Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
88 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Budamı montaj ;)

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Alıntı burhankutlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada 5-10 arkadaş var her türlü siyaset de yapıyorlar her türlü paylaşımda onlara ses yok bu saatte forumdaki parti ile ilgili sayfaların hemen hepsine bakmaya çalıştım. AkPartiye gönül veren düşman koyun diğer arkadaşlar zeki muamelesi. O kadar üye susuyor huzursuzluk çıkmasın edepten bu arkadaşlar eline geleni yazıyor. Madem o kadar biliyorsunuz siyaseti bunlar iktidara gelemedi buyrun siz parti kurun bir bakalım nasıl alacaksınız hani çok zekisiniz ya. Vay efendim çalmışlar vay efendim ses kaydı varmış bundan öncekiler sütten çıkma ak kaşık savunduğunuz adamların bir gelmişine geçmişine bakın sizden aşağı olana da yukarı olana da diyecek laf var herkes istediği yere gönül verir ha ukala ukala aşağılanmayı da kimse kabul etmez. Ya burayı siyaset sayfası yapın ya da sosyal paylaşım. Çok bilen varsa buyursun siyasete bakalım el mi yaman siz mi.
    1. Onca insan dediginiz bi elin parmaklarini geçmezsiniz
    2. Savundugumuz kim ki ( sence chpdir ) ama biz chp yi savunmuyoruz
    3. Burasi ser bir platform hakaret etmeden istediginizi paylasabilirsiniz tabi..

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

Evren .
    Evren_c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 403

Arkadaşlar öncelikle konu dışında siyaset konuşulabileceğini düşünüyorum. Zaten başımıza ne geldiyse, siyaseti sözde "siyasetçilere" bıraktığımız, milletçe hiç bu konuları düşünmediğimiz, uyuduğumuz ve uyutulduğumuz için geldi. Neyse...

Söz meclisten dışarı konuşuyorum. Nedense herhangi biri gelip x parti için "şöyle böyle" dediğinde, o partinin seçmenleri hep bir ağızdan "sizin y partiniz de şöyle ama, ona neden bakmıyorsunuz?" diyor. İnsanları neden kutuplaştırıyorlar? Bahsettiğim x partisini sevmeyenler direk y partisine mi mensup olmuş oluyor? Ya da y partisinin geçmişte yaptıkları, x partisinin yaptıklarını haklı mı çıkarıyor? Düşünün bir adam var, hırsızmış ve bu adamın evine başka bir hırsız girmiş. Şimdi ev sahibi hırsız diye, adamın evine giren hırsızı ser mi bırakalım?

O kadar ses kaydı, belge, yazılı döküman, binlerce sayfalık fezlekeler çıkmış, meclise sunulmuş, iş resmiyete binmiş, hala "montaj bu" deyip kestirip atılıyor. Montaj ne demek? Gerçek ses kayıtlarının kesilip biçilerek birleştirilmesi demek. Filmlerde katiller el yazıları tanınmasın diye farklı gazetelerden kelimeleri harfleri keser yapıştırır ya, onun gibi. Ama nasıl olur o yazılar? Kargacık burgacık olur, harfler/kelimeler farklı büyüklüklerde, renklerde olur. Yayınlanan kayıtlar montaj değil arkadaşlar, buz gibi gerçek. Bir insanın farklı zamanlardaki ses tonu muhakkak farklı olur. Bir gün sinirlidir, başka bir gün üzüntülüdür, yorgundur, uykuludur, çok dinçtir, vesaire vesaire elli tane örnek sayabilirsiniz. Bu kadar konuşma bütünlüğü düzgün, hatta zaman zaman kişiler aynı anda konuştuğu için üst üste binmiş, ses tonları aynı, pırıl pırıl montaj yapılmaz. Yapılabilse, bu kadar basit (basit derken milyar dolarlardan bahsediyorum tabii) kayıtlar çıkarmazlar, direk tüm millete ana avrat sövdürürler o insanları ki sokağa çıkamasınlar. Aynı şekilde ne Obama yerinde oturabilir ne Putin. Böyle mükemmel bir teknoloji bizde var, dünyada yok mu?

Montaj diyenler tek tek tüm kayıtları dinleyip, bu konuyla ilgili tüm haberleri takip ediyor mu, meclise sunulmuş fezlekelerden haberleri var mı merak ediyorum.

En çok da gerçekten saf duygularla benim tabirimle "kandırılan" insanlara üzülüyorum. Adamcağız 600 lira emekli maaşı alıyor, "dini bütün, alnı secdeye deyiyor" diye destekliyor birilerini. O birilerinin ise servetinin sınırı yok. Villalar mı istersiniz, gemiler mi istersiniz, şirketler mi istersiniz ne ararsanız var. Bir de bu insanları deliler gibi savunuyorlar, aklım almıyor.

Tekrar şunu ifade etmek istiyorum; bir partiyi eleştirirken, bir diğerini savunuyorum anlamı çıkmasın. İnsanları kategorize etmeyin, tv'lerde bas bas bağırıp insanları kutuplaştırmaya çalışan "birileri" gibi... "O partiyi sevmiyorsa demek ki bu partiden bu" demeyin. "Ben icraate bakarım" demeyin, o icraatin nasıl yapıldığını sorgulayın. 10 liralık işi 30 liraya ihale edip aradaki 20 lirayı çalanlara sadece "duble yol yaptı, kavşak yaptı, öncekiler yapmamıştı" diyerek tercih yapmayın, ülkenin bütün kurumlarını özelleştirme adıyla yabancılara satıp tamamen yurtdışından gelen sıcak parayla ülke ekonomisini ayakta tutanlara inanmayın, nacizane dileğim.

3. Bu mesajı için 6 kişi Evren_c'ye teşekkür etti:

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

arkadaş siyaseti sevmeyen siyaset içerikli konulara yorum yazmasın. bu kadar net. ben ilkokuldan beri siyasetin içindeyim. ve en az iki kişinin yaşadığı bir ortamda siyaset olmazsa olmazdır.

ayrıca bunca yolsuzluk hırsızlık vs iddialarının karar mercii sandık değil mahkemelerdir. bunca kayıt için bir tane kurum montaj raporu vermiyorsa ve iddiaların tarafları mahkemeye başvurmuyor dava açan savcıları polisleri vs görev yerleri değişiyor azlediliyor vs ise kimse kusura bakmasın hırsızlık yolsuzluk arsızlık ve yüzsüzlükle birbirine bulaşmıştır.

mevcut durumda partizanlık yapmadan aynı iddialar muhalefet partileri için ortaya atılsaydı ki atıldı (başbakan o davaların savcısı oldu bal gibi genel yaşam oldu vs) acaba akp nin ve akp lilerin tepkisi nasıl olurdu.

gerçekler can acıtıcır sevgili akp li kardeşler. partizanlık duyguları ile hak adalet kul hakkı duyguları ile düşünmek icabet eder. bugün akp var yarın yok. yarın bu adamlar mahkeme önünde evet yaptık deseler bunlar montaj insafsızlar diye söylediklerinizi nasıl yiyeceksiniz.

çoban terimini kullanmamda ki kastım ortadaki kasetler gündem vs durumlarında akp li bütün bürokratların maalesef tayyibin iki dudağından çıkacak yorumu bekleyerek yorum yapmalarını ve akpli vatandaşlarından bu büzüşesice dudaklardan çıkacak sözcüklere bel bağlamalarındandır.

keza son 12 yılda doğru düzgün hiçbir akp li tayyipten önce tek kelam yorum yapmamıştır. yazıktır günahtır. güçlü olmak demek haklı olmak demek değildir. aksine güçlülük haksızlığı besler...

elinizi vicdanınıza koyun ve sadece söyleyin doğan arabayla belediye başşkanı olup bugün hesap edilemeyen milyar dolarlık servetlerin içinde kul hakkı yok mudur? kul hakkı olduğu bu kadar ortada iken bir tane akp li arkadaşın dur be bilader müslümanım diyorsun yetim hakkı diyorsun sen önce bu malların paraların hesabını bi ver diyebilecek aklı izanı vicdanı yoksa olmadığı gibi bunları soranlara tepki gösteriyorsa ne diyeyim müslümanlık algılarmız kul yetim hakkı algılarımız farklıymış demekl ki...

forumda siyaset konusuna gelince. sevmezsin okumaz yorum yapmazsın. bu kadar açık ve net. sen açarsın bir konu ben sevmem okumam yorum yapmam. açılan bir konuya yorum yapıp sonra cevapları görünce siyaset yapılmasın e o zaman vs demek abesle iştikaldir...

ben haksızlığa hırsızlığa hukuksuzlluğa vicdansızlığa tahammül edemiyorum arkadaş. girdiğim her ortamda yaşadığım her ortamda da bunu dile getirmek benim vicdani sorumluluğumdur. bugün forumda siyaset yapılmasın arabalardan konuşalım, yarın otobüste siyaset yapılmasın akbilden metrobüsten konuşalım, okullarda hele hiç siyaset yapılmasın, evde de yapılmasın buzur kaçıyor, işte hele hiç olmaz ekmek yiyorsun, ee nerde yapılsın siyaset. 4-5 senede bir sandık başında, çoook istediysen kazlıçeşmede beleş otobüs vs ayarlandıysa havaalanında (taksim okmeydanı kadıköy olmaz oralar miting alanı değil havaalanı olabilir )...

GERÇEKLER ACIDIR... PARTİZANLIK YAPMADAN VİCDANLARIMIZI DİNLEYELİM...

“Haksızlık ve zulüm karsisinda eğilmeyiniz. Sadece hak ve hukukunuzu kaybetmekle kalmaz, seref ve haysiyetinizden de olursunuz” demiştir Peygamber Efendimiz(s.a.v.).

müslümanım insanım diyen bütün kardeşlerimizin kul hakkı yetim yiyenlere sessiz kalıp eğilmemeleri dileklerimle...
    Her Mücadele Eden Kazanamamıştır Belki Ama, Her Kazanan Mücadele Etmiştir...

5. Bu mesajı için 4 kişi outlife'ye teşekkür etti:

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Hırsız var !
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

7. Bu mesajı için 2 kişi byadrenalin'ye teşekkür etti:

Bora Ş.
    bora.sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Edilen teşekkür: 100

Alıntı byadrenalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hırsız var !

ek: Katil var.. !

9. Bu mesajı için 2 kişi bora.sen'ye teşekkür etti:

b. e.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri

Burhan Kuzu: Ses kayıtları montaj olmasa bile kimse buna inanmaz.
    Türkçesi: Akp seçmeninin ağzına sıçsak bizim yaptığımıza inanmazlar...

Burhan Kuzu'ya, milletin a..na koyacağız diyen akp li iş adamlarına, bunu nerenize sokacaksınız diyecek kadar terbiyesizleşen başkabakana tek laf etmeyip burada ses kayıtlarına yorum yapanlara bindireceksiniz...

ne diyeyim...

güzel yaradan gözleri olanlara görmeyi kulakları olanlara duymayı vicdanları insafları olanları vicdanlı insaflı kafaları olanlara akıllı mantıklı düşünmeyi ihsan eylesin...

dinle, her cuma namaza gidip ağzından allah kitap inşallah maşallah düşürmeyip 700 milyarlık saat takarak milyar dolarlık villalarda yatlarda uçaklarda yaşayarak dalga geçilir...

cuma namazında allahın kelamını dinleyip ertesi sabahında londrada otelde bakara makara kukara yaparak dalga geçenler aslında akp ye oy verenleri nasıl da keriz yerine koyduklarını gösteriyor... tabi anlayana...

bu da tasdiki.. taner yıldızın ağzından.

https://www.youtube.com/watch?v=HFBO-b4PFf0
    Konu outlife tarafından (19/03/2014 Saat 11:44 ) değiştirilmiştir.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Alıntı Evren_c Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle konu dışında siyaset konuşulabileceğini düşünüyorum. Zaten başımıza ne geldiyse, siyaseti sözde "siyasetçilere" bıraktığımız, milletçe hiç bu konuları düşünmediğimiz, uyuduğumuz ve uyutulduğumuz için geldi. Neyse...

Söz meclisten dışarı konuşuyorum. Nedense herhangi biri gelip x parti için "şöyle böyle" dediğinde, o partinin seçmenleri hep bir ağızdan "sizin y partiniz de şöyle ama, ona neden bakmıyorsunuz?" diyor. İnsanları neden kutuplaştırıyorlar? Bahsettiğim x partisini sevmeyenler direk y partisine mi mensup olmuş oluyor? Ya da y partisinin geçmişte yaptıkları, x partisinin yaptıklarını haklı mı çıkarıyor? Düşünün bir adam var, hırsızmış ve bu adamın evine başka bir hırsız girmiş. Şimdi ev sahibi hırsız diye, adamın evine giren hırsızı ser mi bırakalım?

O kadar ses kaydı, belge, yazılı döküman, binlerce sayfalık fezlekeler çıkmış, meclise sunulmuş, iş resmiyete binmiş, hala "montaj bu" deyip kestirip atılıyor. Montaj ne demek? Gerçek ses kayıtlarının kesilip biçilerek birleştirilmesi demek. Filmlerde katiller el yazıları tanınmasın diye farklı gazetelerden kelimeleri harfleri keser yapıştırır ya, onun gibi. Ama nasıl olur o yazılar? Kargacık burgacık olur, harfler/kelimeler farklı büyüklüklerde, renklerde olur. Yayınlanan kayıtlar montaj değil arkadaşlar, buz gibi gerçek. Bir insanın farklı zamanlardaki ses tonu muhakkak farklı olur. Bir gün sinirlidir, başka bir gün üzüntülüdür, yorgundur, uykuludur, çok dinçtir, vesaire vesaire elli tane örnek sayabilirsiniz. Bu kadar konuşma bütünlüğü düzgün, hatta zaman zaman kişiler aynı anda konuştuğu için üst üste binmiş, ses tonları aynı, pırıl pırıl montaj yapılmaz. Yapılabilse, bu kadar basit (basit derken milyar dolarlardan bahsediyorum tabii) kayıtlar çıkarmazlar, direk tüm millete ana avrat sövdürürler o insanları ki sokağa çıkamasınlar. Aynı şekilde ne Obama yerinde oturabilir ne Putin. Böyle mükemmel bir teknoloji bizde var, dünyada yok mu?

Montaj diyenler tek tek tüm kayıtları dinleyip, bu konuyla ilgili tüm haberleri takip ediyor mu, meclise sunulmuş fezlekelerden haberleri var mı merak ediyorum.

En çok da gerçekten saf duygularla benim tabirimle "kandırılan" insanlara üzülüyorum. Adamcağız 600 lira emekli maaşı alıyor, "dini bütün, alnı secdeye deyiyor" diye destekliyor birilerini. O birilerinin ise servetinin sınırı yok. Villalar mı istersiniz, gemiler mi istersiniz, şirketler mi istersiniz ne ararsanız var. Bir de bu insanları deliler gibi savunuyorlar, aklım almıyor.

Tekrar şunu ifade etmek istiyorum; bir partiyi eleştirirken, bir diğerini savunuyorum anlamı çıkmasın. İnsanları kategorize etmeyin, tv'lerde bas bas bağırıp insanları kutuplaştırmaya çalışan "birileri" gibi... "O partiyi sevmiyorsa demek ki bu partiden bu" demeyin. "Ben icraate bakarım" demeyin, o icraatin nasıl yapıldığını sorgulayın. 10 liralık işi 30 liraya ihale edip aradaki 20 lirayı çalanlara sadece "duble yol yaptı, kavşak yaptı, öncekiler yapmamıştı" diyerek tercih yapmayın, ülkenin bütün kurumlarını özelleştirme adıyla yabancılara satıp tamamen yurtdışından gelen sıcak parayla ülke ekonomisini ayakta tutanlara inanmayın, nacizane dileğim.

Cahillerle tartışmayın ben hiç kazanamadım " İmam Gazali "
    Haksızlık karşısında susan "dilsiz şeytandır. " Hz. ALİ "

Ben bu arkadaşlara hükümet ne yaptı desem yol yaptı köprü yaptı der lan açız desek yol yaptık der sanki yolu yiyecez , Hep maddi şeylerden bahsederler.

Biz ise hep maneviyattan söz eden erdem insanlarız , Adaletten özgürlükten bahsederiz..

Yormayın kendinizi..
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Biz yolsuzluk diyoruz onlar duble duble yol.E yolsuzluk? E 3. Köprü....Materyalist olmayın dostlar kefenin cebi yok.dünya malı dünyada kalsın.Adalet hak hukuk, yaşama hakkı nerde? Dinin gerektirdiklerini dini propoganda yapan hükümet sömürüyor...Herşey para, heryer yolsuzluk...Açılsın gözleriniz...

C2105 cihazımdan gönderildi

görkem koçsan
    görkem koçsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 162

hırsızmı bu hükümet yolsuzlukmu var bence o zaman daha iyi hırsız olsun daha iyi yolsuzluk yapsın memlekt ne kadar değişti be en basiti kullandığınız duble yollara, hastanelere bakın ondan sonra hırsız var madem öyle diğerleri çalmadıda ne oldu bu zamana kadar ? ne yaptılar ? bi tane dikili ağaçları yok hırzımış tabi ya o zaman hırsızlığın allahını onlar yaptı bu zamana kadar bi tane dikili ağaçları yok.

marmarayı yaptı adamlar onda elektrik kesildi diye birileri nerdeyse zil takacaktı

şehit haberi gelmiyo doğru düzgün zorunuza gidiyo ... çalsın ya varsın çalsında tek hizmetin babası gelsin...

kendi tankımız üretildi ,uydumuz fırlatıldı hırsız var tabi yaaa yaranız var gocunun .

ımf'ye borç veriyoruz hırsız var yolsuzluğun olduğu yerde bunlar olurmu ? ama seçimlerde bi işe yaradığınız yok çamur at artık nasıl olurda hükümeti devirelim diye bakıyosunuz millet bunları yemez , sizin gibi 5-10 kişi yer
    Konu SteinGP tarafından (19/03/2014 Saat 16:06 ) değiştirilmiştir. Sebep: Lütfen flood yapmayın!

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Varsın çalsın derken? Razısınız yani soyulmaya? Daha ne denir ki
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

kaç şehit oldu sesiniz çıkmıyo bi berkin elvan öldü gitti peygamber oldu size çokta umruma

Can M. İmregün
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Bir de Görkem bey, daha kaç defa uyaracağız sizi, flood yapmayıverin bir zahmet.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı SteinGP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Varsın çalsın derken? Razısınız yani soyulmaya? Daha ne denir ki
    abi bu hizmete çalıyo diyosanız varsın soysun diyorum tek yeterki hizmet gelsin diğerleri çalmıyodudada ne oldu bu ülkeye ne yapıldı? cumhuriyet tarihinden beri burdaki demiryollarını bile bu hükümet değişti madem hizmet geliyo varsın çalsın diyorum bnd yarası olan gocunur...

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Bir de Görkem bey, daha kaç defa uyaracağız sizi, flood yapmayıverin bir zahmet.
    valla k.bakma netten o kadar anlamıyorum flood ne vallahi bilmiyorum k. bakma ne hata yaptıysak ama açıklarsan düzeltirim.

Can M. İmregün
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Konuya arka arkaya mesajlar yağdırıp forum kurallarını delik deşik ettiğinize göre bir telaş içinde olan sizsiniz sanki.

Edit: Forum kuralları gereği ard arda mesaj göndermek yasaktır. Yazacağız cevabı tek bir mesajda birleştirmemizin sebebi bu. Lütfen dikkat edelim.
    Muhammad Ali Clay

b. e.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri

Alıntı görkem koçsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaç şehit oldu sesiniz çıkmıyo bi berkin elvan öldü gitti peygamber oldu size çokta umruma
    son 1 ayda 5 şehit var. şehit haberlerini yasaklarsan haberin olmaz.

haburda pkk lıları şov yapıp ser bırakmaları zoruna gitmiyorsa,

yaptıkları 20 milyar dolarlık yatırıma karşılık 300 milyar dolarlık özelleştirme parasını iç edip 200 milyar dolarlık yolsuzluk yapılınca zoruna gitmiyorsa

vatandaşın çocuğu askerde şehit olurken seçim dönemi bedelli hak yemektir deyip seçimde sonra bedelliye onay veriyorsa

türkleri türkmenleri katleden pkk ve barzani ile el ele kucak kucağa olması, katil tc devleti diye kürtçe söylenen şarkılara ağlanması zoruna gitmiyorsa

vanda soğuktan, aksaray ve kkonyada açlıktan ölen çocuklar zoruna gitmiyorsa,

sadece 12 yılda eskilere ilave 18 tane abd ve nato üssü kurulması zoruna gitmiyorsa

karşılıksız çeklerin suç kapsamından çıkarılması

50 tl ye kadar memura verilen paranın rüşvet kapsamından çıkarılması

zinanın suç olmaktan çıkarılması zoruna gitmiyorsa

biz boşuna yormayalım elimizi çenemizi...

burhan kuzunun dediği gibi kayıtlar montaj olsa bile buna inanmazlar cümlesini
    taner yıldızın eğitim seviyesi yükseldikçe akp oy verenlerin oranı azalıyor cümlesini
    milletin a...na koyacağız cümlesini sindirebiliyorsan

biz yormayalım elimizi çenemizi...

sen buraya ben tayyibin askeriyim o yanlış yapmaz o peygamberdir halifedir ilhatır onun doğduğu şehir,s..tığı tuvalet bile kutsaldır yaz yeter...

biz anlarız...

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Konuya arka arkaya mesajlar yağdırıp forum kurallarını delik deşik ettiğinize göre bir telaş içinde olan sizsiniz sanki.

Edit: Forum kuralları gereği ard arda mesaj göndermek yasaktır. Yazacağız cevabı tek bir mesajda birleştirmemizin sebebi bu. Lütfen dikkat edelim.
    yoo telaş içinde değilim, sonucta ilk defa böyle bi konu açtım. bundan sonra birleştiririm.

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı outlife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son 1 ayda 5 şehit var. şehit haberlerini yasaklarsan haberin olmaz.

haburda pkk lıları şov yapıp ser bırakmaları zoruna gitmiyorsa,

yaptıkları 20 milyar dolarlık yatırıma karşılık 300 milyar dolarlık özelleştirme parasını iç edip 200 milyar dolarlık yolsuzluk yapılınca zoruna gitmiyorsa

vatandaşın çocuğu askerde şehit olurken seçim dönemi bedelli hak yemektir deyip seçimde sonra bedelliye onay veriyorsa

türkleri türkmenleri katleden pkk ve barzani ile el ele kucak kucağa olması, katil tc devleti diye kürtçe söylenen şarkılara ağlanması zoruna gitmiyorsa

vanda soğuktan, aksaray ve kkonyada açlıktan ölen çocuklar zoruna gitmiyorsa,

sadece 12 yılda eskilere ilave 18 tane abd ve nato üssü kurulması zoruna gitmiyorsa

karşılıksız çeklerin suç kapsamından çıkarılması

50 tl ye kadar memura verilen paranın rüşvet kapsamından çıkarılması

zinanın suç olmaktan çıkarılması zoruna gitmiyorsa

biz boşuna yormayalım elimizi çenemizi...

burhan kuzunun dediği gibi kayıtlar montaj olsa bile buna inanmazlar cümlesini
    taner yıldızın eğitim seviyesi yükseldikçe akp oy verenlerin oranı azalıyor cümlesini
    milletin a...na koyacağız cümlesini sindirebiliyorsan

biz yormayalım elimizi çenemizi...

sen buraya ben tayyibin askeriyim o yanlış yapmaz o peygamberdir halifedir ilhatır onun doğduğu şehir,s..tığı tuvalet bile kutsaldır yaz yeter...

biz anlarız...
    nasıl şehit haberleri yasakmış geliyo arada tek tük, bunlar montaj değilde bu zamana kadar nerdeymiş seçim zamanınımı beklemişler? siz kimin askerliğini yapıyosunuz? size ne kutsal geliyo bu zamana kadar siz açıyodunuz bu konuları demek siz daha çok askerlik yapıyosunuz...

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Alıntı görkem koçsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yoo telaş içinde değilim, sonucta ilk defa böyle bi konu açtım. bundan sonra birleştiririm.
    Arkadaş...eskiden duble yol mu vardı diyorsun.Yoktu.Çünkü Ak parti iktidara geleli 10 yıl oldu.10 yılda gelişen teknoloji, araç sayısını arttırdı.Araç sayısı artınca yola ihtiyaç oldu.Ve heryere yol yapıldı.Bu hizmet değildir....Bu zorunluluktur! Belediye ve hükümet bu zorunluluğu yapmalıdır.Hizmet dediğiniz Asırlık Odtü ormanının anasını bellemekse, Ufacık çocuğu biber gazıyla öldürmekse varsın kalsın...

Materyalistsiniz.İlle de yol.İlle de hastane!? Şimdi bana diyeceksin ki eskiden kredi alırdın 100liranın 70i faizdi oydu buydu...

eskiden kredi çeken, ne kadarını ödeyebiliyordu : tamamını
    Şimdi ödeyebilmesi için insanlar kıçını yırtıyor...

Eşitlik. Hak özgürlük yok ...Ben Össye girriyorum ne menemse bakan çocuğu benden kötü haliyle hukuk okuyor burslu.

Hizmetkar diyor kendine ...Hizmetkar olsa ayakkabı kutusundan ayakkabı çıkardı.Bu da mı Montaj???

Neyse.Siz zaten gözleri bağlamışsınız.At gözlüğüyle bakıyorsunuz.Sadece yol,hastane o bu olsun diye katledilen ağaçları...Ağaçlar kalsın ya, katledilen canları ne yapacaksınız? Şehit haberi gelmiyormuş. kına yakalım.Şehrin ortasında Katil Polis çocuk öldürüyor.Maden işçisi öldürüyor.Öğrenci öldürüyor.

Da sizi ilgilendirmez.Cehennemin dibine doğru yol yapsalar, sağolsun başbaganımız dersiniz...Tebrikler.

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı cemdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş...eskiden duble yol mu vardı diyorsun.Yoktu.Çünkü Ak parti iktidara geleli 10 yıl oldu.10 yılda gelişen teknoloji, araç sayısını arttırdı.Araç sayısı artınca yola ihtiyaç oldu.Ve heryere yol yapıldı.Bu hizmet değildir....Bu zorunluluktur! Belediye ve hükümet bu zorunluluğu yapmalıdır.Hizmet dediğiniz Asırlık Odtü ormanının anasını bellemekse, Ufacık çocuğu biber gazıyla öldürmekse varsın kalsın...

Materyalistsiniz.İlle de yol.İlle de hastane!? Şimdi bana diyeceksin ki eskiden kredi alırdın 100liranın 70i faizdi oydu buydu...

eskiden kredi çeken, ne kadarını ödeyebiliyordu : tamamını
    Şimdi ödeyebilmesi için insanlar kıçını yırtıyor...

Eşitlik. Hak özgürlük yok ...Ben Össye girriyorum ne menemse bakan çocuğu benden kötü haliyle hukuk okuyor burslu.

Hizmetkar diyor kendine ...Hizmetkar olsa ayakkabı kutusundan ayakkabı çıkardı.Bu da mı Montaj???

Neyse.Siz zaten gözleri bağlamışsınız.At gözlüğüyle bakıyorsunuz.Sadece yol,hastane o bu olsun diye katledilen ağaçları...Ağaçlar kalsın ya, katledilen canları ne yapacaksınız? Şehit haberi gelmiyormuş. kına yakalım.Şehrin ortasında Katil Polis çocuk öldürüyor.Maden işçisi öldürüyor.Öğrenci öldürüyor.

Da sizi ilgilendirmez.Cehennemin dibine doğru yol yapsalar, sağolsun başbaganımız dersiniz...Tebrikler.

3 milyar fidan dikti o ağaçları kesen hükumet, çıkmasın eyleme ölmesin banane, ülke kriz görmüyo be icraata bakmak lazım.

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon