16 sonuçtan 1 ile 16 arası

Konu: Cep telefonda taksit dönemi bitti ama yeni taksit yöntemi geliştirildi bile

Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR
    Haber ve Bilgi Servisi
    Haberci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Edilen teşekkür: 278

Haber Bilgilendirme Cep telefonda taksit dönemi bitti ama yeni taksit yöntemi geliştirildi bile

Cep telefonuna taksit yasağı bugün başladı ama bu yasağı aşmanın formülü çoktan bulundu.

Teknoloji mağazaları önce tüketiciye kredi kartına taksitle hediye kartı satışı yapıyor, sonra bu hediye kartının karşılığında cep telefonu veriyor.

Birçok teknoloji mağazasında yer alan hediye kartları, tüketicilerin taksitle cep telefonu alınabilmesi için yeni bir alternatif oldu. Bu hediye kartlarının taksitle satılmasının önündeyse herhangi bir yasal engel yok. Taksitle özellikle pahalı telefon almak isteyenlere öncelikle hediye kartı almaları tavsiye ediliyor. Tüketici öncelikle satın alacağı cep telefonunun bedeli kadar hediye kartı alıyor. Bu kartlar almak için de taksitli kredi kartını kullanıyor. Teknoloji mağazaları da müşterisine 9 aya kadar taksit yapıyor. Daha sonra müşteri hediye kartını kasaya teslim ederek istediği cep telefonuna kavuşuyor. Aylık ekstresinde ise o mağazadan yaptığı alışveriş cep telefonu satışı değil hediye kartı bedeli olarak yansıyor. Böylece hem satıcı hem de alıcı cep telefonuna taksitli satış engelini aşmış oluyor.
    FiatTR - PuntoTR - GrandePuntoTR - PuntoEvoTR - BravoTR Haber Servisi

www.grandepuntotr.com
    www.fiattr.com

mehmet demir
    knidos111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 115

ben iphone 4s telefonumu pert etmedikçe ölene kadar kullanmayı düşünüyorum ,,, bunu aldığımın üstüne 5, 5s çıktı 6 yoldaymış,,, isterse iphone 16 çıksın farketmez ,, başta bankacılık olmak üzere her işimi fazlasıyla görüyor, bu arada telefon olarakta kullanıyorum ))

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

herşeye bir çözüm buluyorlar... ürün satmak için ellerinden geleni yapıyorlar...

4. Bu mesajı için 2 kişi Scottie'ye teşekkür etti:

Çağlar YILMAZ
    Security MrFatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35 MHP 54
    Edilen teşekkür: 52

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herşeye bir çözüm buluyorlar... ürün satmak için ellerinden geleni yapıyorlar...
    Aynen katılıyorum..

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

way arkadaş ya

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Boşa önlem aldı devlet zaten Bu olay daha gündeme gelir gelmez teknoloji marketler çoktan fikir arayışı içine girmişlerdir bile Olay orta da bugün 1 Şubat ve hemen patlatmışlar muhabbeti
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

Recep Seven
    recepseven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 49

Alıntı byadrenalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boşa önlem aldı devlet zaten Bu olay daha gündeme gelir gelmez teknoloji marketler çoktan fikir arayışı içine girmişlerdir bile Olay orta da bugün 1 Şubat ve hemen patlatmışlar muhabbeti

hükümet sadece kendini akıllı zannediyor, adamlar boşuna mı müşteri ilişkileri, arge ye insan kaynaklarına para ödüyor ver fikri gir işe bu kadar basit.
    ...Hız Felaket Değil, Kabiliyettir...

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Bora Ş.
    bora.sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Edilen teşekkür: 100

ben bu haberi sabah saat 07:30 da okudum marketler 09:00 da aciliyor;ne zaman,kim,hangi firmadan bu yontemle urun almis merak ettim

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi
    2007 G.punto 1.4 Fire Dinamic
    2008 G.punto 1.4 tjet Sport
    2011 Bravo 1.6 mjet sport style
    2012 Bravo 1.6 mjet S2 sport dual

Ziyaretçi78
    Ziyaretçi Ziyaretçi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türk milleti herşeye aklı yeter yav.

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

EMRE ALTINOK
    EMRE ALTINOK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 83

Şu da olabilir. kılıf yada başka biraksesuar alırsın. faturaya o yazılır. taksite böldürürsün. telefonu da yanında hediye verirler.

EREN ZOR
    TJetci CMasteR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35Y5140
    Edilen teşekkür: 223

Alıntı EMRE ALTINOK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu da olabilir. kılıf yada başka biraksesuar alırsın. faturaya o yazılır. taksite böldürürsün. telefonu da yanında hediye verirler.
    oaki ben öyle birşey yaptım diyelim 2000 liraya aldım kılıfı telefonu yanında verdiler sonra vazgeçtim kılıfı götürdüm benim 2000 liramı geri verecekler mi

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

faturayı kılıfa yazdırarak taksit yapılabilir ama yarın öbürgün telefon bozulduğunda garanti için değil ama yasal yola başvurduğunuzda ürün faturası telefon kılıf olarak kesildiği için başınıza sıkıntı açacaktır.

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

uğur ural
    dexter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 142

olması gereken de bu zaten helal olsun...aylık ödemesini düzgün yapan,harcamasını bilen,kredi kartı kullanmasını bilen,hesabını kitabını bilen insanlara taksit sınırlandırılması da neymiş... hesabını bilmeyenlere sınırla, hatta kart verme.milyon dolarlık işler yapmıyoruz,ama bu devirde memur olarak taksite girmeden mal sahibi de olamıyoruz...

Ahmet Ç
    svmdbb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

bunun olacağı belliydi, çakallar memleketi

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

başka bir yöntemde bankalr teknoloji mağazalarında standa aaçıyorlar ve anında telefon miktarı kadar kredi çıkarıyorlar size. ben detayları çok incelemedim ama vatan bilgisayarda vs bu yapılıyor. hatta bana mesajı bile gelmişti.

gsm şirketlerinin taksitli cep satışı ise bildiğin kazık. 1000 tl lik tel 24 ay taahhütle faturaya ilave toplamda 1600 tl civarı bir ödeme yapıyorsun.
    Her Mücadele Eden Kazanamamıştır Belki Ama, Her Kazanan Mücadele Etmiştir...

Arda Yıldız
    YaYa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 39

Alıntı outlife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başka bir yöntemde bankalr teknoloji mağazalarında standa aaçıyorlar ve anında telefon miktarı kadar kredi çıkarıyorlar size. ben detayları çok incelemedim ama vatan bilgisayarda vs bu yapılıyor. hatta bana mesajı bile gelmişti.

gsm şirketlerinin taksitli cep satışı ise bildiğin kazık. 1000 tl lik tel 24 ay taahhütle faturaya ilave toplamda 1600 tl civarı bir ödeme yapıyorsun.
    Babama telefon almaya gittiğimizde aynı şeyi bize de teklif etmişlerdi ancak biz o işlere girmek istemediğimiz için detaylarını bile sormadık, ama muhakkak işin içinde banka ve kredi olayı var ise hatırı sayılır bir faiz işi de vardır.