17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: Malum Ses Kayıtları

Gorky
    Ziyaretçi Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Deniz Arifağaoğlu
    Blueberry BaranSelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 188

Vay be mezara mı götürecekler acaba o kadar parayı. Oğulda biraz embesillik var gibi, konuşmalardan onu anladım...

Ziyaretçi78
    Ziyaretçi Ziyaretçi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yav o kadar insanı dinlediniz de beni niye okadar dinlediniz arkadaş çözemedim ben hala ne buldunuz benden.

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

bu kayıtların hepsinin gerçek olduğuna inanıyorum fakat cemaatin hamlesine akepe sağlam bir itibarsızlaştırma hamlesi ile karşılık verdi. sürekli kayıtlar düşüyor nete. bu da o kayıtların halkın hafızasındaki değerini yitirmesine sebep oluyor. bu psikolojik savaşın bir parçası. bir süre snra bu kayıtlara halk kayıtsız kalıyor. kamuoyu tepki göstermiyor.

muhaliflerde anca açıklama yapıyor. ben aradaki savaşın gerçek olup olmadığını bile sorgulamaya başladım. bu bölünmüş ve yarı sömürgeden gerçek sömürgeye geçmiş federatif bir türkiye için danışıklı da olabilir. sonuçta cemaatte iktidarda ve hatta muhalefette abd icazeti olmadan asla adım atamaz.

sokağa çıkıyorum bakıyorum hala akp ciddi bir şekilde destekleniyor. adamların hırsız yalancı tacizci küfürbaz neredeyse tayyibi allah görecek kadar şirazeden çıkmış olmaları zerre etkilemiyor... deveyi diken insanı s...en hesabı adamlar gayet memnunlar.

eminim ki ilerde tayyibin yerine başka bir erk geldiğinde de nu şakşaklayacaklar...
    Her Mücadele Eden Kazanamamıştır Belki Ama, Her Kazanan Mücadele Etmiştir...

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Montaj diyenler için,ne kadar referans olur bilmem ama. Ses dalgasını bu denli oluşturmak müzikle uğraşan benim için pek mümkün gözükmüyor. Enveloper ve equlaizer gibi teknolojiler analog olsa dahi ancak deniz dalgası sesi yapılabilirken bu seslerin,sanal bir şekilde üretilmesi mümkün değil. Atilla Özdemiroğlu da Türkiye'deki en iyi ses mühendislerinden biridir. Yaptığı işler dolayısıyla da bu adama güvenebiliriz.

Onu geçin,30 milyon avro kaldı çok ufak. N'apsak? Villa alsak mı ?

8. Bu mesajı için 2 kişi cdogu'ye teşekkür etti:

b. e.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri

cenk bi eritemediniz la 30 milyonu... sümeyye napıyo olmadı eniştene ver ama şey yapın eritin siz. ya da getir beraber yiyek

o değilde o paraların görüntüleride çıkarsa neresine sokacak acaba bu açıklamaları merak ediyorum... gerçi milyar dolarlık varsa açıklamaları da elbet sokacak yer vardır...

adli tıp raporlarını sokacak bi yer bulamayan vatandaş.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Eğer bu ses kaydı montajsa hazırlayanlar tam bir gerizekalı.O kadar gün yüzüne çıkan net delillerle zor duruma düşen iktidar bu kaydın montaj olduğunu kanıtlarsa bundan önceki kirli çamaşırlarını da temizlemek için halkın gözünde yükselebilir.Muhalif kesim aslında şu ortamda hiçbir şey yapmasa olanları izlemekle yetinse bile iktidarı çok iyi bir şekilde köşeye sıkıştırabilir ama malesef bu ülkede halen esnafa zarar vermekle ortalığı yakıp yıkmakla haklı görüneceklerini zanneden ama iktidarın oylarının artmasına sebep olan,iktidara prim kazandıran aptallar olduğu müddetçe insanların iradelerinin sandığa çok daha iyi bir şekilde yansıması geçikecek.
    Millet düğün salonunda kızlara bakarken ben dışarıda arabalara bakarım.

Cenk Doğu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Alıntı ykaya1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer bu ses kaydı montajsa hazırlayanlar tam bir gerizekalı.O kadar gün yüzüne çıkan net delillerle zor duruma düşen iktidar bu kaydın montaj olduğunu kanıtlarsa bundan önceki kirli çamaşırlarını da temizlemek için halkın gözünde yükselebilir.Muhalif kesim aslında şu ortamda hiçbir şey yapmasa olanları izlemekle yetinse bile iktidarı çok iyi bir şekilde köşeye sıkıştırabilir ama malesef bu ülkede halen esnafa zarar vermekle ortalığı yakıp yıkmakla haklı görüneceklerini zanneden ama iktidarın oylarının artmasına sebep olan,iktidara prim kazandıran aptallar olduğu müddetçe insanların iradelerinin sandığa çok daha iyi bir şekilde yansıması geçikecek.

Aptal lafini kendi uzerime aliniyorum. Bu yuzden cevap veriyorum. Bir grubun(ortaligi yakip yikan provakatorlerden bahsediyorum) yaptigi isler sonucu benim de icinde bulundugum kisilerin tumune aptal diyemezsiniz, sizi tenzih ederim.

Yakip yikanlar biz degil,ortaya atilan provakatorlerdir. Direnisin haksizlastirilmasi ve itibarsizlastirilmasi icin yapilmis nafile bir cabadir. Melih gokcekin yaptigi kitapciklar da buna belgedir.

Provakatorlerin yaninda,belediyenin ve devletin malina zarar verenlerden birisi de,polistir. Kizilay mesrutiyetteki burger kingin cami,bahsettigim cam 5 metre boyunda yekpare bir cam,polisin tazyikli suyuyla kirilmistir. Gezi parkindaki agaclari katledenleri,ankaradaki agaclari katledenleri ve yerine 2 santimlik agaclari dikenler neye zarar verdiklerinin farkinda degildir.

Biraz goz acmak lazim. Lafiniza alindim. Kiniyorum.

LG G2 Cihazımdan aracılığıyla gönderildi.Olası yazım yanlışlarım için özür dilerim.
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

13. Bu mesajı için 2 kişi cdogu'ye teşekkür etti:

General Duncan
    General generalduncan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 8

Esnafa zarar vermeye meraklı aptallar da, devlet eliyle sanki eylemciymiş gibi araya karışıp provokasyon yapan kalleşler de malesef var. İkisi de gerçek ve ikisinin de engellenmesi lazım. O yüzden bu konuda karşı tarafı suçlamak kimseye bir şey kazandırmıyor. İktidarı temize çıkarmak için paralı-parasız düzmece haberler uyduranlar daha fazla, benim gördüğüm o.

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cenk Doğu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Alıntı generalduncan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esnafa zarar vermeye meraklı aptallar da, devlet eliyle sanki eylemciymiş gibi araya karışıp provokasyon yapan kalleşler de malesef var. İkisi de gerçek ve ikisinin de engellenmesi lazım. O yüzden bu konuda karşı tarafı suçlamak kimseye bir şey kazandırmıyor. İktidarı temize çıkarmak için paralı-parasız düzmece haberler uyduranlar daha fazla, benim gördüğüm o.
    Kesinlikle. Bu tartismanin sonu gelmez. Malumunuz medyaya el atan bir iktidar. Alo fatih kayitlari vs.

Medya,yargı vs. Pek cok seye pisliklerini bulastirdilar. Temizlemek ne kadar surecek hayirlisi..,

LG G2 Cihazımdan aracılığıyla gönderildi.Olası yazım yanlışlarım için özür dilerim.

Emre Can
    yeniuye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 20

Bu ülke çala çala bu hale geldiyse bundan öncekiler daha çok çalmıştır eminim
    Punto 2013 S7 1.3 Multijet Lounge 95 HP S&S ESP + Sporkit

General Duncan
    General generalduncan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 8

Alıntı yeniuye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kimin daha çok çaldığı suç işlediği gerçeğini değiştirmiyor. Mahkeme çaldığın paranın miktarına göre değil suçu kaç kez işlediğine göre ceza verir. Umarım hepsi zamanaşımı olmadan yargılanır ve yaptıklarının bedelini öderler.

Cenk Doğu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Alıntı yeniuye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne hale gelmis acaba? Imf demeyin ric ediyorum komik oldu artık.

b. e.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri

bundan öncekiler daha çok çaldıysa ve çalanlar bu iktidar tarafından cezalandırılmadıysa bu suç gene iktidarındır.

Evren .
    Evren_c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 403

Bırakın Türkiye tarihini, dünya tarihinde bu kadar büyük rakamların telaffuz edildiği yolsuzluk yoktur diye tahmin ediyorum. Kaldı ki arkadaşların söylediği gibi hırsızlığın büyüğü küçüğü olmaz.

Öte yandan insanlarda "bundan öncekiler de çaldı?" deme eğilimi var. Sanki biz bugün yapıldığı düşünülen bu yolsuzlukları eleştirirken geçmişte çalan kişileri bağrımıza basıyoruz... Hep insanları kategorize etmeye, ettirmeye, bir "taraf" yapmaya çalışıyorlar. Görüldüğü kadarıyla da başarılı oluyorlar.

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Emre Can
    yeniuye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 20

Insanlar ne yapsın baktılar iyi yok kötünün iyisine bakıyorlar artık insanlığı bu duruma düşürenler.......
    Punto 2013 S7 1.3 Multijet Lounge 95 HP S&S ESP + Sporkit

Ali Tandogan
    Castell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34
    Edilen teşekkür: 213

Kim hangi siyasi görüşten olursa olsun ister a partisi ister b partisinden olsun bu tür konuşma kayıtları sorgulamalıdır....... Konuşmalar montajdır değildir orasını bilemeyiz..... Medyanın içinde olduğu başbakanın ve ailesinin içinde olduğu kaotik bir ortam sözkonusu......... Bu tür şeylerin düşüncesi bile mide bulandırıcı ve maalesef ülkemizde basın özgürlüğü yok ve kimsenin olayları duymasına izin verilmiyor acı bir tablo....... Herkes sadece biraz daha düşünmeli ve sorgulamalı.....