Sayfa 1/3 123 SonSon
45 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: 2020 Olimpiyat Oyunları Oylama Sonuçları

Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR
    Haber ve Bilgi Servisi
    Haberci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Edilen teşekkür: 278

Haber Bilgilendirme 2020 Olimpiyat Oyunları Oylama Sonuçları

2020 Olimpiyat Oyunlarının nerede yapılacağına ilişkin Arjantin'in başkenti Buenos Aires'de yapılan ilk oylamada Madrid elenerek finale İstanbul ve Tokyo kaldı.

Final seçim sonuçları TSİ 23:20'de belli olacak.
    FiatTR - PuntoTR - GrandePuntoTR - PuntoEvoTR - BravoTR Haber Servisi

www.grandepuntotr.com
    www.fiattr.com

Cihan han
    hanbjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 99

Hayırlısı olsun ülkemiz için inş Türkiyede olur.
    Konu Scottie tarafından (07/09/2013 Saat 23:15 ) değiştirilmiştir.

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

Standart Re: 2020 Olimpiyat Oyunları Oylama Sonuçları

Hayirlisi olsun... ama umudum yok...

Sent from my GT-9500 Galaxy S4 using 2

Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR
    Haber ve Bilgi Servisi
    Haberci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Edilen teşekkür: 278

Final oylaması neticesinde 2020 Olimpiyat Oyunlarını alan ülke Tokyo oldu.
    FiatTR - PuntoTR - GrandePuntoTR - PuntoEvoTR - BravoTR Haber Servisi

www.grandepuntotr.com
    www.fiattr.com

nevruz erdem
    never - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34 AN 0138
    Edilen teşekkür: 239

Standart 2020 Olimpiyat Oyunları Oylama Sonuçları

Şaşırmadım ilk turda da en çok oyu Tokyo almıştı (

Sent from my iPhone using

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

yazık oldu

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

Başka sefere

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

inanılmaz sevindim olmamasına bizim neyimize olimpiyat dünya bütçe açığımız var 20 milyon dolara yakın masraf olacaktı bence çok gereksiz o kadar sorun varken bir olimpiyatımız eksikti neyse ALLAH acıdı da olmadı bence en çok hak eden tokyo idi ve hak eden kazandı.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cihan GÜNDOĞDU
    Bolu_Beyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    14 KB 120
    Edilen teşekkür: 197

İlk ders Bedense okula eşofmanla, son ders bedense eve eşofmanla dönen bir millet olarak 2020 Olimpiyatları bizim hakkımızdı...

Tipo 1.6 SLXie MPI & Grande Punto 1.4 Fire & Bravo T-Jet Dynamic

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre cangil
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. DiaBLo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 4

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inanılmaz sevindim olmamasına bizim neyimize olimpiyat dünya bütçe açığımız var 20 milyon dolara yakın masraf olacaktı bence çok gereksiz o kadar sorun varken bir olimpiyatımız eksikti neyse ALLAH acıdı da olmadı bence en çok hak eden tokyo idi ve hak eden kazandı.
    nerede bütçe açığımız var imf ye borcumuzmu var,ayrıca 20 milyon dolar yatırıp 200 milyon dolar kazanıcaktık

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı DiaBLo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerede bütçe açığımız var imf ye borcumuzmu var,ayrıca 20 milyon dolar yatırıp 200 milyon dolar kazanıcaktık
    herşey imf borcu değil bir cari açığa bak istersen ? benzin geçmiş 5 TL yi keşke herşey imf ye borç olmamayla kapansa ayrıca olimpiyat ın 200 milyon getirisi olmaz belki yaptığın masrafı bile çıkaramazsın eğer söylediğin dünya kupası olsa o zaman doğru ama olimpiyat ların getirisi götürüsünü karşılamaz.Ayrıca İstanbul un trafiği olsun altyapısı olsun olimpiyatlara hazır olduğunu düşünmüyorum.

emre cangil
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. DiaBLo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herşey imf borcu değil bir cari açığa bak istersen ? benzin geçmiş 5 TL yi keşke herşey imf ye borç olmamayla kapansa ayrıca olimpiyat ın 200 milyon getirisi olmaz belki yaptığın masrafı bile çıkaramazsın eğer söylediğin dünya kupası olsa o zaman doğru ama olimpiyat ların getirisi götürüsünü karşılamaz.Ayrıca İstanbul un trafiği olsun altyapısı olsun olimpiyatlara hazır olduğunu düşünmüyorum.
    bence benzin 10 tl olmalı önüne gelen herkesin altında araba var o yüzden trafik aldı başını gidiyo,ayrıca ben ortada cari açık göremiyorum,sen yunanistandan yazıyorsun sanırım,turist getirisi olacak bunu olimpiyatların olacağı zaman olarak algılama bütün dünya ülkemizi görecek öğrenecek gelecek,taksimdeki olaylar yüzünden alamadık olimpiyatı

Çağlar YILMAZ
    Security MrFatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35 MHP 54
    Edilen teşekkür: 52

bence benzin 10 tl olmalı önüne gelen herkesin altında araba var o yüzden trafik aldı başını gidiyo,ayrıca ben ortada cari açık göremiyorum,sen yunanistandan yazıyorsun sanırım,turist getirisi olacak bunu olimpiyatların olacağı zaman olarak algılama bütün dünya ülkemizi görecek öğrenecek gelecek,taksimdeki olaylar yüzünden alamadık olimpiyatı
    Kesinlikle katılıyorum. Ortalama 40 milyon dolar direk getiri bekleniyordu ( bu olimpiyatların direk getirisi ) haricen ülkemizi tüm dünya tanıyacaktı. Tabiiki burada haricen getirilerde olacaktı...
    Konu Scottie tarafından (08/09/2013 Saat 08:17 ) değiştirilmiştir.

İlker akat
    didi77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 89

Hayırlısı olsun bende iyiki olmadıgı yanayanlardanım gezi direnişi falan hikaye Tokyo nun alacağı en baştan belli idi sanırım daha ortada gezi eylemi yokken başbakan Tokyo Valisi'ne demedimi siz bu seferlik çekilince biz alalım diye )) onlarda nazikçe hakkı olan kazanır demedimi ? tanıtım filmlerini karşılaştırın bir farkı anlarsınız bir yanda simit tezgahı fırın içi görüntüsü sanırım birde ne hikmetse bir tane türbanlı kardeşimizin resmi yada görüntüsü yok :(( digeri acıyor şeffaf bilgisayar )) devamlı spor görüntüsü veriyor

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İlker akat
    didi77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 89

Arkadasım birde su benzin 10 tl olsun muhabbeti olmuyor artık 10 tl oldugunda yediğin ekmek bindiğin otobüs vs hayatındaki hersey ucuzmu olacak unutmayalım herseyimiz petrole bağlı birde artık araçları parası olan alıyor biniyor dan çıkaralım ihtiyac oldu arac o eskidendi lüx kavramı

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre cangil
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı didi77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasım birde su benzin 10 tl olsun muhabbeti olmuyor artık 10 tl oldugunda yediğin ekmek bindiğin otobüs vs hayatındaki hersey ucuzmu olacak unutmayalım herseyimiz petrole bağlı birde artık araçları parası olan alıyor biniyor dan çıkaralım ihtiyac oldu arac o eskidendi lüx kavramı
    bence büyükşehirlerde araç ihtiyaç değildir elimizin altında onlarca ulaşım imkanı var,araçları parası olan almıyor,300 tl taksitle araç veriyorlar,önüne gelen araç alıyor,bizim sokağımızda 40 tane kadar daire var ama sokakta 100 tane araba var hepsimi zengin bunların her ailede 3 araba var

Yusuf Ankaralı
    yusuff06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 22

Standart Ynt: 2020 Olimpiyat Oyunları Oylama Sonuçları

Olimpiyatlarin turkiyede yapilmasi 1 si turkiyeyi marka haline getiri
    2.si o anlik olmasa bile ileriyi donuk turist ve nakit para demek. 3.turkiyenin tanitim filminde bolca cami turbe v.s gosterilmekte. Sebebi simdiye kadar hic bir muslumam olan ulkede yapilmamistir
    4.2020 yilina kadar istanbul her yonden hazirlanirdi
    5.yapilan harcamalr sonucta kendi ulkene harciyorsun

GT-I8190 cihazımdan 2 ile gönderildi

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Konuşmalara bakın arkadaşlar kendinizdemisiniz? Araç lükstür şudur budur. Yine söylüyorum araba lüks değildir. Araba bir insanın bir yerden bir yere gitme ihtiyacını karşılar. Büykşehir'lerde arabalı olmak ta avantajdır. Ama kesinlikle lüks değildir. Zaten baktığınız zaman toplu taşımada Türkiye en pahalı ülkelerden birisi.Ek olarak,otobüs te aynı amaca hizmet eder. Buna da lüks diyelim o zaman.

Akaryakıt 10 TL olmalıymış. Yoksa sokakta bizim gençlerimize sıkılan biber gazının kaynağı mı bu akaryakıt?

Bana desinler ki,biz benzinden aldığımız vergiyle hayırlı işler yapıyoruz,yollar,kavşaklar,altyapı çalışmaları vs. o zaman şikayet edersem namerdim.Böyle olmadığını herkes biliyor.

IMF borcu silinmiş. Evet silindi. Çok yaşasın başbakanımız. hüloooğğ! Neyle silindi ?? Resmen bankaya kredi borcunu ödemek için,bireysel ihtiyaç kredisi çekmekten ne farkı var bu borcu kapatmanın. Cebinde paran vardı da mı ödedin,yoksa başka birinden alıp diğer borcunu mu kapattın? Bunların cevabını kim verdi? Sadece TV'lerde haberler gördük. Erdoğan İMF'ye borcu kapattı. Borç alan değil,borç veren ülke olduk vs.. O paranın kaynağı ne?Bunu açıklasın,tamam.

Taksim'deki olaylar yüzünden alınamamış. Peki,biz olimpiyat ülkemize gelecek diye başbakanımızla olan sorunlarımızı,kendisinin halka yaptığı,bizim doğru bulmadığımız şeyleri söylemeyelim. Olimpiyat gelecekmiş ya. Eylem de yapmayalım,sokağa da çıkmayalım. Evlerimizde oturup olimpiyatı bekleriz.

Ülkenin kendi sorunları var. Bunlardan en küçüğü belki Taksim Gezi Direnişi'dir..Daha neler var neler... Neler çıkacak ortaya daha..

son olarak, başbakanım çok yaşa..

Edit : Bir cümlemin,polemik yaratacağını düşünerek sildim. Tartışma ortamına gerek olduğunu düşünmüyorum.
    Konu cdogu tarafından (08/09/2013 Saat 02:51 ) değiştirilmiştir. Sebep: Polemik yaratabilecek cümleyi sildim...

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Standart Ynt: 2020 Olimpiyat Oyunları Oylama Sonuçları

Benzin 10 tl olursa, evinize alacağınız pirinç bile zamlanır.adama küfür ettirmeyin.senin evine bi telefonla gelen su bile arabayla geliyor.fabrikadan çıkan pirinç bile 400beygirlik tırla taşınıyor.
    Benzinin yurtdışına satış fiyatı 2 liea, vatandaşa 5 lira? Allah allah?!

Bu olimpşyat meselesi de çok uzadı.Türkiyenin altyapısı, sportif durumu koskoca olimpiyatlara yetmez ! Cari açık var, daha da açılırsa dolar fırlar, nerden vergi alacağını şaşırır devlet.

Hayır gözünüz kapalı destekliyosunuz anladık ta, maaşınızla geçinememeye başlayınca ne diyeceksiniz çok merak ediyorum.

Sony Xperia L'den Pro ile Gönderilmiştir.

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serdar Ak
    frowot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 14

Konu sadece forumda değil birçok yerde çarpıtılmış ve alay konusu olmuş, yok bizim neyimizeymiş yok benzin di yok taksim yok biber gazı'ydı bilmem ne, arkadaşlar birkerede ülke menfaati için olan birşey ile ilgili olur olmadık abuk subuk konuları açmayın, başbakanı veya hükümeti sevmek zorunda değilsiniz, burada ülkenin menfaati söz konusu idi 2020 olimpiyatları eğerki turkiyede yapılsaydı gercek anlamda çok fazla faydası olacaktı ama malesef kaybettik, daha buradan ne mana çıkartılmaya çalışılıyor anlamıyorum ülkenin menfaati için olan birşeyin aksini söyleyen vatan hainidir.Son yıllarda Türkiye ekonomik anlamda diğer avrupa ülkelerine göre çok gelişme sağladı, bu gelişim ve büyümeyi istemeyen ülkeyi geriye götürmek isteyen birçok yabancı güçler mevcut, darbe planı başarısız oldu bu sefer gündem değişerek taksim olaylarının bu kadar büyümesi ve büyütülmesi, taksim olaylarında sağı ve solu birbirine düşürülmek istenip ülkede kaos iç karmaşa sebebiyet verilmesinin istenmesi, yakın zamanda yaşanan üniversitedeki türban olayları nedir bu yine iki grup birbirine düşsün sağ ve sol, suriyede mısırda binlerce insan öldü ve ölmeye devam ediyor açın bakın bbc yi cnn i canlı yayın veriyormu?olayın üstünde duruyormu.Ama ne hikmetse bbc, cnn taksim olaylarını canlı veriyordu lütfen biraz düşünün olay kişiyi yada kişileri sevmek değildir ülke menfaati dir.Bugun bu hükümet vardır yarın başkası olur. Ama insanlar birbirine düşerse memleket karışırsa düzeltmek çok zaman alır. Bu yazdıklarım benim kendi kişisel görüşümdür, kimseyi kırmadan polemik yaratmıyacak şekilde yazdım cevap vermek isteyenlerden aynı hoş görü ve hassasiyeti göstermesini rica ederim.

Sayfa 1/3 123 SonSon