Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
88 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Budamı montaj ;)

mesut çelik
    mesutt1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 66

Alıntı görkem koçsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaç şehit oldu sesiniz çıkmıyo bi berkin elvan öldü gitti peygamber oldu size çokta umruma
    Terörle mücadele etmezsen şehit vermezsin. Akp teslim oldu bitiremeyeceğini anladı sanki akp döneminde şehit verilmedi.
    2000 yılında kendini tasfiye etmeye hazırlanan pkk vardı şimdi özerklik ilan ediyor.
    Hakaret etmeden bu kadar konuşabiliyorum.
    Bu leri savunanlarla aynı ülkede yaşamak utanç verici.
    Konu SteinGP tarafından (19/03/2014 Saat 16:43 ) değiştirilmiştir. Sebep: Siyasi parti ismi kullanmayalım lütfen.

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

nasıl şehit haberleri yasakmış geliyo arada tek tük, bunlar montaj değilde bu zamana kadar nerdeymiş seçim zamanınımı beklemişler? siz kimin askerliğini yapıyosunuz? size ne kutsal geliyo bu zamana kadar siz açıyodunuz bu konuları demek siz daha çok askerlik yapıyosunuz...
    yukarda saydıklarıma tek tek cevap vermenizi şu yanlış bu doğru demenizi beklerdim. erdoğan şehit haberlerinin tamamen küçük olması değil hiç yayınlanmaması gerektiğini söylemiştir. bu söz medya da bir emirdir.

ben kimsenin askeri değilim. yukarda yazdıklarım benim zoruma gidiyor bir tc vatandaşı olarak.

bak türk milliyetçiliğini ayaklar altına aldık deyip bugün ysk yasasını hiçe sayıp bayraklı reklam filmi hazırlamak seçmenini aptal yerine koymaktır.

bunlar gerçek olsada kimse inanmaz demek seçmenini aptal yerine koymaktır.

milletin a...na koyacağız diyen iş adamını kanka belleyip ihalaler peşkeş çekmek seçmeni aptal yerine koymaktır.

12 yılda 6 uçak onlarca villa milyarlarca tl sahibi olup hala mazlumları oynamaya çalışmak seçmeni aptal yerine koymaktır.

VIP cami yaptırmak vatandaşı korumalarına camiye sokturmamak seçmene ve islama allaha kitaba küfürdür

bunların hiçbirinin zoruna gitmemesi seninle alakalı bişey.

bu konuları ben zoruma gittiği için ülkeme ülke insanına bu kötülükler yapıldığı için açıyordum. hala da açıyorum yazıyorum sadece yazmakla kalmıyor hem sandıkta hem meydanda hem çevrem elimden geldiğince güç sahiplerinin haksızlıklarını yazmaya çalışıyorum...

eğer sen çalıyor ama çalışıyor derssen... onların boğazından geçen her haram lokmanın günahına ortak olmuş olursun...

konyada evini ısıtmadığı için saç kurutma makinasını çocuklarına açıp yan oda da intihar eden kadının,

konya ereğlide 40 günlük açlıktan ölen ayaz bebeğin,

sakarya akyazı da açlıktan bayılan kadının,

reyhanlıda birilerinin silah rantı uğruna göz göre göre ölen 51 canın,

uluderede katledilen kardeşlerin,

vanda soğuktan ölen çocukların,

sakarya pamukovada hızlı tren deyip tarihi trenlerin hızını arttırınca devrilen trende ölen 36 canın,

ve daha yüzlerce devletin basiretsizliği ihmali yüzünden ölen canın vebali

sizinde üzerinize olacak...

ben yazdığım ve bulunduğum her mecrada haksızlığa karşı durdurduğğum için vicdanım rahat...

sen bırak çalsınlar bırak soysunlar dediğin için rahatsa

ben sana bişey demiyorum....
    Her Mücadele Eden Kazanamamıştır Belki Ama, Her Kazanan Mücadele Etmiştir...

görkem koçsan
    görkem koçsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 162

Alıntı outlife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yukarda saydıklarıma tek tek cevap vermenizi şu yanlış bu doğru demenizi beklerdim. erdoğan şehit haberlerinin tamamen küçük olması değil hiç yayınlanmaması gerektiğini söylemiştir. bu söz medya da bir emirdir.

ben kimsenin askeri değilim. yukarda yazdıklarım benim zoruma gidiyor bir tc vatandaşı olarak.

bak türk milliyetçiliğini ayaklar altına aldık deyip bugün ysk yasasını hiçe sayıp bayraklı reklam filmi hazırlamak seçmenini aptal yerine koymaktır.

bunlar gerçek olsada kimse inanmaz demek seçmenini aptal yerine koymaktır.

milletin a...na koyacağız diyen iş adamını kanka belleyip ihalaler peşkeş çekmek seçmeni aptal yerine koymaktır.

12 yılda 6 uçak onlarca villa milyarlarca tl sahibi olup hala mazlumları oynamaya çalışmak seçmeni aptal yerine koymaktır.

VIP cami yaptırmak vatandaşı korumalarına camiye sokturmamak seçmene ve islama allaha kitaba küfürdür

bunların hiçbirinin zoruna gitmemesi seninle alakalı bişey.

bu konuları ben zoruma gittiği için ülkeme ülke insanına bu kötülükler yapıldığı için açıyordum. hala da açıyorum yazıyorum sadece yazmakla kalmıyor hem sandıkta hem meydanda hem çevrem elimden geldiğince güç sahiplerinin haksızlıklarını yazmaya çalışıyorum...

eğer sen çalıyor ama çalışıyor derssen... onların boğazından geçen her haram lokmanın günahına ortak olmuş olursun...

konyada evini ısıtmadığı için saç kurutma makinasını çocuklarına açıp yan oda da intihar eden kadının,

konya ereğlide 40 günlük açlıktan ölen ayaz bebeğin,

sakarya akyazı da açlıktan bayılan kadının,

reyhanlıda birilerinin silah rantı uğruna göz göre göre ölen 51 canın,

uluderede katledilen kardeşlerin,

vanda soğuktan ölen çocukların,

sakarya pamukovada hızlı tren deyip tarihi trenlerin hızını arttırınca devrilen trende ölen 36 canın,

ve daha yüzlerce devletin basiretsizliği ihmali yüzünden ölen canın vebali

sizinde üzerinize olacak...

ben yazdığım ve bulunduğum her mecrada haksızlığa karşı durdurduğğum için vicdanım rahat...

sen bırak çalsınlar bırak soysunlar dediğin için rahatsa

ben sana bişey demiyorum....
    eskiden yokmuydu böyle haberler ? atatürkten sonra kaç yıl geçti anca düzeliyo bu ülke anca gelişiyo herşey dört dörtlük olacak değil. ülke için yaptığı hizmetler asla inkar edilemez bende bunun için yazıyorum benimde inkar edilmesi zoruma gidiyo herkeze bende yaptığı icraatları hizmetleri anlatıyorum. vicadanımda gayet rahat , herkezede tavsiye ederim bakabilirsiniz burdanda başbakanın paylaştığı haberlere
    https://www.youtube.com/watch?v=Wm93ACJcXBI

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı mesutt1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Terörle mücadele etmezsen şehit vermezsin. Akp teslim oldu bitiremeyeceğini anladı sanki akp döneminde şehit verilmedi.
    2000 yılında kendini tasfiye etmeye hazırlanan pkk vardı şimdi özerklik ilan ediyor.
    Hakaret etmeden bu kadar konuşabiliyorum.
    Bu leri savunanlarla aynı ülkede yaşamak utanç verici.
    al buyur kardeşim apoyu kim asmadı ? https://www.youtube.com/watch?v=D1GZs-qBEZI kimin zamanında geldi ?

b. e.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri

eskiden yokmuydu böyle haberler ? atatürkten sonra kaç yıl geçti anca düzeliyo bu ülke anca gelişiyo herşey dört dörtlük olacak değil. ülke için yaptığı hizmetler asla inkar edilemez bende bunun için yazıyorum benimde inkar edilmesi zoruma gidiyo herkeze bende yaptığı icraatları hizmetleri anlatıyorum. vicadanımda gayet rahat , herkezede tavsiye ederim bakabilirsiniz burdanda başbakanın paylaştığı haberlere
    https://www.youtube.com/watch?v=Wm93ACJcXBI

hala chp videoları paylaşıyorsun ya ne diyeyim... ben chp li değilim. kılıçdaroğlunu da hüseyin aygüünü sezgin tarnıkulunu da ve bir çoğunu da günahım kadar sevmem.

diğer iktidarlarının yolsuzluk hırsızlık yapması vatnadaşın ölüm emrini vermesi birşeyleri ihmal edip ölümüne mağduriyetine yol açması akp iktidarını temizlemez. onların yaptığı suç günahsa akp nin yapıtğı da suç ve günahtır.

akp suçun ve günahın yanında bir parmak bal niyetine yatırımlarını gösteriyorsan o da gizlemez bu vebali... kaldı ki ülke tarihinin en büyük yolsuzluk rant ve hırsızlık durumları gündemde...

hangi yatırım hangi yol o canların bu ülkenin geleceğinden çalınanların karşılığı olabilir.

bu kadar vicdansız olmamak gerek...

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

O değilde açın TBMM TV yi izleyin. İktidar milletvekilleri fezlekeleri okutmuyorlar. Trt ses kısıyor, meclis başkanı kıvırıyorda kıvırıyor. Bunlar hep suçsuzluk, bunlar hep demokrasi, BUNLAR HEP DUBLE YOL, 3. HAVALİMANI. Çok şey denir aslında da, her neyse.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

hala chp videoları paylaşıyorsun ya ne diyeyim... ben chp li değilim. kılıçdaroğlunu da hüseyin aygüünü sezgin tarnıkulunu da ve bir çoğunu da günahım kadar sevmem.

diğer iktidarlarının yolsuzluk hırsızlık yapması vatnadaşın ölüm emrini vermesi birşeyleri ihmal edip ölümüne mağduriyetine yol açması akp iktidarını temizlemez. onların yaptığı suç günahsa akp nin yapıtğı da suç ve günahtır.

akp suçun ve günahın yanında bir parmak bal niyetine yatırımlarını gösteriyorsan o da gizlemez bu vebali... kaldı ki ülke tarihinin en büyük yolsuzluk rant ve hırsızlık durumları gündemde...

hangi yatırım hangi yol o canların bu ülkenin geleceğinden çalınanların karşılığı olabilir.

bu kadar vicdansız olmamak gerek...
    işte bende diyorumki herkez dört dörtlük değil o zamanda ölüm varmış şimdide var önemli olan bunları azaltmak sadece akp zamanında olmuş gibi konuşuyosunuzda

mesut çelik
    mesutt1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 66

al buyur kardeşim apoyu kim asmadı ? https://www.youtube.com/watch?v=D1GZs-qBEZI kimin zamanında geldi ?
    ya hala aynı terane 1000 kere de anlatsan anlamazsınız.
    sanki siz asmış gibi konuşuyorsunuz adamı özel uçakla osloda devlet ile pazarlığa götürdü savunduğun adam. ada da apoya kadın götürecek kadar ne olduğunu ispatladı. tv sinden masa tenisine spor yapacağı aletlerden özel menüsüne kadar heşeyini siz verdiniz.

ama 3 lü koalisyonda 8 saat asmak isteyip en sonunda devre dışı bırakılan bahçeli suçlu öylemi helal olsun

b. e.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri

işte bende diyorumki herkez dört dörtlük değil o zamanda ölüm varmış şimdide var önemli olan bunları azaltmak sadece akp zamanında olmuş gibi konuşuyosunuzda
    azaldı mı sence... hırsızlık azaldı mı... pkk terörü bitti diyorsun da -karşılığında neyin verildiği bile belli değil - uludere ve reyhanlı afyon vs onlarca terör saldırısına eşit.

barzani ile apo ile pazarlık yapılması 40 bin kişinin katilini cici göstermek (arınç eskiden birlikte namaz kılardık falan) şehit haberlerini yayınlatmamak ne kadar doğru. bir kaç mehmet öldü demeleri de mi zoruna gitmiyor.

hiçbir iktidar devrinde pkk nin katlettiği şehitlerimiz bu kadar aşağılanmamıştı. sadece onlar değil vatandaşlarda öyle.

ecevit hükümetinde esnaf yazarkasa fırlattı diye senelerce bangır bangır bağıranlar son 1 yılda kapatılan büyük fabrikaları iflasları bankaya borçlanmış çiftçiyi esnafı görmemek (saman ve kurbanlık inek olayına ve %200 artan domuz çiftliği olayına girmiyorum bile) ne kadar doğru.

eskiden vardı. eskidende karşı duruyordum. o zamanda savunmadım ölümleri şimdide savunmuyorum.

ama sen eskiden de vardı şimdide var diyerek hem hırsılıkları hem yolsuzlukları hem ölümleri savunuyorsun...

hangi iktidar döneminde sınavlarda, olimpiyatlarda, ihalelerde bu kadar çok şaibe yaşandı.

apoyu asmadınız diyorsun. 12 yıllık tek adamlıkta neden asmadı peki... asmayanları linç edip sen asmıyorsan bu mu ülkeyi bölünmeye sürükleyen 40 bin canı alan bi bebek katilinin cezası... sen ver o zaman.

hadi o zamanki iktidarların g..tü yemedi. dünyanın en büyük 10 ekonomisinden birisin israile kafa tutmuşsun!!! yerse (mavi marmara da bile ölen canların para pazarlıığı yapıldı onu da geçtim) sen ki her komşuna kafa tutmuşsun. ee assaydın... o zaman senin de g..tün yemedi demezler mi adama...

bununda eski iktdarlardan ölümler, yolsuzluklar hırsızlıklar vs konusunda bir farkı yoksa neden bu canhıraş savunma peki...

neyin eksikliğini yaşıyorsunuzda bu denli sahipleniyorsunuzz bunca şey ortada iken...

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı mesutt1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya hala aynı terane 1000 kere de anlatsan anlamazsınız.
    sanki siz asmış gibi konuşuyorsunuz adamı özel uçakla osloda devlet ile pazarlığa götürdü savunduğun adam. ada da apoya kadın götürecek kadar ne olduğunu ispatladı. tv sinden masa tenisine spor yapacağı aletlerden özel menüsüne kadar heşeyini siz verdiniz.

ama 3 lü koalisyonda 8 saat asmak isteyip en sonunda devre dışı bırakılan bahçeli suçlu öylemi helal olsun
    ee kimin asmadığı açık ortada assaydınız kardeşim.

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Demir yolları yapmışlar demişsiniz bir mesajında da. Demir yollarını sattılar Yapmaları ne fayda Güldürmeyin Allah aşkına.
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

azaldı mı sence... hırsızlık azaldı mı... pkk terörü bitti diyorsun da -karşılığında neyin verildiği bile belli değil - uludere ve reyhanlı afyon vs onlarca terör saldırısına eşit.

barzani ile apo ile pazarlık yapılması 40 bin kişinin katilini cici göstermek (arınç eskiden birlikte namaz kılardık falan) şehit haberlerini yayınlatmamak ne kadar doğru. bir kaç mehmet öldü demeleri de mi zoruna gitmiyor.

hiçbir iktidar devrinde pkk nin katlettiği şehitlerimiz bu kadar aşağılanmamıştı. sadece onlar değil vatandaşlarda öyle.

ecevit hükümetinde esnaf yazarkasa fırlattı diye senelerce bangır bangır bağıranlar son 1 yılda kapatılan büyük fabrikaları iflasları bankaya borçlanmış çiftçiyi esnafı görmemek (saman ve kurbanlık inek olayına ve %200 artan domuz çiftliği olayına girmiyorum bile) ne kadar doğru.

eskiden vardı. eskidende karşı duruyordum. o zamanda savunmadım ölümleri şimdide savunmuyorum.

ama sen eskiden de vardı şimdide var diyerek hem hırsılıkları hem yolsuzlukları hem ölümleri savunuyorsun...

hangi iktidar döneminde sınavlarda, olimpiyatlarda, ihalelerde bu kadar çok şaibe yaşandı.

apoyu asmadınız diyorsun. 12 yıllık tek adamlıkta neden asmadı peki... asmayanları linç edip sen asmıyorsan bu mu ülkeyi bölünmeye sürükleyen 40 bin canı alan bi bebek katilinin cezası... sen ver o zaman.

hadi o zamanki iktidarların g..tü yemedi. dünyanın en büyük 10 ekonomisinden birisin israile kafa tutmuşsun!!! yerse (mavi marmara da bile ölen canların para pazarlıığı yapıldı onu da geçtim) sen ki her komşuna kafa tutmuşsun. ee assaydın... o zaman senin de g..tün yemedi demezler mi adama...

bununda eski iktdarlardan ölümler, yolsuzluklar hırsızlıklar vs konusunda bir farkı yoksa neden bu canhıraş savunma peki...

neyin eksikliğini yaşıyorsunuzda bu denli sahipleniyorsunuzz bunca şey ortada iken...
    azalmadı kaç şehit haberi geliyo ? israile inat dünayaya karşı durarak suriyeye yardım gitti be ölümlere karşısysan bunuda anlat hangi başbakan dik durdu suriyeye karşı mısıra karşı? o zamanki iktidar yemediyse bunlara zemin hazırladıysa başbakan ne yapsın nerden kurtarsın fırsatı o zamankiler kaçırmış sonra başbakan bakıyo oluyo demi ?diğerleri o dediğin mavi marmarayı bırak yollamayı hareket bile ettrimezlerdi zamanında abd uşaklığını yapmışlar sonra başbakan assın öylemi ?

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı byadrenalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demir yolları yapmışlar demişsiniz bir mesajında da. Demir yollarını sattılar Yapmaları ne fayda Güldürmeyin Allah aşkına.
    kime sattı kardeşim ? hala tcdd duruyo?

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

iyide video da kılıçdaroğlu hiç laf bile etmemiş ki ne var anlamadım

not : ne chp li nede akp liyim.

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyide video da kılıçdaroğlu hiç laf bile etmemiş ki ne var anlamadım

not : ne chp li nede akp liyim.
    hertürlü ***** yapıyolarmış onu tasdikliyo evet evet diyo orda.
    Konu SteinGP tarafından (19/03/2014 Saat 18:49 ) değiştirilmiştir.

b. e.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri

azalmadı kaç şehit haberi geliyo ? israile inat dünayaya karşı durarak suriyeye yardım gitti be ölümlere karşısysan bunuda anlat hangi başbakan dik durdu suriyeye karşı mısıra karşı? o zamanki iktidar yemediyse bunlara zemin hazırladıysa başbakan ne yapsın nerden kurtarsın fırsatı o zamankiler kaçırmış sonra başbakan bakıyo oluyo demi ?diğerleri o dediğin mavi marmarayı bırak yollamayı hareket bile ettrimezlerdi zamanında abd uşaklığını yapmışlar sonra başbakan assın öylemi ?
    abd uşağının kim olduğunu obama beyzbol sopasıyla ve tayyipten aldığı 16 tane üsle gördük. israil olayına gelince yahudi üstin hizmet madalyasını bu ülke tarihinde kimse almadı. israile verilen ihaleleri araştır bakalım nette.

Evren .
    Evren_c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 403

Yahu arkadaş hala ülkenin ekonomik olarak iyi olduğunu düşünenler var. Çalıyorlar ama çalışıyorlar diyenler var. Hala eski hükümetlerle kıyaslayıp şu ankileri beğenmeyenlere karşı "eskiler de hırsızdı?" gibi içi bomboş bir argümanla gelen var.

Yahu çalıyor ama çalışıyor nasıl bir şeydir, nasıl göz yumulur? O zaman ben de bunu savunanların evlerini soyayım ama bir yandan da yardımcı olayım işlerinde. Haksız kazanç elde edeyim. Ses çıkarmayacaklar demek ki.

Eski hükümetlerin kamu yatırımı yapmamış olması tabii ki bir hatadır, kusurdur, eksikliktir. Zaten bunu savunan yok ki? Biz hem onları hem şimdikileri eleştiriyoruz. Hırsızlığa, talana karşı çıkıyoruz.

3 milyar fidan gibi bir rakam gördüm mesajların arasında, sayılmış demek. Rant uğruna peşkeş çekilen araziler, ormanlar? Ekümenopolis belgeselini izleyin. İstanbul'un rant uğruna nasıl şişirildiğini izleyin. Öte yandan 3. köprü ve havalimanının, somut olarak Erzincan'daki ya da Aksaray'daki vatandaşa ne faydası olduğunu anlatın bana.

Hükümet hakkındaki iddiaları okudunuz mu? Okumadıysanız tavsiye ederim, tek tek hepsini okuyun.

Yapılan sözde yatırımları araştırın. Yol, köprü vs. bir yatırım değildir, altyapıdır. Yatırım fabrikadır, istihdamdır, bilimdir, kültürdür, sanattır. Bu alanlarda bir gelişme göremiyorum?

Atatürk'ün vefatından sonra bilinçli olarak kapatılan fabrikaları düşünün. Bunlar da aynı zihnin maşaları. Özelleştirmeleri tek tek açıp okuyun bakalım ne bulacaksınız. Yıllık kârı kadar bir meblağa özelleştirilip ertesi sene 50 katına yabancıya satılan kurumlar göreceksiniz orada.

Milyon tane ekonomist, profesör anlatıyor ekonomik olarak batak içinde olduğumuzu. Hala IMF'e borç veriyoruz diyorsunuz. IMF'e olan borç hangi kaynaktan kapanmış araştırdınız mı? Kamu borcu ne kadar biliyor musunuz? Cari açık?

Taner Yıldız kendisi söylüyor, eğitim seviyesi arttıkça oyumuz azalıyor diye. Dolayısıyla bu zihniyete belgeli, somut ve teknik kanıt sunduğumuzda anlamıyorlar. Zaten bu adamlar da bu cehaletten besleniyor.

Şimdi anladınız mı köy enstitülerinin Atatürk vefat eder etmez neden kapatıldığını? Neden kasıtlı olarak cahil bırakıldığımızı?

Televizyonların hemen hemen hepsi baskı altında yanlı yayın yapıyor. Hep güllük gülistanlık haberler yapılıyor, içi boş dandik dizilerle uyutuyorlar milleti. Bir de üstüne deve yüküyle para kazanıyorlar. Bunların tamamı bilinçli yapılıyor.

Her şeyi yazmaya kalksak, 30 sayfa sürer. Ülkenin her tarafı ne yazık ki pislik kaynıyor. Bunların kokusu elbet çıkacak ama geç olacak.

Sözlerimi ortaya söylüyorum, kişiselleştirmeyiniz.

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

b. e.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri

kime sattı kardeşim ? hala tcdd duruyo?
    DEMİRYOLLARI ÖZELLEŞİYOR - Milliyet Haber

özelleştirme sırası bekliyor

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

abd uşağının kim olduğunu obama beyzbol sopasıyla ve tayyipten aldığı 16 tane üsle gördük. israil olayına gelince yahudi üstin hizmet madalyasını bu ülke tarihinde kimse almadı. israile verilen ihaleleri araştır bakalım nette.
    parayı basan alır ihaleyi arkadaş , zamanında unakıtan türkiyeye gelemiyodu borç istemekten

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

DEMİRYOLLARI ÖZELLEŞİYOR - Milliyet Haber

özelleştirme sırası bekliyor
    şu anda devletin elinde kar etmiyeni özelleştireceksin arkadaş.

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon