çarşamba aksamı için canlı müzik ayarladım. Isteyenler eşleri ile kız arkadaşları ile gelebilir...

Emre Güzel
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661

Hadi millet yokmu başka gelen?

TOLGA YILDIRIR
    PLaTiNuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 884

Hobaaaa ismim yazılmış iyi güzelde emre ben gelemeyeceğimi söyledim 34özkankurtuldu34' e
    Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründügün gibi ol...

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Evet oldu bu iş çarşamba akşamı avcılardayız AKIN vardı YERLİPLAKA hatırlayan varmı onuda arıyacagım oda özlemiş bu ortamları şimdiden güzel olabilecegini düşünmeye başladım Rakımıda hazırlasınlar tolgay benim

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon