Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
76 sonuçtan 61 ile 76 arası

Konu: Soma'daki Acı Facia

Kaptan Kartal
    eros06060 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 29

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan hep dua ediyorum Allah'ım seni sorgulayamam ama birazda bu veballeri öbür dünyaya bırakmasanda şu dünyada gazabına uğratsan bu şeref yoksunlarını diye..
    Aynı şekilde düşünüyorum Umarım bu dünyada adaleti göremememizin sebebide sabır testidir. Ama bugün şunu düşündüm şu eşşek kadar halimle gün içinde belki 20 kez 30 kez gözümden yaş geldi ben bu yaşların tek tek hesabını sorucam ahirette Affedersem de namerdim şehitlerin aileleri affetsin ben affetmem.

2. Bu mesajı için 2 kişi eros06060'ye teşekkür etti:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Allah'ım yar ve yardımcıları olsun inşallah..dualarımızı eksik etmeyelim..

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Gorky
    Ziyaretçi Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

toplanıp çatışmaya çıkıncada "kırıp döküyolar" diye ağlamazlar mı bide.
    kardeşim ben küçük esnafa dokunmam ama patronları doyurup işçiyi sömüren bu iğrenç sistemin kabuğunu oluşturan burjuvazinin bırak cam çerçevesini indirmeyi***********
    Konu SteinGP tarafından (15/05/2014 Saat 10:43 ) değiştirilmiştir.

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Alıntı Gorky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    toplanıp çatışmaya çıkıncada "kırıp döküyolar" diye ağlamazlar mı bide.
    kardeşim ben küçük esnafa dokunmam ama patronları doyurup işçiyi sömüren bu iğrenç sistemin kabuğunu oluşturan burjuvazinin bırak cam çerçevesini indirmeyi***********
    Arkadaşım burada ateizm ve komünizm propagandası yapmaktan vazgeç artık. Herkesin fikirleri kendini bağlar. Ayrıca mesajlarında küfür etmekteyi de bırak.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Soma'da önceki gün yaşanan maden faciasının ardından dün Metro Turizm'in patronu Galip Öztürk'ün attığı tweetler sosyal medyada büyük tepki topladı. Öztürk, gelen tepkilerin ardından bu tweetlerini sildi.

Öztürk, 'Zamanlama manidar inşallah bunun altından bir SABOTAJ çıkmaz', 'Vallahi bunlardan her şey beklenir hizmetin selameti için yapmayacakları şey yok' tweetlerini paylaştı. Bu tweetlere sosyal medyada çok tepki gelirken, Öztürk daha sonra yazdıklarını sildi.

Bundan sonra metro otobüsüne hayatta binmem sizide metro firmasını boykota çağırıyorum

9. Bu mesajı için 2 kişi Misafir047'ye teşekkür etti:

şahin üstünyer
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. karaelmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34FT4381
    Edilen teşekkür: 40

Yaziktir gunahtir ya tamam ana haber bultenleri isini yapiyo bilgi veriyo. Ya digerleri esro erol somada la sen niye ordasin milletin acisindan kar mi elde etmeye calisiyorsun. Bu bir is kazasi ihmal varmi yokmu buna kimse bilip bilmeden yorum yapamaz trafanin patldigi soyleniyo patlamaya sebeb olan parca ilmalsizlikden mi yoksa yapisindan mi patladi bunu ilerde goruruz insallah en azindan orda calisan kuzenimden ogrene bilirim bi is kazasini siyasete dokmelerine anlam veemis degilim ne desek bos ne etsek nafile olan olene oldu alan gerde kalan dullara yetim cocuklara oldu en kotusu bu olanlarda 1200tl lik hayat sartlari yuzunden oldu. Ölenlerin mekanı cennet olsun geride kalanlarin allah yardimcisi olsun. Oleni geri getirmez ama insallah kan paralarini eksiksiz verirler kaza kurban yakinlarina

Grande Punto
    1.3 Turbo Multijet 16V
    Siyah(Rock) 2008
    75+ bilinmiyor bg
    195,55R16
    chip Tuning
    egr iptali
    K&N hava filtresi

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Alıntı karaelmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaziktir gunahtir ya tamam ana haber bultenleri isini yapiyo bilgi veriyo. Ya digerleri esro erol somada la sen niye ordasin milletin acisindan kar mi elde etmeye calisiyorsun. Bu bir is kazasi ihmal varmi yokmu buna kimse bilip bilmeden yorum yapamaz trafanin patldigi soyleniyo patlamaya sebeb olan parca ilmalsizlikden mi yoksa yapisindan mi patladi bunu ilerde goruruz insallah en azindan orda calisan kuzenimden ogrene bilirim bi is kazasini siyasete dokmelerine anlam veemis degilim ne desek bos ne etsek nafile olan olene oldu alan gerde kalan dullara yetim cocuklara oldu en kotusu bu olanlarda 1200tl lik hayat sartlari yuzunden oldu. Ölenlerin mekanı cennet olsun geride kalanlarin allah yardimcisi olsun. Oleni geri getirmez ama insallah kan paralarini eksiksiz verirler kaza kurban yakinlarina

Grande Punto
    1.3 Turbo Multijet 16V
    Siyah(Rock) 2008
    75+ bilinmiyor bg
    195,55R16
    chip Tuning
    egr iptali
    K&N hava filtresi
    Kardes rant için siyasiler guvenlik önlemleri olmayan madende isci calistirilmasina musade ediyorsa bu siyasi bi boyuttur. Trafo yanici parlayici patlayici ozelligi olan gazin oldugu biyerde trafo olmasi mantiklimi geliyo sana? Trafo disarda olur kablolar ile elektirik gider. Beyin bedava

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Yahu bana burada başbakanı savunan adamlar,açıp YouTube'a,kendisinin vatandaş tokatlarkenki videosunu izlesin,müşavirinin yerdeki vatandaşı tekmelediği fotoğraflara baksın da gelsin. Bana yıl olmuş 2014,"BIRAZ geçmişe gidiyorum" diyip 1800'lerde başka bir ülkede oluşan göçükte ölen kişileri örnek verdiği videoları izlesin. İnsaf yahu! Neyi siyasetin dışında bunun.

Bu iş kaza değil,ihmal cinayeti,katliam resmen. Hadi diyelim değil,gerçekten kaza diyelim,pislik ağzıyla onun da içine fesatlığını bulaştırdı adam. Allah kahretsin ya vatandaş tokatlayan başbakan mı olur!

LG-D802 cihazımdan gönderildi
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

13. Bu mesajı için 3 kişi cdogu'ye teşekkür etti:

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı cdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu bana burada başbakanı savunan adamlar,açıp YouTube'a,kendisinin vatandaş tokatlarkenki videosunu izlesin,müşavirinin yerdeki vatandaşı tekmelediği fotoğraflara baksın da gelsin. Bana yıl olmuş 2014,"BIRAZ geçmişe gidiyorum" diyip 1800'lerde başka bir ülkede oluşan göçükte ölen kişileri örnek verdiği videoları izlesin. İnsaf yahu! Neyi siyasetin dışında bunun.

Bu iş kaza değil,ihmal cinayeti,katliam resmen. Hadi diyelim değil,gerçekten kaza diyelim,pislik ağzıyla onun da içine fesatlığını bulaştırdı adam. Allah kahretsin ya vatandaş tokatlayan başbakan mı olur!

LG-D802 cihazımdan gönderildi
    Vatandaşı çavuş sandi

Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardes rant için siyasiler guvenlik önlemleri olmayan madende isci calistirilmasina musade ediyorsa bu siyasi bi boyuttur. Trafo yanici parlayici patlayici ozelligi olan gazin oldugu biyerde trafo olmasi mantiklimi geliyo sana? Trafo disarda olur kablolar ile elektirik gider. Beyin bedava

Kardeşim bahsettiğin gaz içeride hali hazırda olan bir gaz değil. Yangından sonra ortaya çıkan karbonmonoksit gazı. Dolayısıyla içeride trafo olmasında herhangi bir kusur yok. Olur da zaten,çünkü içeride elektrikli taşıma bantları var,ışık var,asansör var. Bunları dışarıdan kablo ile beslemenin trafonun içeride olmasıyla bir farkı yok. Kısa devre olursa kabloda da olur,kıvılcım çakar. Linyit kömürü en ufak kıvılcımda çakar.

Ben girdim daha önce madene,bu yüzden biliyorum.
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Yinede trafonun içeride olmasi daha tehlikeli oldugu kesin

EREN ZOR
    TJetci CMasteR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35Y5140
    Edilen teşekkür: 223

Trafoya kedi girmiştir ! Enerji bakanımız açıklama yapmadımı hala ?

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

enerji bakanı sorumlular cezalandırılacak dedi, çalışmna bakanı güvenlik önlemlerinde sıkıntı yok dedi, fıtratını b... f.... bu işin fıtratında bu var dedi... akp manisa milletvekili hükümet bu krizde başarılı davranmıştır dedi... soma holding şirketi geçmiş olsun başımız sağolsun dedi,

bu arada başbakan ve özel kalemi somalı vatandaşları dövdü, bunların yalakaları olayı paralele ve darbeye bağlayarak müthiş bir yalama örneği gösterdi...

protesto edenler gazlandı tazyikli suyla sulandı...

konuşanlar sitem edenler sitem yazanlar politika yapmakla suçlandı... politika yapmak suçya heryerde o bakımdan....

ilgisiler rutin hayatına devam etti... laylalay lommm...

bilgisizler hala dünyadan bi haber...

babası kardeşi eşi çocuğu akrabası ölenler evlerine ateş düştüğü ile kaldı...

ceza alacakları ben söyleyim....

sağ kaldılarsa iş güvenli uzmanları...
    Konu elbruz tarafından (15/05/2014 Saat 17:44 ) değiştirilmiştir.
    Her Mücadele Eden Kazanamamıştır Belki Ama, Her Kazanan Mücadele Etmiştir...

Mehmet Aşkın
    Moderatör elbruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 458

Maden ocağını denetleyemeyen, gerekli önlemleri alamayan devlet, nükleer santral yapmaya kalkıyor asıl o zaman görün her hangi bir kaza da sadece çalışanlar değil toplu ölümler yaşanacaktır....

21. 12/11/2014, 17:11

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır.

Sebep
    Reklam

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

osgb nin önemi mi? osgb denen kavramı devlet rant için yarattı. işsizler ordusu 2-3000 tl lik eğitimlerle uzman oldu. sektör yarattı. bugün piyasada 1000 liraya çalışan isg uzmanı var. bu adam hangi eksikliğin giderilmesini sağlayabilir... patrondan maaş alarak çalışan bir isg uzmanı yahut osgb ne kadar görevini layıkı ile yerine getirebilir...
    Her Mücadele Eden Kazanamamıştır Belki Ama, Her Kazanan Mücadele Etmiştir...

Ziya ziya
    arenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 346

Alıntı outlife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    enerji bakanı sorumlular cezalandırılacak dedi, çalışmna bakanı güvenlik önlemlerinde sıkıntı yok dedi, fıtratını b... f.... bu işin fıtratında bu var dedi... akp manisa milletvekili hükümet bu krizde başarılı davranmıştır dedi... soma holding şirketi geçmiş olsun başımız sağolsun dedi,

bu arada başbakan ve özel kalemi somalı vatandaşları dövdü, bunların yalakaları olayı paralele ve darbeye bağlayarak müthiş bir yalama örneği gösterdi...

protesto edenler gazlandı tazyikli suyla sulandı...

konuşanlar sitem edenler sitem yazanlar politika yapmakla suçlandı... politika yapmak suçya heryerde o bakımdan....

ilgisiler rutin hayatına devam etti... laylalay lommm...

bilgisizler hala dünyadan bi haber...

babası kardeşi eşi çocuğu akrabası ölenler evlerine ateş düştüğü ile kaldı...

ceza alacakları ben söyleyim....

sağ kaldılarsa iş güvenli uzmanları...

Sonuna kadar katılmakla birlikte ufak ta bi ekleme:
    "Bakan", soma madenini önceden denetleyen müfettişlerin ,olaydan sonra soruşturulmasına izin vermedi

Sent from my iPhone using

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234