Sayfa 5/5 İlkİlk 12345
88 sonuçtan 81 ile 88 arası

Konu: Budamı montaj ;)

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

İşte bahsettiğim bu.2002de geldin.2002den beridir asfaltın,tohumun,traktörün,evdeki evye, ayakkabı...Herşey yurtdışı.Almanya bizim 10 yılda şu yaptığımız atağı 1 yılda yaptı 1. Metrolar vadediliyor.20 yıllık metro inşaatı daha yeni bitti burda.Madem 10 yıllık iktidarsın.Neden açmadın fabrikaları? Tohumlar miye yırtdışı? Çünkü rant sağlanıyor bunlar üzerinden bireysel çıkarlar elde ediliyor ....

C2105 cihazımdan gönderildi

görkem koçsan
    görkem koçsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 162

Alıntı cemdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte bahsettiğim bu.2002de geldin.2002den beridir asfaltın,tohumun,traktörün,evdeki evye, ayakkabı...Herşey yurtdışı.Almanya bizim 10 yılda şu yaptığımız atağı 1 yılda yaptı 1. Metrolar vadediliyor.20 yıllık metro inşaatı daha yeni bitti burda.Madem 10 yıllık iktidarsın.Neden açmadın fabrikaları? Tohumlar miye yırtdışı? Çünkü rant sağlanıyor bunlar üzerinden bireysel çıkarlar elde ediliyor ....

ee 80 yılda neden yapamadılar ? 80 yılda bi dikili ağaç yok ağaç. geçin bu bahane bulmaları anlatacak icraatınız bile yok.

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yav yolunu yiyim boluda yol ayda bir çöküyor ank-ist otoyolu ankarada boşbakan açılış yaptı mevlana bulvarı diye. Bulvaırn sonu sokağa cıkıyor

Sağlıkta ne adımlar atıldı ki ? Ben işsizsem hastane benden para almıyordu sağlık ücretsizdi tekrar ücretli oldu adam parayı ödemezsem kan bile almıyor sonra öderiz de yok öl geber yani sigortan yoksa

Marmaray değil tabanvaymış diye konu açtım size orda eksikliklerini bilimsel olarak açıkladım. tünellere su girme ihtimali ve olası birşeyde yaya tünelleri yayaların sıgınacagı odalar vs. bi oku istersen

2002 de sen vga kamera bile kullanamıyordun şimdi full hd fotoğraf çeken cep telefonun var kamera bile demiyorum bunu tayipmi sağladı sanki kendi teknolojimizi kullandık hep dışarı yaptırdık. 139 tane kurumu özelleştirme adında 51 yıllıgına kiraladılar ( 5 yılda zaten kiraladıkları parayı kazanıyordu o kurumlar ) bunlarla yapıldı

Körmüsünüz nesiniz
    +1

teknolojinin nimetlerini akp yaptı olarak görmekte vazgeçmek gerek neymiş merkezi randevu sistemi getirilmiş iyide internet çağında yaşıyoruz bu sistem başka bir parti hükümetinde de olsa yine gelirdi bence iyi irdelemek lazım ben ne akp yi nede chp yada başka bir partiyi savunuyorum T.C. ye bugüne kadar bir tane adam gibi adam geldi oda maalesef 1938 te aramızdan ayrıldı gerisi fasa fiso son olarak sağlık sektöründe çok büyük adımlar atıldı denilmiş bence randevu sistemi haricinde çok kötü adımlar atıldı ilaçlara daha fazla öder olduk işsiz olan bir insan heray ssk ödemek durumunda muayene ücreti denen birşey yoktu şimdi hiç bir şey yapmasan ilaç yazdırsan bile muayene ücreti alınıyor yahu özelemi gidiyoruz bizim küçükyalı da delta hospital var muayene ücreti 20 tl ben devlete gidince bende 5 tl alıyor bide araçla gitmek gerek 10 tl ye yakın masraf olacak ee 10 daha verir özele giderim diyorum yani sağlık sektöründede pek bir gelişme yok tam tersi gidişme ve yiyişme var kimse kızmasın darılmasın ...

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1

teknolojinin nimetlerini akp yaptı olarak görmekte vazgeçmek gerek neymiş merkezi randevu sistemi getirilmiş iyide internet çağında yaşıyoruz bu sistem başka bir parti hükümetinde de olsa yine gelirdi bence iyi irdelemek lazım ben ne akp yi nede chp yada başka bir partiyi savunuyorum T.C. ye bugüne kadar bir tane adam gibi adam geldi oda maalesef 1938 te aramızdan ayrıldı gerisi fasa fiso son olarak sağlık sektöründe çok büyük adımlar atıldı denilmiş bence randevu sistemi haricinde çok kötü adımlar atıldı ilaçlara daha fazla öder olduk işsiz olan bir insan heray ssk ödemek durumunda muayene ücreti denen birşey yoktu şimdi hiç bir şey yapmasan ilaç yazdırsan bile muayene ücreti alınıyor yahu özelemi gidiyoruz bizim küçükyalı da delta hospital var muayene ücreti 20 tl ben devlete gidince bende 5 tl alıyor bide araçla gitmek gerek 10 tl ye yakın masraf olacak ee 10 daha verir özele giderim diyorum yani sağlık sektöründede pek bir gelişme yok tam tersi gidişme ve yiyişme var kimse kızmasın darılmasın ...
    kardeşim en basidi eczane kuyruğu bekliyoduk ya şimdi herkez istediği eczaneden alabiliyor ilacını kuyruk yok be hastane altlarında.aile hekimliğine geçtik.

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Alıntı görkem koçsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence kör olan sensin hiç yapan yoktu ya adam iyi kötü yaptı, bari yapılana bahane bulma cumhuriyet tarihinden beri kim yaptı onun hesabını ver bana, öyle böyle o telefon benim elime geldi o zaman cumhuriyet kurulduğundan beri çökmeyen yol yapsaydın hiç yapmayacağına,iyi kamera üreten en basidi telefon fabrikası yapsaydın ne yaptın nerde icraat adam yapar getirir getirdiğine değil bahanesine bakarsın, yapsaydılar 2002 'ye kadar, 80 yılda,yapılanlara bak, bana bu yapıldı de de bizde bahane bulalım bi lere 80 yıl nerde 12 yıl nerde sen 80 yılın hesabını ver 12 yılı bırak.
    Yav yapılan şeyler yapılmayanların yanında devede kulak kalır.

2002 deki araç sayısı kaçtı 2014 deki araç sayısı kaç türkiyede haberin var mı ? o kadar sıfır araç alındıki bu yıllar arasında ötv paralarını çar çur etmesen yol yapsan şimdi zonguldak - ankara 6 gidiş 6 geliş otoban olurdu. Sen bardağın dibindeki son fırta bakıyosun dolu tarafından. Ulan buna niye az su koydunuz demiyorsun.

Tabi kore çin tayvan olmasa o telefon eline geçmezdi.. Türkiye avrupayı kaç yıl geriden takip ediyor diye bi açıklama yapmama gerek yok herhalde. 10 yıl önce pentium 4 vardı şimdi i7 var ee bunu bizmi yaptık adamlar yapmış satıyorlar işte. Ben hükümet neden yapmadı demiyorum veya eski hükümetlerde yapmadı demiyorum sen diyosunki eskidende yapılmıyordu şimdide yapılmıyor diyosun eee bende diyorumki neden bunu başarı olarak gösteriyorsun ?

Ben 90 yılında dogdum tarihin hesabını nasıl vereyim ? 2002 ye kadarda çocuktum. Ama artık değilim. Tarih okumuyorum veya tarihçi değilim ilgi alanımda değil. Geçmişe dönmeye gerek yok geçmişten ders çıkarıp geleceğe bakmak daha iyidir.
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Alıntı görkem koçsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ee 80 yılda neden yapamadılar ? 80 yılda bi dikili ağaç yok ağaç. geçin bu bahane bulmaları anlatacak icraatınız bile yok.
    Yahu ne demek yok dikili ağaç? Ak partinin yaptığı şeylerin temeli atıldı o 80 yılda..Tüm o kurumşar ayakta kalacak hale geldi.Sonra noldu, hepsi özelleşti.Tcdd ile reklam yapıyorsun ama artık devletin bile olmayan birşeyden bahsediyoruz.1 dikili ağaç yokmuş...Güvenpark'ın eski haline bakar mısın? Odtünün eski haline? İstemediğin kadar ağaç...Çarpık kentleşmeyi sağlayan ak parti zihniyetindense, 1 tane bina, 3/5 çöp kutusu ve mıcırlı yolu tercih ederim.

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1

abi dahiliyeye randevu alcam 20 gün sonra alıyorum adam mr tomografi sırası beklemiyorsun diyor ulan ankaradayım ben nası 20 gün sıra olur ? Arayın sorun devlet hastanelerini Dahiliye bölümünü diğer bölümleri bilmiyorum sormadım çünkü..

İlaç sırası beklenmiyo diyosunuzda eczacılarda devlet bize ödeme yapmıyo diyo o nolacak ?
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yav yapılan şeyler yapılmayanların yanında devede kulak kalır.

2002 deki araç sayısı kaçtı 2014 deki araç sayısı kaç türkiyede haberin var mı ? o kadar sıfır araç alındıki bu yıllar arasında ötv paralarını çar çur etmesen yol yapsan şimdi zonguldak - ankara 6 gidiş 6 geliş otoban olurdu. Sen bardağın dibindeki son fırta bakıyosun dolu tarafından. Ulan buna niye az su koydunuz demiyorsun.

Tabi kore çin tayvan olmasa o telefon eline geçmezdi.. Türkiye avrupayı kaç yıl geriden takip ediyor diye bi açıklama yapmama gerek yok herhalde. 10 yıl önce pentium 4 vardı şimdi i7 var ee bunu bizmi yaptık adamlar yapmış satıyorlar işte. Ben hükümet neden yapmadı demiyorum veya eski hükümetlerde yapmadı demiyorum sen diyosunki eskidende yapılmıyordu şimdide yapılmıyor diyosun eee bende diyorumki neden bunu başarı olarak gösteriyorsun ?

Ben 90 yılında dogdum tarihin hesabını nasıl vereyim ? 2002 ye kadarda çocuktum. Ama artık değilim. Tarih okumuyorum veya tarihçi değilim ilgi alanımda değil. Geçmişe dönmeye gerek yok geçmişten ders çıkarıp geleceğe bakmak daha iyidir.
    kendi ağzınla diyosun demmekki 2002 ye kadar ülkede araç alacak durumda adam bile yokmuş doğru düzgün, bi araba firamalarının tarihine bak öyle konuş kaç sene öncesinde varmış bu icat yeni bi olay değil sato,

Sayfa 5/5 İlkİlk 12345