Merhaba GPTR üyeleri sizlere yeni açmış olduğum teknoloji haberleri sitesinden bahsedeceğim.Değerli yorumlarınızı ve tüm tüm platformlarda beğenilerini bekliyorum.

Teknolojinin adı değişiyor. 2014 yılının Eylül ayında yanına başlayan teknotown.com teknoloji alanındaki gelişmeleri, incelemeleri ve tüm haberleri en doğru ve en yalın haliyle siz değerli kullanıcılarına iletmeyi hedef olarak seçmiş ve seçkin kadrosuyla yayın hayatına başlamış bulunmakta.Teknoloji alanındaki en güncel haberleri ışık hızıyla kullanıcılarına ileten teknotown.com’da aradığınız bilgilere ulaşabilmek oldukça kolay, oldukça yalın bir dil ile kuşanmış bu güzel sitede, gereksiz bilgilere yer verilmiyor.

Site içerisinde forum bölümü de bulunmakta, bu sayede tüm üyelere ve kullanıcılara bilgi paylaşımı yapabilme imkanı tanınmış. Fikriniz olmayan bilgilere bu sayede ulaşabilir ve diğer forum üyelerinden yardım talep edebilirsiniz. Paylaşımı seven ve bilgi birikimine sahip bir bireyseniz, bilgilerinizi diğer üyelerle paylaşabilir ve onlara yardımda bulunabilirsiniz.
Ayrıca site içerisinde bir bölümde güne dair paylaşımlar yapılmakta, editörler tarafından uygun görülen söz, video, fotoğraf gibi içerikler Güne Dair başlığı adında kullanıcılara ulaşmakta.

Günümüzde gittikçe kirlenen internet ortamında oldukça fazla gereksiz ve anlaşılması zor bilgiler bulunmakta. Teknotown editörleri insanların aradıkları bilgiye sorunsuzca ulaşmalarını ve ulaştıkları bilgiyi kolayca anlayabilmelerini kendilerine amaç edinmişlerdir.
Teknotown.com sitesinde bulamadığınız bilgiler için forum bölümünü yada soru cevap bölümünü kullanabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile sizde sorularınıza hızlıca cevap bulmak isteyebilirsiniz. Bu sebeple TeknoTown editörleri gün boyu sizlerin sorularını cevaplamak için beklemekte. Ayrıca günün 24 saati size hizmet verebilmek adına gece editörleri de mevcut. Bu sayede TeknoTown siz değerli kullanıcılarına 7/24 hizmet vermekte.
Kullanıcı odaklı ve özenle kurulmuş teknolojinin yeni adresi olan www.teknotown.com’ da güzel vakit geçirmeniz dileğiyle.

Tanıtım Videosu
Facebook
Twitter
Google+