Sayfa 3/3 İlkİlk 123
45 sonuçtan 41 ile 45 arası

Konu: 2020 Olimpiyat Oyunları Oylama Sonuçları

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

Standart Re: 2020 Olimpiyat Oyunları Oylama Sonuçları

Arkadaslar konuyu kisisellestiren uyelerden ve toplumun bazi kesimlerini hedef alarak yorum yapan uyeleri uyariyorum... karslikli mesaj alintisi yapip ikili tartisanlara forum huzurunu bozmaktan ceza veril3cektir.

Sent from my GT-9500 Galaxy S4 using 2

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı DiaBLo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    punto forumda gezmemim nedeni fiat'ta çalışıyorum araştırma yapıyorum,yoksa punto felan kullandığım yok zaten
    fiat tamı çalışıyorsunuz yoksa tofaş tamı ? eğer fiat ise sanırım İtalya dasınız ve türk punto forumuna girip araçla ilgili bilgi almanız güzel ama pek inandırıcı değil hadi diyelim punto ile ilgili bilgi almak için firmanızdan böyle bir istek geldi size hiçbir firmada gidip size demez ki git foruma üye ol sonra aracla alakasız bir konuda forumdaki üyelerle tartış ve üstüne üstlük param bol benzin 10 tl olsun diye yorum yap ! o yüzden yazdıklarınıza kendiniz bile inanıyor musunuz merak ediyorum.

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Valla bence olimpiyatlara harcanan 19 milyar dolarla ülke menfati için çok daha güzel istihdam yaratacak yatırımlar yapılabilir.O parayla halen 50-60 kişilik sınıflarda ders işlenen şehirler için binlerce derslik ve okul yaptırılabilir.O parayla yüzlerce hastane kilometrelerce yol yapılabilir.Binlerce oturulacak konut yaptırılabilir.Kimine göre sporcuların da beraber zengin olduğu ülke reklamı ile daha çok turist çekilecek olimpiyatlar ülke menfati için iyi olur ama bana göre de saydığım yatırım ve istihdam hamleleri ülke menfatine daha çok katkıda bulunur.Herkesin görüşüne saygı duyuyorum.Hükümetlere gelince tabi ki futbol,basketbol,olimpiyatlar gibi büyük organizasyonlara yatırım yapmak daha karlıdır.Şu an birçok şehre trilyonlarca para harcayıp mükemmel stadyumlar inşaa ediyorlar.Gençlerin sporla ilgilenmesi,şiddetten uzak durması şehrin tesis kazanması yönünden iyi olsa da hükümetler için asıl iyi olan tarafı futbollla yatıp futbolla kalkan iddia bayilerinin önünde kuyruk oluşturan halk,tüm bunlarla uyutulurken enflasyon,ülkede işsizlik durumu,rutin gelen zamlarla hükümetin yaptığı akıl almaz icraatları düşünmeye vakti kalmamasıdır.
    Millet düğün salonunda kızlara bakarken ben dışarıda arabalara bakarım.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

spora ve sporcuya değer verilmeyen ülkede ne olimpiyatı? Tabiiki olsaydı güzel olurdu ama olmayacak duaya amin denmez arkadaşlar. Biz Olimpiyat'a ev sahipliği yapmayı hak etmiyorduk. Kaç tane spor meslek yüksek okulu var?Amatör spora ne kadar destek veriliyor? Şehrin belediye başkanı,kendi menfaatleri için belediyenin futbol takımını dağıttı,yok oldu Ankaraspor.

https://i.imgur.com/NWnhOoS.jpg

Olimpiyatı hakediyorduk diyenler bir daha baksınlar. Sizce o kadar görevli araştırmalarını yaparken,oylarını kullanırken bunları görmemiş midir? Kadın şampiyon oluyor,orası burası açık diye yerden yere vuruluyor. Üstelik kendi vatandaşına. Sizce biz hak ediyor muyuz olimpiyatları?

Turist getirisi var denmiş. Bu ülkede turistlere tecavüz edilip cesetleri ücra köşelere atıldı mı? Atıldı. Sokakta satırla gezen adamlar Fas'a kaçtıktan sonra,tutuklanmasına rağmen ser bırakıldı mı?Bırakıldı.Sizce olimpiyat komisyonu,Koskoca olimpiyatları izlemeye gelecek yüzbinlerce insanı tehlikeye atar mı ? Ben olsam atmazdım. Acı gerçekler. Olayın gezi eylemleriyle de ilgisi yok. Olimpiyat komisyonu şuna bakar ; gelen turistlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yetecek kadar işletme bulunması,tesis yeterliliği,spor kültürü. bizde ne var mesela? ''Mini etekliye tecavüz edilir'' sahibi bir anlayış.Suç oranı diğer adaylara göre oldukça fazla.Ülkemizde aşırı dindar olan kesimin,diğer dinlere karşı tutumu,(bazı kişileri tenzih ederim).

Ve kesinlikle,ama kesinlikle Suriye'ye savaş hazırlığında olmamız bence kesinlikle etkiledi. Yani olimpiyat gezi parkı olayları yüzünden verilmedi diyenler,bir de Suriye'ye 3. Dünya Savaşı'nı başlatmaya hazırlanan cihan padişahımızın yaptıklarına göz atsınlar derim.

6. Bu mesajı için 2 kişi cdogu'ye teşekkür etti:

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

ben yokken ne güzel tartışmalar olmuş burda. diablo dene n arkadaş gelmiş 9 mesajının 9 unu bu konuda yapmış

arkadaşlar gereken cevapları vermiş ve gerekeni yapmışlar...

ben yorum yapmayayım zaten beni bilen biliyor
    Her Mücadele Eden Kazanamamıştır Belki Ama, Her Kazanan Mücadele Etmiştir...

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 3/3 İlkİlk 123